Jump to content
Bet365 Otvori racun

Nova sezone Posljednje Šanse 2024/2025 počinje za:

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 29.7.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Slovenija - Hrvatska (Olimpiske igre rukomet)

Igra se danas u 11. sati. 
Utakmica između Slovenije i Hrvatske važna je za obje reprezentacije. Međutim, ne razumijem zašto kladionice Hrvatskoj daju toliku prednost.
Slovenija je prvu utakmicu igrala protiv favorizirane Španjolske i izgubila s 3 gola razlike nakon jako lošeg drugog poluvremena. Hrvatska je ipak igrala protiv Japana i nakon nešto boljeg poluvremena jedva stigla do pobjede.
Po meni Slovenija ima bolju i iskusniju momcad koji igraju u najboljim klubovima u Europi.
Zato mi je pobjeda Slovenije po kvoti 3.20 veliki value!
Za malo sigurniju opciju, tu je i lijepa kvota na 1x, 2.35! (Slovenija ne gubi utakmicu)
Sretno svima!

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, medinjo said:

Slovenija - Hrvatska (Olimpiske igre rukomet)

Igra se danas u 11. sati. 
Utakmica između Slovenije i Hrvatske važna je za obje reprezentacije. Međutim, ne razumijem zašto kladionice Hrvatskoj daju toliku prednost.
Slovenija je prvu utakmicu igrala protiv favorizirane Španjolske i izgubila s 3 gola razlike nakon jako lošeg drugog poluvremena. Hrvatska je ipak igrala protiv Japana i nakon nešto boljeg poluvremena jedva stigla do pobjede.
Po meni Slovenija ima bolju i iskusniju momcad koji igraju u najboljim klubovima u Europi.
Zato mi je pobjeda Slovenije po kvoti 3.20 veliki value!
Za malo sigurniju opciju, tu je i lijepa kvota na 1x, 2.35! (Slovenija ne gubi utakmicu)
Sretno svima!

Ovdje su kladionice stvarno pogrjesile.

Nadam se da ste ispratili

Link to comment
Share on other sites

Danas su mi pale u oko još dvije rukometne utakmice koje svakako imaju vrijednost.


Prva utakmica je utakmica između Švedske i Španjolske.
Šveđani su neočekivano izgubili prvi dvoboj od Nijemaca, pa im je današnja pobjeda vrlo važna. Španjolci su nakon prvog vrlo loseg poluvremena pobjedili Slovence. Obje momčadi imaju vrlo iskusnu i jaku momčad, ali mislim da je skandinavski rukomet daleko najbolji u posljednjih nekoliko godina, tako da bi uz pravi pristup Švedska trebala dobiti ovaj susret po tečaju 1,75!

Druga utakmica je Francuska protiv Norveške. I ovdje podsjećam da su obje reprezentacije u samom vrhu svjetske rukometne ljestvice. Francuzi i sami imaju nevjerojatnu momčad zvijezda, ali vidjeli smo u prošloj utakmici da su nadmašivi. Posljednjih godina skandinavski rukomet je jednostavno najbolji, a mislim da i u ovoj utakmici, uz pravi pristup, Norvežani imaju šanse osvojiti bodove. Najbolja opcija za klađenje na ovu utakmicu čini mi se +4,5 golova za Norvešku po kvoti 1,80!
Za one hrabrije dobar izbor je i x2 (Norveška ne gubi) na tečaj 3,20! Međutim, moramo znati da je Francuska izgubila prvu utakmicu i sada hitno trebaju bodove, stoga budite oprezni s okladama.
Sretno.

Link to comment
Share on other sites

Danas ob 21 sati žene igraju košarku,
SAD - Japan.
Ovdje nema sumnje tko je favorit. Amerikanke se bore za zlatnu medalju na ovom prvenstvu, tako da mislim da nema sumnje u pobjedu. Zanimljivo je da su, po meni, kladionice malo prenisko postavile granico. Zato mislim da je -19,5 poena za SAD po kvoti 1,57 najbolji izbor!
Mislim da će Amerikanke pobijediti uvjerljivo, s najmanje 20 bodova razlike.

Link to comment
Share on other sites

Ajde jos zadnji prjedlog za danas.

Rukomet Argentina - Mađarska

Sumnje ko je favorit i ko ce pobjedit nema.  Ali Argentine nikako nije za podcijeniti, igra brz i pametan rukomet. Dakle, ako Mađari utakmicu ne shvate ozbiljno, mogu imati velikih problema. Zato bih ovdje odigrao +7,5 golova za Argentinu po skromnoj kvoti 1,47!
Vjerujem da se okladu isplati odigrati.
Sretno.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, medinjo said:

Danas su mi pale u oko još dvije rukometne utakmice koje svakako imaju vrijednost.


Prva utakmica je utakmica između Švedske i Španjolske.
Šveđani su neočekivano izgubili prvi dvoboj od Nijemaca, pa im je današnja pobjeda vrlo važna. Španjolci su nakon prvog vrlo loseg poluvremena pobjedili Slovence. Obje momčadi imaju vrlo iskusnu i jaku momčad, ali mislim da je skandinavski rukomet daleko najbolji u posljednjih nekoliko godina, tako da bi uz pravi pristup Švedska trebala dobiti ovaj susret po tečaju 1,75!

Druga utakmica je Francuska protiv Norveške. I ovdje podsjećam da su obje reprezentacije u samom vrhu svjetske rukometne ljestvice. Francuzi i sami imaju nevjerojatnu momčad zvijezda, ali vidjeli smo u prošloj utakmici da su nadmašivi. Posljednjih godina skandinavski rukomet je jednostavno najbolji, a mislim da i u ovoj utakmici, uz pravi pristup, Norvežani imaju šanse osvojiti bodove. Najbolja opcija za klađenje na ovu utakmicu čini mi se +4,5 golova za Norvešku po kvoti 1,80!
Za one hrabrije dobar izbor je i x2 (Norveška ne gubi) na tečaj 3,20! Međutim, moramo znati da je Francuska izgubila prvu utakmicu i sada hitno trebaju bodove, stoga budite oprezni s okladama.
Sretno.

Nadam se da ste ispratili i napunili đepove😉

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, medinjo said:

Danas ob 21 sati žene igraju košarku,
SAD - Japan.
Ovdje nema sumnje tko je favorit. Amerikanke se bore za zlatnu medalju na ovom prvenstvu, tako da mislim da nema sumnje u pobjedu. Zanimljivo je da su, po meni, kladionice malo prenisko postavile granico. Zato mislim da je -19,5 poena za SAD po kvoti 1,57 najbolji izbor!
Mislim da će Amerikanke pobijediti uvjerljivo, s najmanje 20 bodova razlike.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, medinjo said:

Ajde jos zadnji prjedlog za danas.

Rukomet Argentina - Mađarska

Sumnje ko je favorit i ko ce pobjedit nema.  Ali Argentine nikako nije za podcijeniti, igra brz i pametan rukomet. Dakle, ako Mađari utakmicu ne shvate ozbiljno, mogu imati velikih problema. Zato bih ovdje odigrao +7,5 golova za Argentinu po skromnoj kvoti 1,47!
Vjerujem da se okladu isplati odigrati.
Sretno.

Zao nije proslo. Znao sam da ce Mađari pobjedit ali sam imao osjecaj da razlika nece biti tako velika…

4/5 jako dobrih kvota pogođenih. Nadam se da ste ispratili.💰

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sretan početak nove  NFL sezone svima koji slave 🥳 Sezona je počela utakmicom u noći na petak gdje su branitelji naslova Kansas City Chiefsi kod kuće krenuli u lov na treće uzastopno osvajanje Superbowla pobjedom protiv Baltimore Ravensa 27-20.    U noći na subotu gledali smo prvu NFL utakmicu u Brazilu gdje su Philadelphia Eaglesi bili bolji od Green Bay Packersa 34-29.    Danas je pred nama bogat program od 13 utakmica, tokom dana dati ću svoje prognoze za dio utakmica. Nadam se da će ovaj topic bit aktivan od danas pa do kraja sezone.    Spojimo ugodno s korisnim, uživajuci u footballu i pritom prognozirati dobitne parove.    🏈
    • Liga nacija LIGA NACIJA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 8.9. u 10:013 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga nacija LIGA NACIJA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 8.9. u 10:30 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Hrvatska - Poljska - 1 (1.66) ili oba daju (1.83) bet365 Hrvatska je ponovno započela svoj put u Ligi nacija, s nadom da ostvare bolji rezultat u odnosu na prošlu sezonu, kada su u finalu poraženi od Španjolske.  No, u prvom susretu protiv Portugala, unatoč ranom autogolu Dioga Dalota koji im je otvorio priliku za povratak, Vatreni su ostali bez bodova. Cristiano Ronaldo postigao je svoj 900. pogodak na stadionu Da Luz u Lisabonu, čime je osigurao pobjedu domaćinima. Izbornik Zlatko Dalić, suočen s pritiskom nakon ranog ispadanja Hrvatske u grupnoj fazi Europskog prvenstva 2024. Sada traži pobjede protiv Poljske i Škotske kako bi održao stabilnost momčadi. Iako je kapetan Luka Modrić i dalje ključna figura u reprezentaciji, Dalić postupno uvodi mlađe igrače. Cilj Hrvatske dugoročno ostaje plasman na Svjetsko prvenstvo, no uspjeh u ovoj sezoni Lige nacija također bi im pružio priliku za osvajanje trofeja. Drugo mjesto u skupini bilo bi dovoljno za prolazak u četvrtfinale. S druge strane, Poljska, također nezadovoljna svojim rezultatom na Europskom prvenstvu gdje su osvojili samo jedan bod u tri utakmice, ulazi u ovu utakmicu s tri boda nakon pobjede protiv Škotske. Unatoč gubitku vodstva od dva gola na Hampden Parku, penal Nicola Zalewskog u sudačkoj nadoknadi donio im je ključnu pobjedu od 3:2. Trener Michal Probierz, koji je zadržao svoje mjesto unatoč slabim rezultatima, sada nastoji zadržati Poljsku na vrhu europskog nogometa. Hrvatska (4-3-3): Livaković; Jakić, Šutalo, Gvardiol, Sosa; Modrić, Kovačić, Sučić; Pašalić, Kramarić, Ivanušec. Poljska (3-5-2): Bulka; Bednarek, Dawidowicz, Kiwior; Frankowski, Zielinski, Szymanski, Moder, Zalewski; Piatek, Lewandowski. Hrvatska će imati težak zadatak protiv Poljske, koja dolazi s puno samopouzdanja nakon svoje posljednje pobjede. Kladionice favoriziraju Hrvatsku kao pobjednika ovog susreta, a s obzirom na domaći teren i niz bez poraza protiv Poljske, očekuje se teška, ali zaslužena pobjeda po kvoti 1.66. Ne zaboravite da nam bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Hrvatska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 8.9. u 10:02 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Obje momčadi nedavno su imale problema s obranom, što bi moglo biti ključan faktor u ovoj utakmici, pa očekujem golove na obje strane terena po kvoti 1.83. (Koeficijenti 8.9. u 10:02 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Postovani kolega,odobno mislim da je sloboda govora najvazniji temelj slobode svakog drustva.Ono sto je danas problem sto tvz "tolerantna drustva" pod krinkom "tolerancije i inkluzije" zatvaraju u zatvor one koji misle drukcije a sve to lijepo zapakirano u vrlo nedefinirani zakon o "govoru mrznje".Kao sto je W.Churchil rekao da ce se u buducnosti fasisti zvati antifasistima.Dakle,vase je pravo da se vi kako kazete "yebete s muskarcima" a moje je pravo da ne dozvolim nametljivoj lgtb populaciji da mi djecu maltretira sa lgtb gadarijama jer je to perfidan uvod u pedofiliju.Osim toga,vidimo sto se desava u "naprednoj" Svedskoj,Belgiji,Francukoj a kako "lose" zive u npr.Madjarskoj.Vidim,vas je to ocito prilicno sve skupa uzrujalo😀a mislim,to vam je demokracija,vase pravo da se kak vi velite "yebete s muskarcima" a moje da na to gledam kao na ruzan poremecaj😀  Bez uvrede.Lp P.s-zato i je zbog "divnog" zivota u Nizozemskoj pobijedila krajnja desnica.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use