Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak, 23.11.2010 (Listić dana)


_Ivan_j

Recommended Posts

Spartak M. - Marseille

Spartak i Marseille će u ovoj utakmici odlučiti koja će ekipa ići dalje u slijedeće kolo, ali samo u slučaju ako netko od njih pobijedi. U prvoj utakmici ove dvije momčadi slavio je Spartak sa 0:1, te je i u ovoj utakmici u prednosti. Znamo da je po hladnoći svima neugodno igrati, osim domaćinima. Pobjeda im gotovo garantira prolazak dalje jer zadnju utakmicu Spartak igra sa Žilinom koja nema niti jedan bod.

Utakmica ce krenuti u vrlo nervoznom ritmu, moze se ocekivati pregrst prekrsaja.

Napominjem proslu utakmicu je Marseille 'unistio' Zilinu sa cak 7-0 u gostima.

Na ljestvici je stanje takvo da ova utakmica odlucuje o prolasku dalje ove dvije momcadi. Evo slikovni prikaz:

2hx52ed.jpg

Proslo kolo je Spartak nastradao gostujuci kod Chelse-a izgubivsi sa cak 4-1. No zacudo igra gostujuce ekipe

nije bila niti malo losa. Stvarali su dobre prilike sto je na kraju rezultiralo golom.

Dakle s obje strane imamo dobre napadacke te raspolozene i motivirane igrace, sto bi trebalo rezultirati naravno

golovima. Blagu prednost dajem ipak domacinima, radi domaceg terena, atmosfere te uvjeta na koje su navikli

igrati, ali ocekujem od Marseilla da 'pokaze zube' i 'stisne' onda kada je to najpotrebnije, a to je bas ova utakmica.

Za ovu utakmicu odabirem ovaj bet, iz vise razloga (gore navedenih). Slikovni prikaz:

33l36tg.jpg

Moj bet je dakle obje momcadi daju gol na sto ide koeficjent od 1,75. Svima sretno sutra!  ;)

Kraj: 3-0 za Mrseille, jos ne mogu vjerovati da Spartak nije mogao dat gol. Steta, odu 2 lijepa listica  :(

Link to comment
Share on other sites

...

Ako vec prepisujes parove, odnosno analize, napisi ostalima izvor, da znaju odakle je kopirano...to ti je moj savjet, a to ce ti i Goki rec. Vidim da si novi, pa eto da znas

No problemo. Nisam stavio ili napisao ništa jer je reklamiranje drugih stranica zabranjeno na nekima forumima. Izvor je http://smicer.bloger.hr/

Ni ovdje cini mi se nije dozvoljeno reklamiranje, ako vec imas analizu pripazi da to bude s sportskih stranica, npr. index,sn... a ne neki kladionicarski forumi. Ali opet ako sam ista u krivu unaprijed se ispricavam.  ;)

Link to comment
Share on other sites

:'(

Arsenal oborio zadnja 2 tiketa. I to je bas bio zadnji par koji sam cekao. A bas mi je trebala lova za put  :-\

Uvijek postoji sutra, al ovo ce me boljeti jos duze vremena jer sam potrosio nevidenu kolicinu novca danas.

Bilo prokleto sve arsenalovo

oborio tebi 2 tiketa......brate meni oborio sve tikete  one od života značajne, da im jebem mater klošarsku prodanu, još važem na nekim tiketima, ma nije mi roma najsigurnija(reko cigani talijanski uvijek zajebu kad ne treba) pa da ih izbjegnem, pa ono svi oko mene deru real čista 2 pa reko i to mi je sumnjivo šta ja znam ,  i od svih kombinacija ja userem sebe po ustima i na najvažnijem tiketu gdje stavim svu sirotinju odigram šahtjar, milan x2 i bijedniiiiiiiiii arsenal da daje više od 1 gola i popušim kurčinu svjetsku.............

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use