Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 14.7.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Europsko prvenstvo

Screenshot_440.jpg

EURO 2024 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 7.7. u 07:02 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Spanija vs Engleska, najava meca

 

Danas cu dati sve od sebe da sto manje lupetam, ako je to uopste moguce, i potrudicu se da sto vise budem koristan po Forum. Mislim da ovaj Forum to svakako ne zasluzuje, ali zasluzuje danasnji kladionicarski dan. Pre svega, svaka cast spanskoj naciji koja ce danas imati prilike da gleda dva spanska Finala, ono Wimbledonsko od 15 casova i ono fudbalsko od 21.00 cas. Kada na to znate da je fudbalski Real prvak Evrope, a kosarkaski igrao Finale Euroleague, i da je Alcaraz pobednik Roland Garrosa, a nadajmo se i Wimbledona, onda spancima svaka cast na tome kakva su sportska nacija. Pre analize samo da dodam da sve teorije kladjenja kazu da kockanje u velikim Finalima nije uvek najpametnije, jer se radi o jednoj utakmici, sa maksimalnim nabojem i tenzijama, i gde uvek moze da odluci neki detalj koji nema veze sa suvim kvalitetom, bas kao na primer u Finalu Euroleague kada je Real Madrid dao Panathinaikosu 54 poena za poluvreme, a onda im u trecoj cetvrtini stao sut, pa su u toj cetvrtini ubacili samo sedam poena, i tako na kraju, nakon sto su godinu dana ziveli od suta, na kraju i umrli od suta.

Spanija

Kada bi to bilo najvaznije u jednoj tako glupoj igri kao sto je fudbal, tesko da bi bilo ko sa Foruma mogao da kaze, da Spanija nije bila najbolja na turniru. Sve utakmice na turniru su pobedili, lagano se vratili na obe utakmice koje su gubili, lagano su dobili Hrvatsku i Italiju, izbacili su domacina u sred Nemacke, deklasirali gruzijce, i potpuno zasluzeno prosli francuze u polufinalu. Uz sve to su igrali najbolji i najubedljiviji fudbal. Igrali su brzo, pametno, hrabro, mastovito i zaista deluje da su i tehnicki, a za mene i takticki savrsena celina. Za razliku od svih drugih ekipa koje su timsku igru podredili jednom igracu, poput Portugala, Hrvatske i Francuske, spanci ako gledamo sa timskog aspekta, predstavljaju primer za sve trenerske knjige kako treba da izgleda jedna timska celina u kojoj je individualni kvalitet podredjen timu. Ako ne gledamo kao seljaci, vec malo sire, kod Spanije smo mogli da vidimo sve ono sto je najteze kod jednog trenera, a to je imati najtalentovanije igrace koji u jednom timu igraju najbolje i pri tome sve utakmice pobedjuju. A da ne govorimo da su onako “uz put” i bezbolno kompletno izvrsili smenu generacija. Po meni, uz sve to, jedina su ekipa na turniru koja su kroz igru gazila svoje protivnike, iako postoje i drugi nacini da dodjete do cilja, kao na primer kada su portugalci dosli do titule, a da do same zavrsnice turnira nikoga nisu pobedili. Osim toga, Spanija je jedina ekipa na turniru gde se jasno vidi neka ideja, trenerski pecat, ili bih rekao da su takticki savrseno odigrali turnir. Ako se svi slazemo da je na ovom smesnom Forumu zapravo najvaznije sta ja mislim, onda bih rekao da je Spanija takticki odigrala savrsenu utakmicu protiv francuza, gde su gubili vec od devetog minuta, a do preokreta dosli vec u 25-om minutu, i onda rutinski zadrzali prednost do kraja utakmice, sto mogu samo takticki vrhunske ekipe. Hajde jos na kraju da napisem da je ovaj turnir pokazao jos jednu veoma bitnu stvar, a to je krah individualnog kvaliteta, u odnosu na timsku igru, gde smo videli jednu Sloveniju koja nema dva krstena igraca i gde vise od polovine igraca igra za stan i hranu, u odnosu na polupismenog crnca sa periferije Parisa Mbappè-a koji je trenutno za dve klase slabiji i sporiji nego sto je bio sa 18 godina, a ima tek 25 godina.

Bilo bi zaista nepravedno zavrsiti deo o Spaniji, a ne pomenuti spansku trenercinu na klupi, a kako cete bolje upoznati spanskog trenera, nego ako ga uporedite sa srpskim. Srpski selektor je prava slika i prilika Srbije, bahat, bezobrazan, uz to i epska neznalica koja iritira cak i kada cuti. Prava definicija budale – nije njemu tesko sto je budala, najteze je onima oko njega. Kada vidite kako Piksi vodi svoj tim, prvo sto se zapitate jeste kako je moguce da neki tim igra tako sporo, lose, bez smisla i bez mozga. Da ne poverujete koliko je moguce da igraci deluju nezainteresovano i bez ritma u jednom najisplativijem businessu na svetu. Meni deluje da bi se i veliki Mourihno uspavao gledajuci utakmice Srbije i u kom ritmu su igrali. Sa druge strane od srpskog opancara, imate jednu sasvim drugaciju osobu, skromnu, mirnu, koji se i prema novinarima i igracima, ali i tetkicama na stadionu odnosi sa postovanjem, i koji je do selektorske klupe dosao teskim radom i skromnoscu, a ne jednim pozivom Predsednika. Fudbalski savez Španije je ovog trenera postavio za selektora U19 reprezentacije 2013. godine, s kojom je postao prvak Evrope 2015, pa je prekomandovan u selekciju U21 2018 godine, a godinu dana kasnije postao je prvak Evrope, da bi 2021. preuzeo U23 i osvojio srebro na Olimpijskim igrama, a potom je 2022 godine dosao na klupu spanskog A tima i odmah osvojio Ligu nacija, a ako ima pravde, osvojice i Evropsko Prvenstvo. Best of je sto spanski selektor ima manju platu od srpskog opancara, majko moja, koji za cetiri-pet utakmica godisnje zaradjuje preko milion i po eura … ccccccccc. Uz to, budite sigurni u to sto vam kazem, da je ovaj Yamal u selekciji Srbije kod srpskog alkoholicara, ne bi zaigrao u prvoj postavi u narednih deset godina, vec bi uvek igrao Milinkovic-Savic. Da kazem jos i da sam preko nekih kolega dosao do rezultata testiranja Milinkovic-Savica na pripremama srpske reprezentacije, i da sam ih uporedio sa svojima. U dvanaest kategorija od mogucih sesnaest imam bolje rezultate od tog cirkusanta, i potpuno sam ozbiljan dok vam ovo pisem.

Engleska

Ulozio sam veliki napor da procitam sa zvanicne internet stranice srpskog fudbalskog saveza, izvestaj selektora Stojkovica na cak osam stranica teksta u kojem je on analizirao svoj rad i igru reprezentacije Srbije na Evropskom Prvenstvu.. Ovo morate da procitate, ja sam mislio da cu umreti da ovo nisam procitao. Odmah da se razumemo, ovo je zvanicni tekst, nista nisam ni dodao ni oduzeo, cak ni gramaticke greske ovog seljaka. Dame i gospodo, vezite se polecemo, uzivajte u Svetom Pismu srpske propagande:

“...nakon primljenog gola od Engleske poceli smo da sprovodimo sve ono sto smo se dogovorili, preuzeli smo posed lopte, samim tim kontrolu tempa i ritma utakmice i time naterali protivnika da se kontinuirano brani. U drugom poluvremenu preuzeli smo jos veci rizik u igri sto je rezultiralo da se protivnicka ekipa brani u duzim vremenskim periodima iako ima izuzetan napadacki potencijal. Delovali smo u tom periodu atraktivno, lucidno i samouvereno. Istakao bih na osnovu statistickih parametara kao i prikazane igre da je ovaj poraz nezasluzen i da bi nereseni rezultat bio najrealniji … Na utakmici protiv Slovenije ekipa je uspela da se stabilizuje i u odredjenim trenucima nametne svoj stil igre i samim tim stvori puno prilika. U drugom poluvremenu sam hteo izmenama da jos vise opteretim protivnika i da delujemo jos dinamicnije i ofanzivnije u fazi napada. Nakon primljenog gola, zaigrali smo jos ofanzivnije, sto je dovelo do zasluzenog izjednacenja. Sama statistika govori da smo dominirali vecim delom utakmice i da smo zasluzili vise od jednog boda … Na utakmici protiv Danske smo krenuli na sve ili nista pogotovo polovinom drugog poluvremena, znajuci nas karakter i opredeljenje … tra-laaa-laa ...na kraju, ovo nije debakl, niti neuspeh, niti se reprezentacija Srbija obrukala. Niko nas na turniru nije ni u jednom segmentu nadigrao, vec smo naprotiv mi bili ti koji su svoje protivnike naterali da se brane, a to je bio slucaj u sve tri utakmice grupne faze … Mi smo bili ti koji su najskuplju selekciju i prvog favorita Englesku naterali da se brani u svojih sesnaest metara vise od 70 minuta, i ne samo to, vec smo ih sabili u misju rupu (ovo sam ja dodao; ovo seljak nije rekao, ali je mislio …)

Postovane kolege sa Foruma, gledajte da ove stvari dobro zapamtite do utakmice kada Borac iz Banja Luke bude igrao uzvratnu utakmicu u Albaniji, ili Crvena Zvezda krene u osvajanje Lige Prvaka. Ove gore stvari nisu namenjene vama, vec polupismenoj i bezzuboj rulji u Srbiji, gde ovakve stvari prolaze, a to je da ono sto vidite svojim ocima zapravo nije tacno. Ako imate vise od dvanaest godina, onda sigurno znate ko je napisao ovaj izvestaj. Ako Piksi uopste zna da cita, ja mislim da nakon procitanog izvestaja, ni on sam ne moze da poveruje sta mu je Predsednik napisao.

U Predsednikovom izvestaju pise da su se na turniru svi protiv mocne Srbije samo branili, uplasili i spasavali zivu glavu i da su se Engleska, Slovenija i Danska zapravo provukli u grupi sa Srbijom, inace bi veceras od 21.00 cas Srbija igrala finale sa Spanijom.

Ovom izvestaju nedostaje nastavak, koji ce biti napisan ako englezi osvoje Euro. U tom nastavku ce biti napisano da se Engleska izvukla protiv srba i da bi titulu trebalo da dele sa Srbijom, ili da barem Srbija ide u repesaz, ako englezi osvoje titulu.

Fudbal je glupa i jednostavna igra koja se se svodi na jednostavne termine; znas ili ne znas, umes ili ne umes. A Srbija nema dva igraca koji i znaju i umeju. Jedan postignut gol, poslednje mesto u grupi, tri suta tokom celog turnira, … manje postignutih golova od Albanije i Gruzije … najgora igra u istoriji fudbala … poslednje mesto u grupi na Svetskom Prvenstvu u Rusiji, poslednje mesto u grupi na Svetskom prvenstvu u Qataru, poslednje mesto na Evropskom Prvenstvu u Nemackoj … Crvena Zvezda poslednja u grupi Lige Prvaka ... Milinkovic-Savic i Vlahovic u najgorih jedanaest igraca turnira po spanskoj “Marci” … to treba da pise u izvestaju, a ne da veceras igraju Finale Srbija i Spanija, iako svojim ocima vidite Englesku.

Englesku mozete da predstavite na dva nacina. Jedan nacin je onaj sto ste videli svojim ocima, a drugi nacin je da ako ste u Srbiji vise verujete Predsedniku nego svojim ocima. Mozete da kazete da englezi nista nisu pokazali na Euru, osim jednog poluvremena na utakmici sa Svajcarskom. Mozete da kazete da nikoga nisu pobedili na turniru u okviru regularnih 90 minuta osim drvosece iz Srbije, jer su sa Danskom i Slovenijom remizirali, Slovacku dobili nakon produzetaka, Svajcarsku nakon penala, a Holandiju golom u 91-om minutu. Mozete da kazete da su protiv Slovacke gubili do 90 plus 5-og minuta, a protiv Svajcarske do 80-og minuta. Mozete da kazete da su Svajcarsku prosli samo zato sto je svajcarski selektor mislio da je pametno da prvi penal u seriji sutira crnac, a ne belac. Mozete da kazete da nisu igrali najlepsi fudbal na turniru, da su im utakmice nekako bile dosadne, ili hajde barem da kazemo negledljive, ili jos blaze receno, nekako se cini da individualni kvalitet nije iskoriscen na neki vidljivi nacin. Mozete i da kazete da su ipak imali slabiju grupu od spanaca, zapravo najgoru grupu na svetu, cim su igrali sa Srbijom, mozete da kazete da ih je samo Bog spasao ispadanja na utakmici protiv Slovacke, iako Bog ne postoji, na kraju mozete da kazete da su gubili i protiv Svajcarske i Holandije.

Ali, isto tako ako dozvolite ponizenje da vam izvestaj pise Predsednik, a da ni sami ne mozete da verujete sta vam je napisao, vi mozete reci da fudbal nije umetnicko klizanje, pa da se umetnicki dojam ocenjuje. Mozete napisati i da bi francuzi, hrvati ili srbi bili prezadovoljni da su veceras u finalu, pa makar i sa igrom kakvu su prikazali englezi. Mozete da kazete da su englezi vec drugi put uzastopno u Finalu i da to ne moze biti slucajno. Mozete napisati i da su ih srbi sabili u misju rupu ako imate manje od dvanaest godina, ali su englezi igrali i cetvrtfinale Svetskog prvenstva u Qataru, a kao sto vidimo jedinica na spance nije kvotirana sa 1,12 vec kvotom od 2,50 Osim toga, rado bih napomenuo da na turniru englezima jos niko nije dao vise od jednog gola, a svi cemo se sloziti da u svom rosteru imaju dovoljno kvalitetne igrace koji mogu da rese utakmicu , ako bi gledali samo jedan “suvi” mec.

Predlozi za kladjenje

Za mene je jako tesko da danas nesto predlozim, ali cu svakako napisati sta sam odigrao. Najveci problem je koliko novca odvojiti za danas, ako znate da samo za tri dana Borac iz Banja Luke igra uzvratnu utakmicu u Albaniji, ili ako znate da ce se vrlo brzo i Hajduk ukljuciti u evropska takmicenja, gde cu ih podrzati svim novcem koji imam na raspolaganju da ce proci prvo kolo, pa onda ce se brzo ukljuciti i Crvena Zvezda u napadu na Ligu Prvaka, a za manje od dva meseca, ce srpska reprezentacija igrati sa Spanijom, majko moja.

Za sve kolege sa Foruma za danas preporucujem samo jedno, da odvojite vreme za kladjenje, iako je sveta nedelja, i da se koncentrisete samo na double kao kladionicarsku igru, i da uopste ne stedite sa uplatama. Za danas preporucujem da odigrate samo dva pobednika na tiketu, pobednika Wimbledona vezano sa pobednikom Evropskog Prvenstva. Tesko da cete u zivotu imati ovakvu priliku. U igri “konacni pobednik” nemate X, nereseni ishod. Ili ce pobediti Alkaraz ili Djokovic, odnosno pobednik ce biti Spanija ili Engleska. Nema X-a, treba samo da pogodite jednu kombinaciju od cetiri mogucih. A pogledajte samo kvote, majko moja. Spanci kao pobednici na Wimbledonu i Euru su kvotirani u double tiketu sa 2,86 Alcaraz i englezi kao pobednici turnira sa 3,66 koliko i Djokovic i spanci kao konacni pobednici, dok je titula Engleske i Djokovica kvotirana sa neverovatnih 4,84 sto nije nemoguce, zar ne?

Dakle, danas zaboravite na bilo koji drugi kladionicarski par, nikako ne vezujte sa ova dva planetarna dogadjaja igru da ce Molde dati na utakmici gol, kao sto sam ja juce odigrao na predlog kolege @nutrija i pao, jer je utakmica zavrsila sa 0:0. Bila bi prava steta da dve igre u kojima ne postoji nereseni ishod, a kvote za double se ne spustaju ispod 2,50 upropastite sa nekom drugom igrom.

Ja sam za danas odigrao ono sto je najblize mom karakteru kladjenja, a to je sto manje maste, i sto manje rizika. Za sada sam spremio double sa duplom sansom 1X na spance po neverovatnoj kvoti od 1,35 kod William Hill i da Alcaraz uzima barem jedan set Djokovicu po kvotici od 1,12 jer mislim da je spanac u ovom trenutku bolji teniser, ali je Djokovic opasniji. Ovaj double donosi ukupnu kvotu od 1,51 za koju svakako ne bih smeo da rasprodam svu imovinu, ali sam uvek spreman da izgubim svoj novac ako englezi u regularnom delu dobiju spaniju, a Djokovic potopi Alcaraza. Sa ovim doublom cu cekati poslednji trenutak za uplatu, nadajuci se da ce se kladionice do 15.00 casova smilovati i izbaciti kvotu za duplu sansu 1X na Egnatiu protiv Borca iz Banja Luke u kvalifikacijama za Ligu Prvaka gde ocekujem kvotu od barem 1,25 za duplu sansu 1X, sto bi dalo triplu po ukupnoj kvoti od 1,89 na sta bih uvek bio spreman da padnem.

Ah … da, umalo da zaboravim. Mozda deluje da imam nesto osobno protiv srpskog opancara. Dragan Stojkovic Piksi pije samo specijalnu i limitiranu ediciju Johnie Walkera koja se zove Black Label, limitiranu i izuzetno skupu liniju skotskog whisky-a staru preko dvanest godina, koju sam imao prilike da probam, i mogu vam reci da to nije pice, vec lek. Sto se tice toga, srpskom opancaru mozemo dati medalju na izboru koji je napravio.

 

Link to comment
Share on other sites

Španjolska - Engleska oba daju (2.00) bet365

Španjolska i Engleska susreću se u velikom finalu Europskog prvenstva 2024. Utakmica se igra večeras na Olimpijskom stadionu u Berlinu. Hoće li Španjolska postati prva nacija s četiri kontinentalna trofeja? Može li Engleska po prvi put osvojiti europski naslov? 

Španjolska je najdominantnija momčad na Europskom prvenstvu. Prošli su do finala s šest pobjeda u šest nastupa, što nijedna druga nacija nije postigla u ovom natjecanju.

Luis de la Fuente je uveo pobjednički mentalitet u ovu mladu momčad koju predvodi senzacionalni tinejdžer Lamine Yamal.

Barcelonin wunderkind postao je najmlađi igrač koji je ikada zabio na Europskom prvenstvu, postigavši spektakularni gol u preokretu protiv Francuske u polufinalu s 2-1.

Engleska je u ovom procesu bila daleko manje impresivna, ostvarivši tek svoju drugu pobjedu u regularnom vremenu od početka turnira u srijedu.

Gareth Southgate je napravio nekoliko vrhunskih zamjena, a Cole Palmer i Ollie Watkins su kombinirali za šokantni pobjednički gol u sudačkoj nadoknadi polufinalnog susreta protiv Nizozemske.

Obje momčadi su zabile u sva tri knockout meča Španjolske. Vidjeli smo golove s obje strane u sva tri prethodna međusobna susreta. Obje momčadi su zabile u sva tri knockout meča Engleske.

Luis de la Fuente će ponovno imati na raspolaganju Robina Le Normanda i Danija Carvajala u početnom sastavu. Obrambeni dvojac je propustio polufinale zbog suspenzija.

Dani Olmo će vjerojatno ponovno započeti utakmicu jer je Pedri ozlijeđen u četvrtfinalu protiv domaćina Njemačke.

Ne očekujem druge promjene u de la Fuenteovoj formaciji 4-5-1 s Yamalom i Nicom Williamsom na krilima.

Gareth Southgate je poznat kao trener koji rijetko mijenja početni sastav. Mogli bismo vidjeti samo jednu promjenu u finalu jer se čini da je lijevi bek Luke Shaw spreman započeti umjesto Kierana Trippiera.

Kobbie Mainoo je opravdao povjerenje i trebao bi ponovno biti u početnom sastavu uz zvijezdu Arsenala, Declana Ricea.

Španjolska (4-5-1): Simon – Carvajal, Le Normand, Laporte, Cucurella – Rodri, Ruiz, Yamal, Olmo, Williams – Morata

Engleska (3-4-2-1): Pickford – Walker, Stones, Guehi – Saka, Mainoo, Rice, Shaw – Foden, Bellingham – Kane

Obje momčadi imaju ogromnu napadačku moć. Možemo očekivati vatromet u njihovom velikom susretu u finalu. Vidjeli smo golove s obje strane u oba polufinalna susreta i finale ne bi trebalo biti iznimka.

Rani gol otvara igru u potpunosti i gotovo jamči ostvarenje ove oklade. Činjenica da možete odigrati okladu na oba tima daju gol po koeficijentu od 2,00 je jednostavno previše primamljiva.

Obje momčadi su zabile u sva tri knockout meča Španjolske, kao i u sva tri knockout meča Engleske.

Također smo vidjeli oba tima kako zabijaju u sva tri prethodna međusobna susreta između ova dva rivala, uključujući pobjedu Engleske od 3-2 u posljednjem okršaju u Ligi nacija 2018.

Screenshot_448.jpg

(Koeficijenti 14.7. u 12:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Real Madrid - Atalanta 1 (1.50) ili Vini daje gol (2.20) bet365 Stadion Narodowy u Varšavi bit će domaćin UEFA Superkupa, gdje će se suočiti Real Madrid i Atalanta. Real Madrid je prošle godine dodao 15. titulu Lige prvaka u svoju impresivnu kolekciju, nakon što su pobijedili Borussiju Dortmund s 2-0 u finalu. Ekipa nije mnogo mijenjala između dvije sezone, ali su dodali Kyliana Mbappea u već zvjezdani sastav. Bit će zanimljivo vidjeti bivšeg PSG-ovog igrača u dresu Madrida u srijedu. Iako su imali mješovite rezultate u predsezoni, ulaze u ovu utakmicu ohrabreni pobjedom od 2-1 nad Chelseajem prije sedam dana. Atalanta je prošle godine osvojila svoj prvi europski trofej, pobijedivši Bayer Leverkusen u finalu Europske Lige. Međutim, imali su lošu predsezonu, gdje su pretrpjeli teške poraze od Parme i St. Paulija, primivši sedam golova. Očekujem otvorenu utakmicu s puno golova, a Real Madrid bi trebao izaći kao pobjednik s kvotom 1.50 u bet365 kladionici s obzirom na lošu formu Atalante u predsezoni. (Koeficijenti 13.8. u 23:50 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Vini je igrač za velike utakmice. Uvijek se istakne kada je najpotrebnije. Bio je fantastičan u nokaut fazi Lige prvaka prošle sezone. Brazilski napadač postigao je gol u pobjedi od 2-0 nad Dortmundom u finalu Lige prvaka. S obzirom na to da je Atalanta primila sedam golova u zadnje dvije pripremne utakmice, vidim puno prostora za Vini Jr-a da se istakne u ovoj utakmici. Preporučujem okladu na to da će Vinicius postići gol po kvoti od 2.20. (Koeficijenti 13.8. u 23:50 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Bodo/Glimt - Jagiellonia oba daju (1.72) bet365 U uzvratnoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka, Bodo/Glimt će s prednošću od 1-0 dočekati poljske prvake Jagielloniu. U prvom susretu, minimalna prednost Bodo/Glimta došla je zbog autogola, budući da nije bilo velikih razlika između timova. Iako Bodo/Glimt uživa prednost zbog većeg europskog iskustva i koeficijenta 1.50 za pobjedu, Jagiellonia će sigurno dati sve od sebe. Osvojili su Ekstraklasu prošle godine i fantastično su započeli novu sezonu, s tri pobjede u prva tri kola. Uz to, Jagiellonia je u drugom pretkolu Lige prvaka pobijedila Panevežys s ukupnim rezultatom 7-1. Također, nakon poraza u prvom susretu, Jagiellonia nema što izgubiti i pokazali su sposobnost da postignu barem tri gola u tri od posljednjih pet natjecateljskih utakmica. Očekuje se da će oba tima stvarati prilike. Bodo/Glimt također ima snažan napad, pa opcija da oba tima postignu gol izgleda kao odličan izbor za klađenje.
    • Lijep pozdrav momci!Danas počinje europsko prvenstvo u Beach Volleyball koje organizira CEV ,kao i svake godine.Biti će tu nešto parova pa pišem.Danas počinje grupna faza za žene,a sutra muški.Tko želi neka isprati,ako vam se svidi🙂                                                                                               EDIT: BV: Tina/Anastasia 1,22 Esme/Zoe 1,16 Alvarez/Moreno 1,12 Bet365    
    • Europska liga - Kvalifikacije EUROPSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga - Kvalifikacije KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 12.8. u 00:11 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Europska liga - Kvalifikacije EUROPSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 12.8. u 00:10 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use