Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 7.7.2024.


Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Europska liga - Kvalifikacije EUROPSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga - Kvalifikacije KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 28.7. u 20:05 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka - Kvalifikacije LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Konferencijska liga - Kvalifikacije KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 28.7. u 20:03 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga prvaka - Kvalifikacije LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Konferencijska liga - Kvalifikacije KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 28.7. u 20:02 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Proglasavam jedan dan zalosti na Forumu za sve kolege koji su juce igrali jedinicu na Malme. Dva dana zalosti proglasavam za sve kolege sa Foruma koji su pored jedinice na Malme igrali i jedinicu na Crvenu Zvezdu. A tri dana zalosti i minut cutanja na Forumu proglasavam sebi koji sam jedinicu na Malme branio sa X-om, neresenim ishodom na mecu, i to sa uplatama kao da sutra vise nece biti kockanja. Neka pocivaju u miru svi moji tiketi u kojima sam imao jedinicu ili X na Malme. Za mene ne brinite. Do utorka cu imati sta da jedem. Zbog ovakvih stvari, uvek u kuci imam nekoliko konzervi i neka gotova jela. A od utorka cu zamoliti nekog kolegu sa Foruma koji ima veliko srce da me primi na stan i hranu. Prednost imaju kolege koji zive sto dalje od Splita i Bosne, a sto blize Dubrovniku, najgospodskijem gradu na svetu.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use