Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

  1. Robica

    Robica

  2. mesrine

    mesrine

  • Posts

    • Dok ne izadje ponuda za mec Aba League izmedju Partizana i Cibone, postavljam kao svoj predlog Arsenal daje vise od gola Southamptonu (Arsenal over 1,5 gol) po kvoti od 1,20 kod bet365
    • Arsenal osvaja englesku Premier League, sada ili nikada vise, kvota 2,25 Jedna moja prijateljica je pre puno godina prvi put u zivotu videla nekog tipa, prisla mu, rekla kako se zove, upoznala se ... i ostala kod njega. Ubrzo nakon toga se i udala, majko moja. I to ne u svojoj zemlji, vec cak na drugom kontinentu. Da ne poverujete, sta sve zena horizontalno i drvo u sumi vertikalno, mogu da izdrze. Tako sam i ja nocas, petak/na subotu imao neki horor od spavanja, probudio se u sred noci, negde izmedju 03.00 i 04.00 i rekao sebi "sada ili nikada vise" na Arsenal. Bas kao i moja prijateljica, prisao sam Arsenalu, rekao zdravo, ja sam Leonardo Veliki, lepo se upoznali ... i uplatio na njih kao sampione sada ili nikada vise. Mogu vam reci da se sjajno osecam, kao da sam skinuo sto kilograma sa ledja. Nikada nisam bio sigurniji u sebe, nikada u zivotu nisam bio srecniji, ne bih mogao da se setim kada sam ovoliko bio srecan u zivotu. Probudio se u 03.00 nocu, uplatio na Arsenal, a da uopste nisam stedeo, pa neka ide i zivot i kockanje u qurac. Uplatio sam na Arsenal bas iz istih razloga kao sto sam uplatio i prosle sezone na njih i pao. Samo sto sam prosle sezone sest meseci razmisljao, menjao misljenje, bio pod stresom i strahom, jednostavno mi je glava otekla od razmisljanja  i nedoumica. Ali, zato ove godine sve suprotno, probudio se u sred noci, uplatio i nikada nisam bio sretniji u zivotu. Idem sa njima do kraja sezone, nek se nose u tri pick*#*#e materine. Jesu mladi, jesu glupi kao qurac, jesu zeleni ... ali idem sa njima. Kada je mogla moja prijateljica da se poyebe sa likom koga je videla prvi put u zivotu, mogu valjda i ja da se yebem sa Arsenalom. Nema nazad, idem sa tim qurcima do kraja sezone, i tacka. Posto sam danas napunjen euforijom i entuzijazmom, neki drugi put cu napisati analizu za ovaj predlog, mada ne znam sta bih drugo pisao, kada sam sve vec rekao sta sam imao prosle sezone, i pao, ali nema veze. Izgleda da ce ove sezone sa mnom i Arsenalom ici i veliki bet365 cim su prvog favorita za osvajanje Premier League promenili, pa i oni sada misle da je to Arsenal po 2,25. Ako vidite da je titula Celtica kvotirana sa 1,14, Bayerna sa 1,28, Real Madrida sa 1,57, Intera sa 1,90 onda ova kvota na ManCity da osvaja titulu po neverovatnih 3,00 prosto stipa za oci, i deluje kao da se radi o Tekstilcu iz Dervente, a ne Pepovim gradjanima.  Za kraj i da kazem, da sam se prosle sezone kladio sa kolegom sa Foruma @mesrine oko toga da li ce Arsenal biti prvak ili nece, i izgubio opkladu. Kladili smo se u pedeset piva, i samo da znate da sam svoj pad isplatio kao gospodin, pa kada me procenjujete samo na osnovu onoga sto pisem na ovom smesnom Forumu, uzmite u obzir i ono sto radim na Forumu, a to je da se uvek ponasam kao gospodin. Arsenal daje vise od gola Southamptonu, kvota 1,20 Stvarno bih bio seljacina da podrzim Arsenal tokom sezone, a da ne odigram da ce dati vise od gola ovim nesrecnicima, pa makar i pao. Southamptonu su po gol dali i Ipswich, Nottingham i Newcastle, a po tri Brentford i Bournemouth, pa ako im Arsenal ne uvali dva komada neka ide i zivot i kockanje u qurac. Neko tesko gazenje Cibone od strane Partizana, Aba League, kao i neko tesko gazenje Buyukcekmece od strane Fenerbahcea, tursko kosarkasko prvenstvo (oba meca se igraju u nedelju) Partizan i Cibona su dva potpuno razlicita sveta, sto ne znaci da Partizan, iako deset nivoa jaci, nije najvece zlo na svetu, prava jedna kula od karata. Partizan je proizvod najprimitivnije srpske propagande koji bi trebalo da stvori sliku da je Srbija zdrava zemlja, a ne septicka jama. Potrosili su vec sto miliona za tri godine, trofeja ni za qurac, a kao i svake godine igraju sa deset i po crnaca sto bi valjda trebalo da znaci da se u Srbiji dobro i kvalitetno radi sa mladim srpskim crnim igracima. Srpska propaganda bi izgleda zelela da svi mi zaboravimo da se Partizan pre samo nekoliko godina ponizavao i isao u Republiku Sumsku da prosi novac od Milorada Dodika, cak su i sebi dozvolili da se zovu Partizan-Igokea Kao i Fenerbahce u odnosu na Buykcekmece, Partizan koju god petorku da izvede na parket, moze da pobedi Cibonu sa koliko god hoce razlike, jer bas kao i Fenerbahce uopste i nema rezervne igrace. Posto kladionice jos nisu izbacile kvote za ova dva meca, a ne znam sta toliko cekaju, za sada je tesko reci preko kojeg handicapa bi trebalo da igramo u realnom kladjenju. Gazenje Cibone bi trebalo da bude moj predlog u svetoj Poslednjoj Sansi, ali posto kladionice jos spavaju, i ne izbacuju ponudu za ovaj mec, moracu izgleda jos da cekam. Nesto iz ponude na golove na utakmicama Eintracht vs Bayern i Real Madrid vs Villareal Ja stvarno ne znam kako bi bilo moguce da na ove dve utakmice padne jedan ili nijedan gol, a ako se to i desi, onda bi stvarno trebalo da se polijemo benzinom i samozapalimo. Villareal je ove sezone odigrao 8 utakmica i sve su otisle u over 1,5 gol na utakmici, a cak sedam u teske overe 2,5 gola na utakmici. Villareal je kod kuce odigrao 2:2 sa Atletico Madridom, 4:3 sa Celtom, 1:5 sa Barcellonom i 3:1 sa Las Palmasom, dok o napadu Real Madrida uopste nemam nameru da trosim tastaturu. Sta tek reci o Eintrachtu, osam utakmica, osam puta otislo u over 1,5 gol na utakmici, cak sest utakmica su otisla u teske overe 2,5 gola, dok o Bayernu sve znate, ove sezone nijednu vaznu utakmicu nisu dobili, ni Leverkusena ni Aston Villu. Imt vs Crvena Zvezda, srpsko lopovsko prvenstvo, dvojka Ova dvojica @Fitoz i @furyshaa su slavu na Forumu stekli na moj racun, i uopste nemaju nameru da me plate za to. Ako je neko na Forumu potrosio svoje najbolje godine predestavljajuci kakvo je zlo Crvena Zvezda, onda sam to svakako ja. A ova dvojica samo to koriste, i jos uvek su na slobodi. Juce su u 15.00 casova i pola sekunde postavili ovu dvojku kao kuca po kvoti od 1,21 a vec danas je dvojka kvotirana sa 1,15 a sutra, na dan utakmice ce biti 1,07 i nikome nista, i dalje su na slobodi. Zvezda ce negde sigurno kiksnuti tokom sezone sa nekim X-om, neresenim ishodom, kada Predsednik Srbije odluci da nam predstavi kako je srpsko prvenstvo regularno, a Srbija zdrava zemlja, pa ce nekim remijem Zvezde srusiti pola sveta, ali je jako tesko da ce to biti bas sutra.  Dakle, samo vise od jednog gola Arsenala plus dvojka na Crvenu Zvezdu daje ukupnu kvotu od 1,40 a da nista drugo niste stavili na tiket, a gde su tek golovi na Realu ili Bayernu ... pa ovo pa ono ...
    • 05.10.(subota) Francuska 1 liga St.Etienne-Auxerre zbroj kartona 2.5 vise Klad.premier
    • /05.10/20.45/. Serie A Inter vs Torino over 1,5 goal  Bet365  1,20
    • Subota  12:30h (u većini kladionica i na rezultati. com piše to vrijeme a u pinnacle-u 14:30h, pa da nebi bilo neke zabune oko toga ja sam stavio ovaj prvi termin ako dođe do toga da meč počne tada ali svi znamo da u tenisu dosta faktora odlučuje o tome kada će koji meć počet ako nije prvi na redu na svom terenu..)  Tenis, ATP Shanghai  Michelsen A. - Djoković N. 2 (1.21) pinnacle 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use