Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Cetvrtak (21.10.2010)


Urke kv

Recommended Posts

Young Boys - Odense 1 @1,70

Young Boys su dobra ekipa koja je za malo prosla u Ligu Prvaka ove sezone. Imaju neke dobre individualce, od kojih se posebno istice Degen. Oni su jako dobro kao domacini, a vec su dobili 1 utakmicu u EL pred svojim navijacima protiv Getafe-a. Svi igraci su im spremni za ovaj okrsaj. Imaju umjetnu travu i neugodan teren za igrat.

Odense su sasvim suprotna ekipa od Boysa i sa malo iskustva u europi. Uostalom zadnju utakicu ih je ponizio Koepnahgen sa cak 5-0.

Kvota na Boyse je pala na otpilike 0,10 od sinoc, takoder se povecala na 0.40 na x, a na goste smanjila samo za 0,5.

Boysi su trenutno na 2.mjestu sa 2:3 gol razlikom i 3 boda isto kao i Getafe, dok gosti zjape sa 0 bodova trenutno.

http://www.rezultati.com/detail/soccer.php?match=459152&gmt_offset=-7200&tab=1

Young Boys su pokazali svoju kvalitetu i znanje protiv Tottenham-a, a danas imaju odlicne sanse da zabiljeze 3 boda. Pred svojim navijacima i na umjetnoj podlozi koja im itekako odgovara, vjerujem da ce uspijeti savladati Odense.

Link to comment
Share on other sites

Young Boys - Odense 1 @1,70

Young Boys su dobra ekipa koja je za malo prosla u Ligu Prvaka ove sezone. Imaju neke dobre individualce, od kojih se posebno istice Degen. Oni su jako dobro kao domacini, a vec su dobili 1 utakmicu u EL pred svojim navijacima protiv Getafe-a. Svi igraci su im spremni za ovaj okrsaj. Imaju umjetnu travu i neugodan teren za igrat.

Odense su sasvim suprotna ekipa od Boysa i sa malo iskustva u europi. Uostalom zadnju utakicu ih je ponizio Koepnahgen sa cak 5-0.

Kvota na Boyse je pala na otpilike 0,10 od sinoc, takoder se povecala na 0.40 na x, a na goste smanjila samo za 0,5.

Boysi su trenutno na 2.mjestu sa 2:3 gol razlikom i 3 boda isto kao i Getafe, dok gosti zjape sa 0 bodova trenutno.

http://www.rezultati.com/detail/soccer.php?match=459152&gmt_offset=-7200&tab=1

Young Boys su pokazali svoju kvalitetu i znanje protiv Tottenham-a, a danas imaju odlicne sanse da zabiljeze 3 boda. Pred svojim navijacima i na umjetnoj podlozi koja im itekako odgovara, vjerujem da ce uspijeti savladati Odense.

Kao da mi čitaš misli, i mene su zadivili igrom protiv Tottenhama, iako ih nepratim mislin da će dobit

Link to comment
Share on other sites

igramo svi slične parove bit će jebeno ako zalegne neko od njih, po meni sigurice villareal, dinamo 1 ili 1x, zenit, young boys i anderlecht skoro svuda, neznam zašt al vjerujem u njih danas pa ćemo vidjeti...

na jednom ludom listiću andrelcht hedikep 3,05 i sampdoria x u glavu kvota na ta 2 skoro 10...

sretno svima...

Link to comment
Share on other sites

SSC Napoli-FC Liverpool

čet 19:00 2,10 3,10 3,20

ovdjebih odigrao 1 sta tko misli

692 CF Villarreal-PAOK Solun (21.10. 21:05) 1 1,35

686 ManCity-Lech Poznań (21.10. 21:05) 1 1,20

691 Lille-Levski Sofija (21.10. 21:05) 1 1,50

676 Y.B.Bern-Odense BK (21.10. 19:00) 1 1,70

45 ZenitStP(sš)-Hajduk Split (21.10. 19:00) 1 1,35

687 RB Salzburg-Juventus (21.10. 21:05) X2 1,20

677 VfB Stuttgart-CF Getafe (21.10. 19:00) 1X 1,20

ovo sam odigrao kombinacija

Link to comment
Share on other sites

Evo i moje necijenjeno mišljenje   ;D

Debrecen - Psv 2 @ 1,40 iz razloga što Psv je puno kvalitetnija momčad,ima dobar ulazak u sezonu,Debrecen jedino kad nešto može napravit je to na svom terenu,a igra se na neutralnom terenu...po meni jako bitno,za neki manji ulog nije naodmet ni odigrat hendikep na PSV

Karpaty - Sevilla dg1 @ 1,7

jednostavno razlog je taj šta su Karpaty domaćinska momčad,jako su neugodni kod kuće,u ukrajinskom prvenstvu imaju 5 pobjeda i poraz od Metalista 1-2 i nema tog kome nisu zabili,dali su B. Dortmund 3 gola,iako je kvaliteta na strani Seville i tribali bi odnijet pobjedu njihova obrana kad igraju ugostima postane neprepoznatljiva,a opet smatram da su Karpaty momčad koja neće uspit odolit svim napadaima Kanoutea i Luis Fabiana stoga oba daju gol ili možda čak (-3+) zx2 @ 1,8

Idući par na mom listiću je Bešiktaš - Porto x2 @ 1,43 u super ponudi

Porto je puno bolji nego prošle sezone,imaju bolju igru i pokazuju veću zrelost u utakmicama dok se Bešktaš u domaćem prvenstvu strašno muči,jedini razlog zašto ovo nisan odigra čistu dvojku je taj što Bešiktaš ima 6 bodova ka iPorto9 i znaju bit jako neugodni kod kuće,po meni nedovoljno da pobijede Porta

Lille - Levski 1 @ 1,35

Šta tu reći Levski na rijetko kojoj utakmici u kostima osvaja bod a 3 je neka druga stvarnost za njih,a Lille je domaćinska momčad

što pokazuju iz sezone u sezonu,igranje u puno jačoj ligi mora doć do izražaja,iako imaju samo bod mislim da se večeras smiješe još 3

Villareal - Paok 1 @ 1,3

Svi smo vidili igru Paoka,mene se osobno ne samo da nije dojmila nego mislim da je to jedinica kao kuća,Villareal je krenija odlično u sezonu,na svome terenu su jako uvjerljivi u španjolskoj i mislim da će se to pokazati i u ovome susretu,a i Paok je u problemima,smjenili su trenera imaju samo 5 bodova u grčkom prvenstvu i ne cvjetaju im baš ruže

I odigrat ću

Sheriff - Bate Borisov x2 @ 1,45 pratim Bate Borisov,igraju u odličnoj formi, u naponu su snage a i Bjelorusko prvenstvo je pri kraju,imaju jako dobar napad,momčad je u formi a pokazuju to i rezultati [Pobjeda kod kuće protiv AZ Alkmara 4-1,i neriješen rezultat protiv Dinamo Kijeva u gostima 2-2,a svi znamo koliko je objektivno Kijev jača ekipa]stoga ne vidim razlog zašto ne stavit x2,možda Šerif jest neugodna momčad no mislim da su do sada imali puno više sreće nego što su igrom zaslužili rezultat

Link to comment
Share on other sites

Karpaty - Sevilla dg1 @ 1,7

jednostavno razlog je taj šta su Karpaty domaćinska momčad,jako su neugodni kod kuće,u ukrajinskom prvenstvu imaju 5 pobjeda i poraz od Metalista 1-2 i nema tog kome nisu zabili,dali su B. Dortmund 3 gola,iako je kvaliteta na strani Seville i tribali bi odnijet pobjedu njihova obrana kad igraju ugostima postane neprepoznatljiva,a opet smatram da su Karpaty momčad koja neće uspit odolit svim napadaima Kanoutea i Luis Fabiana stoga oba daju gol ili možda čak (-3+) zx2 @ 1,8

Na ovo zx2 bi se mogao olako opeci onaj koji igra. Ipak Sevilla je totalno drukcija momcad od ukrajinskih suparnika

Karpatyju. Obrana im je slozenija i puno funkcionalnija, i ovdje ne ocekujem vise od 2 gola na utakmici.

Link to comment
Share on other sites

liverpol bez toresa, gerarda i čini se da odustaju od lige uefa jer im je sr**** u prvenstvu a ta liga nije zanimljiva takvim klubovima... listić je ok al mi se nesviđa lille....

Liverpool šta je tragično igra bolje bez dvojice svojih najbolji igrača. Moguće je svašta nevirujem da će izgubit više od 1 razlike, prije bi igra X2

Link to comment
Share on other sites

Karpaty - Sevilla dg1 @ 1,7

jednostavno razlog je taj šta su Karpaty domaćinska momčad,jako su neugodni kod kuće,u ukrajinskom prvenstvu imaju 5 pobjeda i poraz od Metalista 1-2 i nema tog kome nisu zabili,dali su B. Dortmund 3 gola,iako je kvaliteta na strani Seville i tribali bi odnijet pobjedu njihova obrana kad igraju ugostima postane neprepoznatljiva,a opet smatram da su Karpaty momčad koja neće uspit odolit svim napadaima Kanoutea i Luis Fabiana stoga oba daju gol ili možda čak (-3+) zx2 @ 1,8

Na ovo zx2 bi se mogao olako opeci onaj koji igra. Ipak Sevilla je totalno drukcija momcad od ukrajinskih suparnika

Karpatyju. Obrana im je slozenija i puno funkcionalnija, i ovdje ne ocekujem vise od 2 gola na utakmici.

Usput Karpaty - Sevilla 0-1

Kao sto gore rekoh 3 gola ili vise zeznuto za igrat, a i ovo dg1. Ipak Sevilla je za klasu jaca od svih Karpatovih protivnika u prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

1. Lyon-Benfica 20.10.2010. u 20:45

KLAĐENJE NA UTAKMICU 1X 1,35

rezultat: 2:0

2. 1231 Zenit-Hajduk 21.10.2010. u 19:00

KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,25

rezultat: 2:0

3. 1168 Rangers-Valencia 20.10.2010. u 20:45

KLAĐENJE NA UTAKMICU X2 1,35

rezultat: 1:1

4. 1199 Villarreal-PAOK 21.10.2010. u 21:05

KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,40

rezultat: 1:0

5. 1311 Toluca-CD FAS 21.10.2010. u 02:00

KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,20

rezultat: 5:0

6. 1253 Anderlecht-AEK 21.10.2010. u 19:00

KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,85

rezultat: 3:0

7. 1256 Young Boys-Odense 21.10.2010. u 19:00

KLAĐENJE NA UTAKMICU 1 1,80

rezultat: 4:2

najbolji su listići za par dana, samo što se nikom neda čekat... nešto sitno...

Link to comment
Share on other sites

Karpaty - Sevilla dg1 @ 1,7

jednostavno razlog je taj šta su Karpaty domaćinska momčad,jako su neugodni kod kuće,u ukrajinskom prvenstvu imaju 5 pobjeda i poraz od Metalista 1-2 i nema tog kome nisu zabili,dali su B. Dortmund 3 gola,iako je kvaliteta na strani Seville i tribali bi odnijet pobjedu njihova obrana kad igraju ugostima postane neprepoznatljiva,a opet smatram da su Karpaty momčad koja neće uspit odolit svim napadaima Kanoutea i Luis Fabiana stoga oba daju gol ili možda čak (-3+) zx2 @ 1,8

Na ovo zx2 bi se mogao olako opeci onaj koji igra. Ipak Sevilla je totalno drukcija momcad od ukrajinskih suparnika

Karpatyju. Obrana im je slozenija i puno funkcionalnija, i ovdje ne ocekujem vise od 2 gola na utakmici.

Vidiš imao si pravo srećom sam jedan list odigrao samo utakmice i dobio nešto sitno  :)

Link to comment
Share on other sites

Karpaty - Sevilla dg1 @ 1,7

jednostavno razlog je taj šta su Karpaty domaćinska momčad,jako su neugodni kod kuće,u ukrajinskom prvenstvu imaju 5 pobjeda i poraz od Metalista 1-2 i nema tog kome nisu zabili,dali su B. Dortmund 3 gola,iako je kvaliteta na strani Seville i tribali bi odnijet pobjedu njihova obrana kad igraju ugostima postane neprepoznatljiva,a opet smatram da su Karpaty momčad koja neće uspit odolit svim napadaima Kanoutea i Luis Fabiana stoga oba daju gol ili možda čak (-3+) zx2 @ 1,8

Na ovo zx2 bi se mogao olako opeci onaj koji igra. Ipak Sevilla je totalno drukcija momcad od ukrajinskih suparnika

Karpatyju. Obrana im je slozenija i puno funkcionalnija, i ovdje ne ocekujem vise od 2 gola na utakmici.

Vidiš imao si pravo srećom sam jedan list odigrao samo utakmice i dobio nešto sitno  :)

hehe, neka neka glavno ipak da je dobitak tu :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use