Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

  1. Iblaz93

    Iblaz93

  • Posts

    • Evo par prijedloga i od mene. Nadam se da će biti više sreće nego sa Francuskom i Engleskom.  Danas se voze kvalifikacije VN Austrije te očekujem da M.Verstappen uzme pole position za što kladionice daju lijepih 1,50.  U utakmici Italije i Švicarske sugeriram under 2,5 golova za što je koeficijent oko 1,45. Očekujem oprezan ulazak u utakmicu sa obje strane te manji broj poluprilika bez izrazitih 100%tnih šansi. Ako jedna reprezentacija i povede, zadržavat će igru a u toj sitauciji teško vidim više od ili 1:1 ili eventualno 2:0 za tu reprezentaciju. Mislim da u obzir može doći i veći broj kartona, najbolje na live klađenju.  Njemačka bi po svemu trebala uvjerljivo pobjedniti Dansku ali nakon Francuske i Engleske idem sa tim da Njemačka prolazi što se nagrađuje sa 1,30.  U Copa America očekujem da Čile neće izgubiti od Kanade koja je, kako sam i najavljivao slavila u prošloj utakmici protiv Peru-a.
    • Njemačka - Danska 1 (1.65) bet365 Danska je osigurala drugo mjesto u skupini C nakon remija bez golova protiv Srbije u posljednjoj utakmici grupne faze. Sada će se suočiti s domaćinom Njemačkom u osmini finala na stadionu BVB Arena u Dortmundu. Njemačka je pobijedila pet i remizirala dva od posljednjih sedam susreta u svim natjecanjima. Zadržali su pozitivan zamah zahvaljujući kasnom pogotku super zamjene Niclasa Fullkruga u posljednjoj utakmici grupne faze. Fullkrug je postigao svoj drugi gol na turniru unatoč tome što nije započeo niti jednu od tri utakmice svoje momčadi na natjecanju. Mannschaft je zauzela prvo mjesto u skupini A sa sedam bodova nakon remija od 1-1 protiv Švicarske. Danska je odigrala tri remija u skupini C. Nisu pobijedili u posljednja četiri međusobna susreta s Njemačkom. Ni jedna od tri utakmice Danske u grupnoj fazi nije donijela tri ili više golova. Danska je odigrala jednu od najdosadnijih utakmica na Europskim prvenstvima u utorak navečer. Srećom za glavnog trenera Kaspera Hjulmanda, takav rezultat bio je dovoljan za drugo mjesto u skromnoj skupini C. Julian Nagelsmann će imati veliki problem zbog odsutnosti Jonathana Taha. Pouzdani stoper zaradio je drugi žuti karton na turniru protiv Švicarske te je suspendiran za ovu utakmicu. S druge strane, Fullkrug ozbiljno prijeti Kaiu Havertzu na poziciji broj 9, ali očekujemo da ćemo ipak vidjeti napadača Arsenala kako vodi napad domaćina. Što se tiče Danaca, bit će bez veznjaka Mortena Hjulmanda koji je također suspendiran. Također očekujemo da će Andreas Skov Olsen započeti utakmicu umjesto Jonasa Winda u subotu. Predviđeni Sastavi: Njemačka (4-5-1): Neuer – Kimmich, Rudiger, Schlotterbeck, Mittelstadt – Andrich, Kroos, Musiala, Gundogan, Wirtz – Havertz Danska (3-5-2): Schmeichel – Andersen, Christensen, Vestergaard – BAH, Delaney, Hojbjerg, Maehle, Eriksen – Hojlund, Skov Olsen Domaćini bi trebali biti prejaki za Dance u Dortmundu. Iako Njemačka nije blistala u posljednjoj utakmici skupine protiv Švicarske, vjerujem da ovdje mogu do pobjede po kvoti 1.65 u bet365 kladionici koja računa okladu automatski dobitnom ako Nijemci povedu sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. Prije svega, igraju pred domaćim navijačima i pokazali su impresivne nastupe u prve dvije utakmice. Momčad Juliana Nagelsmanna neporažena je u sedam uzastopnih susreta u svim natjecanjima, pri čemu su pobijedili pet utakmica u tom procesu. To je snažan niz, pogotovo ako znamo da su se susreli s ekipama poput Francuske, Nizozemske i Ukrajine. Danska također nije poražena u sedam uzastopnih susreta, ali nisu bili uvjerljivi u grupnoj fazi. Danci su se plasirali u osminu finala nakon tri remija u skupini C, postigavši pri tome samo dva gola. (Koeficijenti 29.6. u 12:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Švicarska - Italija manje od 2.5 gola (1.44) bet365 ili Italija prolazi na penale (8.50) bet365 Švicarska i Italija će danas poslijepodne na Olimpijskom stadionu Berlin započeti nokaut fazu Europskog prvenstva 2024. Očekuje nas napeta utakmica u osmini finala između ova dva izuzetno kvalitetna tima. Italija ulazi u ovaj dvoboj kao blagi favorit, ali Švicarska još nije doživjela poraz na ovom prvenstvu. Švicarska je turnir započela uvjerljivom pobjedom od 3-1 protiv Mađarske, a potom su uslijedili uzastopni remiji protiv Škotske i Njemačke. Trener Murat Yakin može biti posebno zadovoljan nastupom svoje momčadi u posljednjoj utakmici grupne faze, iako su greške u zadnjim trenucima utakmice protiv Njemačke rezultirale izjednačujućim golom Niclasa Fullkruga. Italija je također preživjela dramatičan kraj utakmice protiv Hrvatske, kad su Azzurri vodili do osme minute sudačke nadoknade, kada je rezervist Mattia Zaccagni postigao prekrasan gol za izjednačenje i osigurao drugo mjesto u skupini B. Švicarska će biti bez suspendiranog desnog krilnog braniča Silvana Widmera, ali očekuje se povratak Rubena Vargasa u početnu postavu umjesto Fabiana Riedera. Italija će vjerojatno zadržati istu formaciju s Federicom Dimarcom kao lijevim krilom, što se pokazalo uspješnim protiv Hrvatske. Švicarska (3-4-2-1): Sommer – Elvedi, Akanji, Rodriguez – Schar, Freuler, Xhaka, Aebischer – Ndoye, Vargas – Embolo Italija (4-5-1): Donnarumma – Di Lorenzo, Bastoni, Calafiori, Darmian – Barella, Jorginho, Raspadori, Pellegrini, Dimarco – Retegui Obje reprezentacije su do sada pokazale izuzetnu obrambenu čvrstoću na turniru. Švicarska je ograničila Njemačku na samo tri udarca u okvir gola u posljednjem kolu skupine A, dok je Italija bez većih problema spriječila većinu napada Hrvatske u ponedjeljak. Tri od posljednje četiri utakmice Švicarske u svim natjecanjima završile su s manje od tri gola, dok je isti scenarij viđen u pet od posljednjih šest utakmica Italije. Kad se uzme u obzir važnost ovog susreta, vjerujem da u ovom susretu nećemo vidjeti veliki broj golova. Preporučujem klađenje na manje od 2.5 golova po koeficijentu od 1.44 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 29.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Među mnogim zanimljivim tržištima klađenja za ovu utakmicu, izdvajam način pobjede. Teško je trenutno odvojiti ove dvije momčadi. Švicarska je ovdje autsajder, ali su izgubili samo 1 od posljednjih 17 utakmica u svim natjecanjima. Ako pretpostavimo da postoji mogućnost produžetaka i eventualno penala, favoriziramo Italiju da prođe u tim okolnostima. Gianluigi Donnarumma je izvrstan čuvar penala. Obranio je penal Luki Modriću u ponedjeljak protiv Hrvatske. Također, pomogao je Azzurrima da osvoje prethodno Europsko prvenstvo s senzacionalnim obranama u raspucavanju penala u finalu protiv Engleske na Wembleyu. Možete se kladiti na pobjedu Italije na penale po visokim koeficijentom od 8.50 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 29.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Secam se kao juce da je bilo, kada je u jedanaestom mesecu 2022-ge godine Nemacka izgubila na Svetskom Prvenstvu u Qataru od Japana sa 1:2 i tako oborila pola Foruma u svetoj Poslednjoj Sansi, ili cak mislim da je bio u pitanju Guts-Leonardo Kup, sada me mrzi da se secam. Ono sto mislim da je vazno, zapravo najvaznije, jeste da znate da na Forumu postojim i zbog toga da vas podsecam na ovakve stvari. Dakle, nisam na Forumu samo da lupetam kao otvoren prozor, vec da podsetim sve kolege na ispadanje Nemacke iz grupe pre nesto manje od dve godine, kada je pola Foruma izgubilo novac. Posto svi znamo da “kuca nikada ne gubi” i da kladionice postoje jer nas napadaju tamo gde smo najosetljiviji, a to je mozak, ja stvarno ne vidim bolji trenutak da pokusamo da vratimo izgubljeni novac. Nemci igraju kod kuce, zato su i organizovali turnir, da bi pokusali da se vrate, protivnik je nista posebno, a i lopovima iz Uefe sigurno ne bi odgovaralo da Finale igraju Gruzija i Rumunija, zar ne? Ja na Forumu postojim i zbog ovakvih stvari, da vas podsecam na padove koji nisu mogli da se izbegnu, i da je doslo vreme da se izgubljeni novac vrati kuci. A da lì ce se novac vratiti kroz cistu jedinicu Nemacke po kvoti od 1,50 preko duple sanse od 1,15 ili kako znaju i umeju po kvoti od 1,30 to zavisi od stepena vase pohlepe, samo nemojte da zaboravite da nemci nisu prosli grupu sa Japanom i Costa Ricom, i da su protiv Japana vodili od 33-eg do 75-og minuta, majko moja.
    • Nemacka vs Danska, Nemacka prolazi dalje, kvota 1,30 Spanija vs Gruzija, Spanija prolazi dalje, kvota 1,08-1,10 Ukupna kvota 1,40-1,43 Negde oko 02.00 ujutro sam cvrsto odlucio da cu celu noc posvetti vama, kolegama sa Foruma, i to tako sto cu, na deset stranica teksta najaviti danasnje dve utakmice osmine finala. Rekoh sebi, nema veze sto necu spavati celu noc, vazno je da budem koristan po Forum. I onda, jos nisam ni poceo, kazem sam sebi: "... kome da pisem dobitne analize????? Zasto da ih pisem??? Ko ce to da mi plati i koliko??? Vredi li izgubiti celu noc na gore od sebe, kada vec znam da cu dobiti bednih jedan i po "like"-ova? Secam se kao juce da je bilo, kada sam prvi na Forumu najavio da je X na utakmici Slovacka vs Rumunija, u svim svetskim kladionicama na kvoti od 2,00 ili cak i manje, i da sam za to dobio jedan i po "like", a na kraju je X dosao "iz iksa" A znate li koliko sam dobio "like"-ova za onu istorijsku prognozu da ce se Simona Halep razvesti za manje od godinu dana, jer sam znao da je sa njom nemoguce izdrzati vise od toga? Nijedan. E, pa zato, sada neka vam dobitne analize pisu @unkdy i @Fitoz sa nula objavljenih analiza u poslednjih deset godina. Stvarno sam hteo da napisem analize za jedine dve reprezentacije koje najvise pratim, Nemacku i Italiju, ali sam ipak odlucio da ne zasluzujete da ne spavam zbog vas. Hteo sam i da predlozim da se rasproda sva imovina do 21.00 casova, za sta imate sasvim dovoljno vremena, i da se sve sto imamo ulozi na prolaz dalje Nemacke i Spanije, ali ipak odustajem od takvog poziva.  Za mene je ipak dupla sansa 1X na Nemacku po kvoti od 1,15 i prolaz dalje Spanije po 1,10 a po ukupnoj kvotici od 1,26 sva sustina kockanja, sve ono sto mi se svidja u kladjenju. Dakle, sto manje maste, sto manje rizika,, sto veca razlika u kvalitetu protivnika, a kvotica koliko god da je mala nije vazno, samo je vazno da je prolazna. Iako bih najradije napisao da je ovaj double fix XXI-og veka (dupla sansa na nemce i prolaz dalje Spanije), ipak cu samo napisati, da koliko god da uplatimo, uvek je malo, a ako nemci izgube u regularnom delu utakmice od onakve Danske, i to u sred Nemacke, ili Gruzija izbaci Spaniju, onda svakako nema ljutnje, onda i treba da padnemo. Samo da kazem da sam dance gledao jedino u utakmici protiv Srbije, i da mislim da oni nisu nista posebno, kao i da mislim da je po kvalitetu igre ova grupa sa Engleskom, Danskom, Slovenijom, i Srbijom najgora grupa ikada u bilo kom takmicenju turnirskog tipa u istoriji svih sportova. Sve utakmice su otisle u undere, sve utakmice su zavrsile sa X-om, odnosno neresenim rezultatom osim jedne, ili preciznije da kazem, niko u ovoj grupi nije pobedio nijednu utakmicu, osim sto je Srbija jedina izgubila u grupi, protiv Engleske. U postu koji sam nameravao da pisem celu noc, planirao sam i da se podsmevam drvosecama iz reprezentacije Srbije, kao i onoj seljacini sa klupe, ali sam odustao. Samo da vam napisem jednu stvar, da razumete kakva je to zemlja, i kakvi su tamo ljudi, jer ce vam to trebati za kasnije posto za -11 dana  Borac iz Banja Luke, a nesto kasnije i Crvena Zvezda krecu u osvajanje Lige Prvaka. Fudbalski savez Srbije je prilikom organizovanja odlaska te reprezentacije na Evropsko Prvenstvo kontaktirala Nemacki Savez koji je snosio troskove dolaska svih reprezentacija, a ovi su angazovali carter let mlade avio-kompanije Sundair, a koji su opet angazovali svoju sestrinsku kompaniju Fly Air registrovanu u Zagrebu. I znate, sta se desilo? Pred samo poletanje, Predsednik je pred svim srpskim televizijama, koje su u tom trenutku prekinule svoj program, usao u avion da pozeli srpskim pajserima uspeh, jer je propaganda zato i izmisljena, ali je fijasko nastao nakon sto je u direktnom prenosu poletanja, avion, pored registarskog broja, imao i hrvatsku zastavu, jer je kompanija registrovana u Hrvatskoj, majko moja. I tako se desio apsurd, da je Predsednik mahao hrvatskom avionu, a da je najveci i najgori deo srpskog drustva, oni najstariji, i najneobrazovaniji sve to gledao u direktnom prenosu, majko moja. Ovo je ujedno i analiza meca nemacke reprezentacije protiv Danske. U svetoj Nemackoj je moguce da kapiten reprezentacije bude turcin, i da u reprezentaciji ima pet i po crnaca, a skoro polovina reprezentativaca nisu nemci, dok je u Srbiji generalni sekretar fudbalskog saveza poslat u koncentracioni logor jer je banalnom greskom dozvolio da u direktnom prenosu Predsednik mase hrvatskoj zastavi. I znate sta se na kraju desilo? Stetu je morala da pokriva premijerka Srbije, koju vam jednom moram predstaviti na deset stranica teksta, sledecim recima: "... ovo sto se dogodilo je apsolutna sramota...odmah treba utvrditi kako se to desilo, i ko je odgovoran za to sto su reprezentativci Srbije putovali hrvatskim avionom i sa hrvatskom zastavom. tako nesto je nedopustivo. Predsednik je bio izuzetno ljut i ocajan, i sigurno je da je to bio jedan od razloga plasmana nase reprezentacije ... Mi imamo nasu Air Serbiju, i svi putujemo tom kompanijom ... kad sleti avion da se vidi "Air Serbia", da se vidi nasa zastava ... to je nas ponos..." Ne znam zasto sam sve ovo napisao, verovatno da jos jednom ponovim da Borac iz Banja Luke igra za -11 dana, a onda i Crvena Zvezda, pa da vam porucim da cuvate svoj novac Da se vratim na post, dupla sansa na Nemacku i prolaz dalje Spanije po ukupnoj kvotici od 1,26 je moj danasnji predlog za mene a za sve vas ostale, prolaz dalje Nemacke i Spanije po ukupnoj kvoti od 1,40-1,43 a ako padnemo, i treba da padnemo, nema ljutnje. Disciplinovano i strpljivo cekanje eliminacije reprezentacije Italije, iskljucivo u singlu, uz postepeno povecavanje uplate, ako danas padnemo. Ostajem i dalje pri tome da Italija ima jednu od najgorih reprezentacija u istoriji te zemlje. Takodje, ostajem i dalje pri stavu da je nemoguce da osvoje titulu. Ako sam mogao da cekam tacan rezultat od 1:0 za Juventus, i to skoro dve godine, ili ako sam mogao da cekam X, nereseni ishod Lazia, vise od deset kola, odnosno ako sam docekao Dzumhura u poslednjem kolu kvalifikacija na Wimledeonu, onda ne znam u cemu je problem da sacekam ovih nekoliko utakmica reprezentacije Italije da ispadnu.  Sa jedne strane mislim da oni imaju krs od tima, ali isto tako imam izuzetno postovanje za njihovu trenersku skolu, ili filosofiju, koja kao da je izmisljena za mene. Uopste ne mislim da je Italija izjednacila na srecu protiv Hrvatske, niti mislim da nisu zasluzili remi, vec naprotiv, mislim da je to bilo jedno remek-delo kako se u Italiji gleda na fudbal i trenerski posao. Nisam bas siguran da ce italijani proci svajcarce, ali nisam siguran ni da nece, ali sam spreman da bankrotiram ako opet osvoje titulu. Prolaz dalje Italije je kvotiran sa 1,75, dok je prolaz dalje Svajcarske 2,10 gde ne smem da singlujem ni jedno ni drugo, ali za duplu sansu 1X na Svajcarce po 1,55 sam uvek spreman da izgubim novac. Ne zaboravite, ovo nije predlog za kladjenje u rangu onih gore prolaza dalje Nemacke i Spanije, vec je strpljivo i disciplinovano cekanje da ispadnu, bas kao sto je bilo cekanje Dzumhura da ispadne sa Wimbledona.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use