Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

  1. Goksim

    Goksim

  • Posts

    • Kao i sa Francuskom i Engleskom od prije par dana, i danas će Engleska i Španjolska u doubleu biti na barem 90% listića u Europi. Očekujem prolaz Engleske i Španjolske te uvjerive pobjede međutim budući da su koeficijenti na prolaz Engleske i Španjolske mizerni nastavit ću sa singlanjem točnog rezultata na poluvremenu 2:0 za favorite za što su koeficijenti oko 7,00.
    • Danas nisam dosao na Forum da napisem analizu za kladjenje, vec da kazem sta mislim o sebi. A o sebi mislim da bi trebalo da me proglasimo Svetim Leonardom, a ne Leonardo Velikim ili Leonardo Drugim. Mislim da sam ne dobar, vec najbolji i da sam odavno prevazisao ovaj smesni Forum, odnosno da ovde, medju vama samo nazadujem. Pre cetiri godine sam jedini na Forumu prognozirao da ce Italija osvojiti titulu prvaka Evrope po kvoti od 11,00 a pred ovogodisnje Evropsko Prvenstvo sam od prvog dana pozivao sve kolege sa Foruma da obrate paznju na to, kakav krs od tima ima italijanska reprezentacija. Na kraju su odigrali jednu utakmicu vise na turniru od reprezentacija Srbije i Hrvatske, majko moja. Mislim da bi zapravo trebali da me zovete doktorom Leonardom, a osim sportskog prognoziranja, u stanju sam da prognoziram i ljubavni, bracni ili sexualni zivot bilo koga, i morao bih sto pre da pocnem da naplacujem taj talenat.
    • Evo par prijedloga i od mene. Nadam se da će biti više sreće nego sa Francuskom i Engleskom.  Danas se voze kvalifikacije VN Austrije te očekujem da M.Verstappen uzme pole position za što kladionice daju lijepih 1,50.  U utakmici Italije i Švicarske sugeriram under 2,5 golova za što je koeficijent oko 1,45. Očekujem oprezan ulazak u utakmicu sa obje strane te manji broj poluprilika bez izrazitih 100%tnih šansi. Ako jedna reprezentacija i povede, zadržavat će igru a u toj sitauciji teško vidim više od ili 1:1 ili eventualno 2:0 za tu reprezentaciju. Mislim da u obzir može doći i veći broj kartona, najbolje na live klađenju.  Njemačka bi po svemu trebala uvjerljivo pobjedniti Dansku ali nakon Francuske i Engleske idem sa tim da Njemačka prolazi što se nagrađuje sa 1,30.  U Copa America očekujem da Čile neće izgubiti od Kanade koja je, kako sam i najavljivao slavila u prošloj utakmici protiv Peru-a.
    • Njemačka - Danska 1 (1.65) bet365 Danska je osigurala drugo mjesto u skupini C nakon remija bez golova protiv Srbije u posljednjoj utakmici grupne faze. Sada će se suočiti s domaćinom Njemačkom u osmini finala na stadionu BVB Arena u Dortmundu. Njemačka je pobijedila pet i remizirala dva od posljednjih sedam susreta u svim natjecanjima. Zadržali su pozitivan zamah zahvaljujući kasnom pogotku super zamjene Niclasa Fullkruga u posljednjoj utakmici grupne faze. Fullkrug je postigao svoj drugi gol na turniru unatoč tome što nije započeo niti jednu od tri utakmice svoje momčadi na natjecanju. Mannschaft je zauzela prvo mjesto u skupini A sa sedam bodova nakon remija od 1-1 protiv Švicarske. Danska je odigrala tri remija u skupini C. Nisu pobijedili u posljednja četiri međusobna susreta s Njemačkom. Ni jedna od tri utakmice Danske u grupnoj fazi nije donijela tri ili više golova. Danska je odigrala jednu od najdosadnijih utakmica na Europskim prvenstvima u utorak navečer. Srećom za glavnog trenera Kaspera Hjulmanda, takav rezultat bio je dovoljan za drugo mjesto u skromnoj skupini C. Julian Nagelsmann će imati veliki problem zbog odsutnosti Jonathana Taha. Pouzdani stoper zaradio je drugi žuti karton na turniru protiv Švicarske te je suspendiran za ovu utakmicu. S druge strane, Fullkrug ozbiljno prijeti Kaiu Havertzu na poziciji broj 9, ali očekujemo da ćemo ipak vidjeti napadača Arsenala kako vodi napad domaćina. Što se tiče Danaca, bit će bez veznjaka Mortena Hjulmanda koji je također suspendiran. Također očekujemo da će Andreas Skov Olsen započeti utakmicu umjesto Jonasa Winda u subotu. Predviđeni Sastavi: Njemačka (4-5-1): Neuer – Kimmich, Rudiger, Schlotterbeck, Mittelstadt – Andrich, Kroos, Musiala, Gundogan, Wirtz – Havertz Danska (3-5-2): Schmeichel – Andersen, Christensen, Vestergaard – BAH, Delaney, Hojbjerg, Maehle, Eriksen – Hojlund, Skov Olsen Domaćini bi trebali biti prejaki za Dance u Dortmundu. Iako Njemačka nije blistala u posljednjoj utakmici skupine protiv Švicarske, vjerujem da ovdje mogu do pobjede po kvoti 1.65 u bet365 kladionici koja računa okladu automatski dobitnom ako Nijemci povedu sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. Prije svega, igraju pred domaćim navijačima i pokazali su impresivne nastupe u prve dvije utakmice. Momčad Juliana Nagelsmanna neporažena je u sedam uzastopnih susreta u svim natjecanjima, pri čemu su pobijedili pet utakmica u tom procesu. To je snažan niz, pogotovo ako znamo da su se susreli s ekipama poput Francuske, Nizozemske i Ukrajine. Danska također nije poražena u sedam uzastopnih susreta, ali nisu bili uvjerljivi u grupnoj fazi. Danci su se plasirali u osminu finala nakon tri remija u skupini C, postigavši pri tome samo dva gola. (Koeficijenti 29.6. u 12:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Švicarska - Italija manje od 2.5 gola (1.44) bet365 ili Italija prolazi na penale (8.50) bet365 Švicarska i Italija će danas poslijepodne na Olimpijskom stadionu Berlin započeti nokaut fazu Europskog prvenstva 2024. Očekuje nas napeta utakmica u osmini finala između ova dva izuzetno kvalitetna tima. Italija ulazi u ovaj dvoboj kao blagi favorit, ali Švicarska još nije doživjela poraz na ovom prvenstvu. Švicarska je turnir započela uvjerljivom pobjedom od 3-1 protiv Mađarske, a potom su uslijedili uzastopni remiji protiv Škotske i Njemačke. Trener Murat Yakin može biti posebno zadovoljan nastupom svoje momčadi u posljednjoj utakmici grupne faze, iako su greške u zadnjim trenucima utakmice protiv Njemačke rezultirale izjednačujućim golom Niclasa Fullkruga. Italija je također preživjela dramatičan kraj utakmice protiv Hrvatske, kad su Azzurri vodili do osme minute sudačke nadoknade, kada je rezervist Mattia Zaccagni postigao prekrasan gol za izjednačenje i osigurao drugo mjesto u skupini B. Švicarska će biti bez suspendiranog desnog krilnog braniča Silvana Widmera, ali očekuje se povratak Rubena Vargasa u početnu postavu umjesto Fabiana Riedera. Italija će vjerojatno zadržati istu formaciju s Federicom Dimarcom kao lijevim krilom, što se pokazalo uspješnim protiv Hrvatske. Švicarska (3-4-2-1): Sommer – Elvedi, Akanji, Rodriguez – Schar, Freuler, Xhaka, Aebischer – Ndoye, Vargas – Embolo Italija (4-5-1): Donnarumma – Di Lorenzo, Bastoni, Calafiori, Darmian – Barella, Jorginho, Raspadori, Pellegrini, Dimarco – Retegui Obje reprezentacije su do sada pokazale izuzetnu obrambenu čvrstoću na turniru. Švicarska je ograničila Njemačku na samo tri udarca u okvir gola u posljednjem kolu skupine A, dok je Italija bez većih problema spriječila većinu napada Hrvatske u ponedjeljak. Tri od posljednje četiri utakmice Švicarske u svim natjecanjima završile su s manje od tri gola, dok je isti scenarij viđen u pet od posljednjih šest utakmica Italije. Kad se uzme u obzir važnost ovog susreta, vjerujem da u ovom susretu nećemo vidjeti veliki broj golova. Preporučujem klađenje na manje od 2.5 golova po koeficijentu od 1.44 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 29.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Među mnogim zanimljivim tržištima klađenja za ovu utakmicu, izdvajam način pobjede. Teško je trenutno odvojiti ove dvije momčadi. Švicarska je ovdje autsajder, ali su izgubili samo 1 od posljednjih 17 utakmica u svim natjecanjima. Ako pretpostavimo da postoji mogućnost produžetaka i eventualno penala, favoriziramo Italiju da prođe u tim okolnostima. Gianluigi Donnarumma je izvrstan čuvar penala. Obranio je penal Luki Modriću u ponedjeljak protiv Hrvatske. Također, pomogao je Azzurrima da osvoje prethodno Europsko prvenstvo s senzacionalnim obranama u raspucavanju penala u finalu protiv Engleske na Wembleyu. Možete se kladiti na pobjedu Italije na penale po visokim koeficijentom od 8.50 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 29.6. u 11:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use