Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 7.6.2024.


Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Odlican je Dzumhur, ali gubi, sto je i najvaznije.
    • Damir Dzumhur, trece kolo kvalifikacija za Wimbledon Ko je gledao Dzumhura u prva dva kola kvalifikacija, a da ne zna ko je igrao, pomislio bi da je umesto Dzumhura igrao Federer iz najboljih dana. Smiren, precizan, praktican, pun samopuzdanja, a u glavi kao da je doktor nauka. Ne mogu reci da sam gledao Dzumhura, posto je streaming bio ocajan, a kamere kao da su snimale iz aviona, ali ono sto sam mogao da prepoznam, jeste utisak da bi Damir lagano potopio svajcarca iz najboljih dana. Stvarno izgleda dobro, igra odlicno i pametno kao da je nuklearni fizicar. Danas Dzumhur igra poslednje kolo kvalifikacija, i ako pobedi ulazi u glavni zreb svetog Wimbledona, gde samo pobeda u prvom kolu donosi vise od 65.000 eura. Damir Dzumhur je jedan od nosioca u kvalifikacijama, a skoro dve trecine nosioca su se vec dovukla do poslednjeg kola, Ako gledamo realno, sve je na strani Damira u ovom poslednjem kolu kvalifikacija, i zaista bi lako mogao da prodje. Igra kao da je doktor nauka, a ne "onaj" Dzumhur koga znamo, igra opet protiv potpuno nepoznatog igraca, iako dolazi iz Spanije, a cak je i po kladionicama blagi favorit. Ali, ja ne mogu sada biti seljak pa promeniti ono sto mislim o njemu vise od deset godina, a to je da on uopste nije u stanju da igra vrhunski tenis. Cekacu ga i dalje da izgubi na travi, uz postepeno povecavanje uplate, iako cu za sledecu uplatu morati najverovatnije da podignem kredit. A ako Dzumhur na kraju i osvoji sveti Wimbledon, valjda na ovom smesnom Forumu ima neki kolega koji ima srce, i koji bi me primio na stan i hranu dok se ne podignem sa kolena. Dvojka protiv Dzumhura po kvoti od 2,25 Nemacka prolazi Dansku, kvota 1,30 Ukupna kvota 2,93
    • Koeficijenti su se promijenili nakon završene grupne faze Eura 2024. (Koeficijenti 27.6. u 21:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Europsko prvenstvo EURO 2024 - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 27.6. u 00:07 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use