Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

07. 09. 2010 Utorak


Kiks1425181623

Recommended Posts

Hrvatska - Grcka 1

Svicarska - Engleska 2

Albanija - Luksemburg 1

Njemacka - Azerbajdžan 1 (h0:1)

Češka - Litva 1

Za Hrvatsku vjerujem da ce dobiti na Maksimiru, rijetko na domacem terenu ispustamo bodove dok mi je na englesku prevelik koef. i mislim da ga treba iskoristit. Ista prica kao i latvija hrvatska, mislim da englezi ne bi trebali imat pre velikih problema da se vrate kuci s nova 3 boda. Ostale utakmice bi trebali bit sigurnjaci, nadam se da nece nest poci po krivu. Sretno svima koji igraju  ;)

Link to comment
Share on other sites

Nizozemska - Finska (h0:2) X2

Italija - Ovčji Otoci  (h0:2) X2

Tecaj 5

Za one koji su voljni mal hazarderski probat. Finci su "tvrđa" momcad s obzirom na to kako skandinavske zemlje igraju nisam bas jako uvjeren da ce ih nizozemci tak lako napunit, 3 boda ne bi nikako trebala doci u pitanje al sad da je bas 100% sigurno da ce pobjedit sa 3 i vise razlike se ne slazem pa se kontra hendikep mislim svakako treba probat. Isto i kod italije, oni su momcad u remontu, prandelli isprobava nove stvari, a k tome se jos radi o talijanima. Ako povedu 1/2 naprama nula vrlo je vjerojatno da ce trener napravit neke izmjene, dat priliku mlađim igracima (mozda odma i od pocetka utakmice s obzirom na tezinu protivnika) tako da bi i ovdje bet mogao proci. Sretno!  ;)

Link to comment
Share on other sites

1267 Gruzija-Izrael X2        1,35

1275 Češka-Litva         1        1,30

1273 Danska-Island 1          1,30

1265 Nizozemska-Finska    1    1,12

126912  Hrvatska-Grčka    1    2,60

125712  Irska-Andora    1      1,10

125412  Njemačka-Azerbajdžan    1  1,10

125912  Italija-Ovčji Otoci  1    1,10

127213  Švicarska-Engleska    2  3,25

Tečaj: 28,74

Evo jedan malo jači, ovo igran jer mi stvarno ponuda ne odgovara tj. koficjenti pa riskiran s hendikepima na Hrvatsku i Englesku.

Link to comment
Share on other sites

1267 Gruzija-Izrael X2         1,35

1275 Češka-Litva          1         1,30

1273 Danska-Island 1          1,30

1265 Nizozemska-Finska    1     1,12

126912  Hrvatska-Grčka    1     2,60

125712  Irska-Andora     1       1,10

125412  Njemačka-Azerbajdžan    1   1,10

125912  Italija-Ovčji Otoci   1    1,10

127213  Švicarska-Engleska    2   3,25

Tečaj: 28,74

Evo jedan malo jači, ovo igran jer mi stvarno ponuda ne odgovara tj. koficjenti pa riskiran s hendikepima na Hrvatsku i Englesku.

tako mi i triba kad igran na silu

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • A mozda bi mogli i da odigramo ono sa cime si postao kralj kocke na ovom Forumu, a sto je trajalo sve dok se ja nisam registrovao na Forum. Tacan rezultat na kraju prvog poluvremena 2:0 za Real Madrud za one kolege koje se secaju tih vremena, ili tacan rezultat od 1:0 za Real Madrid za one kolege koji se ne secaju, ili koji su bili deca kada je to bilo.    
    • Uzbudljiva sportska večer je pred nama, a za utakmicu Real Madrid - Arsenal jedna oklada mi se nameće izuzetno realnom, a to je over 6,5 pa i 7,5 kornera Real Madrida.  Real Madrid će biti nošen publikom te lovi ogroman rezultatski zaostatak. Očekujem da navale na gol Arsenala, i da ako i povedu nastave u istom tempu jer se sigurno neće nakon prvog postignutog kola povući s obzirom na rezultat iz prve utakmice. Samim tim, očekujem da se većina utakmice igra pred golom Arsenala što bi trebalo rezultirati većim brojem prilika, udaraca, ubavicanja i kornera za Real Madrid.  U prvoj utakmici Real je imao samo tri kornera, međutim mislim da ćemo vidjeti statistiku sličniju utakmici protiv Valencije gdje je Real Madrid očajnički napadao u potrazi za tri boda. Ta utakmica završila je sa 9 kornera. Leganes bi možda bio i bolji primjer gdje Real preokrenuo te imao 8 kornera. Jasno, Arsenal nije ni Valencia ni Leganes  ali mislim da je za očekivati visko tempo te da ćemo često vidjeti Real Madrid pred golom Arsenala. Druga opcija može biti pobjeda Real Madrida barem u jednom poluvremenu međutim korneri mi se više sviđaju. 
    • Ukoliko zelis kvalitetno gledati utakmice, pratiti, memorirati detalje i analizirati istovremeno sa tim ti problemom ne mogu pomoci, jer to je moguce kvalitetno raditi samo sa jednom utakmicom.  Ja cu gledati iskljucivo Real - Arsenal, uzivati u Modricevoj igri i u utakmici kakva god ona bila. Ukoliko bude golova bit ce jos zanimljivije gledati, a ako pak ne bude ili bude samo jedan bar ce jedan moj konkurent u posljednjoj sansi kiksati, tako da sam svakako u win-win poziciji. Naravno, uz ove krem de la krem utakmice imamo i poslasticu u 19h u vidu danskog derbi susreta Silkeborg - Aalborg gdje prvoplasirani kolega iz drugoligaskog blata ceka bar 2 gola za prolaz tipa, a citava liga u istom iscekuje kao i na utakmici Real - Arsenal samo jedan ili nijedan gol. EDIT: Usput, pozivam te kao i ostale da glasas u anketi u novootvorenoj temi za polufinale kupa. Vec me adrenalin pere, znoje se dlanovi, mozak radi ubrzano i promatram ponudu za navedeni period.    
    • Nego reci ti nama kako da izvedemo da gledamo uporedo ove dve utakmice, i koju ces ti gledati, ako ne obe uporedo?  
    • Sve je receno, ostaje nam jedino veceras napraviti kokice, kupiti pivo,  velikim cavlima zakucati vrata od sobe i uzivati.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use