Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 7.5.2024.


Recommended Posts

Liga prvaka

Utorak1.jpg

LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 6.5. u 15:12 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid vs Bayern, Liga Prvaka, over 1,5 gol na utakmici, kvota 1,20

Panathinaikos vs Maccabi, Euroleague, jedinica, kvota 1,27

Ukupna kvota 1,52

(na ovaj double bih rado dodao i jedinicu na Juventus protiv Salernitane za weekend, ne zato sto je pametno kladiti se na Juve u ovoj sezoni, ili zato sto im treba, vec bih igrao protiv Salernitane, jedne od najgorih ekipa u istoriji bilo koje od liga petice, ali ipak odustajem)

Stigne meni juce privatna poruka sledece sadrzine: “... a podigao si toliki hajp oko utakmice Panathinaikos vs Maccabi kao da igra ManCity protiv Tekstilca iz Dervente ...” sto za one koji znaju da citaju izmedju redova znaci da sam prva budala Foruma. I to nije prvi put, da mi se ceo Forum smeje. Kritike idu u smeru da se cesto gubim, otezano mislim i bespotrebno gubim vase i svoje vreme, sto znaci da bi ono sto napisem na deset stranica teksta mogao da slozim u tri recenice. I to nije sve, hajde da mi to kaze jedna osoba, pa hajde … ali sta da radimo kada mi jednu te istu stvar kazu deset kolega?

Sada tu postoji problem, da li da slusam vecinu, i ne budem ono sto jesam, ili da budem manjina i nikoga ne slusam osim sebe, jer kada bih slusao gore od sebe, nikada ne bih bio najbolji kockar na Forumu. Da li da prihvatim sta trazi rulja, ili da nikome ne dozvolim da mi dira slobodu, osnovno pravo svakog coveka. E sada tu dolazimo do moje omiljene teme, a to je spaljivanje zivog coveka pred ruljom koja aplaudira. U sred Rima postoji spomenik Giordanu Brunu kao vecni podsetnik na sta su sve spremni nepismeni verski fanatici kada iskoci neki genije koji se usudi da se suprotstavi gorima od sebe, odnosno vecini. Giordano Bruno je bio naucnik, astrolog, filozof, matematicar i astronom svetske klase, koji je jos kao dete pokazivao svoju genijalnost. Kakav je to bio genije, govori i cinjenica da vi svi sa Foruma ne bi znali ni da ponovite reci neoplatonizam i renesansni hermetizam, a kamoli da razumete sta to znaci, majko moja. Jos pre sesto godina on je hrabro iznosio svoje ideje o heliocentrizmu, beskrajnom svemiru i strukturi atoma, sto vi takodje sve to ne bi znali ni da ponovite, a kamoli razumete. Ali, imate srece, crkva je jos gora od vas, oni ne samo da ne bi znali da ponove renesansni hermetizam, oni su zabranjivali da postoji Sunce, da postoje zvezde na nebu, a bilo je i nedozvoljeno da je zemlja okrugla i da se okrece oko svoje ose. I znate sta se desilo? Crkva ga je zatvorila u samicu na sedam godina, jer je lupetao da postoji Sunce, a nakon sto nije hteo da se odrekne svog ucenja, osudjen je na smrt, i to ne obicnu. Ziv je spaljen na sred Rima, i to pred ruljom, vecinom, koja je aplaudirala. Cela zemlja je izasla da aplaudira, i da ga gadja kamenjem. Njega, koji je bio predavac u Londonu, Parizu, Zenevi, Oxfordu i Wiesbadenu. I znate sta jos, zvanicni Vatikan se nikada nije zvanicno izvinuo za sve svoje grehe, a nama tu propagandu (da oprostimo grehe) prodaju za pare. A najsmesnije od svega je sto i danas, sesto godina nakon njegovog spaljivanja, te ideje da postoje zvezde i Sunce, i da se zemlja okrece, su potpuno neprihvatljive za crkvu, a to sto se yebu izmedju sebe u sred Vatikana je tek posebna prica.

Ne znam zasto sam sve ovo napisao, i gde sam se toliko pogubio, ali sam hteo da kazem da ova neznalica koja mi je napisala u poruci da sam podigao toliki hajp oko Panathinaikosa, bi me verovatno zivog zapalio, samo da zivimo pre sesto godina.

Real Madrid vs Bayern, Liga Prvaka, over 1,5 gol na utakmici, kvota 1,20

Ceo ovaj uvod gore, sluzi da kazem sta mislim. A mislim da, recimo, prvih sto svetskih igraca Fantasy-a znaju vise o fudbalu ili kosarci od prvih sto svetskih trenera u fudbalu i kosarci. Dakle, mislim, a i tvrdim da pet najboljih Fantasy igraca na svetu vise znaju od Guardiole, Mourihna, Ancelotti-ja, Zeljka Obradovica i Messine, a kada bih to javno rekao, i mene bi zapalili zivog na lomaci, a rulja bi aplaudirala. Na moje spaljivanje cu se vratiti malo kasnije, u delu posta o Panathinaikosu. Ja sam siguran da Guardiola, Mourihno, Ancelotti, Zeljko Obradovic i Messina zajedno nisu odgledali utakmica koliko sam ja odgledao. Jedan od razloga za to je sto iza sebe imaju tim koji to radi umesto njih, drugi razlog je sto nece to da rade, kada vec imaju budale koje hoce, a treci razlog je sto to ne vole da rade, ili misle da ne trebaju time da se bave jer imaju precih stvari od toga. A ja sam sve te utakmice odgledao jer mi nista nije bilo tesko, jer za ono sto volim niko ni treba da me plati, i na kraju, niko ne moze bolje od mene samoga da mi kaze ono sto sam video svojim ocima. Evo recimo utakmica od pre samo dve sedmice izmedju Arsenala i Chelsea. Nakon 4:0 za Arsenal vec do 65-og minuta, onaj seljak na klupi Chelsea je poceo da izvodi napadace, a u igru je uveo Thiago Silvu, majko moja. Sta znaci uvodjenje Thiago Silve pri rezultatu 0:4? Znaci da nijedan od prvih sto svetskih igraca Fantasy-a nikada u svom virtuelnom timu ne bi postavio nijednog igraca plavaca, a seljacina na klupi ih ima preko dvadeset, od kojih su vecina crnci. I dok nijedan od prvih sto svetskih igraca Fantasy-a ne bi uzeo nijednog igraca plavaca, seljacina sa klupe uvodi Thiaga da spasava sta se spasiti moze, i da na kraju rezultat ne bude 0:14, vec prihvatljivih 0:5.

Mislite li da Guardiola zna kao ja, da je Real Madrid odigrao ove sezone cak 47 utakmica u svim takmicenjima, i da ima tek jedan poraz u regularnih 90 minuta. Mislite li da Guardiola zna da je Real Madrid od 47 utakmica u svim takmicenjima, na 46 dao barem jedan gol, a samo na jednoj utakmici u sezoni nije postigao gol, i to kod kuce protiv Rayo Vallecana. Mislite li da Guardiola zna da je Real Madrid kod kuce pet puta dao po jedan gol, pet puta po dva gola, pet puta po tri gola, i pet puta po cetiri gola. Mislite li da Guardiola zna da je Real Madrid ove sezone cak 38 puta odigrao over 1,5 gol na utakmici?

Isto tako mislim da ni Tuchel ne zna sve ono sto ja znam o Bayernu, a kamoli da je odgledao toliki broj utakmica svog tima koliko sam ja odgledao. Gotovo sam siguran da Tuchel ne zna da njegova ekipa ima u ovoj sezoni cak deset poraza sto Bayern nikada nije imao u svojoj istoriji. Mislim da ni ne zna da je Bayern imao tri vezana poraza u gostima, sto se takodje nikada nije desilo (Leverkusen, Lazio, Bochum). Mislim da Tuchel ne zna koliko je Bayern ove sezone primio golova, a ja znam da me probudite u pola noci. Cak 57 golova su primili ove sezone, majko moja, od toga u gostima neverovatnih 36 gola. Cak ni Tuchel ne zna da je Bayern na poslednjih jedanaest uzastopnih gostovanja primio golove, i to ne obicne, vec golcine, od Wolfsburga jedan, od Augsburga dva, od Leverkusena tri, od Lazija jedan, od Bochuma tri, od Freiburga dva, od Darmstada dva, od Heidenheima tri, od Arsenala dva, od Union Berlina jedan, i od Stuttgarda tri … ccccccc. Dakle, da ponovim, a da ne racunamo tri komada Leverkusena, ali krsevi Augsburg, Bochum, Freiburg, Darmstad i Heidenheim su Bayernu u zadnjih dva meseca dali 12 golova, a Leverkusen, Arsenal i Stuttgard jos osam komada, a sutra idu Real Madridu koji je na 46 utakmica dao gol, a samo na jednoj nije, majko moja.

Panathinaikos vs Maccabi, Euroleague, jedinica, kvota 1,25

Taj sto mi je poslao poruku da “sam podigao toliki hajp” uopste ne prati kosarku, niti zna sa koliko lopti se igra ta predivna igra, ali bi me zato zivog spalio na lomaci i aplaudirao, samo da zivimo sesto godina ranije. Ali, nema veze, prihvaticu kritike, evo danas cu napisati gde bi mozda mogli da padnemo na ovom mecu. Maccabi je jedina ekipa koju Panathinaikos nije nijednom dobio u regularnom delu. Prvo su ih dobili u sred Atine i to nakon produzetaka, pa onda “kod kuce” petnaest razllike, iako niti imaju domaci teren, niti imaju publiku. A dobili su ih i treci put uzastopno, opet u sred Atine, opet pred punom dvoranom, i opet u jednom remek-delu timske igre. Dakle, tri puta uzastopno, i to bez domaceg terena, da bi sledecu izgubili lagano, pa onda opet dobili bez domaceg terena. To znaci da je Maccabi ove sezone imao medjusobni skor sa Panathinaikosom 4:1 i ne samo to, vec ih imao na konopcima cetiri minuta pre kraja, za konacnih 5:1 i bye bye grcima sto se tice FinalFoura za ovu sezonu. Ako uz to verujete meni, a ne znam zasto ne biste, kada sam odgledao vise kosarkaskih utakmica od Zeljka Obradovica, jer za njega drugi gledaju, mogao bih da vam kazem da Maccabi uopste nema losiji roster od Panathinaikosa, a imaju duplo bolju timsku igru od grka.

Ako na jednoj strani imamo cinjenice koje kazu da je Maccabi tri puta uzastopno dobio grke, i da u medjusobnim susretima u ovoj sezoni ima 4:2, a da pri tome uopste nema slabiji roster, zasto je onda kolega @BoskoBuha postavio svoj predlog u 15.00 casova i pola sekunde, i zasto su se kolega @josip123 i @furyshaaumalo pobili oko toga ko je prvi postavio predlog, i zasto je jedinica kvotirana sa 1,25 - 1,30? Da li zato sto ja hajpujem ili i kladionice gledaju utakmice?

Da li je moguce da padnemo na ovom doublu sa kvoticom od 1,52?

Kolega @furyshaa je spomenuo neprolaz grupe, reprezentacije Albanije na Evropskom Prvenstvu 2024 po kvoti od 1,25 gde su u grupi sa Spancima, Italijanima i Hrvatskom, majko moja. Da li i ovde moze da se padne, pa da italijani, spanci ili hrvati ne prodju grupu, a albanci prodju? Pa naravno da moze, ali treba da se poklopi puno stvari, a svako od nas treba da se dogovori sam sa sobom, koliko ce u takve stvari da veruje. Ja mogu da zamislim sliku kako Tuchel uzima titulu Lige Prvaka, ali ne verujem da je to lako moguce, kada je ispao od cetvoroligasa iz nemackog Kupa, ili nakon sto ih je Eintracht potopio sa 1:5 ili Heidenheim preokrenuo 0:2 u 3:2. Dakle mogu da zamislim, da Maccabi odigra utakmicu zivota, a igraci Panathinaikosa se unervoze, i napadom, a ne odbranom pokusaju da prodju dalje, a da pri tome promasuju bazen, a ne obruc. Ali, ne verujem da je to tako lako moguce, ili da kazem neka onda i padnemo, ako Maccabi dobije petu, odlucujucu utakmicu u gostima, a pre toga se to nikada nije desilo u istoriji Euroleague, ili neka padnemo ako na utakmici Real Madrid vs Bayern padne jedan ili nijedan gol

Ako igrate sa zeninom karticom onda mozda i

Barcellona vs Olympiacos, Euroleague, ekstremni klizni handicap na goste

Hajde da kazemo da veliki bet365 nudi u ponudi cak i klizni handicap od +17,5 po kvoti od 1,09 ali bolje da se drzimo ovog od +12,5 na goste po kvotici od 1,20

Olympiacos je u regularnomdelu Euroleague imao najbolju odbranu i jedan od najgorih napada u ligi. Ko ih je gledao, mogao je da vidi da u rosteru imaju prave kamenjare, a cak smo imali prilike i da vidimo trenere protivnickih ekipa, koji dozvoljavaju potpuno otvorene suteve tih kamenjara iz Olympiacosa. Ali zato ako medju vama kolegama sa Foruma ima nekoga ko je trener, pokusajte sa svojim igracima da mesecima trenirate samo odbranu, pa nam nakon toga javite koliko vam je igraca ostalo u timu. Dakle samo trenirati odbranu nije ni malo lako, a kamoli stvoriti najbolju odbranbenu ekipu u ligi. Olympiacos je prava ratnicka ekipa, koja ako odigra barem prosecnu odbranu, a pri tome i barem nesto ubace, mogu da dobiju svakoga, a da ne govorimo da ih krene sut, sto se retko desava. I oni su, bas kao i Maccabi, uspeli, odmah u prvoj utakmici, u sred Barcellone da ukradu izuzetno vaznu pobedu i povedu sa 1:0. Onda su drugu utakmicu izgubili, iako su se odlicno drzali, pa su izgubili i u Grckoj, nakon epske kradje, koju je i Euroleague priznala, da bi nakon toga, u cetvrtoj utakmici spustili Barcellonu na 58 poena (Olympiacos dobio 34 razlike 92:58 u drugom poluvremenu Barcellona dala 21 poen). Primiti u kosarci 58 poena je kao da u fudbalu imate ekipu koja petnaest godina nije primila ni jedan gol.

Sa druge strane je Barcellona, koja ima duplo kvalitetniji roster od grka, ako gledamo individualni kvalitet, ali prakticno igraju bez trenera. Njihov izbor trenera bih uporedio sa izborom selektora reprezentacije BiH. Dakle, idemo redom, Petev, Hadzibegic, Kodro, Savo Milosevic, pa …. sta mislite … dame i gospodo predstavljamo vam Sergej Barbarezzzzzzzzzz, a neka se spremi Edin Dzekooooooooooo. Prethodne ekipe koje je trenirao Barbarezzzzzzzz? Nista, nula, ni jedan jedini dan na klupi. Eto tako je birala i Barcellona, pitala svog bivseg igraca da li bi mogao da vodi jednu Barcellonu, iako ni nema trenersku licencu, ovaj odgovorio “ a sto ne bih mogao” i evo ga na klupi. Ja mislim da Barcellona zaista ima sjajnu ekipu, ali da igraju kao qurci, i da ako vec ne zele da uloze u trenera, onda je bolje da igraju bez njega, pa neka sami vrse izmene, ko se umori neka izadje, a to bi predlozio i reprezentaciji Bosne, neka Dzeko sam izadje kada mu ponestane vazduha. Mislim da timskom igrom Olympiacos ne moze da izgubi dvocifrenom razlikom, pogotovo ako utakmicu odvedu u igru poen za poen, ali zato ako Barcellona lagano povede sa desetak ili vise razlike, Olympiacosu nema spasa. Ali zato i predlazem kladjenje sa zeninom karticom, iako mi je ekstremni klizni handicap na Olympiacos Top predlog kolege @Joker93

Psg vs Dortmund, Liga Prvaka, Psg daje vise od gola kvota 1,40

Ovaj Dortmund ima 24 boda manje od Leverkusena i devet bodova manje od nikad goreg Bayerna, a teoretski bi mogli da igraju Finale Lige Prvaka, majko moja. U prvoj utakmici sa Psg-om, a u drugom poluvremenu su imali nula suteva u okvir gola, dok su plasticna crna govna imali dve stative u tri i po sekunde i barem dve sanse bolje nego da su im dali penale da sutiraju. A tek ona sansa Dembelè-a, majko moja, sam kao duh, na deset metara od njega nigde zive duse.

Dortmund je ove sezone odigrao ukupno 23 utakmice na strani, i na sedamnaest je primio barem po gol, a svaka iole ofanzivnija ekipa im je davala gol(ove) Leverkusen, Psv, Leipzig, Milan, Stuttgard, M'gladbach … pa cak i Atletico Madrid. Devet puta su primili po gol na gostovanjima, pet puta po dva gola, dok im je Eintracht dao tri, a Leipzig cetiri gola.

Kada bi crnci bili ljudi, a nakon onoliko promasaja u prvoj utakmici, danas bi morali da daju deset golova, jer bi to bio neki odnos naspram kosarkasa Olympiacosa koji su nakon istorijske kradje spustili Barcellonu na 58 poena.

 

 

Link to comment
Share on other sites

PSG - Dortmund 1 i oba daju (2.37) bet365 ili Mbappe daje prvi gol (3.25) bet365

Nakon prvog susreta prije šest dana u Njemačkoj, Parižani dočekuju Dortmund sa jednim golom zaostatka. PSG je propustio brojne prilike prošlog tjedna u Dortmundu. Momčad Luisa Enriquea je imala slobodan vikend u Ligue 1. Iskoristili su dodatno vrijeme za pripremu za potencijalno najvažniju utakmicu sezone.

Borussia Dortmund bila je u akciji u subotu poslijepodne. Razbili su Augsburg 5-1 na SIGNAL IDUNA PARK-u. Marco Reus je zabio gol i upisao dvije asistencije samo dan nakon što je objavio svoj odlazak iz voljenog kluba.

U prethodne tri međusobne utakmice, obje momčadi imaju po jednu pobjedu, remi i poraz. Prvi gol Niclasa Fullkruga u prvom poluvremenu donio je pobjedu Borussiji Dortmund prošlog tjedna na prvoj utakmici polufinala Lige prvaka na SIGNAL IDUNA PARK-u. Samo jedna od prethodnih sedam međusobnih utakmica između ova dva suparnika donijela je tri ili više golova.

Prva utakmica donijela nam je samo jedan gol, ali i brojne prilike na obje strane, posebno pred golom Gregora Kobela. Prošlog tjedna protiv PSG-a, Dortmund je odigrao svoju petu utakmicu bez primljenog gola u Ligi prvaka, što je najviše od svih momčadi u natjecanju. Ipak, imali su puno sreće da to postignu jer su zvijezde PSG-a prošlog tjedna dva puta pogodile okvir gola u Njemačkoj.

PSG je bio nemilosrdan pred domaćim navijačima. Postigli su gol u posljednje 24 domaće utakmice u svim natjecanjima. Parižani su također zabili barem tri gola u četiri od posljednjih pet susreta. Ta serija uključuje pobjedu od 4-1 protiv Barcelone u drugoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

Obje momčadi su postigle gol u šest od posljednjih sedam utakmica Borussije u svim natjecanjima. Vjerujemo da će PSG iskoristiti svoje prilike ovaj put, ali također je teško zamisliti da će zadržati mrežu netaknutom protiv inspiriranog napada Dortmunda. Glavni izbor stoga bi bio pobjeda PSG-a uz golove obje momčadi po tečaju od 2.37.

Ako netko može napraviti razliku za domaćine, to je njihova glavna zvijezda Kylian Mbappe. Ovo će biti Mbappeova posljednja utakmica Lige prvaka na Parku Prinčeva, jer će Francuz potpisati za Real Madrid na kraju sezone. Mbappe ima osam golova u Ligi prvaka do sada ove sezone. On također izvodi kaznene udarce. Stoga, vidim veliku vrijednost u klađenju na to da će postići prvi gol na utakmici po tečaju od 3.25.

OZLJEDE I IZOSTANCI

Lucas Hernadez je van terena nakon što je pretrpio ozljedu u prvoj utakmici. Layvin Kurzawa, Presnel Kimpembe i Sergio Rico također neće biti dostupni za odabir.

Dortmund će biti bez Ramyja Bensebainija i Juliensa Duranvillea, koji se trenutno oporavljaju od ozljeda. Međutim, Sebastien Haller se ponovno pridružio momčadi i potencijalno bi mogao biti uključen u sastav.

MOGUĆE POSTAVE

PSG (4-3-3): Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Beraldo, Mendes; Zaire-Emery, Vitinha, Ruiz; Dembele, Mbappe, Barcola.

Borussia Dortmund (4-2-3-1): Kobel; Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen; Sabitzer, Can; Sancho, Brandt, Adeyemi; Fullkrug.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

(Koeficijenti 7.5. u 13:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Da probam doprinjeti temi..

 

Dodatak analizi gore, obzirom da imam osjecaj a i odigrao sam to na jednom ludom listicu. (Slabo se kladim skroz vec neko vrijeme, tek ponekad za 1e odigram na osjecaj par parova)

Dembele daje gol 3.20 

Vjerujem da je uz Mbappea najopasniji kod domacih koji ce startati, a sigurno s posebnim motivom ce igrati protiv svog bivseg kluba kao i u Dortmundu, i biti najistaknutiji igrac PSG-a i u uzvratu, a gledajuci kvote mislim da puno vecu vrijednost ima da ce on dati gol nego Mbappe sa 1.60, ovisi kako gdje.

Vjerujem kao i prije prve utakmice u prolaz PSG-a uz otvorenu tekmu i golove na obje strane jer i jedni i drugi su suplji iza, a izrazito napadacki nastrojeni.

Za cetvrtak Atalanta, Scamacca daje, prolaz, golovi itd

Sretno

 

Link to comment
Share on other sites

Panathinaikos vs Maccabi, zavrsna rec

Hej @furyshaa @BoskoBuha i svi ostali koji ste vec odigrali jedinicu na Panathinaikos 

Necete verovati, ali i ja imam dushu, savest i dobro srce. Ne verujem da je iko sa Foruma u stanju da razume koliko volim Guts-Leonardo Kup. 

Obojica imate u svojim predlozima jedinicu na Panathinaikos jer sam prvi na Forumu hajpovao na grke. Imate ih u velikom Finalu, koji ja mogu samo da sanjam. 

Samo zbog vas i svih ostalih kolega sa Foruma, sam jos jednom odgledao celu seriju, i za to sam izgubio ceo dan, od jutros, mada sam imao pametnijih stvari da radim. Evo i moje zavrsne reci:

Nisam trebao da najavljujem ovu jedinicu kao jedinicu XXI-og veka. Daleko je to od jedinice veka. Maccabi je odlicna ekipa, i verovatno zasluzuju ne samo da prodju, vec i medalju za svu hrabrost, moral i borbenost u sezoni, imajuci u vidi okolnosti u kojima su igrali. Prolaz dalje zasluzuju i grci, gledajuci celu sezonu, i kako su spasili zivu glavu u cetvrtoj utakmici. Ovo je susret dve priblizno podjednake ekipe, i igra se jedna utakmica, u kojoj je sve moguce. Maccabi je imao svoju priliku, kada je Pao bio medju konopcima, i gde in je nedostajalo sest minuta, pa sada Panathinaikos ima veliku priliku. To je i moja zavrsna rec. Daleko je od jedinice XXI-og veka, ali je vredno stavljanja predloga u Guts-Leonardo Kupu. 

Meni je ovo bio prvi fix celog medjuweekenda, i prvi izbor za svetu Poslednju Sansu. Ali sam taj predlog prepustio kolegi @BoskoBuha odnosno nisam hteo da pokusavam da postavljam predlog u 15.00 casova i pola sekundi, jer je zasluzio da prvi bira.

Uplacivao sam na jedinicu, kao da sutra vise nece biti kladjenja, uvek bih taj predlog uzeo kao svoj predlog i u Kupu, da nisam ispao kao seljacina, i u svetoj Poslednjoj Sansi. Ali se svakako ne moze reci da je jedinica XXI-og veka, vec je prilika za koju vredi ispasti ili izgubiti novac.

Zelim vam svu srecu ovoga sveta, iako ne mogu da verujem sta pisem. Zelim srecu svim kolegama koji su vec odigrali ovu jedinicu, a da sam ja uticao na to. Zelim kolegama koji igraju Guts-Leonardo Kup da veceras prodju, ako treba koristicu i molitve, samo prodjite veceras, a sutra svi padnite na vasim ostalim predlozima. 

Hej kolega @BoskoBuha

Ovo je prvi put u sezoni da cu koristiti molitve da ti predlog prodje, iako nemam veceg neprijatelja na Forumu od tebe. Previse volim svetu Poslednju Sansu da bih bio toliki seljak. 

Sretno svima, koji su odigrali jedinicu na grke, a da sam ja uticao na to. Sada nema nazad, i sto se mene tice, ovo je odlican predlog i odlicna analiza, gde nista ne bih promenio, osim naziva posta.

Sretno svima, iako ni sam ne verujem sta govorim.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, LeonardoDrugi said:

Panathinaikos vs Maccabi, zavrsna rec

Hej @furyshaa @BoskoBuha i svi ostali koji ste vec odigrali jedinicu na Panathinaikos 

Necete verovati, ali i ja imam dushu, savest i dobro srce. Ne verujem da je iko sa Foruma u stanju da razume koliko volim Guts-Leonardo Kup. 

Obojica imate u svojim predlozima jedinicu na Panathinaikos jer sam prvi na Forumu hajpovao na grke. Imate ih u velikom Finalu, koji ja mogu samo da sanjam. 

Samo zbog vas i svih ostalih kolega sa Foruma, sam jos jednom odgledao celu seriju, i za to sam izgubio ceo dan, od jutros, mada sam imao pametnijih stvari da radim. Evo i moje zavrsne reci:

Nisam trebao da najavljujem ovu jedinicu kao jedinicu XXI-og veka. Daleko je to od jedinice veka. Maccabi je odlicna ekipa, i verovatno zasluzuju ne samo da prodju, vec i medalju za svu hrabrost, moral i borbenost u sezoni, imajuci u vidi okolnosti u kojima su igrali. Prolaz dalje zasluzuju i grci, gledajuci celu sezonu, i kako su spasili zivu glavu u cetvrtoj utakmici. Ovo je susret dve priblizno podjednake ekipe, i igra se jedna utakmica, u kojoj je sve moguce. Maccabi je imao svoju priliku, kada je Pao bio medju konopcima, i gde in je nedostajalo sest minuta, pa sada Panathinaikos ima veliku priliku. To je i moja zavrsna rec. Daleko je od jedinice XXI-og veka, ali je vredno stavljanja predloga u Guts-Leonardo Kupu. 

Meni je ovo bio prvi fix celog medjuweekenda, i prvi izbor za svetu Poslednju Sansu. Ali sam taj predlog prepustio kolegi @BoskoBuha odnosno nisam hteo da pokusavam da postavljam predlog u 15.00 casova i pola sekundi, jer je zasluzio da prvi bira.

Uplacivao sam na jedinicu, kao da sutra vise nece biti kladjenja, uvek bih taj predlog uzeo kao svoj predlog i u Kupu, da nisam ispao kao seljacina, i u svetoj Poslednjoj Sansi. Ali se svakako ne moze reci da je jedinica XXI-og veka, vec je prilika za koju vredi ispasti ili izgubiti novac.

Zelim vam svu srecu ovoga sveta, iako ne mogu da verujem sta pisem. Zelim srecu svim kolegama koji su vec odigrali ovu jedinicu, a da sam ja uticao na to. Zelim kolegama koji igraju Guts-Leonardo Kup da veceras prodju, ako treba koristicu i molitve, samo prodjite veceras, a sutra svi padnite na vasim ostalim predlozima. 

Hej kolega @BoskoBuha

Ovo je prvi put u sezoni da cu koristiti molitve da ti predlog prodje, iako nemam veceg neprijatelja na Forumu od tebe. Previse volim svetu Poslednju Sansu da bih bio toliki seljak. 

Sretno svima, koji su odigrali jedinicu na grke, a da sam ja uticao na to. Sada nema nazad, i sto se mene tice, ovo je odlican predlog i odlicna analiza, gde nista ne bih promenio, osim naziva posta.

Sretno svima, iako ni sam ne verujem sta govorim.

Ovo je bilo gospodski, hvala kolega @LeonardoDrugi, neka je sretno svima koji imaju Pao na tiketima

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, mesrine said:

Da probam doprinjeti temi..

 

Dodatak analizi gore, obzirom da imam osjecaj a i odigrao sam to na jednom ludom listicu. (Slabo se kladim skroz vec neko vrijeme, tek ponekad za 1e odigram na osjecaj par parova)

Dembele daje gol 3.20 

Vjerujem da je uz Mbappea najopasniji kod domacih koji ce startati, a sigurno s posebnim motivom ce igrati protiv svog bivseg kluba kao i u Dortmundu, i biti najistaknutiji igrac PSG-a i u uzvratu, a gledajuci kvote mislim da puno vecu vrijednost ima da ce on dati gol nego Mbappe sa 1.60, ovisi kako gdje.

Vjerujem kao i prije prve utakmice u prolaz PSG-a uz otvorenu tekmu i golove na obje strane jer i jedni i drugi su suplji iza, a izrazito napadacki nastrojeni.

Za cetvrtak Atalanta, Scamacca daje, prolaz, golovi itd

Sretno

 

Iz camca more ja pogodio ne bih, da cuj 1-0 zavrsi utakmica 😮

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Hahah bitnije mi je da Arsenal nije prvak Engleske u minuloj sezoni
    • Bravo @mesrine Sve si bolji i bolji. Ovo je odlicna analiza. Odlican si, ali je tvoje znanje neupotrebljivo, gledajuci kako prolazis u svetoj Poslednjoj Sansi gde neces uci u prvu, elitnu ni za sto godina.
    • Toliko si uvjeren da si me uvjerio u to da je danas utakmica, a ZNAM da nije. U prognozu me i ne trebas uvjeravati, jer i sam mislim da Spanjolska prolazi i to u regularnom dijelu, pa da se prikljucim analizi uz napomenu da potpisujem tvoj post. Usporedujuci sastave jedino gdje bih rekao da Spanjolska nije bolja je stoperski par, sve ostalo je malo ili vise na njihovoj strani, naravno to govorim ovako iz svog kuta po mojoj objektivnosti, i znajuci kako to klapa u redovima obje ove reprezentacije naravno da mislim da npr jedan cupavac Cucurella puno vise donosi svojoj ekipi nego jedan Kimmich, iako ce vecina nas reci da je svabo bolji igrac, a svakako navikaniji, a to naravno na terenu nije bitno. Bitno je da furija leti, da su ustimani, igraju kao podmazani, ubijaju presingom, drze loptu i nisu dosadni kao nekad sa milijun pasova na pola metra nego ljudi bas idu, i bas igraju za razliku od svaba koji me nicim nisu uvjerili da bi mogli proci ovakvu ekipu. Nadam se da se nece uplesti suci na celu s onim jadnim Taylorom "najboljim engleskim sucem" i da ce biti posteno, a u postenom omjeru snaga vjerujem definitivno Spanjolskoj, i vjerujem u golove jer imati ce i svabe sta za reci a ukoliko ne uspiju dati gol ovom socijalnom stoperskom paru Le Normand-Laporte sa ponekom loptom iza obrane za brzog Musialu i Wirtza onda stvarno i zasluzuju da ih spanjolci useru usred Njemacke sa Williamsom i Yamalom po krilima (mati draga bude li ga cuvao Raum u cvor ce mu noge svezati). Sa druge strane radujem se gledati kako Rudiger mlati i zaustavlja mrljavog Moratu (ne zna se tko je losija spica, on il velika njemacka generacijska nada Havertz) pa ukoliko nekim cudom plitkom obranom uspiju zaustaviti i ova dva divljaka na krilima, povecavaju se sanse svabama, ali tu tek nastupaju spanjolci gdje su debelo jaci a to je vezna linija i racunam da ce ih tu uzeti sigurno, na celu sa Rodrijem i ne bi me cudilo da tako nekim sutom izvana otvore njemce a onda ce biti svega. U svakom slucaju, ocekujem nogometnu poslasticu, vjerojatno i dosta kartona od ovog celavog panja, golove, pobjedu spanjolaca u 90 minuta, te gol Rodrija. A zivo me zanima kako misli Nagelsmann da sa Kimmichom zaustavi nenormalnog Williamsa, jer ovaj ga ne moze ni lasom uloviti i bas me zanima kako ce se izboriti sa tim opasnostima, jer igrom covjek na covjeka izgorit ce kao luk na masti, a strogo kolektivnu zonsku obranu pocevsi od Havertza pa do zadnje linije mislim da nisu u stanju odigrati protiv ovakve Spanjolske, no, vidjet cemo.   Uzivajmo SUTRA, a ne danas 😀  
    • Yebi ga, sjebao sam se, tek sada sam video da se utakmica igra sutra, a ne danas.
    • Spanija vs Nemacka, najava meca   Ko sa Foruma pogodi bilo kakvu prognozu iz ovog meca, zaista bi morao da dobije neku nagradu, recimo put oko sveta, o trosku administratora. Ko voli visoke kvote, morao bi da uziva na ovom mecu, i da iskoristi priliku kada su u pitanju ponude sa visokim kvotama. Pa evo i ponude velikog bet365 za sve one koji vole visoke kvote; Jedinica je kvotirana sa 2,62, nereseni ishod sa 3,20, dok je pobeda nemaca 2,75. Prolaz dalje Spanije je 1,80 dok je prolaz nemaca kvotiran sa 2,00 majko moja. Dupla sansa 1X na spance je 1,40 a dupla sansa na nemce 1,44 dok je titula Spanije kvotirana sa 5,00 a titula Nemacke 5,50. Sada bi ljubitelji visokih kvota svima nama na Forumu morali da objasne koja kvota ovde vam se ne svidja, i koja kvota vam je mala, ili bi mogla da bude i veca??? Ovo je svakako superderby i jedna od ove dve reprezentacije ce nakon eliminacije imati iza sebe neuspesno Evropsko Prvenstvo. Ako ispadnu spanci, za njih ce biti neuspeh na osnovu onoga sto su do sada pokazali na turniru, a ako ispadnu nemci, neuspeh ce biti na osnovu ocekivanja, i toga sto su ipak domacini. Neuspeh ce biti i zbog toga sto reprezentacija koja danas ispadne ce imati na turniru tek dve utakmice vise od reprezentacije Srbije koji budite sigurni u to, sada uzivaju sto ne moraju da se znoje, a sto se tice njihovog poslednjeg mesta u grupi, jednog postignutog gola na turniru i najgore igre u istoriji fudbala, to svakako nije neuspeh jer su ispale i Hrvatska i Albanija, a to je i najvaznije, kada susedu crkne krava. Ja mislim da nemci ne mogu da prodju u samo nekoliko dana prvo spance, pa onda francuze, ali mislim da ako nekako prodju spance, a u polufinalu igraju sa Portugalom, onda sigurno idu u Finale. Mislim da nemaju kvalitet da izbace i spance i francuze, ali i da nije lako prognozirati njihove meceve, ako ih uopste bude bilo vise od jednog. Mislim da nemci uopste nisu bolji od spanaca, ili da barem nisu favoriti na danasnjem mecu, ali isto tako, nadam se da cemo se svi sa Foruma sloziti da nije lako igrati protiv domacina. Sada me mrzi da ponovo pisem sta mislim o reprezentaciji Nemacke, ali ukratko da kazem da mislim da placaju cenu zbog toga sto su svoju velicinu kao zemlja pokazali time sto su pristali da postanu multietnicka nacija. Koliko je to velika nacija, mozete zamisliti na svom primeru, ako biste, za trenutak zamislili vasu zgradu, ili vase naselje ili selo gde zivite, napunjeno avganistancima, sirijcima, kurdima i ostalim olosem. Zamislite vasu zgradu u kojoj ste do juce ziveli sa vasim susedima, a danas u njoj nema vise nijednog belca, vec je puna seljaka iz Bangladesa. Reprezentacija Nemacke ima nekog kvaliteta, i tu je svakako nesto dobila sa pet i po crnaca i vise od polovine stranaca u rosteru, ali su mnogo i izgubili od “onog” nemackog mentaliteta koji je potopio Brasil sa 1:7 u sred Brasila. Bice interesantno videti i ko ce imati veci posed na danasnjem mecu, jer su do sada obe reprezentacije igrale sa ultra-posedom na svojim mecevima. Danasnji mec svakako nije lak za prognoziranje, ali je pravi izazov da testiramo sebe. Svako od nas sa Foruma moze da izabere dve opcije. Prva je da sedite kod kuce, sacekate da neko napise analizu za ovaj mec, pa ako promasi, javite se posle meca, i na Forumu ga proglasite cirkusantom i prvom budalom Foruma. Druga opcija je da testirate sebe, vidite kakve su vam mogucnosti, i napisete sta mislite o ovom mecu, sada kada je najteze, ili barem kada nije najlakse. Analiza ce ostati zapisana na Forumu, crno na belo, pa ako promasite, to ste vi, ono sto ste prognozirali, to je vase znanje. Ja idem protiv domacina, i nema nazad, i neka ostane crno na belo, da sam to napisao. A kao razloge zasto to mislim, navescu nekoliko. Mislim da spanci imaju bolji vezni red, o napadu da i ne govorim. Mislim i da su vise pokazali na turniru, a posebno mislim da mogu bolje od nemaca da odigraju turnirski tip takmicenja. Mislim isto tako da Nemacka u kratkom vremenu ne moze da izbaci i Spaniju i Francusku, ali ce biti problema sta da mislim, ako nekako prodju spance, a budu isli na Portugal. Protiv Nemacke nikada ne bih igrao, da u svom sastavu imaju “ciste” nemce, ovako sa deset stranaca, ne verujem da mogu da budu “ona” Nemacka koja ce gaziti polupismene brazilce u sred Brasila. Dovoljno je i da odigraju kao dopingovani pred svojom publikom, ili uz jedan potez nekog igraca, pa da padnem kao pocetnik, ali ne verujem u to. Dakle, moj konacni predlog je ipak 1X, dupla sansa na Spaniju po kvoti od 1,40 pa neka ide sve u qurac. Ako nemci prodju dalje, a budu isli na francuze, onda cu opet predloziti duplu sansu na francuze, pa neka bankrotiram ako treba, ako nemci na kraju osvoje turnir, a na dva poslednja Svetska Prvenstva nisu mogli da prodju grupu. Neka ostane zapisano na Forumu, da mislim da nemci ne mogu u tri dana da pobede u regularnom vremenu i Spaniju i Francusku, cak i ako udju u Finale, u sta ne verujem. Od alternativnih predloga, predlozio bih i X, nereseni ishod u prvih deset minuta po kvotici od 1,16 X, nereseni ishod u barem jednom poluvremenu, under 4,5 gola po kvotici od 1,12 ili obe ekipe ne daju gol u prvom poluvremenu po kvotici od 1,18 ali su sve to opklade koje bih igrao sa vasim, a ne svojim novcem, gde bih najradije sa vasim novcem uplatio cisti X, nereseni ishod na kraju regularnih 90 minuta. Danas ne uplacujte velike iznose, jer ce vam novac biti potrebniji za -5 dana kada Borac iz Banja Luke bude igrao Ligu Prvaka, majko moja.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use