Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak, 21.05.2010


decec01

Recommended Posts

ajmo....

Nogomet, Brazilska 2. liga

Guaratingueta-Vila Nova 1  1.85   23:55h

Još jedna insiderska vijest, ovaj puta dolazi nam iz Brazila ili da budem malo jasniji iz Brazilske druge lige...

Vila Nova ima puno problema zbog financijske krize. Najnovije vijesti govore kako je uprava odlučila smanjiti plaće, ali mnogi igrači ne žele pristati na drastično smanjivanje prihoda. Tako je večina njih odlučila napustiti klub. Mnogi igrači poput Osmara (jedan od njihovih najboljih igrača), Michel, More i drugih ostavili su ekipu na cijedilu, a klub mora pronaći zamjene za njih. Vila Nova doslovno obnavlja svoju ekipu. Prošlog tjedna su promjenili puno stručnog osoblja. Pretpostavlja se da će njihova situacija biti jasnija tek nakon pauze zbog SP-a. Za ovu utakmicu oni će imati izostanaka zbog ozljeda. Nedostajat će im Gavi, Roni i Thiago Carvalho.

Guaratingueta je jako dobro započeo prvenstvo. Za ovu utakmicu imaju samo dobre vijesti. Dva igrača su kupljena prošlog tjedna i već mogu igrati, dok su Serginho i Celio odradili kaznu, odnosno ozdravili.

Link to comment
Share on other sites

Caja Laboral-Estudiantes 1...1,30  92-76

1. utakmica playoffa...mislin da Caja Laboral nemisli prepustit domaci teren estudiantesu...a velika je razlika u kvaliteti...27-7 je omjer bia na kraju sezone za Caju...2. misto,odma posli Barcelone...

nista posebno nema danas u ponudi,pa eto bzvz...barem jedan ,,siguran'' par

Link to comment
Share on other sites

19.5. 2010 ... "DAN IGARA HRVATSKE I CRNE GORE"   :D

DCrna Gora(om)-Hrvatska 21.05. 18:00   1@1.4

Danas se igraju kvalifikacije za EP u Crnoj Gori, gdje nasupa i naša reprezentacija koja je otputovala s jednom vrlo mladom i šarolikom ekipom, što je tome uzrok neznam (možda ova financijska događanja oko Mladosti,ono napuštanje terena i sl.). Samo znam da je jutros koef bio 1.4 na naše a sada je 1.4 na Crnu Goru! A i budimo realni, nemamo baš neku kvalitetnu ekipu ni kad samo svi na okupu. laganih 3-0 za Crnu Goru, koef je prije početka pao čak na 1.25!!! sa 2.2 na 1.5

međutim mogli bim odmah uzvratiti za ovaj poraz (koji nas očekuje :) ) ali u Nogometu, naime Hrvatska je domaćin U19 kvalifikacija ua EP a danas igra upravo protiv Crne Gore. Hrvatska je dobila Belgiju 2-1 dok su Crnogorci poraženi od Škotske s viskoh 4-0.

Hrvatska ima odličnu ekipu predvođeni Filipom Ozobićem, veznjakom ruskog Spartaka, a i priključuje im se danas i naš mladi topnik Andrej Kramarić nakon obveza s U21 repkom. Tako ojačani sumnjam da nam Crnogorci šta mogu .... AJMO VATRENI!!

Hrvatska(19)-Crna Gora(19) 21.05. 19:00   1 @1.45  a ovdje "izjednačenje" laganih 3-0 za naše!

Link to comment
Share on other sites

jučer pušiona  ??? nadam se danas bolje, sreća je na našoj strani  :P

1322 Dundalk-Sligo Rovers 1X 1,25 21.05. 20:45

2715 Evreux-Pau Orthez 2 1,45 21.05. 20:00

24468 17Grčka-17Engleska 1X 1,40 21.05. 20:00

1422 Caja Laboral-Estudiantes 1 1,20 21.05. 20:15

    Uk. tečaj 3,05

evo ko ne zna jedna simpa stranica s analizama, PREPORUČAM DA NE SRLJATE S UPLATAMA JER SVE JE SAMO IGRA

A LOPTA JE OKRUGLA I NIKAD SE NEZNA KAMO ĆE

uživajte u igri i neka je sreća na vašoj strani  ;)

Link to comment
Share on other sites

@ decec01

Nije ljepo kopirat necije (ne)znanje, odnosno kopiranje sa drugih stranica. No ukoliko tako i radis, samo dole napisi izvor informacije da i ostali znaju..uostlom, i Goki ce ti rec malo o ovome... ;)

Svaka informacija na forumu je dobrodošla, međutim također se slažem sa time da je potrebno navesti izvor kada se neki tekst prenosi.

Link to comment
Share on other sites

odma da vam kažem danas sve što dotaknem propada... tako da neznam šta će biti poslije ponoći...

najveći gradski derbi šta se tiče profesionalnog bejzbola...

NY Mets- NY Yenkees 1 2,35 6/10 SS

METS:

Starta Hisanori Takahashi, japanac koji je debitirao ove sezone u MLB-u i Metsi su s njime dobili sigurnost dobrog pičera koji donosi pobjede. Ove sezone ima 3-1, ERA 3,12. Bacao je 26 inninga i dopustio samo 9 runova/1HR/ te imao 33 SO-a. Malo je bolji po danu, ali ovo je noćna tekma, a i u gostima je malo bolji nego doma.

YANKEES:

Javier Vazquez starta. on je prosječan pičer. ove sezone ima 2-4, ERA 8,01. Bacao je 30,1 inning i dopustio čak 27 Runa(8HR), imao 28 SO-a. uglavnom ove sezone nikako da se nađe. U karijeri ima 9-8 protiv Metsa.

Da budem iskren, prevario sam se malo šta se tiče Yankeesa. Otpočetka su igrali odlično, ali kao da su se opustili i mislili lako ćemo. Izgubili su od red soxa, pa zatim 2 tekme od Tampe koja će im izgleda biti glavni konkurent za prvo mjesto u diviziji, nikako nisu izgledali u tim utakmicama. Iako je još dugo do kraja izgleda da će se Yankeesi još dosta namučiti da dođu do play offa jer im Boston neće samo tako dozvoliti wild card mjesto u play offu na koje oni računaju. Gledao sam Metse nekoliko puta ove sezone i izgledali su sasvim solidno i vjerujem da mogu danas dobit gradske rivale i većeg brata New Yorka. Neznam šta se događa sa Yankeesima, ali ako brzo to ne riješe neće daleko ove sezone... sretno

Link to comment
Share on other sites

Oakland-SAn Francisco 2 1,85 6/10 Ss

Oakland:

starta Trevor Cahill, mladac koji još traži svoje mjesto pod bejzbolskim suncem. Ove sezone ima 1-2, ERA 4,37. Bacao je 22,2 inninga i dopustio 14 Runa(7HR). WHIP mu je 1,19. noć mu smeta i loše baca po noći, a ovo je po noći tako da neznam koliko će izdržati danas. ja se nadam što duže jer će mi to ići u prilog.

S.Francisco:

Starta Barry Zito. Ove sezone preporođeni pičer. inače do sada nije davao ovako dobre partije. Ove sezone ima 6-1, ERA 2,15. Bacao je 54,1 inniga i dozvolio samo 13 Runa(1HR). Imao je 34 SO-a. WHIP mu je 1,09.

Bolje baca vani i po noći.

Francisco sam gledao par puta, a oakland još nijednom jer me muči malo vrijeme. obje ekipe igraju tek oko 4 ujutro, a ja onda već dobro spavam. Francisco sam gledao par puta kad su prije igrali jer su mi zanimljiv klub i volim ih.

Ovdje mi nije jasno zašto je ovakav koeficjent na Giantse, ali šta im ja mogu. po meni ovo poklon. Imaju solidne udarača, a šta se tiče Oaklanda nemam baš nešto posebno za reči. Teško da će ova tekma u over, a ni oakland mi ne izgleda bog zna šta u napadačkom smislu... vjerujem da Giantsi imaju ovdje puno više šanse od Oaklanda. sretno

Link to comment
Share on other sites

ajmo....

Nogomet, Brazilska 2. liga

Guaratingueta-Vila Nova 1  1.85   23:55h

Još jedna insiderska vijest, ovaj puta dolazi nam iz Brazila ili da budem malo jasniji iz Brazilske druge lige...

Vila Nova ima puno problema zbog financijske krize. Najnovije vijesti govore kako je uprava odlučila smanjiti plaće, ali mnogi igrači ne žele pristati na drastično smanjivanje prihoda. Tako je večina njih odlučila napustiti klub. Mnogi igrači poput Osmara (jedan od njihovih najboljih igrača), Michel, More i drugih ostavili su ekipu na cijedilu, a klub mora pronaći zamjene za njih. Vila Nova doslovno obnavlja svoju ekipu. Prošlog tjedna su promjenili puno stručnog osoblja. Pretpostavlja se da će njihova situacija biti jasnija tek nakon pauze zbog SP-a. Za ovu utakmicu oni će imati izostanaka zbog ozljeda. Nedostajat će im Gavi, Roni i Thiago Carvalho.

Guaratingueta je jako dobro započeo prvenstvo. Za ovu utakmicu imaju samo dobre vijesti. Dva igrača su kupljena prošlog tjedna i već mogu igrati, dok su Serginho i Celio odradili kaznu, odnosno ozdravili.

Pohvale za post(prenesenu vijest). Ispratio sam tako da tnx... Da nije bilo na forumu ovo sigurno nebi uplatio  ;)

Link to comment
Share on other sites

@ decec01

Nije ljepo kopirat necije (ne)znanje, odnosno kopiranje sa drugih stranica. No ukoliko tako i radis, samo dole napisi izvor informacije da i ostali znaju..uostlom, i Goki ce ti rec malo o ovome... ;)

Svaka informacija na forumu je dobrodošla, međutim također se slažem sa time da je potrebno navesti izvor kada se neki tekst prenosi.

pa neznam ni ja otkud ta informacija.....to sam pročitao sa foruma....i napisao da i drugi ljudi znaju.....

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use