Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 12.3.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Liga prvaka

Utorak1.jpg

LIGA PRVAKA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 11.3. u 14:20 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Porto prolaz 3.40 

Ovih sugavih 1.23 na arsenal mi ne pada na pamet da cackam , porto godinama standardno beton momcad , ide klasični bunker i na kontru , ako sjevne gol iz kontre Porto je proso 90% 

22/23 ispali od sa tankih 1:0(ukupno)  Intera koji je kasnije igrao finale ( 1:0 i 0:0) 

21/22 skupina smrti Liverpool Milan Atletico ,ispali knap u skupini 

 20/21  Porto izbacio veliki Juve ! 

Ispali od Celzija kasnijeg osvajača 

Sa tankih 2:1(ukupno) , gol za prolaz celzi dao u kasnim 80'

 

Sve u svemu mislim da je vrijednije riskirati 3.5 kvotu nego 1.20 .. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, Ivan98 said:

Porto prolaz 3.40 

Ovih sugavih 1.23 na arsenal mi ne pada na pamet da cackam , porto godinama standardno beton momcad , ide klasični bunker i na kontru , ako sjevne gol iz kontre Porto je proso 90% 

22/23 ispali od sa tankih 1:0(ukupno)  Intera koji je kasnije igrao finale ( 1:0 i 0:0) 

21/22 skupina smrti Liverpool Milan Atletico ,ispali knap u skupini 

 20/21  Porto izbacio veliki Juve ! 

Ispali od Celzija kasnijeg osvajača 

Sa tankih 2:1(ukupno) , gol za prolaz celzi dao u kasnim 80'

 

Sve u svemu mislim da je vrijednije riskirati 3.5 kvotu nego 1.20 .. 

 

 

Bravo kolega

Upravo pisem analizu za ovaj mec, bice ovo jedna duga noc. Ne znam sta moze da se desi na ovoj utakmici, ali bas ovo se spremam da napisem u slucaju ako ovi iz Arsenala nemaju mozga. Sve ovo sto si ti napisao veoma lako moze da se desi, pod uslovom da ovi majmuni iz Arsenala imaju promaju u glavi. A u mom postu cu napisati sta moze da se desi, ako ovi iz Arsenala barem malo razmisljaju. 

U svakom slucaju, ovo je dobar post, a ja cu napisati sta se sve desilo u sezoni 20/21 i kako je to Porto izbacio Juventus sa Pirlom.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal vs Porto, Liga Prvaka, over 1,5 gol na mecu

Radnicki Nis vs Crvena Zvezda, srpsko lopovsko prvenstvo, dvojka kao kuca

Dortmund vs Psv, Liga prvaka, over 1,5 gol na utakmici

Alba vs Monaco,, Euroleague, dvojka ako mislite da su crnci ljudi, a ne stoka

Barcellona vs Partizan, Euroleague, jedinica

Barcellona vs Napoli, Liga Prvaka, Barcellona prolazi dalje, ako imaju mozga

Posto sam nocas imao suicidne misli i razmisljao da li mi se isplati da se polijem benzinom i samozapalim, zbog nacina kako juce na mecu Lazio vs Udinese nije dosao X, nereseni ishod, nisam stigao tokom noci da napisem analizu. Zato sada krecem, a tokom dana cu ubacivati tekst za sve ove gore predloge. Ako neko uopste posecuje ovaj smesni Forum, a kamoli cita analize, krecem sa utakmicom Arsenal vs Porto, jer cu umreti ako je ne napisem, a tokom dana cu ubacivati i ostale.

Arsenal vs Porto, Liga Prvaka, najava meca

Kada bismo pitali svih preko 14.000 registrovanih kolega sa Foruma sta misle o Arsenalu, ManCity i Liverpoolu, ne bismo nasli dvojicu kolega koji misle isto. Svako gleda svojim ocima, odnosno svako ima svoje misljenje, bas kao sto i svako danas ima guzu. Ipak je najvaznije, sta zapravo ja mislim o svemu, zar ne? Pa, kao prvo, mislim da su ovi iz Arsenala budale i da nemaju mozga. Kao drugo, mislim da osim Feyenooorda iz prosle sezone, dugo nismo videli neku ekipu u Evropi da igra na ovakav nacin kao sto to radi Arsenal. Kao trece, ako biste gledali samo spoljni, vizuelni efekat, odnosno govor tela, Arsenal izgleda kao najsampionskija ekipa u Premier League. Iz aviona se vidi da je unutar svlacionice sve u redu, da igraci uzivaju u igri i medju sobom. Cini se da igraci cak i izlaze zajedno, odnosno da postoje dobri odnosi i van terena, sto se ne moze reci za golmane. Kao cetvrto, Arsenal je jedina ekipa na svetu koja igra bez spica i gde su cak dvanaest ili vise, sada me mrzi da se secam koliko, razlicitih igraca postigli golove. Kao peto, onoliki presing nije vidjen jos od Feyenoorda iz prosle sezone, a cini se da igraju jos deset puta ofanzivnije od holandjana. Kada se kaze spoljni, vizuelni sampionski utisak, misli se na to koliko imaju uspesnih pasova na utakmicama, koliko kreiraju sansi na mecu, koliko postizu golova, i na koji nacin, kako izvode i koliko su golova postigli nakon kornera, koliko imaju strelaca u svojim redovima, i na kraju, kako se raduju nakon postignutog gola. A u svemu tome su, za sada, najbolji u Premier League, mislim na umetnicki dojam, kada bi to bilo vazno za osvajanje titule. U mnogo kategorija je Arsenal najbolji u Premier League, ne samo sto su (trenutno) prvi na tabeli. Imaju najbolji napad, odnosno postigli su najvise golova u prvenstvu, ali imaju i najbolju odbranu, pa samim tim imaju i najbolji odnos postignutih i primljenih golova, cak plus 46. Imaju najvise pretrcanih kilometara kao ekipa u celoj Premier League, imaju najvise asistencija u Premier League, imaju najvise uspesnih dodavanja, najvise su golova dali iz kornera, od svih engleskih ekipa, i na kraju imaju najbolji xG “expected goals”, odnosno najbolju statistiku kvaliteta sansi za gol.

Ali, fudbal, pogotovo onaj u onakvoj Premier League nije umetnicko klizanje, pa da se umetnicki dojam ocenjuje, i da od toga mozete da zivite, odnosno umetnicki dojam nikada jos nikome nije doneo titulu. Titule ne donosi to sto vi protiv Newcastla povedete sa 2:0 vec u 24-om minutu, ili date Scheffieldu pet komada do 39-og minuta. Titule donosi racionalna, pametna i igra na rezultat, a ne na utisak. Titulu donosi ekipa koja poseduje umetnost pobedjivanja, i kada nikome nije jasno kako su pobedili, a to Arsenal nije. U sezoni 2018/2019 Liverpool je imao neverovatnih 97 osvojenih bodova i samo jedan poraz, uz to su igrali najlepsi fudbal, kada bi to uopste nesto znacilo, pa nisu osvojili titulu, a ne bi je osvojili ni da Premier League igraju sami sa sobom.

Da se vratim na prvu utakmicu u Portugalu. Porto je odigrao kao da sam ih ja vodio sa klupe, bas kako bih i ja igrao ovakve utakmice. Protiv Arsenala bih uvek pre odlucio da igram sah nego fudbal, pa ako me pobede u sahu, neka prodju dalje. Arsenal moze da postigne pedeset, a ne petnaest golova iz tri utakmice, koliko je dao Burnley-u, Newcastlu i Scheffieldu, ali samo ako ste budale pa im to dozvolite, odnosno ako im date prostor. Ali, ako sa njima odlucite da igrate sah, a ne fudbal, skratite teren, smanjite razmak izmedju njihovih igraca, ne dozvolite im dubinu, ugusite Odegaarda, simulirate, valjate se po terenu kao svinje, odugovlacite vreme i vrsite opstrukciju, ili ni na koji nacin im ne dozvolite da iskoriste svoju brzinu i tehnicku obucenost, sto nista nije zabranjeno, onda cete videti sasvim jedan drugi Arsenal, onaj nervozi i raspali, kada su se raspali prosle sezone kada je bilo najvaznije, ili sto se kaze, raspali su se kao kolega  @unkdy sada kada je najvaznije, i to mu nije prvi put. Koristim ujedno i priliku da cestitam svima koji slave, bas kao i ja, ovo rusenje najopsnijeg igraca u svetoj Poslednjoj Sansi, i ne samo najopasnijeg, vec kolegu sa najvise potencijala, ali sta mu to vredi kada dolazi sa juga, i to onog najgoreg, makedonskog. Sada me mrzi da se secam, ali mislim da je u prosloj 2022/2023 sezoni negde do drugog ili treceg meseca, Arsenal imao samo jedan poraz u sezoni, a svi znamo sta se desilo na prolece. Arsenal ima tezak raspored do kraja sezone jer idu i gradjanima, i ManUtd-u i Tottenhamu, ali i ja sam zaostajao za mojim najvecim neprijateljima iz prve lige svete poslednje Sanse, cetiri pogodka razlike … ako hocete da budete sampioni, morate da ste od celika, a ne od krvi i mesa, kao sto su Arsenal i kolega @unkdy

U prvoj utakmici u Portugalu, Arsenal je imao posed lopte preko 60% ali i nisu uputili nijedan udarac na gol, a primili su ga dvadeset sekundi pre isteka nadoknade. Igraci Porta prakticno nisu ni dozvolili da se igra, nakon svakog faula su se valjali po terenu kao svinje, ili kao da ih je grom udario. Znaci teska defanziva, opstrukcija, krs od igre, sa preko cetrdeset faulova na utakmici. Na jednoj strani klupe, budala koja misli da je posed lopte vazan, a na drugoj strani klupe, trenercina koja misli da je vazno, ako vec ne mozes da pobedis, barem nemoj da izgubis, pa makar igrao i sah, ako to donosi rezultat. Iz te prve utakmice, mozete i da razumete zasto ja volim “onaj” Juventus sa devet uzastopnih scudetta, ili zasto volim trenercine poput Contea, velikog Mourihna ili Simeonea. Svi na Forumu, znamo sta mozemo da ocekujemo od danasnjeg meca. Svi znamo sta danas moze da se ocekuje od Arsenala, a sta od Porta. Ako imate vise od dvanaest godina, jasno je ko je kvalitetniji tim. Jasno je sta ocekuje Porto ako hoce da se nadigrava ili takmici u brzini sa mladim, glupim i zelenim timom Arsenala, da ne kazem ako se otvore ili rasire, a to mogu samo ako su budale. Sa druge strane, Arsenal je mlad, zelen i glup tim, koji ako ostane na okupu, moze cuda da pravi u narednim godinama, u sta niko vise ne veruje.

Neka svako sa Foruma sam za sebe proceni, u kom pravcu ce otici utakmica, u onom sto je kolega @Ivan98 gore napisao, i sto se u potpunosti slazem, ali samo kao jedna od mogucih opcija, ili ce Arsenal razneti Porto sa pet razlike, ako im gosti to dozvole. Jos nakon prve utakmice, za mene nije bilo dileme, oko kladjenja na ovu utakmicu, golovi i nista drugo. Ali, sada kada je @unkdy pao i kada je Nardiiiiiiiiiii pobedio po kvoti od 19,00 morao bih dobro da razmislim jos jednom. Evo i mojih Top predloga za vase razmisljanje, odnosno “uzmi ili ostavi”

over 1,5 gol na mecu

Arsenal ce imati vise suteva ka golu

Arsenal pobedjuje u kornerima

Arsenal prvi dolazi do petog, sestog, sedmog kornera

Porto ce imati vise kartona

barem jedan gol u drugom poluvremenu

pobeda Arsenala i over 1,5 gol na utakmici

… a do utakmice ima jos deset sati vrmena

Za kraj samo jos da kazem, da ko veruje Arsenalu, i misli da nisu mladi, glupi i zeleni, vec iskusni, pametni i zreli za titulu, da nakon ove utakmice sledi reprezentativna pauza, pa tek onda idu gradjanima, posto se jos uvek ne zna kada ce igrati sa Chelsea. 

Ako je veliki bet365 (trenutno) igru over 1,5 gol na ytakmici kvotirao sa 1,16 a pogodak Porta sa neverovatnih 2,05 onda verovatno misle da ce ovih vise od jednog gola postici Arsenal, pa je mozda pametno igrati i Arsenal daje vise od jednog gola na utakmici po kvoti od 1,33 ali samo pod uslovom da ce se danas igrati fudbal, a ne sah

Link to comment
Share on other sites

Radnicki Nis vs Crvena Zvezda, srpsko lopovsko prvenstvo, dvojka kao kuca (sreda)

Da ne poverujete sta sve sebi pojedini treneri dozvoljavaju u trenutku slabosti. Svako ko je isao u bilo koju trenersku skolu, ili akademiju, pa cak i onu seosku, zna da, ako imate mozga, na konferencijama za stampu, odmah nakon utakmice, morate da budete sto mirniji, hladnokrvniji i sto kraci, jer svi ostali od vas ocekuju sve suprotno, da vas isprovociraju, nateraju da kazete i ono sto ne mislite, jer mediji zato i postoje, da vas nateraju da lupetate kada ste pod pritiskom. Na to je prvi naseo, da ne poverujete, Zeljko Obradovic, kada je nakon jos jednog fijaska u tri godine koliko svira qurcu u Partizanu, dozvolio sebi ponizenje da izjavi da Partizan nije drzavni projekat sa srpskom propagandom, vec da mogu (Partizan) da zive od sto eura koliko su zapravo sami u stanju da zarade od kosarke. Na isto se upecao i onaj cirkusant, trener fudbalske Crvene Zvezde, nakon sto nije uspeo da u derby-utakmici pobedi Partizan, a sudija je sve uspeo, i da dodeli crveni karton igracima Partizana, i da produzi utakmicu dvanaest minuta, i da udaljava zivi zid Partizana na pedeset umesto devet metara. Poslusajte sta je ta budala sebi dozvolila da izjavi i ostane ziv, na konferenciji za stampu nakon utakmice:

“... Od pocetka se vodi negativna atmosfera prema Crvenoj Zvezdi, stalno se ponavlja ista prica kako je Crvena Zvezda privilegovan i drzavni klub. Stalno se ponavlja da smo mi favorizovan klub od drzave, a Partizan potlacen. Kako god mi da odigramo, stvara se slika kako nam je neko nesto poklonio. Necu da dozvolim da se vodi hibridni rat protiv Crvene Zvezde. Ako je sve to tacno, da cela Srbija stoji iza nas, zasto onda mi danas nismo pobedili? Imali smo posed od 72 procenata, 29 suteva, od toga 22 suta unutar sesnaesterca Partizana, pa opet nismo pobedili. Necu vise dozvoliti da se prica kako je Zvezda privilegovan klub, i kako je srpski fudbal los, a imali smo predstavnike koji su igrali u Evropi...”

Mozete li da verujete svojim ocima, sta ova budala prica????? I on, isto kao i Zeljko Obradovic, prica da Zvezda nije drzavni klub sa najgorom propagandom, vec se kao i Partizan, izdrzavaju od prodatih dresova, majko moja. Od svega sta ovaj lupeta je tacno da je Srbija imala predstavnike u Evropi, ali nije tacno da su igrali, vec su samo ucestvovali.

Za danasnju analizu je mnogo vaznije sta ja kazem, nego sta kazu ovi cirkusanti, Zeljko Obradovic i Milojevic.

Kao prvo, ceo svet zna ko je potlacen, a ko povlasten, ti Milojevicu to najbolje znas, jer samo u Zvezdi mozes da radis, posto su te otpustili gde god si bio van Srbije, i ne samo otpustili, vec sutnuli nogom u dupe, A tamo gde Crvena Zvezda nije povlastena, i gde srpska propaganda ne dopire, tamo tvoji pajseri ne mogu da prodju grupu, a svi isto tako dobro znamo koliko je Zvezda primila golova u grupi, i koliko bodova su osvojili u Ligi Prvaka. A ti, Obradovicu, ako citas ovaj smesni Forum, i ako vec toliko volis Srbiju, i volis da ti trubaci sviraju na uvo, jedes pljeskavice i da ti maloletnice sede u krilu, onda moras da prihvatis i cenu za sve to, a to je da mozes da osvojis i stodevet Euroleague, ali ispred Crvene Zvezde nikada neces biti, cak ni u sledecem zivotu.

Crveni karton i deset minuta nadoknade u derby-ju, majko moja … nista se ne brini Milojevicu, spavaj kao beba, bice Crvena Zvezda i sedmi put uzastopno prvak, nista se ne brini, sve je vec sredjeno, pa ne zivis u Svedskoj, vec u Srbiji, jedinoj zemlji i jedinom klubu gde mozes da sedis na klupi.

Ako postoji neki pacijent sa Foruma, a da je toliko glup da trosi svoje vreme na srpsko prvenstvo, neka zapamti ovaj post, pa cete videti da ce ovaj sudija Ilic, sledeci derby suditi tek u nekom sledecem zivotu, ako ga bude imao. Dao je sve ode sebe, to niko ne moze da mu zameri, nakon sto je Partizan poveo, dao je Partizanu crveni karton, produzio je nadoknadu na dvanaest minuta, udaljavao je zivi zid na pedeset metara, umesto na devet, pa opet nista, Zvezda nije pobedila, a to se ne oprasta, od danas ce sudija postati prosjak, i verovatno ce umreti od gladi.

Ako neko sa ovog smesnog Foruma vec poseduje trenersku licencu, gledajte da se sto pre zaposlite u Crvenoj Zvezdi. To je najlepsi posao na svetu. Sve pocinje od dole. Prvo ce vam predsednik kluba, srediti sve malo teze utakmice, pa ako negde ipak zapne, tu su kriminalci iz Saveza, pa ako ni to ne pomogne, sudije ce sve dati od sebe, a ako se desi nemoguce, da nista od toga ne pomogne, tu je uvek Predsednik Srbije, Superheroj. Ako vam uspe da se zaposlite u Crvenoj Zvezdi, bice to vas najbolji zivotni potez. Kao trener ne morate nista da radite, ne morate nista da znate, uvek cete biti zasticeni kao beli medved, a titula ce doci sama od sebe. Ako ste trener u Crvenoj Zvezdi, vasi igraci nikada nece dobiti crveni karton, cak ni u derby utakmicama, ovim ostalima da i ne govorimo. Ako ste trener u Crvenoj Zvezdi, imacete tu privilegiju da budete svetski rekorder po godinama koliko je zabranjeno da Crvena Zvezda izgubi kod kuce u nacionalnom prvenstvu, a to je tacno cetiri godine, pet meseci i 21 dan Koliko daleko ide zlo, mozete videti i po cinjenici sta se radi kada Crvenu Zvezdu ceka najteze gostovanje, ono u Novom Pazaru, majko moja. Sandzak je deo teritorije Republike Srbije, koji tradicionalno nije naklonjen Srbiji, svi znamo zasto. To je mesto gde veoma lako mozete da izgubite titulu, jer ce navijaci srusiti stadion, ako bilo koja srpska ekipa tamo pobedi. Kada se priblizava gostovanje Crvene Zvezde u Novom Pazaru, to je znak da kriminalci iz Saveza treba da pocnu sa namestanjem kartona najboljim igracima Novog Pazara, kako ne bi mogli da igraju, a cak se i placaju igraci protivnickih klubova da namerno uklizavaju i povredjuju igrace pred mec sa Zvezdom. Ako sve to ne da rezultate, ostaje stari, dobri obicaj, da se zatvori stadion za navijace domacih, odnosno da se klub kazni igranjem bez domacih navijaca … ccccccc.

Znaci ovako. Ovo sutra je dvojka na Zvezdu kao kuca, i spavajte kao male bebe. I ne samo to, uplacujte do kraja sezone na Zvezdu, a ko lose stoji u svetoj Poslednjoj Sansi, imace sigurne pogodke sve do leta, ako igra na Crvenu Zvezdu. Deo novca svakako ostavite za jesen kada Crvena Zvezda opet bude ucestvovala, a ne igrala Ligu Prvaka.

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Porto 1 (1.20) bet365

Porto u ovaj susret ulazi sa samopouzdanjem nakon što su kod kuće svladali trenutačno vodeću momčad Premier lige, Arsenal, rezultatom 1-0.

Arsenal će imati težak zadatak, ali u ovu utakmicu ulaze nakon tri uzastopne pobjede u Premier ligi. Trenutačni niz bez poraza Porta od šest utakmica uključuje njihovu pobjedu od 1-0 kod kuće protiv Arsenala. Jedini susret s malim brojem golova u posljednjih osam utakmica Arsenala bio je upravo susret protiv Porta. Arsenal drži vodeću poziciju na tablici Premier lige, ispred momčadi poput Manchester Cityja i Liverpoola.

U posljednjih devet susreta između ove dvije momčadi, Arsenal je pobijedio četiri puta, dok je Porto ostvario tri pobjede. Sva četiri susreta između ove dvije momčadi na ovom stadionu završila su pobjedom Arsenala. Domaća momčad je postigla 13 golova u tom razdoblju.

Arsenal je postigao barem 3 gola u tri od posljednje četiri domaće utakmice. Budući da imaju impresivnu golgetersku formu u međusobnim susretima, predlažem pobjedu Arsenala kao glavni odabir za ovu utakmicu po kvoti 1.20 u bet365 kladionici koja računa okladu automatski dobitnom ako Topnici povedu sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Također imajte na umu da se brazilski napadač Gabriel Jesus vratio nakon ozljede. Postigao je golove na svoje tri prethodne utakmice Lige prvaka. Stoga možete razmotriti i Gabriela Jesusa kao opciju za postizanje gola u bilo kojem trenutku na ovoj utakmici po kvoti 2.25.

Screenshot_236.jpg

(Koeficijenti 12.3. u 10:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Napoli 1 (1.80) bet365

Očekuje nas uzbudljiva utakmica između Barcelone i Napolija u sklopu Lige prvaka. Domaći susret Napolija s Barcelonom završio je remijem od 1-1.

Barcelona je u nizu od osam utakmica bez poraza, a pobjede koje su ostvarili u tom nizu bile su uglavnom na domaćem terenu. Napoli je također u nizu bez poraza, ali često završava utakmice remijem.

Barcelona je u dobroj formi u La Ligi u posljednje vrijeme. Važno je napomenuti da su na nizu od četiri uzastopne pobjede kod kuće. S druge strane, Napoli je imao niz od sedam utakmica bez pobjede prije nego što su ostvarili pobjedu u posljednjem susretu protiv Sassuola.

U četiri od posljednjih pet susreta Barcelona nije izgubila protiv Napolija. Barcelona nije izgubila nijednu od svoje četiri domaće utakmice protiv Napolija i u tri su od njih postigli barem 2 gola.

Sve navedene informacije idu u korist Barcelone. Očekujem da će osigurati pobjedu i na ovom susretu. Stoga predlažem domaću pobjedu kao glavni odabir za ovu utakmicu po atraktivnoj kvoti od 1.80. Ne zaboravite da nam i ovdje bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Barca povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Screenshot_235.jpg

(Koeficijenti 12.3. u 11:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Alba vs Monaco, Euroleague, dvojka

Pre pocetka sezone, sam prognozirao da Alba i Asvel zajedno nece imati deset pobeda, iako sam znao da moraju igrati medjusobno. Vec sam promasio, posto u ovom trenutku zajedno imaju jedanaest pobeda. Yebi ga, jeste da nikada u zivotu nisam pogresio, ali ko je mogao da pretpostavi da ce Armani i Zalgiris biti jedine ekipe koje su izgubile i od Asvela i od Albe. Od Crvene Zvezde smo mogli to da ocekujemo, pa sam pre sezone te poraze i uracunao, ali poraze Armanija i Zalgirisa nisam.

Ako mislite da su crnci ljudi, i da nema razlike izmedju belaca i crnaca, onda slobodno odigrajte ovu dvojku.

 

Link to comment
Share on other sites

Barcellona vs Partizan, Euroleague, jedinica (cetvrtak)

Ova sadasnja kosarkaska Barcellona je slika i prilika "onog" Chelsea iz 2011/2012 kada su sa Di Matteom osvojili Ligu Prvaka. Tada je Chelsea dosao u veliko Finale kao totalni outsider, iako su imali sjajan tim, mozda i najbolji, u istoriji. Protivnik im je bio "onaj" Bayern sa Heynckesom na klupi, i Robbenom, Ribèry-om, Kroosom, Schweinsteigerom ... majko moja. Pre tog velikog Finala, Bayern je izbacio Real Madrida, a Chelsea Barcellonu. 

To je bila "labudova pesma" onog Chelsea, do finala su dosli individualnim potezima odlicnih pojedinaca, a tokom sezone su cak i smenili trenera i postavili Di Mattea, jer nisu znali koga drugog, a i bio je je besplatan. A onda je doslo veliko Finale, Bayern poveo u 83-em, Drogbaaaaaaaaa izjednacio u 88-om, pa u produzecima Robben promasio penal, pa Olic imao sansu XX-og veka, i na kraju opet Olic opet promasio odlucujuci penal, i tako su crnci Chelsea sa Di Matteom na klupi osvojili Ligu prvaka u sred Munchena.

Posto je kosarkaski klub Barcellona samo sekcija fudbalske Barcellone, a koja je u govnima sa finansijama, oni su, da bi ustedeli, prodali Mirotica, otpustili Jasikevicijusa, jer nisu bili zadovoljni sto im nije doneo titulu Euroleague, i sada igraju "boli nas qurac" kosarku, bas kao i Chelsea 2011/2012-te. Iako imaju odlican tim, od njih niko nista ne ocekuje, pustili su ih niz vodu, a na klupu doveli nekog burekdziju, pa cu ovde da se malo zaustavim i opet vratim na beogradska govna. 

Pred pocetak sezone, Zvezdi su lopovi doveli israelskog trenera, koji je pravio cuda u Israelu, pa kada im vise nije bio dobar trener, vec cirkusant, doveli su najboljeg moguceg (za decu mladju od dvanaest godina) kojeg su mogli da dovedu u tom trenutku i za male pare. Sa druge strane, lopovi su Partizanu postavili burekdziju, coveka koji nikada u zivotu nije ni bio trener, vec je u Beogradu imao pekaru i tamo pravio bureke, pa kada niko vise nije hteo da dodje u Partizan, setili se njega dok su jeli burek, a ovaj pristao. 

Barcellona je trenutno druga u Euroleague sa potpunim anonimusom na klupi, dok je Partizan sa burekdzijom na klupi ispred Crvene Zvezde, iako je to u Srbiji strogo zabranjeno. Kako su te dve stvari moguce? Pa jednostavno, i jedni i drugi igraju opusteno, bez stresa i pritiska, jer se od njih nista ni ne ocekuje, bas kao ni od Chelsea sto niko nije ocekivao da mogu da uzmu titulu u sred Munchena. Sa tim sto ovi iz Partizana jos igraju i iz inata i prkosa.

Partizan nije dobio Bayerna kod kuce, nije dobio Armanija, jedinu ekipu koji bi mozda i mogao da dobije na strani, sto puta su vec izgubili na jednu loptu, a u cetvrtak ce da dobiju Barcellonu u gostima, koja u celoj sezoni ima tek cetiri poraza kod kuce, a nakon Partizana kod kuce im slede tri gostovanja, Feneru, Panathinaikosu i Bayernu !!!! Ma hajte, molim vas, kakva crna pobeda u gostima?????

Link to comment
Share on other sites

Barcellona vs Napoli, Liga Prvaka 1X, dupla sansa

Ako udjete u deo ovog smesnog Foruma gde su napisana Pravila, prvo sto cete primetiti jeste da se dve reci zabranjeno je koriste sto puta. Zabranjeno je ovo, zabranjeno je ono, nije dozvoljeno ovo, nije dozvoljeno ono … i tako sto puta. Ponekad se pitate, da li sme da se udise vazduh, sme li uopste da se zivi na ovom smenom Forumu? Da je Forum moj, ja bih u Pravilima napisao samo dve recenice. Ljudi, pisite sta god hocete, sloboda govora je osnovno pravo svakog coveka, a svi Forumi na svetu tome i sluze, a druga recenica bi bila; stavovi kolega sa Foruma ne odrazavaju nuzno uredjivacku politiku naseg smesnog Portala. I gotovo, te dve recenice su sva Pravila koja su nam potrebna.

Najteze mi pada clan Pravila koji govori o tome da je zabranjeno vredjanje po ovoj, onoj ili bilo kojoj drugoj osnovi, pa cak i teritorijalnoj (ovo sam ja dodao)

Po trenutnim Pravilima Foruma meni je zabranjeno ili mi nije dozvoljeno da napisem sta mislim o juznjacima, cak i ako je to tacno to sto mislim. Kao da imam manje od dvanaest godina, pa ne znam da ovo Pravilo mogu vesto da izbegnem tako sto cu se koristiti cinjenicama, te mi administratori ne mogu nista. Pa, evo i cinjenica koje sam vec sto puta napisao, pa ako mislite da nekoga vredjam na teritorijalnoj osnovi, nadjite sebi dobrog i jeftinog advokata, te se vidimo na Sudu.

Italijanska Serie A se igra vec tacno 120 godina, i samo cetiri puta su prvaci bile ekipe koje dolaze juzno od Rima, dok su stoisesnaest puta prvaci bile ekipe koje dolaze sa severa

Od kada postoji Hrvatska kao samostalna zemlja, odigrano je 32 nacionalna prvenstva, samo je sest puta prvak bila ekipa koja dolazi juzno od Zagreba, a svi znamo koja je to ekipa, dok su ekipe iz Zagreba ili malo severnije osvajale titule dvadesetisest puta.

Tesko da je bilo ko sa Foruma ikada cuo da je neko, na primer, odlucio da, zajedno sa porodicom, napusti Sloveniju, na primer, i da se trajno doseli na jug u Split, a sigurni smo da poznajete barem sto ljudi ili porodica gde je bilo obrnuto.

Joz teze je cuti da je neki svedjanin ikada napustio Svedsku sa svojom porodicom i odlucio da se preseli juznije, da zivi u Bosni i gleda njihovu nacionalnu ligu, dok svi znamo da pola Bosne zivi u Svedskoj.

Kada smo vec kod Svedske, sigurno postoji razlog zasto su svedski ultra-desnicari odlucili da sruse spomenik Ibrahimovicu u sred Malmò-a, ,iako je on zvanicno svedjanin (za decu mladju od dvanaest godina)

Pa kako onda mislite da je moguce da juznjaci iz Napulja pobede veceras?

Link to comment
Share on other sites

I za kraj za danas

posto je cak sestorica kolega iz svete Poslednje Sanse postavilo ovaj ili onaj predlog iz utakmice Arsenal vs Porto, a nesto iz te utakmice je vec odigralo pola sveta, samo da opisem sta se desavalo na utakmici izmedju Juventusa i Porta 09.03.2021-ve godine. Tada su se utakmice Lige Prvaka igrale pred praznim tribinama, a Porto je u Torino doneo rezultat iz prve utakmice od 2:1.

To je bio onaj Juventus sa Ronaldom, Bonuccijem, Chiesom i Moratom, a gde su majmuni iz Juventusa smenili Sarrija jer im nije ulivao poverenje da sa onakvim Juventusom moze da osvoji Ligu Prvaka, vec im se cinilo da ce to ici lakse sa Pirlom, majko moja.

I dok su se Ronaldo i ostala grupa gradjana sminkali dva sata pred pocetak meca, igraci Porta su na mec izasli da se pobiju, kao besni psi. Kao i uvek kada su ocekivanja velika i nerealna, a imate i majmuna na klupi, Porto je poveo, pa jos iz penala vec u 19-om minutu, da bi Juve preokrenuo u 49-om i 63-em. Umalo da zaboravim, da je Porto vec u 54-om minutu ostao sa igracem manje, ili je bolje da kazem da je neznalica Pirlo imao Ronalda i igraca vise u sred Torina, i opet ispao, majko moja.

A onda smo usli u produzetke, pa je u 115-om minutu dosudjen slobodni udarac za Porto na preko trideset metara od gola Juventusa. Pirlo, koji je jos uvek na slobodi, je u zivi zid postavio tri igraca, od kojih je jedan bio Ronaldo …. cccccc cak nisu postavili ni onog krokodila, ili kako se vec zove ono kada igrac legne iza zivog zida. Nisu ga postavili, jer Pirlo ni danas ne zna, cemu to sluzi. I sta se desi? Dvojica igraca iz zivog zida skoce, Ronaldo okrene ledja da ga lopta slucajno ne bi pogodila i pokvarila frizuru, dok je Sergio Oliveiraaaaaaaaaaaaaaaa slabo sutnuo po zemlji, lopta putovala dva dana i dve noci opet po zemlji i gooooooooooooooool, bye bye Juventus, bye bye Pirlo bye bye Ligo Prvaka.

Taj gol morate da vidite, imate ga i dalje na You Tube, kao i highlightse sa te utakmice, koje ako ne pogledate, vas zivot vise nece imati smisla.

Dakle, ovako. Ako danas padne jedan ili nijedan gol na utakmici, ili ako Porto pobedi ili prodje dalje, sutra cemo proglasiti tri dana zalosti na ovom smesnom Forumu, ali zivot svakako ide dalje. Ali samo da znate, ako padnemo, pascemo svi zajedno, samo zato sto tu glupu igraju seljaci, a ne akademici, jer da je to igra za ljude sa mozgom, danas bi utakmica zavrsila sa 4:1 za Arsenal

Link to comment
Share on other sites

Očekuju nas dvije zanimljive večeri Lige Prvaka. 

Mislim da će Arsenal uvjerljivo slaviti. Odigrao sam 2:0 na poluvremenu za Arsenal za što kladionice daju lijepih oko 5,50. Mislim da ste primjetili da u zadnje vrijeme znam odigrati točan rezultat na poluvremenu 2:0 za favorita buduću da su koeficijenti na ovo oko 5,00 - 7,00 a kada je koeficijent na to da favorit pobjeđuje oko 1,20 često vodstvo na poluvremenu budu više od 1:0... Ovo je jasno daleko od sigurnog ali za koeficijent koji kladionice daju mislim da je isto vrijedno rizika. 

U drugoj utakmici očekujem prolaz Barcelona. Napoli je, nakon osvojenog naslova, u padu. Razočarali su me u petak sa Torinom gdje nisu uspjeli sačuvati ni vodstvo od 1:0. Nisam oduševljen delegiranim sucem za ovu utakmicu međutim unatoč tome igram double pobjeda Barcelone u barem jednom poluvremenu te over 4,5 kartona na utakmici. Barcelona je u prvoj utakmici dobila tri kartona. Danas očekujem puno agresivniji Napoli te minimalno 3 kartona kod njih a mislim da će i Barcelona zaraditi koji...

Link to comment
Share on other sites

Ovo je nešto što sam ja odigrao i što mislim da je veoma realno. Nekako mi odlična kvota na ovu granicu prekršaja gdje mislim da će Porto mnogo sjeckati igru dok će Arsenal morati brzo prekidati napade Porta. Čak i uz gol Arsenala oni će jurišati a Porto će morati sjeckati i čekati kontre. Nekako mi ovo sigurnije od 3,5 - 4,5 kartona.

Pređenja radi, Porto je prošlu utakmicu imao 12 prekršaja dok je ekipa Arsenala čak 22. Ukupno 36 prekršaja a ne znam zašto ali mislim da bi i večeras trebalo biti toliko.

Screenshot 2024-03-12 at 17.47.58.png

Link to comment
Share on other sites

prije 55 minute, furyshaa said:

@LeonardoDrugi Po tvojim analizama malo gledam tipove i za oko mi je zapala opcija Arsenal - Porto više od 23,5 prekršaja po tečaju od 1.75 jer sam mišljenja da će Porto ići da što više sjecka igru pa čak i ako prije taj jedan gol što ih vraca na nulu. Šta ti misliš?

Kada bih ja vodio Porto, na danasnjoj utakmici bi bilo sto prekrsaja i sedam minuta efektivne igre. Da ja vodim Porto, ne bih dozvolio nijednu akciju Arsenala duzu od cetiri sekunde, pa bi tvoj predlog prosao jos u prvom poluvremenu. Sve to je lako reci iz sobe, dok je teren nesto drugo. Ako Arsenal ne povede rano, ako uopste i povede, svima je jasno u kom pravcu ce otici utakmica. Hteo sam da kazem da je, kao i uvek, live kladjenje uvek najbolji izbor

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use