Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota, 15.05.2010. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

Budući da je danas bogatija ponuda da se i ja javim... ;)

Sutra se vozi F1 Monaca. Koeficijent da će Red Bull osvojiti konstruktorski naslov je pao na 1,80, kako sam i najavljivao, ali valjda su neki ispratili po 2,50 prije par dana... Budući da ovo pišem prije kvalifikacija nebi se puno usudio prognozirati. Očekujem da će Red Bull imati oba vozača u top5 na kraju utrke. Staza je dosta nezgodna i nema puno pretjecanja jer je uska i vozi se po "gradskim ulicama", tako da je ovdje izuzetno važno dobro odvoziti kvalifikacije.

Očekujem da će biti safety car na stazi, iz navedenih razloga (1,30) jer gotovo da nema mjesta gdje neće trebati sigurnosni auutomobil, ako dođe do izljetanja, a kladionice očekuju da čak oko 9 vozaća neće završiti utrku i granicu sa stavili na čak 15,5. Mislim da je pametno probati i par vozača sa visokim koeificjentima da ne završavaju utrku iz razloga što je staza uska i nezgodna i tradicionalno bude puno ispadanja...

Ima dosta utakmica u kojima netko treba pobjediti dok drugoj ekipi utakmica ne znači ništa, međutim kladionice su postavile bezobrazno male koeficijente na klubove kojima treba pobjeda...

Sparta Prag danas treba pobjediti kako bi osvojili naslov. Svaki drugi rezultat vjerojanto znaci i gubitak titule. Trebaju mi biti prvaci, ali kada pogledate statistiku, a i ako malo pratite češku ligu, onda je jasno da koeifcijent od 1,20 na pobjedu Sparte nije realan i iako vjerujem da će dobiti sugerirao bi da izbjegnete ovaj par...    Ajmo Sparta, po naslov...

Slična situacija je i sa Lech Poznanom koji pobjedom uzima naslov. Igraju doma, gostu ništa ne znaci, ali je i koeficijente od 1,20 bezobrazan i osobno ovo neću igrati...

Almeria - Sevilla 2 (1,45)

Ovih 1,45 još nekako mogu i podnjeti iako je i to malo, ali Sevilla pobjedom osigurava Ligu Prvaka. Svima j jasno koliki se novci vrte u LP i danas oni moraju pobjediti inaće će oštetiti buđet za nekoliko desetaka milijona eura za narednu sezonu... Almeria je solidna ekipa u sredini ljestvice i današnja utakmica im ništa ne znaci... Vjerujem da će Sevilla uci maksimalno ozbiljno u utakmicu i da će uzeti sva tri boda...

Link to comment
Share on other sites

Nishikori-Dabul...1,kvota 1,50...

Opet moj japanac...jucer je svlada Sweetinga ladno 2-0...dok je Dabul isto slavia lagano,al protiv puno lakseg protivnika...koi je dobia pozivnicu za ovaj turnir...Dabul igra ove turnire male kad mu je dosadno..jer taj tip igraca ne mari puno za tenisom vise...dok Nishikori ako dobije danas,bit ce mu ovo 2. turnir za redom...a to je onda stvarno velika mogucnost dobivanja pozivnice za Rolland Garros...23.5...on ce sve napravit da dobije danas,jer znac mi to puno vise od finala i turnira...

Gasquet-Serra  1, kvota 1,40....

Gasquet ovaj turnir gazi sve pred sobom,istina da mu ni jedan protivnik nie bia pravi tezak igrac...al svejedno triba i ove malo manje matcheve dobivat sigurno...nie prepustia nikome set a ni vise od 5 gamova...Serra igra dobar tenis,jucer je izbacia Mallisea...imao je problema u pocetku matcha kad je servira 15-40..al uspia je dovest do deucea i uc u match kako Bog zapovida...al ni on nie protivnik koi bi moga Gasqueta iznenadit...ipak Richard mora se dokazat na Rolland Garrosu,jer ce igrat pred domacim navijacima...a dosta je njih izgubilo povjerenje u njega nakon sta je bia optuzen za doping...sad on mora vratit to povjerenje..jer ipak se radi o najvecem talentu do prije 2 godine...

Link to comment
Share on other sites

Nevolim ova zadnja kola prvenstava, pogotovo one gdje nista nikom netreba. Slazem se za Lech i Sevillu, svodjaju mi se jos Lyon i Chelsea, Lyon pobjedom osigurava LP a Chelsea nebi trebao imat probema ama bas nikakvih. To je opet dosta parova, a nevolim takve kobasice od 4 para a kvota 2, tako da ce se naci danas na mom listicu Sevilla i Chelsea hendikep.

Danas za single ili u sistem- Bayern, osvojili su jedan trofej, moguca su 3. Danas im u goste dolazi Werder, ekipa koja nije losa, no mislim da su Bavarci ipak kvalitetniji i da ovdje dobivaju utakmicu.

Takodjer neki dan sam odigrao Rusiju u hokeju da osvaja natjecanje po kvoti 2.5. Prosli tjedan mi je bila strasna guzva, jako malo slobodnog vremena za pisanje vecih analiza pa nisam mogao to za Ruse napisat. Samo ukratko: kompletni su, igraci tipa Oveckin, Malkin, Kovalchuk sigurno da su u stanju to napravit. Jos im se neki dan vratio vazni defanzivac iz Detroita, nepoznajem hokej tolko dobro da znam napamet sve igrace, no znam da neigraju u Kanadi oni igraci koji su igrali na olimpijadi, po meni su jos Svedjani opasniji od Kanade, imaju vise kvalitetnih igraca iz NHL-a. Ostale ni ne spominjem jer nevidim nikakvu opasnost za Ruse. Rusi su zeljni osvete za poraz u finalu olimpijade, puni su samopouzdanja i zelje za konacnom pobjedom. Danas je kvota 1.7 na konacnu pobjedu.

Pozdrav!!

Link to comment
Share on other sites

ajmo..... ;)

Toulouse-Monaco   1   1.90  21:00h

Monaco je jedna domaća momčad slabog i sporog napada.Pobjeda dolazi siguran sam.

Monacu nedostaju šest igraća...a to su Pino, Bulot, Costa, Alonso, Park, Mongongu....

pobjeda Toulusa je realna....

Chelsea(1)-Portsmouth(1)   1   1.20   16:00h

Portsmouth ove sezone igra drugoligaški nogomet, to se vidi po stanju na tablici.

Skroman igrački kadar i financije pokazale su svoje.Veliko čudo je što je stigao do finala.

Za Chelsea se oporavi John Terry od ozljede koju je zaradio u srijedu. Ozljeda nije

tako ozbiljna i bit će 100% spreman za finale.Kvaliteta je sasvim sigurno na strani Chelsija...

tko me je pratio jučer i prekojučer zaradio je ljepo...nadam se pobjedni oba tima..

Sretno  ;D

Link to comment
Share on other sites

Chelsea(1)-Portsmouth(1)   1   1.20   16:00h

Portsmouth ove sezone igra drugoligaški nogomet, to se vidi po stanju na tablici.

Skroman igrački kadar i financije pokazale su svoje.Veliko čudo je što je stigao do finala.

Za Chelsea se oporavi John Terry od ozljede koju je zaradio u srijedu. Ozljeda nije

tako ozbiljna i bit će 100% spreman za finale.Kvaliteta je sasvim sigurno na strani Chelsija...

tko me je pratio jučer i prekojučer zaradio je ljepo...nadam se pobjedni oba tima..

Sretno  ;D

Evo jedna zanimljiva kovota, zbroj golova u 1. poluvremenu X=1     2       2.00

Link to comment
Share on other sites

evo jos nekaj od mene....vrlo sam aktivan... ;D

Real Zaragoza-Villarreal   2  1.85  20:00h

Kvota je u naglom padu bila je čak 2.20 sada je 1.85 možda i manje...tako da

žurim u kladionicu uplatit...Zaragozi nedostaju puno igrači neznam točno koji ali nedostaju

Villarreal je jaki favorit...igram čistu 2....

Sretno...  ;)

Link to comment
Share on other sites

Jučer mi bio odličan dan.. zaradio na tenisu te i kroz noć na bejzbolu sa singlom St.Louis. Nadam se danas također dobrom danu...

Milwaukee-Philadelphia 2 1,90 6/10 SS  6-10

Ovaj me par zaintrigirao. Velik sam fan Philadelphie i vjerujem da mogu ove sezone do kraja jer imaju odličnu ekipu. Danas im starta lošiji pičer koji je imao problema s ozljedom, ali se vraća i sve je bolji iz tekme u tekmu.

Philadelphia: 21-13

znači starta Joe Blanton, koji kao što sam rekao se vraća nakon ozljede i ove sezone je nastupao samo 2 puta i oba puta izgubio. Znači ima ove sezone 0-2, ERA 4,97. Bacao je 12,2 inninga, dopustio 7 Runova(1 HR), imao 7 SO, WHIP mu je 1,42 što je loše, ali imam vjeru u njega jer je inače dobar pičer i siguran sam da će biti samo bolji od ova dva starta. Bolje baca po danu, a ovo je utakmica po danu pa vjerujem da je to još samo jedan razlog za njega.

Milwaukee: 15-20

danas starta Chris Narveson koji ima ove sezone 3-0, ERA 5,06. Bacao je 26,2 inninga, dopustio 16Runova( 3 HR), imao 23 SO, WHIP mu je 1,58. To je jedan zanimljiv pičer. Dopušta puno Walkova kad nije siguran da može izbacit udarača, rađe ga pusti na bazu. uglavnom 29 Hitsa je dozvolio u tih 26,2 inninga. Znači svaki inning prepusti jednu bazu. I on malo bolje baca po danu, ali i u gostima je bolji nego doma. Doma kao da je u nekom grču.

Uglavnom Filadelfija ima bolje udarače, očekujem dobro bacanje filadelfijskog pičera. Ovo igram zbog lijepog koeficjenta. 1,90. Vjerujem da ima solidne šanse da ovo prođe... sretno

Link to comment
Share on other sites

Toronto- Texas 2 2,29 Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt 6/10 6-0  >:(

Nemam vremena za onakvu analizu kao za par prije jer se žurim pa ću u kratkim crtama ovo opisati.

Jučer gledao tekmu koja je završila 16-10 za Toronto. Bilo previše loših bacanja i dobrih udaranja kod obje ekipe.

Danas izjednačeni pičeri i zamjene iako to po statistiki baš i ne izgleda tako. Uglavnom ovo igram zbog toga jer je texas bolja udaračka momčad od toronta i vjerujem da će opet biti dosta poena i očekujem pobjedu Texasa. sretno

Link to comment
Share on other sites

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Sparta Prag je prvak  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Pobjedili su u zadnjem kolu Teplice sa "velikih" 1:0 i na taj nacin uzeli naslov :). Uplacivao sa Spartu da ce biti prvak jos prije godinu dana po tecaju 3,00-3,20, u kombinaciji sa drugim parovima... Stavim sve pod "Dobitni listici"  ;)

Link to comment
Share on other sites

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Sparta Prag je prvak  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Pobjedili su u zadnjem kolu Teplice sa "velikih" 1:0 i na taj nacin uzeli naslov :). Uplacivao sa Spartu da ce biti prvak jos prije godinu dana po tecaju 3,00-3,20, u kombinaciji sa drugim parovima... Stavim sve pod "Dobitni listici"  ;)

Čestitke! ;D
Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use