Jump to content
Bet365 Otvori racun

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

  1. mesrine

    mesrine

  • Posts

    • Hahah bitnije mi je da Arsenal nije prvak Engleske u minuloj sezoni
    • Bravo @mesrine Sve si bolji i bolji. Ovo je odlicna analiza. Odlican si, ali je tvoje znanje neupotrebljivo, gledajuci kako prolazis u svetoj Poslednjoj Sansi gde neces uci u prvu, elitnu ni za sto godina.
    • Toliko si uvjeren da si me uvjerio u to da je danas utakmica, a ZNAM da nije. U prognozu me i ne trebas uvjeravati, jer i sam mislim da Spanjolska prolazi i to u regularnom dijelu, pa da se prikljucim analizi uz napomenu da potpisujem tvoj post. Usporedujuci sastave jedino gdje bih rekao da Spanjolska nije bolja je stoperski par, sve ostalo je malo ili vise na njihovoj strani, naravno to govorim ovako iz svog kuta po mojoj objektivnosti, i znajuci kako to klapa u redovima obje ove reprezentacije naravno da mislim da npr jedan cupavac Cucurella puno vise donosi svojoj ekipi nego jedan Kimmich, iako ce vecina nas reci da je svabo bolji igrac, a svakako navikaniji, a to naravno na terenu nije bitno. Bitno je da furija leti, da su ustimani, igraju kao podmazani, ubijaju presingom, drze loptu i nisu dosadni kao nekad sa milijun pasova na pola metra nego ljudi bas idu, i bas igraju za razliku od svaba koji me nicim nisu uvjerili da bi mogli proci ovakvu ekipu. Nadam se da se nece uplesti suci na celu s onim jadnim Taylorom "najboljim engleskim sucem" i da ce biti posteno, a u postenom omjeru snaga vjerujem definitivno Spanjolskoj, i vjerujem u golove jer imati ce i svabe sta za reci a ukoliko ne uspiju dati gol ovom socijalnom stoperskom paru Le Normand-Laporte sa ponekom loptom iza obrane za brzog Musialu i Wirtza onda stvarno i zasluzuju da ih spanjolci useru usred Njemacke sa Williamsom i Yamalom po krilima (mati draga bude li ga cuvao Raum u cvor ce mu noge svezati). Sa druge strane radujem se gledati kako Rudiger mlati i zaustavlja mrljavog Moratu (ne zna se tko je losija spica, on il velika njemacka generacijska nada Havertz) pa ukoliko nekim cudom plitkom obranom uspiju zaustaviti i ova dva divljaka na krilima, povecavaju se sanse svabama, ali tu tek nastupaju spanjolci gdje su debelo jaci a to je vezna linija i racunam da ce ih tu uzeti sigurno, na celu sa Rodrijem i ne bi me cudilo da tako nekim sutom izvana otvore njemce a onda ce biti svega. U svakom slucaju, ocekujem nogometnu poslasticu, vjerojatno i dosta kartona od ovog celavog panja, golove, pobjedu spanjolaca u 90 minuta, te gol Rodrija. A zivo me zanima kako misli Nagelsmann da sa Kimmichom zaustavi nenormalnog Williamsa, jer ovaj ga ne moze ni lasom uloviti i bas me zanima kako ce se izboriti sa tim opasnostima, jer igrom covjek na covjeka izgorit ce kao luk na masti, a strogo kolektivnu zonsku obranu pocevsi od Havertza pa do zadnje linije mislim da nisu u stanju odigrati protiv ovakve Spanjolske, no, vidjet cemo.   Uzivajmo SUTRA, a ne danas 😀  
    • Yebi ga, sjebao sam se, tek sada sam video da se utakmica igra sutra, a ne danas.
    • Spanija vs Nemacka, najava meca   Ko sa Foruma pogodi bilo kakvu prognozu iz ovog meca, zaista bi morao da dobije neku nagradu, recimo put oko sveta, o trosku administratora. Ko voli visoke kvote, morao bi da uziva na ovom mecu, i da iskoristi priliku kada su u pitanju ponude sa visokim kvotama. Pa evo i ponude velikog bet365 za sve one koji vole visoke kvote; Jedinica je kvotirana sa 2,62, nereseni ishod sa 3,20, dok je pobeda nemaca 2,75. Prolaz dalje Spanije je 1,80 dok je prolaz nemaca kvotiran sa 2,00 majko moja. Dupla sansa 1X na spance je 1,40 a dupla sansa na nemce 1,44 dok je titula Spanije kvotirana sa 5,00 a titula Nemacke 5,50. Sada bi ljubitelji visokih kvota svima nama na Forumu morali da objasne koja kvota ovde vam se ne svidja, i koja kvota vam je mala, ili bi mogla da bude i veca??? Ovo je svakako superderby i jedna od ove dve reprezentacije ce nakon eliminacije imati iza sebe neuspesno Evropsko Prvenstvo. Ako ispadnu spanci, za njih ce biti neuspeh na osnovu onoga sto su do sada pokazali na turniru, a ako ispadnu nemci, neuspeh ce biti na osnovu ocekivanja, i toga sto su ipak domacini. Neuspeh ce biti i zbog toga sto reprezentacija koja danas ispadne ce imati na turniru tek dve utakmice vise od reprezentacije Srbije koji budite sigurni u to, sada uzivaju sto ne moraju da se znoje, a sto se tice njihovog poslednjeg mesta u grupi, jednog postignutog gola na turniru i najgore igre u istoriji fudbala, to svakako nije neuspeh jer su ispale i Hrvatska i Albanija, a to je i najvaznije, kada susedu crkne krava. Ja mislim da nemci ne mogu da prodju u samo nekoliko dana prvo spance, pa onda francuze, ali mislim da ako nekako prodju spance, a u polufinalu igraju sa Portugalom, onda sigurno idu u Finale. Mislim da nemaju kvalitet da izbace i spance i francuze, ali i da nije lako prognozirati njihove meceve, ako ih uopste bude bilo vise od jednog. Mislim da nemci uopste nisu bolji od spanaca, ili da barem nisu favoriti na danasnjem mecu, ali isto tako, nadam se da cemo se svi sa Foruma sloziti da nije lako igrati protiv domacina. Sada me mrzi da ponovo pisem sta mislim o reprezentaciji Nemacke, ali ukratko da kazem da mislim da placaju cenu zbog toga sto su svoju velicinu kao zemlja pokazali time sto su pristali da postanu multietnicka nacija. Koliko je to velika nacija, mozete zamisliti na svom primeru, ako biste, za trenutak zamislili vasu zgradu, ili vase naselje ili selo gde zivite, napunjeno avganistancima, sirijcima, kurdima i ostalim olosem. Zamislite vasu zgradu u kojoj ste do juce ziveli sa vasim susedima, a danas u njoj nema vise nijednog belca, vec je puna seljaka iz Bangladesa. Reprezentacija Nemacke ima nekog kvaliteta, i tu je svakako nesto dobila sa pet i po crnaca i vise od polovine stranaca u rosteru, ali su mnogo i izgubili od “onog” nemackog mentaliteta koji je potopio Brasil sa 1:7 u sred Brasila. Bice interesantno videti i ko ce imati veci posed na danasnjem mecu, jer su do sada obe reprezentacije igrale sa ultra-posedom na svojim mecevima. Danasnji mec svakako nije lak za prognoziranje, ali je pravi izazov da testiramo sebe. Svako od nas sa Foruma moze da izabere dve opcije. Prva je da sedite kod kuce, sacekate da neko napise analizu za ovaj mec, pa ako promasi, javite se posle meca, i na Forumu ga proglasite cirkusantom i prvom budalom Foruma. Druga opcija je da testirate sebe, vidite kakve su vam mogucnosti, i napisete sta mislite o ovom mecu, sada kada je najteze, ili barem kada nije najlakse. Analiza ce ostati zapisana na Forumu, crno na belo, pa ako promasite, to ste vi, ono sto ste prognozirali, to je vase znanje. Ja idem protiv domacina, i nema nazad, i neka ostane crno na belo, da sam to napisao. A kao razloge zasto to mislim, navescu nekoliko. Mislim da spanci imaju bolji vezni red, o napadu da i ne govorim. Mislim i da su vise pokazali na turniru, a posebno mislim da mogu bolje od nemaca da odigraju turnirski tip takmicenja. Mislim isto tako da Nemacka u kratkom vremenu ne moze da izbaci i Spaniju i Francusku, ali ce biti problema sta da mislim, ako nekako prodju spance, a budu isli na Portugal. Protiv Nemacke nikada ne bih igrao, da u svom sastavu imaju “ciste” nemce, ovako sa deset stranaca, ne verujem da mogu da budu “ona” Nemacka koja ce gaziti polupismene brazilce u sred Brasila. Dovoljno je i da odigraju kao dopingovani pred svojom publikom, ili uz jedan potez nekog igraca, pa da padnem kao pocetnik, ali ne verujem u to. Dakle, moj konacni predlog je ipak 1X, dupla sansa na Spaniju po kvoti od 1,40 pa neka ide sve u qurac. Ako nemci prodju dalje, a budu isli na francuze, onda cu opet predloziti duplu sansu na francuze, pa neka bankrotiram ako treba, ako nemci na kraju osvoje turnir, a na dva poslednja Svetska Prvenstva nisu mogli da prodju grupu. Neka ostane zapisano na Forumu, da mislim da nemci ne mogu u tri dana da pobede u regularnom vremenu i Spaniju i Francusku, cak i ako udju u Finale, u sta ne verujem. Od alternativnih predloga, predlozio bih i X, nereseni ishod u prvih deset minuta po kvotici od 1,16 X, nereseni ishod u barem jednom poluvremenu, under 4,5 gola po kvotici od 1,12 ili obe ekipe ne daju gol u prvom poluvremenu po kvotici od 1,18 ali su sve to opklade koje bih igrao sa vasim, a ne svojim novcem, gde bih najradije sa vasim novcem uplatio cisti X, nereseni ishod na kraju regularnih 90 minuta. Danas ne uplacujte velike iznose, jer ce vam novac biti potrebniji za -5 dana kada Borac iz Banja Luke bude igrao Ligu Prvaka, majko moja.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use