Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak, 03.05.2010. (Listić dana)


Ljepotan

Recommended Posts

16:30 18.5/Berdych T. - Krawietz K., tip 1, @ 1.8, 10/10. PSK

    Gledam i nevjerujem. Ovaj sam par ugledao jos jucer, no posto je nedjelja popodne, samo stura ponuda je bila. Danas pogledao kvotu i ima se sta i vidjet.

    Prvo o "gostu": Krawietz, domaci igrac, vjerujem da nitko nije cuo za njega, 1057 je na svijetu, ove godine nije ni odigrao niti jedan mec, ovdje igra samo zato sto je domaci igrac. U karijeri ima samo jedan sluzbeni mec i to je porazen u 2 seta prosle godine. Jos jedini podatak koji je poznat o njemu je da ima 18 godina(1992. godiste).

    No o Berdychu se vrlo malo nezna. Ceh, 16. na svijetu, igrac vrlo dobrog servisa i forhenda. Bolje igra na hardu, no pokazao je vrlo zavidnu, rekao bih odlicnu igru na zemlji. Od nedavnih turnira, ima finale Miamia(hard), te zemlja Monte Carlo i Rim u kojima je izgubio od Verdasca odnosno Wawrinke prosli tjedan u vrlo neizvjesnom mecu.

    Stvarno me kvota iznenadila, ili drukcije da se izrazim, granica gemova. Realno je za ocekivat da nece Berdych izgubit nijedan gem, a po ovoj okladi smije izgubiti cak 6 gemova, znaci 6-3 6-3 i oklada prolazi. Ovo je po meni valuebet, odnosno jedan moglo bi se reci veci od za#eba bookmakera. Treba napomenuti da jedino PSK i ima ovaj par sa ovakvom kvotom u ponudi, u SS je na under 18.5-1.5 kvota. Vi sami prosudite prolaznost... kao sto se vidi, ja ovdje idem sa dosta velikim ulogom, jer neznam sta se moze desit da ovo neprodje...

Sretno tko prati!!!

Link to comment
Share on other sites

16:30 18.5/Berdych T. - Krawietz K., tip 1, @ 1.8, 10/10. PSK

     Gledam i nevjerujem. Ovaj sam par ugledao jos jucer, no posto je nedjelja popodne, samo stura ponuda je bila. Danas pogledao kvotu i ima se sta i vidjet.

     Prvo o "gostu": Krawietz, domaci igrac, vjerujem da nitko nije cuo za njega, 1057 je na svijetu, ove godine nije ni odigrao niti jedan mec, ovdje igra samo zato sto je domaci igrac. U karijeri ima samo jedan sluzbeni mec i to je porazen u 2 seta prosle godine. Jos jedini podatak koji je poznat o njemu je da ima 18 godina(1992. godiste).

     No o Berdychu se vrlo malo nezna. Ceh, 16. na svijetu, igrac vrlo dobrog servisa i forhenda. Bolje igra na hardu, no pokazao je vrlo zavidnu, rekao bih odlicnu igru na zemlji. Od nedavnih turnira, ima finale Miamia(hard), te zemlja Monte Carlo i Rim u kojima je izgubio od Verdasca odnosno Wawrinke prosli tjedan u vrlo neizvjesnom mecu.

     Stvarno me kvota iznenadila, ili drukcije da se izrazim, granica gemova. Realno je za ocekivat da nece Berdych izgubit nijedan gem, a po ovoj okladi smije izgubiti cak 6 gemova, znaci 6-3 6-3 i oklada prolazi. Ovo je po meni valuebet, odnosno jedan moglo bi se reci veci od za#eba bookmakera. Treba napomenuti da jedino PSK i ima ovaj par sa ovakvom kvotom u ponudi, u SS je na under 18.5-1.5 kvota. Vi sami prosudite prolaznost... kao sto se vidi, ja ovdje idem sa dosta velikim ulogom, jer neznam sta se moze desit da ovo neprodje...

Sretno tko prati!!!

ovo je vrlo primamljivo..ali pazi,ovaj igrac je domaci,i igra jer je dobia pozivnicu na turnir...al to je najgore,kada berdych podcjeni protivnika,a protivnika krene sta inace i ne ide..zato uvik izbjegajem ovako ove ,,nepoznate'' igrace...znaju iznenadit ;)) .. kad je ivanisevic za wimbeldon dobia pozivnicu kao 120. igrac svita...ko je ocekiva d a ce uopce prvo kolo proc,a jos je bia ozljeden tako da...uvik pripazi na to..zelin ti sricu ;))

Link to comment
Share on other sites

boston-angels 1 1,60 17-8- puno bolji pičeri kod bostona, loši kod angelsa. boston ovo jednostavno mora dobiti.

philadelphia-st.louis 2 1,80 3-6- odličan pičer kod cardinalsa i ako danas nastavi ovako dobro bacati filadelfija nema previše šanse

cleveland-toronto više od 8,5 1,80 1-5- solidni pičeri kod obiju ekipa, ali dozvoljavaju puno poena i danas bi ovo lako moglo preko ove granice.

san diego-colorado manje od 6,5 1,85 2-5- predobri pičeri kod obiju ekipa da bi dozvolili velik broj poena. ovo će jako dugo biti 0-0.

2/4

šprem-wickmayer više od 19,5 poena 1,93 unibet

                       više od 18,5 poena 1,74 12bet            7/10                 3-6 6-1 4-6

                      +5 home

šprem je u kvalifikacijama izgledala odlično i mislim da bi mogla dobro namučiti favoriziranu belgijanku koja igra doabr tenis. nebi me čudilo da i uzme koji set.

ivanović-vesnina 2 2,28  8/10pinneacle 6-1 6-3

vesnina trenutno u puno boljoj formi. ana ivanović malo igra, malo je u mirovini pa opet igra. teško je tako držat neku visoku razinu igre. ovo po meni odličan koeficjent i moralo bi proći.

dulko-schnyder 1 2,10 sportingbet 8/10 7-6 2-6 6-7

dulko dobra zemljašica, a švicarka previše oscilira i kada krene griješiti teško joj se vratiti na pravi put. danas ima protivnicu kojoj nesmije previše poena poklanjati jer će je razbit. odličan mi koeficjent

odbojka:

panathinaikos-olympiakos 1 1,60 supersport 9/10 3-2

finale grčke lige. igra se na 2 pobjede. ekipe totalno podjednake i danas igram samo na temelju osjećaja i domaćeg terena. gledao par puta obje ekipe i nisu me se previše dojmile tako da ipak domaćinu dajem prednost.

vila cortese- bergamo 2 2,10 supersport 7/10 0-3

druga utakmica polufinala talijanske ženske lige. cortese vodi  1-0 u seriji na dvije pobjede. bergamo pobjednice lige prvaka i daleko najbolja ekipa talijanske lige. mada je i cortese sasvim respektabilna momčad, ali mislim da će danas ovo bergamo pošteno stisnut jer ako izgube ništa od finala i naslova.

košarka:

kolos-maroussi 1 2,00 supersport 7/10  72-87 u zadnjoj četvrtini marousi radi 20-4 seriju i možeš se slikat

2.utakmica 1/4 finala grčkog play offa. maroussi doma dobio 20 razlike. kolos inače odlična domačinska momčad i samo su ih dobili panathinaikos, olymiakos i moroussi, ali nakon produžetaka. njihov teren je neosvojiva tvrđava za mnoge ekipe i danas uz dobar pristup mogu ovo dobit.

Link to comment
Share on other sites

16:30 18.5/Berdych T. - Krawietz K., tip 1, @ 1.8, 10/10. PSK

     Gledam i nevjerujem. Ovaj sam par ugledao jos jucer, no posto je nedjelja popodne, samo stura ponuda je bila. Danas pogledao kvotu i ima se sta i vidjet.

     Prvo o "gostu": Krawietz, domaci igrac, vjerujem da nitko nije cuo za njega, 1057 je na svijetu, ove godine nije ni odigrao niti jedan mec, ovdje igra samo zato sto je domaci igrac. U karijeri ima samo jedan sluzbeni mec i to je porazen u 2 seta prosle godine. Jos jedini podatak koji je poznat o njemu je da ima 18 godina(1992. godiste).

     No o Berdychu se vrlo malo nezna. Ceh, 16. na svijetu, igrac vrlo dobrog servisa i forhenda. Bolje igra na hardu, no pokazao je vrlo zavidnu, rekao bih odlicnu igru na zemlji. Od nedavnih turnira, ima finale Miamia(hard), te zemlja Monte Carlo i Rim u kojima je izgubio od Verdasca odnosno Wawrinke prosli tjedan u vrlo neizvjesnom mecu.

     Stvarno me kvota iznenadila, ili drukcije da se izrazim, granica gemova. Realno je za ocekivat da nece Berdych izgubit nijedan gem, a po ovoj okladi smije izgubiti cak 6 gemova, znaci 6-3 6-3 i oklada prolazi. Ovo je po meni valuebet, odnosno jedan moglo bi se reci veci od za#eba bookmakera. Treba napomenuti da jedino PSK i ima ovaj par sa ovakvom kvotom u ponudi, u SS je na under 18.5-1.5 kvota. Vi sami prosudite prolaznost... kao sto se vidi, ja ovdje idem sa dosta velikim ulogom, jer neznam sta se moze desit da ovo neprodje...

Sretno tko prati!!!

FT 6-1 6-1

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use