Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 24.2.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

image.png.af4f0acaf955ecb71aa8eed516a746e5.png

Favbet nam je ovdje malo pretjerao s tecajem za under 4,5 kartona na utakmici Almeria i Atletica

Gledamo li statistiku ova oklada nije bas privlacna, ali uzeti u obzir da sve kladionice (bet365, 10bet, unibet itd.) nude izmedju 1.49 i 1.62 ne mogu ne ispratiti ovako visok tecaj u favbetu, koji i ako oduzmemo MT i porez izlazi 1.85 sto je opet dovoljno visoko za ispratiti

Link to comment
Share on other sites

Bournemouth-M.City 2 1,45 Supersport

Mislim da neće ovdje biti iznenadjenja.Tradicija je debelo na strani M.Citya koji ih je dobio zadnjih 12 utakmica.

Trka za titulu je u punom jeku izmedju Liverpula,Arsenala i M.Sitija.Svaki kiks je težak sada.Kompletni su,možda i De Brine zaigra,Guardiol neće što je dobro jer je sklon kiksevima.Bournemouth je solidna engleska ekipa ali mislim da neće izvući živu glavu unatoč domaćem terenu.

Link to comment
Share on other sites

Premier liga


Aston Villa - Nottingham Forest (16:00) bet365
Sudac: Sam Barrott (3.27)
Prosjek ekipe 1: 2.64
Prosjek ekipe 2: 2.24

Screenshot_1.png
 

Brighton - Everton (16:00) bet365
Sudac: Tony Harrington (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.44
Prosjek ekipe 2: 2.08

Screenshot_2.png
 

Crystal Palace - Burnley (16:00) bet365
Sudac: Lewis Smith (7.00)
Prosjek ekipe 1: 1.88
Prosjek ekipe 2: 2.04

Screenshot_3.png
 

Manchester Utd - Fulham (16:00) bet365
Sudac: Michael Oliver (4.00)
Prosjek ekipe 1: 2.40
Prosjek ekipe 2: 2.24

Screenshot_4.png
 

Bournemouth - Manchester City (18:30) bet365
Sudac: Jarred Gillett (4.75)
Prosjek ekipe 1: 1.96
Prosjek ekipe 2: 1.64

Screenshot_5.png
 

Arsenal - Newcastle (21:00) bet365
Sudac: Paul Tierney (3.31)
Prosjek ekipe 1: 1.60
Prosjek ekipe 2: 2.32

Screenshot_6.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE
 

Primera

Barcelona - Getafe (16:15) bet365
Sudac: Alejandro Muñiz Ruiz (5.77)
Prosjek ekipe 1: 2.32
Prosjek ekipe 2: 3.60

Screenshot_7.png
 

Alaves - Mallorca (18:30) bet365
Sudac: Víctor García Verdura (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.12
Prosjek ekipe 2: 2.88

Screenshot_8.png
 

Almeria - Atletico Madrid (21:00) bet365
Sudac: Javier Alberola Rojas (4.55)
Prosjek ekipe 1: 2.16
Prosjek ekipe 2: 2.16

Screenshot_9.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE
 

Serie A 

Sassuolo - Empoli (15:00) bet365
Sudac: Gianluca Aureliano (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.09    

Screenshot_10.png
 

Salernitana - Monza (18:00) bet365
Sudac: Michael Fabbri (3.33)
Prosjek ekipe 1: 2.38
Prosjek ekipe 2: 2.55

Screenshot_11.png
 

Genoa - Udinese (20:45) bet365
Sudac: Francesco Fourneau (6.00)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 1.90

Screenshot_12.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

(Koeficijenti 23.02. u 21:15 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Za sve u zivotu postoji prvi put. Evo i od mene, prvi istorijski, narodni ili seljacki tiket na ovom smesnom Forumu. Od mene nikada necete videti vise od tri para na tiketu, a i to je previse, ali eto, za sve postoji prvi put. Evo mog narodnog ili seljackog tiketa, i to bez analize, i to sa cak pet para na tiketu, a ukupna kvota je cak 2,90 sto nikada vise necete videti od mene u svom zivotu. Predlozi nisu moji, vec moj izbor iz svete Poslednje Sanse, kada bih ja bio selektor reprezentacije naseg Foruma. Predlozi su kolega @unkdy @Goksim @BoskoBuha @LeonardoDrugi pa ako padnete, obratite se njima. Benficu sam dodao, a da uopste ne znam zasto.

Fenerbahce, jedinica

Cincinnati pobedjuje u barem jednom poluvremenu

Crvena Zvezda, jedinica

Bayern daje vise od jednog gola

Benfica, jedinica

Ukupna kvota neverovatnih 2,90 

Link to comment
Share on other sites

prije 15 sati, aron50 said:

Bournemouth-M.City 2 1,45 Supersport

Mislim da neće ovdje biti iznenadjenja.Tradicija je debelo na strani M.Citya koji ih je dobio zadnjih 12 utakmica.

Trka za titulu je u punom jeku izmedju Liverpula,Arsenala i M.Sitija.Svaki kiks je težak sada.Kompletni su,možda i De Brine zaigra,Guardiol neće što je dobro jer je sklon kiksevima.Bournemouth je solidna engleska ekipa ali mislim da neće izvući živu glavu unatoč domaćem terenu.

City ima 14/14 pobjeda protiv Bournemoutha, DE BRUYNE neće igrat ! 

 

IMG_20240224_110521.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozz

Eto nesto od mene 

Kod njemaca sam stavio screen igraju dvije ekipe koje su meni za kartone top bochum leader u ligi a gladbach ima problema neznaju ni sami kako izac iz krize ocekujem danas tvrdu utakmicu sudija ima dobar niz utakmica gdje je stavio karton svaki ekipi pa i danas mislim da ce oba dobit karton kvota 1.16 stavio sam 3 kombinacije pa birajte:) ocekujem bochum over 1.5 isto..

A ostalo  prije pocetka utakmica na radaru imam barca-getafe,alaves- mallorca i kod italjana genova-udinese i salernitana-monza ovo cu pratit live i cekat ako se nesto ponudi za uzet..

 

Screenshot_20240224_110503_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo i od mene jedna topla preporuka za dici banku za nastavak dana.

U 11.45h pocinje

Perth Glory - Wellington, over 2.5 gola

Necu puno duljiti, ugl recimo da prilicno cesto pokusam lude kombinacije s golijadama na australskoj ligi koja prsti od golova i tempa pa nerijetko u pogledam koju utakmicu. Za ovu navedenu ocekujem da ide glatko do 3 gola, a sudeci po svim mogucim paranetrima morala bi i vise od toga, iako gostima koji su prbi na tablici danas nedostaje napadac Barbarouses. U formi su obje ekipe, i ajmo po golove za dobar ulazak u vikend.

Sretno

Link to comment
Share on other sites

Da ne ispadne da ne znam da postavljam predloge sa visokim ukupnim kvotama. Znam naravno, ali necu da ih postavljam jer ne verujem u njih.

Evo i jedne triple sa ukupnom kvotom od 2,70

Arsenal daje vise od jednog gola Newcastlu, kvota 1,33

Bayern daje vise od jednog gola Leipzigu, kvota 1,44

Juventus daje vise od jednog gola Frosinone-u, kvota 1,40

Ukupna kvota 2,70

Qurac biste nekada dobili ukupnu kvotu od neverovatnih 2,70 da su Arsenal, Bayern i Juventus u stanju da postignu dva gola na utakmici, a da ih treniraju neki drugi treneri umesto Artete, Tuchela ili Allegri-a. 

Da ne poverujete da su dva gola Arsenala na utakmici kvotirana sa 1,33 a oni su dali po 6 komada West Hamu i Lensu, po 5 Burnley, Crystal Palace i Scheffieldu, a po 4 komada , Bournemouthu i Lutonu. Da ne poverujete isto tako da su dva gola Bayerna na utakmici kvotirana sa neverovatnih 1,44 a kod WilliamHill i dalje stoji kvota 1,50 a oni su dali 8 Darmstadu, 7 Bochumu a po 4 komada ManUtd, Dortmundu Werderu i Heidenheimu.

Jasno je svima zasto su kvote u ovom trenutku tolike, kao sto je i jasno da bi kvota na dva gola Bayerna bila 1,16 da ja sedim na klupi umesto onog majmuna. 

Bayern uopste ne lici na nemacku ekipu, a svi znamo razlog, Newcastle nije Scheffield, pa je zato i ukupna kvota na golove ovakvih ekipa cak 2,70

Ja sam predlozio, a vi imate izbor “uzmi ili ostavi”. Ali pre nego sto izaberete “uzmi ili ostavi” obavezno pogledajte koliko golova i protiv kakvih ekipa primaju Leipzig i Newcastle. Newcastlu su u poslednjih mesec dana Luton, Nottingham i Bournemouth ugurali jedanaest golova na cetiri utakmice, majko moja.

Ovde najvise smrdi Juventus, koji dva gola ne moze da postigne u deset utakmica ukupno. Ali njih sam zato i stavio jer utakmicu igraju sutra, pa mozete da ih branite u live kladjenju, a do sutra pogledajte kako igra Frosinone, od 28 utakmica u celoj sezoni, na 21-oj je prosla igra over 2,5 gola na utakmici. 

Ovaj predlog nisam ja, ovo nije moj stil, vec “uzmi ili ostavi” samo da pokazem da umem  i ja da lupetam sa visokim kvotama, a da me boli qurac da lì ce predlog proci.

Link to comment
Share on other sites

Bournemouth - City 2 (1.44) bet365

Manchester City nastavlja svoj natrpan raspored putovanjem na Vitality stadion kako bi se suprotstavili Bournemouthu. Građani će tražiti nova tri boda kako bi zadržali korak s Liverpoolom u borbi za naslov. Guardiolina momčad više nije na vrhu ljestvice nakon iznenađujućeg remija od 1-1 protiv Chelseaja prošlog vikenda na Etihad stadionu.

City je stvarao brojne prilike protiv Plavaca prije sedam dana, uputivši čak 31 udarac na gol. Međutim, Erling Haaland nije imao sretan dan. Guardiolini igrači ne mogu si priuštiti još jedan kiks ovaj put. Oni su veliki favoriti protiv Bournemoutha koji ulazi u ovu utakmicu bez pobjede u posljednjih šest susreta.

Trešnje su bile vrlo blizu prekida takvog neugodnog niza prošlog vikenda na St. James’ Parku. Imali su vodstvo od 2-1 sve do sudačke nadoknade kada je Matt Ritchie postigao kasni izjednačujući gol za Newcastle United. Momčad Andonija Iraole trenutno zauzima 13. mjesto na ljestvici Premier lige. Još uvijek su udaljeni od crvene zone, s osam bodova prednosti ispred Lutona i Evertona.

U posljednjim susretima, Manchester City dominira u ovom dvoboju s 14 uzastopnih pobjeda protiv Bournemoutha. Građani su slavili ubjedljivu pobjedu od 6-1 nad Bournemouthom u prethodnoj utakmici u studenom prošle godine na Etihad stadionu. Također, City je postigao barem četiri gola na svakom od prethodna tri susreta protiv Bournemoutha.

Činjenica da su postigli 14 golova u prethodna tri susreta zvuči zastrašujuće za navijače Bournemoutha. Pored toga, Bournemouth nije bio sjajan u obrani ove sezone, s 46 primljenih golova, što je četvrti najgori defenzivni učinak u Premier ligi. Stoga ću podržati goste da ostvare pobjedu po kvoti 1.44 u bet365 kladionici.

Ako igrate samo pobjedu Cityja u bet365 kladionici, onda će vam se oklada računati automatski dobitnom ako City povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Screenshot_87.jpg

(Koeficijenti 24.2. u 11:55 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Newcastle - Arsenal 2+ (1.33) bet365 ili Saka daje gol (2.50) bet365

Arsenal se vraća domaćem prvenstvu nakon samo tri dana od prve utakmice osmine finala Lige prvaka protiv PSV-a. Topnici dočekuju Newcastle kao ogromni favoriti, temeljem njihove impresivne forme posljednjih tjedana.

Arsenal ima pet uzastopnih pobjeda u Premier ligi. Prije sedam dana su deklasirali Burnley rezultatom 5-0 na Turf Mooru, potvrdivši tako svoj trenutačni status najbolje momčadi u napadu i obrani. Mikel Arteta očito je pronašao pravu formulu tijekom kratke zimske pauze u Dubaiju prije mjesec dana.

S druge strane, Newcastle United ima problema u obrani u posljednjim tjednima. Momčad Eddija Howea primila je dva ili više golova u svakom od posljednja tri kola u ligi, a Matt Ritchie ih je spašavao izjednačujućim golom u sudačkoj nadoknadi prošlog vikenda protiv Bournemoutha.

U međusobnim susretima, Newcastle je iznenadio Arsenal s pobjedom od 1-0 u utakmici odigranoj u studenom prošle godine na St. James’ Parku.

Newcastleova obrambena linija bila je nesigurna posljednjih tjedana, primivši najmanje dva gola u šest od posljednjih sedam utakmica Premier lige. S obzirom na to, Arsenal, koji je postigao pet ili više golova u tri od posljednjih pet susreta i sada ima priliku iskoristiti njihovu nesigurnost. Stoga ću podržati Arsenal da postigne 2+ golova na utakmici po kvoti 1.33 u bet365 kladionici.

Screenshot_85.jpg

(Koeficijenti 24.2. u 12:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Bukayo Saka je u fantastičnoj formi u posljednjim tjednima, postigavši šest golova u posljednje četiri utakmice za Arsenal. Protiv sebe će imati Daniela Burna na lijevom boku obrane Newcastlea, koji je posljednjih tjedana imao problema. Stoga, očekujem da Englez zabije bilo kada po kvoti 2.50 u bet365 kladionici.

Screenshot_86.jpg

(Koeficijenti 24.2. u 12:01 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Bayern - Leipzig - oba daju (1.50) bet365

Iako su nedavno doživjeli pad forme, Bayern Munich i dalje ostaje velika snaga na Allianz Areni. Bavarski divovi imaju 9 pobjeda, 1 remi i 1 poraz u 11 odigranih utakmica na domaćem terenu ove sezone. Harry Kane također pridonosi impresivnim brojkama sa 25 postignutih golova u 22 nastupa ove sezone u Bundesligi. Bayern Munich želi očajnički prekinuti niz od tri uzastopna poraza.

Posljednjih tjedana bilo je turbulentno na Allianz Areni. Bavarski divovi rijetko doživljavaju tri uzastopna poraza, posebno ne u važnim utakmicama. Cijela sezonu srušila im se nakon uzastopnih poraza u Bundesligi od Bayer Leverkusena i Bochuma u posljednja dva kola. Dok još uvijek postoji vrijeme za sanaciju štete u uzvratnoj utakmici osmine finala Lige prvaka protiv Lazija, bojimo se da je naslov u Bundesligi izgubljen za Bavarce. Zaostaju čak osam bodova za besprijekornim Leverkusenom nakon 22 kola.

Kako bi stvari bile još gore za Thomasa Tuchela, njegova momčad sada će se suočiti s RB Leipzigom, koji je sposoban stvarati probleme bilo kojoj momčadi u ligi. Ulaze u ovu utakmicu s visokim moralom nakon udobne pobjede od 2-0 protiv Borussije Monchengladbach u prethodnom kolu.

U međusobnim susretima, Bayern Munich nije slavio u četiri uzastopna susreta protiv RB Leipziga. Momčadi su podijelile bodove u remiju od 2-2 u utakmici odigranoj u rujnu prošle godine na Red Bull Areni. Golovi su viđeni u svih sedam prethodnih međusobnih susreta između ova dva tima.

Može li Bayern Munich odbaciti strašan niz od tri uzastopna poraza u svim natjecanjima? Momčad je odlučila raskinuti suradnju s Thomasom Tuchelom na kraju sezone prema zajedničkom dogovoru. Atmosfera u svlačionici daleko je od idealne. Ipak, takve situacije ponekad mogu ujediniti momčad. Unatoč tome, Bayern Munich i dalje ostaje sila na Allianz Areni gdje su pobijedili u 9, remizirali 1 i izgubili 1 od 11 utakmica ove sezone. Rijetko ćete pronaći kvotu od 1.65 ponuđenu za pobjedu Bayerna kod kuće protiv bilo koje momčadi u ligi.

RB Leipzig je ostvario samo četiri pobjede u deset gostujućih utakmica ove sezone u Bundesligi. Međutim, s obzirom na lošu defenzivnu igru Bavarskih divova u posljednjim utakmicama i na to kako je RB Leipzig snažan u napadu, možemo očekivati da će gosti postići gol u subotu. Stoga idemo sa okladom da će oba tima postići gol po kvoti 1.50 u bet365 kladionici.

Screenshot_89.jpg

(Koeficijenti 24.2. u 12:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Fenerbahce - Kasimpasa

Cekao sam da vidim ostale kako ce otvoriti i dobro sam nanjusio, vecina nudi over 3,5 kartona i to iskljucivo zutih oko 2.00 ili manje, favbet nam nudi 2.35 racunajuci i eventualni crveni kao 2 kartona.

H2H ova margina se pokrila 70%, a gledavsi pojedinacno utakmice ovih timova na nekih 50-50 smo. Sudac na prosjeku iznad 4 zutih kartona, stoga ova margina i tecaj se isplate ispratiti

Over 3,5 cards 2.35 favbet

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, jansavc said:

Pozz

Eto nesto od mene 

Kod njemaca sam stavio screen igraju dvije ekipe koje su meni za kartone top bochum leader u ligi a gladbach ima problema neznaju ni sami kako izac iz krize ocekujem danas tvrdu utakmicu sudija ima dobar niz utakmica gdje je stavio karton svaki ekipi pa i danas mislim da ce oba dobit karton kvota 1.16 stavio sam 3 kombinacije pa birajte:) ocekujem bochum over 1.5 isto..

A ostalo  prije pocetka utakmica na radaru imam barca-getafe,alaves- mallorca i kod italjana genova-udinese i salernitana-monza ovo cu pratit live i cekat ako se nesto ponudi za uzet..

 

45min vec 5 kartona rjeseno..nadam se da je komu pomoglo za dizanje kvote:)

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, prlito said:

Fenerbahce - Kasimpasa

Cekao sam da vidim ostale kako ce otvoriti i dobro sam nanjusio, vecina nudi over 3,5 kartona i to iskljucivo zutih oko 2.00 ili manje, favbet" rel="external nofollow">favbet nam nudi 2.35 racunajuci i eventualni crveni kao 2 kartona.

H2H ova margina se pokrila 70%, a gledavsi pojedinacno utakmice ovih timova na nekih 50-50 smo. Sudac na prosjeku iznad 4 zutih kartona, stoga ova margina i tecaj se isplate ispratiti

Over 3,5 cards 2.35 favbet" rel="external nofollow">favbet

5 kartona na kraju

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use