Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 22.04.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Evo jutros sam u gužvi pa da otvorim novu temi i samo jedna brzinska analiza (ali radi se o grešci kladionica)...

Zadnje dane su zaleđa lijepo prošla, bilo ih je gotovo duplo više od potrebnog da bet prođe, oba puta...

Danas nemam vremena analizu potkrijepiti slikama i grafičkim prikazima kao zadnjih dana...

Ne sugeriram neke ozbiljnije uloge danas, nakon niza od par pogođenih betova pozivam na oprez, a i današnji bet je dosta riskantan...

Atl.Madrid-FC Liverpool

Jako bitna utakmica za obje ekipe i teško bi se tu usudio prognozirati pobjednika. Ipak ono što mi je danas uplao u oči jest broj žutih kartona. bwin ima granicu od samo 3,5 žutih kartona, dok Fortuna daje 4,5. Iako nisam ljubitelj igranja manje kartona na utakmici, danas ću to učiniti iz jednostavnog razloga. Sudi Duhamel (FRA), sudac koji nije pretjerano brz na kartonima i koji je dosta tolerantan. bet365 daje 1,72 da će biti 4 žuta i manje, bwin ima nisku granicu od 3,5 a Fortuna daje 2,00 da će biti 4 žuta i manje.

Ako uzmemo u obzir da igra Liverpool koji je jedna od najkorektnijih ekipa, i Atletico Madrid koji je do prošle godine bio problematična i gruba ekipa, međutim ove sezone su se dramatično poporavili te u Europi rijekto kada dobivaju kartone, za razliku od Primere, očekujem da će biti jedna korektna utakmica u kojoj sudac neće forsirati sa kartonima.

Ipak zbog važnosti utakmice i opasnosti da se utakmica iz xy razloga zakuha ne sugeriram veće uloge...

Link to comment
Share on other sites

Chicago-Telekom Bonn 1 1,17

Ok, nije neki tečaj ali sumnjam da ovo može pasti. Dakle duel tko daje više poena. U NBA-u četvrtina traj 12 minuta, dakle igrati će se 8 minuta više nego u Njemačkom prvenstvu što je gotovo pa jedna dodatna četvrtina...

Granica za Chicago je 94,5 a za Telekom, sam iskopao granicu u jednoj kladionici, 77,5. Dakle razlika koja se očekuje jest 17 poena. Sumnjam da će Chicago dati manje od 90poena, a da istovremeno Telekom daje 90poena u 40minuta, u gostima...

Link to comment
Share on other sites

Chicago-Telekom Bonn 1 1,17

Ok, nije neki tečaj ali sumnjam da ovo može pasti. Dakle duel tko daje više poena. U NBA-u četvrtina traj 12 minuta, dakle igrati će se 8 minuta više nego u Njemačkom prvenstvu što je gotovo pa jedna dodatna četvrtina...

Granica za Chicago je 94,5 a za Telekom, sam iskopao granicu u jednoj kladionici, 77,5. Dakle razlika koja se očekuje jest 17 poena. Sumnjam da će Chicago dati manje od 90poena, a da istovremeno Telekom daje 90poena u 40minuta, u gostima...

E da... Fortuna ;)

Link to comment
Share on other sites

HSV-Fulham  1  1.75

Hamburg svakako ima više iskustva u nastupima u završnim fazama uglednih europskih natjecanja, dok je Fulhamu plasman u polufinale Europa lige prvi u klupskoj povijesti...tako da igram čistu 1....

Pavia-Cortese  2  1.25

ovo mi je strasno izgledno.. Villa Cortese .. strašna ekipa.. imenima i najjača u Italiji.. osvojile su kup za vikend.. sigurno zele Paviu odma srediti da imaju vise vremena za odmor! inače Pavia bez glevne zvijezde u ekipi.. one su svoj rezultat postigle.. ovdje je razlika u kvaliteti jednostavno prevelika.. a ista ta Villa ih je nedavno u Pavii pregazila! (ovaj par je prepisan iz jednog bloga....čovjek se stvarno razumije i zna svoj posao  ;) ... )

ovo je za danas najizglednije za pogodit...SRETNO!

Link to comment
Share on other sites

opet malo bejzbola sad kad mi ide..:))

11 utakmica se igra danas. ja vam dadem svoj prijedlog svih utakmica. sad si vi uzmite koje hoćete i koliko hoćete jer skoro je pa nemoguće pogoditi 11 parova u bejzbolu.

Pittsburgh-millwaukee više od 9,5 1,85

oakland-yankees manje od 8,5 1,85

boston-texas manje od 9,5 1,85

cincinati(cincinati-dodgers) više od 4,5 1,90

houston-florida više od 9,5 1,85

tampa bay(tampa-chi white sox) više od 3,5 1,85

minesota(minesota-cleveland) više od 5,5 1,85

washington-colorado manje od 8,5 1,85

atlanta-philadelphia više od 9,5 1,80

NY Mets-Chicago Cubs  manje od 7,5 1,80

la angels(angles-detroit) više od 3,5 1,85

nemam previše vremena za analizu. uglavnom opet tipovi temeljeni na pitcherima, a ne na ekipama tako da može doći do laganih kikseva(was-col) i još neki. uglavnom već sam rekao da je bejzbol čudna igra i  da je sve moguće i teško je prognozirat i pogađat, pogotovo ovoliko parova. zato kažem da si uzmite kolko parova želite i koje želite jer svaki od ovih može proći s pola snage i tako lako kiksati. nema nekih koji su više sigurniji od drugih. od ovih 11 vjerujem da ću nekih 8-9 pogoditi. ja igram 3 listića danas što se bejzbola tiče. pokrit ću sve parove i iskombinirat po 4-5 na listić sa ulogom od 50kn( dobitak od 500-100kn). sretno

Link to comment
Share on other sites

Evo jutros sam u gužvi pa da otvorim novu temi i samo jedna brzinska analiza (ali radi se o grešci kladionica)...

Zadnje dane su zaleđa lijepo prošla, bilo ih je gotovo duplo više od potrebnog da bet prođe, oba puta...

Danas nemam vremena analizu potkrijepiti slikama i grafičkim prikazima kao zadnjih dana...

Ne sugeriram neke ozbiljnije uloge danas, nakon niza od par pogođenih betova pozivam na oprez, a i današnji bet je dosta riskantan...

Atl.Madrid-FC Liverpool

Jako bitna utakmica za obje ekipe i teško bi se tu usudio prognozirati pobjednika. Ipak ono što mi je danas uplao u oči jest broj žutih kartona. bwin ima granicu od samo 3,5 žutih kartona, dok Fortuna daje 4,5. Iako nisam ljubitelj igranja manje kartona na utakmici, danas ću to učiniti iz jednostavnog razloga. Sudi Duhamel (FRA), sudac koji nije pretjerano brz na kartonima i koji je dosta tolerantan. bet365 daje 1,72 da će biti 4 žuta i manje, bwin ima nisku granicu od 3,5 a Fortuna daje 2,00 da će biti 4 žuta i manje.

Ako uzmemo u obzir da igra Liverpool koji je jedna od najkorektnijih ekipa, i Atletico Madrid koji je do prošle godine bio problematična i gruba ekipa, međutim ove sezone su se dramatično poporavili te u Europi rijekto kada dobivaju kartone, za razliku od Primere, očekujem da će biti jedna korektna utakmica u kojoj sudac neće forsirati sa kartonima.

Ipak zbog važnosti utakmice i opasnosti da se utakmica iz xy razloga zakuha ne sugeriram veće uloge...

Opet pogođen tip dana! Na utakmici su bila samo 2 žuta kartona, u samom finišu utakmice... Nadam se da ste pratili ;) Btw. i na drugoj utakmici nam je prošao under kartona :)

Link to comment
Share on other sites

opet malo bejzbola sad kad mi ide..:))

11 utakmica se igra danas. ja vam dadem svoj prijedlog svih utakmica. sad si vi uzmite koje hoćete i koliko hoćete jer skoro je pa nemoguće pogoditi 11 parova u bejzbolu.

Pittsburgh-millwaukee više od 9,5 1,85

oakland-yankees manje od 8,5 1,85

boston-texas manje od 9,5 1,85

cincinati(cincinati-dodgers) više od 4,5 1,90

houston-florida više od 9,5 1,85

tampa bay(tampa-chi white sox) više od 3,5 1,85

minesota(minesota-cleveland) više od 5,5 1,85

washington-colorado manje od 8,5 1,85

atlanta-philadelphia više od 9,5 1,80

NY Mets-Chicago Cubs  manje od 7,5 1,80

la angels(angles-detroit) više od 3,5 1,85

nemam previše vremena za analizu. uglavnom opet tipovi temeljeni na pitcherima, a ne na ekipama tako da može doći do laganih kikseva(was-col) i još neki. uglavnom već sam rekao da je bejzbol čudna igra i  da je sve moguće i teško je prognozirat i pogađat, pogotovo ovoliko parova. zato kažem da si uzmite kolko parova želite i koje želite jer svaki od ovih može proći s pola snage i tako lako kiksati. nema nekih koji su više sigurniji od drugih. od ovih 11 vjerujem da ću nekih 8-9 pogoditi. ja igram 3 listića danas što se bejzbola tiče. pokrit ću sve parove i iskombinirat po 4-5 na listić sa ulogom od 50kn( dobitak od 500-100kn). sretno

pogođeno 9 parova. Houston-Florida bilo manje poena te Minesota totalno razočarala i osvojila samo 1 poen. Još su dobro prošli sa 8-1, moglo je biti velika sramota. Ja pogodio 2/3 listića i spremio 2500 u džep. nadam se da je još netko dobio na moje parove.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use