Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 1.2.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Četvrtak1.pngScreenshot_1.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Četvrtak2.pngScreenshot_2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 26.1. u 17:22 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Slusajte me dobro kolege

Umrecu ako danas ne napisem ovaj post. Odmah da kazem da danas nema predloga za kladjenje, ali da znate da za mene nema zivota, ako ne objavim ovaj post. Ne trebaju mi "like"-ovi, ne trebaju mi vasi komentari, ne treba mi vase misljenje, ne treba mi nista od vas, osim da procitate moj post, a posle ko vas yebe.

Pre puuuuno godina, jedna moja prijateljica, zvacu je Elena, iako se ne zove tako, ali da mi bude lakse, je otisla kod svoje prijateljice u Usa, bez ikakvog povoda, osim da se vide. Ova u Usa je tamo vec zivela, imala posao, porodicu i potpuno obican zivot, kao i sav normalan svet, dok je Elena bila dosta mladja devojka, mislim da je imala dvadesetak i nesto godina, bila je single i odlicno je izgledala, mada to uopste nije bitno za post. 

Kako to obicno i biva, ova iz Usa je pozvala svoju prijateljicu u posetu, par sedmica preko leta, nista posebno nije trebalo da se desi. Tako je i bilo, i onda na dan povratka, obe prijateljice, sa suprugom i decom ove koja je vec zivela u Usa, su krenuli zajedno na aerodrom da budu jos malo zajedno, i da isprate  Elenu pred polazak kuci. Posto su isli sa decom, kucnim ljubimcima, a punim kolima, krenuli su dosta ranije, da ne bi morali da zure ili budu u nervozi. Posto su imali dovoljno vremena, neko predlozi da svrate pre aerodroma na pice. Pocnu oni da ulaze, trajalo je to nekoliko dana, i nakon sto je Elena usla kao poslednja, cim je krocila u bar ili restoran, ni ne znam sta je bilo, prvo sto je ugledala kada je usla jeste neki lik koji je sedeo sa vecim drustvom gde su bili spojeni stolovi, cini mi se da se slavio neki rodjendan ili tako nesto.  Nije proslo ni pet sekundi, a Elena umesto ka stolu gde su bili njeni domacini, pravo se uputila ka stolu gde je bilo vece drustvo i prisla liku kojeg je prvo ugledala jos na ulazu. Ovako je tekao njihov razgovor u trajanu od sedam sekundi; (neobavezan prevod);

Elena; Zdravo, ja sam Elena, mogu li da sednem kod vas

Lik; Zdravo, sto da ne, slavimo rodjendan nasoj prijateljici

I nista, evo nas na kraju posta. Elena nije ni krocila u avion. Samo se vratila na kratko kod svojih domacina za sto, jednostavno im rekla, ja se ne vracam kuci. Na kraju veceri, kada je zabava bila gotova, Elena je rekla liku samo pet reci "mozemo li sutra da izadjemo?", ovaj je odgovorio "sto da ne", a sve ostalo je istorija.

Danas Elena ima cetvoro dece, i nikada se vise nije vratila svojoj kuci, ako ne racunamo posete svojim najdrazima. Cak su i neki mediji preneli njenu zivotnu pricu. A sve je zapravo interesovala samo jedna stvar. Sta se desilo? Pa evo, ovo su njene reci, koje je ponovila barem milion puta, jer su je svi jedno te isto pitali: "Zaista, sta se sa tobom desilo"

Elena: "...ja se nicega ne secam ... secam se samo da sam usla i videla samo njega, nicega se ne secam. Ne secam se ni kako ni gde sam isla ... secam se samo da sam sebi rekla "... ako sada ne pridjes, ako sada nemas cojones da pridjes, tvoj zivot vise nece imati smisla ..."

Posto znam sa kakvim seljacima delim ovaj smesni Forum, pokusacu da vam objasnim sta se desilo, a gledacu da pisem polako, da mozete da me pratite. Elena hoce da kaze da su joj, stomak ili leptirici u stomaku, mozak, dusha, srce, Bog, sudbina, sreca ... i ne znam ko sve jos rekli... to je taj ... sad ili nikada vise..."

Od tada je proslo puno godina. Kako se njena prica prenosila, tako je svako dodavao po nesto. Prica se da Elenu uopste nije ni interesovalo da li je lik slobodan ili ne, da li je u vezi ili ne, nista to nije bilo bitno. Neko je dodao i da bi prisla, cak i da je bio u drustvu sa pedeset zena.  

Odmah da se razumemo. Znam kakve ste seljacine, znam sta vas najvise interesuje. Da li su se poyebali to vece, to vas interesuje, zar ne? Kakvi seljaci posecuju ovaj Forum, majko moja. Pa nije u yebanju poenta price, seljaci. Uopste se nisu pojebali to vece, a ni u narednih sto veceri, glupi ste kao qurci, pa nista ne razumete.

Kada je u ponedeljak izasla ponuda za Euroleague, ja se nicega vise ne secam ... secam se samo da sam video par Monaco vs Partizan, nicega se vise ne secam. Ne secam se ni kvote, ni dana kada se utakmica igra ... secam se samo da sam sebi rekao "... ako sada ne odigras, ako sada nemas cojones da odigras ovu jedinicu kao kuca, tvoj zivot vise nece imati smisla..."

Da vam objasnim sta se desilo. Stomak, ili leptirici u stomaku, mozak, dusha, srce, Bog, sudbina, sreca ... i ne znam ko sve jos su rekli ... to je taj ... sad ili nikada vise..." Sada uopste vise nije ni vazno, da li mi neko sa Foruma veruje, ili ne, da li me smatrate cirkusantom ili prvom budalom Foruma. Vazno je samo jedno: to je bio fix moga zivota, sad ili nikada vise.

Moja prica, za razliku od Elenine, nema srecan kraj. Kladio sam se na taj mec, i u singlu, i sa vezivanjem, ali sam zaradio kao kada bi ste otisli na obalu Jadranskog Mora, uzeli obicnu casu od 0,2 l napunili je vodom, i odneli kuci, majko moja. Elena cetvoro dece, a ja obicnu casu vode ... ccccc

Slusajte me dobro seljacine,

ne znam da li je bilo ko od vas ikada doziveo osecaj da se zaljubite, a da vas sve boli. Ne znam da li je neko od vas, barem jednom u zivotu, jeo kao svinja, pa da se toga seca za ceo zivot. Ne znam da li se neko od vas toliko naduvao da mu se cinilo da dodiruje zvezde. Ne znam da li je neko od vas seljaka ikada imao orgazam kojeg ce se secati celoga zivota. Ne znam da li se neko od vas seljaka seca svog prvog poljupca? Ne znam da li se neko od vas seca prvog tiketa koji je prosao. E pa, seljaci moji, ja sam sve to doziveo u onih sat i po, koliko je trajao mec izmedju Monaca i Partizana. Mogao sam kuci da odnesem Jadransko More, a odneo sam kuci obicnu casu vode. Ali, nema veze, bolelo je, koliko je bilo lepo.

A sada da podelim sa vama ovaj jucerasnji orgazam, mozda ce neko nekada imati koristi. Vise puta sam na Forumu pominjao Monaco, ali ne kao kladjenje na njih, vec vise onako, kao zapazanje. Monaco od petnaest registrovanih igraca, ima samo dva belca, i to odlicna. Monaco ne samo da mi se ne svidja kao roster, vec mi se povraca od njih. Da mi ponude sam da upisem iznos koliki zelim, nikada ne bih pristao da ih treniram, ali ne zato sto mislim da nisu dovoljno dobri, vec sto ne volim takve timove. Pogotovo sto mislim da su sklapali roster, kao da su zeleli da skupe na jednom mestu najvece budale. Ali daleko od toga da ne mislim da su top ekipa, o cemu sam i pisao tokom sezone. Zapravo mi se ne svidja trinaest crnaca na jednom mestu plus najveca budaletina u istoriji svih sportova. Ali ... oni su takav potencijal, majko moja ... mislim da ce neko, mozda neki Real Madrid, ili tako nesto, jednoga dana u doigravanju naleteti na ove, i da nece znati sta ih je snaslo, pod uslovom da im se igra.

Meni su juce suze isle, dragi moji seljaci. Ono juce sto sam gledao, bila je utakmica mog zivota, vi to nikada necete razumeti. Ono juce je bila utakmica ne za vas seljake, vec za mene, jedan sasvim drugi nivo, strucni. Postavke trenera, citanje utakmice od strane igraca, preokreti, trojke sa deset metara preko ruke, takticke finese, izmene igraca ... savrsenstvo, prava poezija. Ja nikada u zivotu nisam video ovako angazovane crncuge na jednom mestu. Svi do jednog, grizu, ujedaju, krvi do kolena, bacaju se na glavu po parketu ... zakucavanja, blokade nakon koji lopta odlazi na tribine, majko moja... Mislim da je tajna u jednom detalju. Partizan je odlicno poceo, a u dvorani su imali neuobicajeni broj svojih navijaca, pa se na pocetku meca cinilo da je Partizan domacin. A onda je oficijelni spiker pozvao publiku da se ukljuci u mec, pa su i igraci reagovali, pa ne znate gde je bilo uzbudljivije, na parketu, ili na tribinama. Svaka cast Monacu, svaka cast Partizanu, a, samo za danas,; hej crnci, sve vam je oprosteno, sto sam vas pljuvao od kada znam za sebe. Ovde ne pisem o tome sto je moj predlog u realnom kladjenju prosao. Pisem o strucnoj strani ovog meca, i sta se sve tamo desavalo. Srce mi je reklo "sad ili nikad", pa onda stomak, pa razum, pa sve ostalo ... i na kraju obicna casa vode, cak nisam hteo ni da ovu jedinicu moga zivota, postavim u svetoj Poslednjoj Sansi, pa nek ide sve u qurac. Nego sam izabrao da ciganisem, kao neki moji neprijatelji iz prve lige ... ccccccccc

Da nisam napisao danasnji post, moj zivot vise ne bi imao smisla. Ako barem jedan seljak sa ovog smesnog Foruma, razume sta sam hteo da kazem, ovaj post je imao smisla. A hteo sam da kazem, da taj trenutak kada ti srce kaze sad ili nikad dodje samo jednom u zivotu. Bez obzira da li je u pitanju zena, tiket, automobil, posao ... ili bilo sta drugo.

Bas me briga sto me smatrate prvom budaletinom Foruma, ali samo da znate dve stvari. Ima nekoliko kolega sa Foruma, sa kojima se ponekad dopisujem, ili razmenjujemo misljenja, svima vama ostalima, iza ledja. Svima sam preporucio ovu jedinicu sad ili nikada. I ne samo to. Cak su me i ovi iz Forze Italia, prvi put pitali, sta da postave, posto im se ponuda nije svidela. I njima sam rekao istu stvar, sad ili nikad.

Ups, umalo da zaboravim. Danas pocinje drugi mesec. Ova godina je prestupna. Samo ove godine, drugi mesec ima 29 dana umesto 28. To znaci da cete ove godine imati jedan dan vise za kladjenje, a sto ce se sledeci put desiti, tek za cetiri godine, Cak sam i o tome mislio umesto vas, i to potpuno besplatno.

Link to comment
Share on other sites

Davno  sam isao u  Osnovnu skolu   ali  koliko  se secam  u  II razredu  smo  ucili  bajke od Hans Kristijan Andersen . Ne znam da li  ste vi  to mladji ucili al ajd da se vratimo  na  ovo  nase :

Danas ne vidim  nijedan par za kladjenje u Euro liga.  Prva tri meca su  sve potencijalne mine  pa ih  bolje preskociti. 

Prokomentarisati cu samo  Reala. Odigrali su  13 meceva medjusobno  od 2017.  do  danas.  Nijednom  nije dobio Getafe i nijednom nije  bilo  vise od 4 gola na utakmici. 

Odigracu samo  ovaj  dubl za prvi  dan, drugog meseca ,2024.

image.png.ff8f13b6e48203fafb2e163d1b594794.png

Link to comment
Share on other sites

West Ham - Bournemouth 1 (2.37) ili 3+ (1.61) bet365

Bournemouth će sa sedam pobjeda do sada ove sezone, tražiti osmu protiv West Hama, koji ima 10 pobjeda. West Ham se trenutno nalazi blizu mjesta koja vode u europska natjecanja sa 10 pobjeda i pet remija. Uz to, momčad West Hama nije izgubila u posljednjih pet utakmica u ligi.

West Ham je impresivan domaćin već nekoliko mjeseci, budući da nije izgubio u 19 od posljednjih 22 domaće utakmice u svim natjecanjima. U ovoj sezoni su izgubili samo dvaput na svom terenu.

S druge strane, Bournemouth nije ostvario pobjedu u šest od 10 gostujućih utakmica i u pet navrata je napustio teren kao poražena ekipa. S obzirom na povoljan međusobni omjer, sugeriram da je pobjeda West Hama ključni prijedlog za ovu utakmicu po kvoti 2.37 u bet365 kladionici.

Kada govorimo o golovima, pet od 10 domaćih utakmica West Hama ove sezone imale su više od 2,5 gola. S druge strane, devet od ukupno 10 gostujućih utakmica Bournemoutha u ovoj sezoni obilovale su golovima. Stoga, kao drugu preporuku za ovu utakmicu, predlažem klađenje na više od 2,5 gola po kvoti 1.61 u bet365 kladionici.

Screenshot_46.png

Screenshot_45.png

(Koeficijenti 1.2. u 13:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Wolves - Manchester United 3+ (1.85) bet365

Wolvesi su nedavno pružali izvanredne nastupe, ne samo u svojim ligaškim utakmicama, već su impresivni i u posljednjim susretima na svim natjecanjima. No, pred njima je izazovan test večeras kada će se susresti s Manchester Unitedom na stadionu Molineux.

Manchester United nije uspio pružiti dosljedne nastupe ove sezone. Bilježili su česte rezultate bez pobjede, što ih je dovelo izvan mjesta koja vode na europska natjecanja. S druge strane, Wolvesi su se uspjeli popeti na 11. mjesto zahvaljujući četiri uzastopna susreta bez poraza, dvije pozicije ispod njihovih današnjih protivnika, Manchester Uniteda.

Domaća forma Wolvesa izgleda izvanredno. U nizu su od devet utakmica bez poraza na svim natjecanjima, pri čemu su pobijedili u pet od posljednjih šest utakmica kod kuće. S druge strane, Man United nema dobru formu u gostima. Imali su niz od pet utakmica bez pobjede prije nego što su ostvarili pobjede protiv niželigaša Newporta i Wigana, oba u FA Cupu.

Kada je riječ o golovima, posljednje tri domaće utakmice Wolvesa imale su više od 2,5 gola. Osim toga, dvije od posljednje tri gostujuće utakmice Man Uniteda bile su sa više golova. Moja preporuka bit će klađenje na više od 2,5 gola po kvoti 1.85 u bet365 kladionici.

Screenshot_48.png

(Koeficijenti 1.2. u 13:15 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Getafe - Real Madrid 2 (1.53) bet365

Getafe trenutno prolazi kroz manje impresivan period u ligi. Nakon što su izgubili posljednje dvije utakmice zaredom, momčad se spustila na 10. mjesto na ljestvici. Sada ih očekuje izuzetno težak ispit, jer dočekuju Real Madrida.

Los Blancos imaju niz motivirajućih nastupa u svim natjecanjima. Jedini poraz u posljednjih 30 utakmica doživjeli su protiv Atletico Madrida u susretu Kupa kralja, i to nakon izvođenja jedanaesteraca. Ancelottijeva momčad također ima impresivan niz u LaLigi s nevjerojatnih 15 utakmica bez poraza.

S druge strane, Getafe je imao niz od tri uzastopne utakmice bez poraza prije nego što su doživjeli dva poraza u posljednjim ligaškim utakmicama.

Domaća forma Getafea trenutno nije baš konzistentna, s gubitkom posljednje dvije utakmice kod kuće. S druge strane, Real Madrid je imao niz od 10 utakmica bez poraza prije nego što su izgubili svoje posljednje gostovanje protiv Atletico Madrida. No, brzo su se vratili s pobjedom od 1-2 protiv Las Palmasa u gostima.

Razmatrajući sve ove činjenice, predlažem Real Madrid kao glavni odabir za pobjedu u ovoj utakmici po kvoti 1.53 u bet365 kladionici koja će nam računati okladu automatski dobitnom ako Kraljevski klub povede sa dva gola prednosti u bilo kojem trenutku, bez obzira na krajnji rezultat.

Screenshot_49.png

(Koeficijenti 1.2. u 13:30 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 8 sati, noja57 said:

Davno  sam isao u  Osnovnu skolu   ali  koliko  se secam  u  II razredu  smo  ucili  bajke od Hans Kristijan Andersen . Ne znam da li  ste vi  to mladji ucili al ajd da se vratimo  na  ovo  nase :

Danas ne vidim  nijedan par za kladjenje u Euro liga.  Prva tri meca su  sve potencijalne mine  pa ih  bolje preskociti. 

Prokomentarisati cu samo  Reala. Odigrali su  13 meceva medjusobno  od 2017.  do  danas.  Nijednom  nije dobio Getafe i nijednom nije  bilo  vise od 4 gola na utakmici. 

Odigracu samo  ovaj  dubl za prvi  dan, drugog meseca ,2024.

image.png.ff8f13b6e48203fafb2e163d1b594794.png

1.2.24  1/1 

image.png.a5957b4d3c72beb183414d2504cdb83f.png

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use