Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 29.03.2010 (Listić dana)


popaj

Recommended Posts

Danas nema puno parova, ali evo nekoliko:

Manchester City - Wigan, tip 1, 1.35

City ganja 4. mjesto i Ligu prvaka, ovo nikako ne smije izgubiti, dok je Wigan 16. na tablici.

Newcastle United - Nottingham Forest, tip 2, 4,55

Newcastle je već 99% osigurao promociju u Premier Ligu, dok Forest lovi 2. mjesto koje trenutno drži WBA, kako bi se i oni izravno kvalificirali u PL.

Bray Wanderers - Bohemians, tip 2, 1.40

Bohemians je drugi, Bray zadnji. Mislim da je to dovoljno.

Kaiserslautern - 1860 Munchen, tip 1, 1.55

Kaiserslautern drži prvo mjesto u 2. Bundesligi s 1 utakmicom manje od 2. na tablici, dok je 1860 Munchen 7. Obje ekipe su uhvatile formu, i mislim da Kaiserslautern to može dobiti.

Ulog 20, dobitak 250 kn, mislim da je OK. Jedino mi malo ovaj Nottingham visi, ali bezbroj puta se dogodilo da favorit gubi utakmice pa ću riskirati.  8)

Ima još nekoliko dobrih parova ali ne pratim baš te lige i ne znam kakvi su, tako da to prepuštam vama  ;)

Link to comment
Share on other sites

U zalosti za jucer evo i danas nesta:

21:00 Manchester City-Wigan, TIP 1, @ 1.35, Lutrija 7/10

      Gradjani se nalaze trenutno na 6. mjestu sa 53 boda iz 30 utakmica. Vecina momcadi je odigrala 32 kola, sto znaci da imaju dvije utakmice manje. Recimo sa 6 bodova iz te dvije utakmice dosli bi na cevrto mjesto, sa bodom vise od Tottenhama, ali Tottenham takodjei ima jednu tekmu manje. Jedino sto City moze zadovoljit ove sezone je Liga Prvaka, kojoj bi bili blize da nisu izgubili sva tri boda proslo kolo kuci od Evertona. Cijelu sezonu su oko 4.-6. mjesta. Biti ce gusta borba za Europu, jer u pet mjesta je 9 bodova razlike. Podsjecam, prva 3 mjesta(rezervirana) vode direktno u LP, 4. mjestou pretkolo LP, a peto mjesto u pretkolo Europske lige. Misljenja sam da ce City, Liverpool i Tottenham voditi mrtvu utrku za ta 2 preostala mjesta. Liverpool se mozda malo kasno probudio, no jos nije kraj ni za njih. City posljednjih 6 susreta imaju 2-3-1. Kod kuce dobro igraju, 9 pobjeda 4 nerijesena i sam jedan poraz.

      U goste im dolazi ove sezone los Wigan. U gostima ima 3 pobjede, 2 nerijesena i 10 poraza. Ove sezone ce se boriti za opstanak, imaju 4 boda zalihe u odnosu na West Ham i Hull.

      H2H je 2-3-6 na strani gostiju, no to neuzimam za ozbiljno jer je prije City bio drukcija ekipa nego danas sto je. Ocekujem dosta laganu pobjedu danas, mozda i u hendikepu koji je 1.9. Kvalitetnija su ekipa, mozda ce jedini problem biti motiv kojeg "veliki" klubovi trebaju kad igraju protiv malih, no to je Mancinijev problem, koji ce nadam se bit rijesen.

Pozdrav i sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

17:10 M.Youzhny-S.Wawrinka, tip1, @1.65, Lutrija 6/10

Po imenima dosta izjednacen mec..no po pokazanoj igri, dosta blizi Rusiji.

Rus Youzhni, petnaesti igrac na svijetu, ove sezone nemoze se reci da igra lose. Igao je malo, no sto je odigrao moze se reci da je bas odigrao. Finale Rotterdama(Soderling) i Dubaia(Djokovic), 2 glatke pobjede u Davisovom kupu, te ovdje je ISKASAPIO Giralda 6-0 6-1. Voli tvrdu podlogu, za razliku od Wawrinke koji je vise voli zemljanu podlogu. Svicarac jos hvata formu ove sezone, taman dok zemlja pocme, valda ce uhvatit. Ove sezone u finalu Chenaija izgubio od Cilica, imatrece kolo AO, te ovdje dobio Andersona 6-4 7-5. Obojica imaju dobre jednorucne beckende, ocekujem dosta zanimljiv mec sa dosta lijepih poena, no takodjer mislim da nece "Stan" moc parirati igri Rusa koji se ipak bolje snalazi na hardu. H2H je 2-1 za Wawrinku no obe pobjede su bile na clayu, dok juzni ma pobjedu na hardu.

p.s.  malo sam zakasnio, jer sam isao do klade..no na netu tko hoce jos moze, posto je kisa...

Sretno!!

Link to comment
Share on other sites

ATP - SINGLES: Miami (USA)

01:10 Gonzalez F. (Chi)-Monaco J. (Arg)

Pregledavajući današnju ponudu za tenis ovaj par mi se nekako najviše dopao i za koji smatram da bi trebao biti zicer u odnosu na cijelu današnju ponudu. O Gonzalezu ne treba puno pisati jer mislim da svi koji i malo prate tenis znaju za njegov ubitačni forehand, koji je vjerovatno i najbolji na svetu. Šta reći osim da čovek može forehand pogoditi iz apsolutno svake situacije, a i forma ove sezone mu je na zadovoljavajucem nivou, na AO u 1/8 finala izgubio od Roddicka 3:2, a na dva turnira koji su se igrali na zemljanim podlogama dosao je do 1/2 finala. Mada i Monaco je dosta solidan ove seozone, ali ipak njegova najbolja podloga je zemlja, a i servis mu nije baš tako jak kao kod Gonzaleza, tako da tu vidim glavnu prednost danas kod Gonzaleza, a ako malo pogledam tradiciju i ona je više nego na strani Čileanca - 6:0. Ne znam šta bih jos mogao da vam kažem osim da mi ovdje miriše na sedmu pobjedu Gonzaleza  :)

Gonzalez F. -Monaco J. tip 1 @ 1.40 HL

Link to comment
Share on other sites

U zalosti za jucer evo i danas nesta:

21:00 Manchester City-Wigan, TIP 1, @ 1.35, Lutrija 7/10

       Gradjani se nalaze trenutno na 6. mjestu sa 53 boda iz 30 utakmica. Vecina momcadi je odigrala 32 kola, sto znaci da imaju dvije utakmice manje. Recimo sa 6 bodova iz te dvije utakmice dosli bi na cevrto mjesto, sa bodom vise od Tottenhama, ali Tottenham takodjei ima jednu tekmu manje. Jedino sto City moze zadovoljit ove sezone je Liga Prvaka, kojoj bi bili blize da nisu izgubili sva tri boda proslo kolo kuci od Evertona. Cijelu sezonu su oko 4.-6. mjesta. Biti ce gusta borba za Europu, jer u pet mjesta je 9 bodova razlike. Podsjecam, prva 3 mjesta(rezervirana) vode direktno u LP, 4. mjestou pretkolo LP, a peto mjesto u pretkolo Europske lige. Misljenja sam da ce City, Liverpool i Tottenham voditi mrtvu utrku za ta 2 preostala mjesta. Liverpool se mozda malo kasno probudio, no jos nije kraj ni za njih. City posljednjih 6 susreta imaju 2-3-1. Kod kuce dobro igraju, 9 pobjeda 4 nerijesena i sam jedan poraz.

       U goste im dolazi ove sezone los Wigan. U gostima ima 3 pobjede, 2 nerijesena i 10 poraza. Ove sezone ce se boriti za opstanak, imaju 4 boda zalihe u odnosu na West Ham i Hull.

       H2H je 2-3-6 na strani gostiju, no to neuzimam za ozbiljno jer je prije City bio drukcija ekipa nego danas sto je. Ocekujem dosta laganu pobjedu danas, mozda i u hendikepu koji je 1.9. Kvalitetnija su ekipa, mozda ce jedini problem biti motiv kojeg "veliki" klubovi trebaju kad igraju protiv malih, no to je Mancinijev problem, koji ce nadam se bit rijesen.

Pozdrav i sretno!!!

FT 3-0

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use