Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 27.03.2010 (Listić dana)


_Ivan_j

Recommended Posts

Herta-Dortmund, tip oba daju gol@1.6

Vjerujem da ce na ovoj utakmici biti dosta golova, Dortmund je zadnjih nekoliko kola u jako dobroj formi(barem meni) i to pokazuju na rezultatu. Redovno zabijaju tako da vjerujem da ce i u ovoj utakmici zabiti pa i pobijediti. Herta se proslo kolo raspucala protiv Wolfsburga i zabila 5 komada u gostima!! Igraju na domacem terenu tako da i za njih vjerujem da ce zabiti danas!

Link to comment
Share on other sites

Ja ipak namjeravam igrat na pobjedu Dortmunda,kvota je negdje 2,1.Dortmund je u formi i ide ih.Vrlo moguće da će i ovo tvoje proć jer im se diglo samopouzdanje plus igraju doma.Uz to mislim igrati na slijedeće parove.O barci nemoram ništa govorit,uvjeren sam da bi zadar sutra mogao dobit croatiu.Malaga bi iako ima u zadnjih 5 tekmi 4 izgubljene i jednu neriješenu tekmu trebala dobit kod kuće gdje dobro igraju tenerife koji u gostima jako loše igraju plus malagi treba pobjeda kako bi se odvojila od skupine za ispadanje iz lige.

Mallorca-Barcelona 2 1,45

Croatia Sesvete-Zadar 2 2,30

Malaga-Tenerife 1 1,95

Link to comment
Share on other sites

Hertha-Borussia D.     tip 2

        Ja vjerujem da će Borussia D. pobjedit. Izvrsna forma daju mnogo golova. Dortmund vs. Leverkusen  3:0,Bochum vs. Dortmund  1:4,Dortmund vs. Borussia M'gladbach  3:0, Dortmund vs. Borussia M'gladbach  3:0, Dortmund vs. Hannover  4:1, Bayern München vs. Dortmund  3:1. Ovo im je zadnjih 6 utakmica, sve su dobili osim dva lider liidera lige u gostima. Što se tiće toga 2 pobjede i 3 poraza (još od Stuttgarta). Hertha odavno nezna za pobjedu doma s tim da su zadnje dvije domaće izgubili. Za hrabrije predlažem hendikep.

Wolverhampto-Everton   tip 2

       Everton ima drugu formu lige i pokazuju želju za europskim natjecanjima, Wolverhampto neloša momđad no nemaju motiva iako neloše igraju u zadnje vrijeme. Ja san odigrao tip 2, vjerujem da će biti manje od 3 gola.

Tottenham-Portsmouth hendikep 0:1     tip 1

       Ovo ne treba komentirat.

Ajax-Groningen hendikep 0:1   tip 1           Nedjelja

       Ajax lova naslov prvaka ali fale mu 2 kiksa Twentea, ali ako ostane drugi ide u ligu prvaka predkolo (PSV zaostaje za 1 bod). Fantstična gol razlika koja je duplo bolja od gostujuće momđadi koja isto vrlo dobro igra, no mislim da nema šanse protiv Ajaxa koji je bez problema PSV-a pobjedia 4-1 doma.

Link to comment
Share on other sites

Bolton-Manchester Utd        tip: hendikep na mancaster Utd          2.10

handyellowcard.png

2.2. Kod unošenja teksta tj. analiza, predviđanja ili rasprava obvezno je da obrazložite Vaš tip ili analizu kako bi mogli informirati druge članove, te voditi konstruktivnu raspravu ;

2.3. Tekstovi tipa "Real Madrid pobjeđuje 100%" biti će momentalno brisani, te korisnici propisno sankcionirani

Link to comment
Share on other sites

Svi smo vidjeli kako je u pretprošlom kolu Serije A prošla utakmica na kojoj je tečaj za X pao na 1,70, ako se je uopće moglo i uplatiti... Na taj X uplaceni su milijuni, i na X7X i na točanm rez 1:1. i naravno da je i bio X. U trenutku kada je Chievo koje je bilo domačin vodilo tečaj na X je bio 1,65 a na pobjedu Chieva koji je imao 1:0 20'min do kraja je bio 3,00... Naravno da je suđen smiješan penal i da je utakmica završila 1:1.

Ovaj tjedan u Seriji A i Seriji B imamo čak 4 takve utakmice, utakmcie koje bi morale završiti sa X-om, a poucen iskustvom rijekto kada, stvarno rijetko unazad 3 sezone, ne bude X kada se koef. drastično ruši...

Za danas:

Triestina - Padova  X   1,80

Modena - Piacenza   X   1,80

Ovi parovi su blokirani u gotovo svim kladionicama, međutim Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt kladionica oba para još drži u ponudi. Novi korisnici dobivaju besplatnu okladu u iznosu od 10€!

http://www.expekt.com/frameset.jsp?lc=cro&pageid=2115

Sutra rano ujutro se vozi F1. Očekivano Red Bull je odlično odradio posao. Staza je dosta nezgodna, vjerujem da će utrku završiti manje od 17,5 vozaca što je tečaj 1,50. Također bi se opet moglo igrati da vozaci HRT-a neće završiti utrku, a vjerojanto i Virgina...

Link to comment
Share on other sites

Sutra rano ujutro se vozi F1. Očekivano Red Bull je odlično odradio posao. Staza je dosta nezgodna, vjerujem da će utrku završiti manje od 17,5 vozaca što je tečaj 1,50. Također bi se opet moglo igrati da vozaci HRT-a neće završiti utrku, a vjerojanto i Virgina...

Koliko se sjecam proslu utrku si stavio da nece izaci safety car na stazu, ovdje vjerujem da hoce, moglo bi bit svega jos i ako kisa padne.. Ne znam koji je koef na to tako da sugeriram odigrati ako ima u ponudi i ako je dobar koef.

Link to comment
Share on other sites

Sutra rano ujutro se vozi F1. Očekivano Red Bull je odlično odradio posao. Staza je dosta nezgodna, vjerujem da će utrku završiti manje od 17,5 vozaca što je tečaj 1,50. Također bi se opet moglo igrati da vozaci HRT-a neće završiti utrku, a vjerojanto i Virgina...

Koliko se sjecam proslu utrku si stavio da nece izaci safety car na stazu, ovdje vjerujem da hoce, moglo bi bit svega jos i ako kisa padne.. Ne znam koji je koef na to tako da sugeriram odigrati ako ima u ponudi i ako je dobar koef.

Slažem se. Tečaj je oko 1,50 ali mislim da bi trebao proci jer ima dosta nezgodnih mjesta gdje ukoliko netko izleti ući safety car...

Koef. u SSu da će vozaci HRTa ili Virgina ispasti su bezobrazno mali (oko 1,15-1,25). Prošlu utrku su bili znatno veći...

Link to comment
Share on other sites

Triestina - Padova  X   1,80

Modena - Piacenza   X   1,80

Ovi parovi su blokirani u gotovo svim kladionicama, međutim Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt kladionica oba para još drži u ponudi.

Da obavijestim,ovi parovi se u Germaniji mogu uplatiti!Odo ja uplatit sad,hvala goksim.

Ne garantiram da će proci, ali poucen iskustvom u bar 85% slučajeva Xevi kod talijana prolaze kada se događaju ovakve situacije. U oba slučaja Xevi imaju logike... Btw. i sutra imaju dvije utakmice...

Link to comment
Share on other sites

Sry na double postu.Malo naše odbojke danas,ako ste za.Nemojte igrat s velikim ulogom.

Ovo je za bwin(za ostale online kladionice neznam).

Playoff MOK Rijeka - MOK Varaždin

Obje ok ekipe se nalaze danas u 8 sati navečer.Biti će gusto no mislim da će Rijeka dobit i osigurat treću tekmu koja bi se igrala u Varaždinu.Ono što bi po mom mišljenju trebalo proć je da prvi set ima više od 45 poena tj da prvi set završi 25-21.

Koliko će bodova biti postignuto u 1. setu?  Više od 45,5    1,85

Tolko od mene danas,sretno svima.

Link to comment
Share on other sites

17:00  Lyon-Grenoble, tip 1, @ 1.3, Lutrija

     Lyon se bori za Europu, no u posljednjim kolima sve su dalje. Trenutno su 6. sa 51 bodom, 2 manje od 4.-og Marseilleia. Cetiri utakmice vec nisu pobjedili, kiksali su sa Boulognom(0-0), kod kuce sa St. Etiennom(1-1) te proslo kolo kod Marseillea(2-1). Danas im taman dolazi protivnik po mjeri, posljednji fenjeras Grenoble. Oni su vec otpisani, jer zaostaju 14 bodova za 17.-im St. Etiennom. Danas ce na izlet u Lyon. Ovdje bi sve osim pobjede domacih bilo veliko iznenadjenje, jer ako ovo ne pobjede, nisu ni zasluzili Europu sljedece sezone!!!

19:00 Monaco J.-Ilhan M., tip 1, @1.35 Lutrija

     Monaco je 26. igrac na rang listi, dobro igra ove sezone, tj. odlicno. Ima trece kolo AO, finale Santaga, polufinale Buennos Airesa, polufinale Acapulca, i cetvrtfinale IW. Dobro je odigrao ovaj posljednji turnir na americkom tlu, kao sto znamo, izgubio je od naseg Ljube u 3 seta.

     Turcin Ilhan, ove sezone se moze "pohvaliti" sa drugim kolom AO i drugim kolom Rotterdama. Na ovaj turnir je dosao kroz kvalifikacije. U prvom kolu dosta lagano pobjedio Cuevasa 6-2 6-2. 125. je na svijetu, kako i sam kaze, cilj mu je u karijeri biti u top 100 igraca. To ce morat trazit negdje drugdje.

17:20 M.Baghdatis-Chela J.I., tip1, @ 1.2, Lutrija

     Omaleni srcani Cipranin Bahdatis, 30. na svijetu, igra dobro ove sezone, trece kolo AO, polufinale Dubaija, te trece kolo IW. Treba spomenuti da je na IW dobio velikog Fedexa u tri neizvjesna seta. No tako isto je izgubio od puno slabijeg Robreda kolo poslje. Vrlo brz igrac, dobrog forhenda. S druge strane mreze, jedan "prosli" igrac. Chela. Cisti zemljas,  trenutno 84. na svijetu, a nekada je bio i 15.-ti. Nema znacajnijih rezultata ove sezone. Ocekujem laganu pobjedu Baghdatisa, bolji je igrac, u boljoj formi,i  ipak je velika razlika izmedju zemlje i harda.

Sretno tko prati!!!

Link to comment
Share on other sites

251 USC Palermo-Bologna FC sub 20:45 1,60 3,50 5,00  tip  1      ss

Palermo je bolji, kvalitetniji, učinkovitiji, odlučniji, čvršći... I igra kod kuće, a to u ovoj relaciji s Bolognom, uz sve pobrojano, nije nimalo nevažna činjenica. Sicilijanci će ovo riješiti bez posebnih problema, bodovi ostaju na otoku za učvršćenje četvrte pozicije i premijeru u Ligi prvaka

747 Bayern-VfB Stuttgart sub 15:30 1,75 3,80 6,00 tip 1  ss

Stuttgart se u Ligi prvaka borio herojski. Kod kuće 1:1, na Camp Nou - potop, 0:4. Tko zna što bi Švabe napravile da su u goste išle 'samo Barceloni', a ne i Messiju, da je genijalni Argentinac bio, primjerice, kartoniran... Ovako su dobili po nosu, a slična ih, bolna priča čeka i u 28. kolu Bundeslige. Lider, najveći njemački klub, momčad koja je ušla i među najboljih osam u Europi. Na Allianz Arenu i daleko jači od VfB-a idu svjesni da ih vjerojatno čeka - porcija. I s Riberyjem koji je već iritantno neodlučan što se nastavka karijere tiče, i s Robbenom koji je briljantan, al' nikad ne znaš kad će se ozlijediti, i s obranom koja se mijenja od kola do kola, Van Gaalov Bayern je 99% favorit u sudaru sa Stuttgartom. Poraz od Eintrachta je izolirani incident.

211 Chelsea-Aston Villa sub 16:00 1,45 3,70 6,60    tip 1  ss

Za razliku od susreta s Portsmouthom tijekom tjedna, ovo će za Chelsea biti mnogo veći izazov, ali ovosezonski učinak na Stamford Bridgeu garantira domaćinu ulogu favorita. Aston Villa već treći tjedan ima dvostruki program, neće biti lako izdržati napade domaćina, iako Villa u posljednje četiri sezone ima dva remija na gostovanju kod Chelseaja. Domaćin u utrci za prvim mjestom ima imperativ pobjede jednako kao i ogroman motiv.

35531 Mallorca/odg-FC Barcelona sub 20:00 1,80 1,80  tip 1  ss

Mallorca - Barcelona

Forma Barcelone u evidentnom je rastu, ozlijeđenih igrača sve je manje, a obrambeni igrači diljem svijeta još uvijek nisu pronašli lijeka za sjajnog Lea Messija. S druge strane, Mallorca je jedna od najboljih europskih momčadi na svom terenu, kući gube rijetko i ovdje mogu do boda. Čak i do punog plijena, a takav ishod ne bi iznenadio mnoge na Pirenejima.    Ovdje cu odigrati oba daju gol

Link to comment
Share on other sites

Ja za danas odigro u fortuni ovo:

Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers   1  @2,00  18:00h

- i jedna i druga ekipa imaju loš skor u zadnjih 5 utakmica ali mislim da je za Pittsburgh to samo loša sreća a gledam Phily svaku tekmu i znam da jednostavno igraju loše...sad kod ljutog rivala i to još u gostima ne vjerujem da mogu izvuči proužetke odnosno jedan bod...Crosby je redovito raspoložen protiv Flyersa pa i njega odigrta daje gol nije loše (uostalom neće igrta Malkin pa će on biti ključan igrač....u liniji je sa Guerinom koji bi također mogao zabit gol), ja očekujem dosta veliku pobjedu Pittsburgha jer Philadlephiji brani Boucher koji jendostvno ne brani dobro otkakao je dobio priliku na golu zbog ozljede Leightona. Zadnju tekmu Phily izgubila sa 3:4 u produžecima kod kuće od Minnesote iako su vodili sa 2:0 i sa 3:1...dakle ako povedu ne mogu zadržati prednost jednostvano loše igraju i još nemaju najboljkeg strijelca koji je također ozljeđen... Za ovu tekmu mi je ovo najsigurnija opcija iako sam spominjao razne igrače kako zabijaju gol pa je logično i da će biti 6 i više golova na tekmi...sve u svemu ja ovakve tekme nikad ne propuštam (nažalost sad igram kontra tima za koji navijam ali ćuj lova je u pitanju i treba biti realan) ;D

- tekma počinje uj 18:00h po našem vremenu tak da stignete uplatit ako mislite igrat!

Sretno ako netko prati...

Link to comment
Share on other sites

Simon G.-H.Zeballos  1  1.40   22:10h

Simon je 24 igrać u ATP poredku....a Zeballos 58 igrać u ATP poredku....ovo Simon dobiva....

Bolton-Manchester Utd. 2  1.40  18:30h

Ovo Manchester mora dobiti....Chelsea je pobjedio tako da.....

Vitesse-Willem II   1   1.80  18:45h

Kvota je prevelika na Vitesse...tako da je ovo kladioničarska zamka....ja igram 1....

Sretno  ;D

Link to comment
Share on other sites

Pittsburgh gubi 1:0 >:(

neznam jel gledate tekmu, ali ja gledam i golova je trebalo biti i više nego što je sad 1:1..........ups 1:2 za phily....

no iskreno ne brinem se jer brani Baklund za Phily kojemu je ovo prva tekma u NHL-u, a Flyersi znaju gubit tekme koje su već pobjedili (tako reć)

eto su sad poništili taj gol za 1:2 philadelphie pa je još uvjek 1:1 ;D (nisu ga trebali poništit jer nije bilo namjernog ometanja golmana koji još nije bio u svom prostoru nego je bio daleko ispred gola no eto sudačka posla i tamo u NHL-u)

kak kaže Bilić: "Bit će to dobro!!!" ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use