Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

četvrtak 25,3


vedry99

Recommended Posts

Servette-Zug 2  2,80

švicarska hokejaška liga. polufinale, 1. utakmica u seriji do 4 pobjede.

Servette je ekipa koju su svi željeli u play offu jer je za razliku od Berna i Klotena protiv njih moguće igrati i pobjediti. Bern je daleko najbolja ekipa lige, a za njima moj omiljeni hokejaški klub kloten. Servette je regularnu sezonu završio kao 2., ali se jako mučio u prvom kolu play offa sa slabim Fribourgom i jedva prošao. Zug pa je sa 4-3 dobio jaki zurich. po meni se ovo isplati probati jer je koeficjent odličan. sretno

Link to comment
Share on other sites

Getafe - Real Madrid  2  1.45  20:00h

Nema se šta puno govorit o ovoj utakmici, real mora pobjedit ako hoče ostati u utrci s Barcelonom....

Bellinzona-Young Boys  2  1.45  19:45h

Bellinzona je na 9 mjestu i ima 18 bodova a FC Zurich 34 boda nemože ga vise prestići i Bellinzona iga

doigravanje za ostanak u 1.ligi , a Young Boys je prvi na ljestvici s 56 boda ,a na drugom mjestu je Basel koji ima 55boda,

Young Boys mora pobjediti ako se hoče odlijepiti od Basela....

Link to comment
Share on other sites

Evo slika mojih parova...ja sam ovo odigro i sad čekam noć i moje vrijeme kada gledam tekme ;D

qqbg42.jpg

- ove dvije tekme gdje očekujem malo golova tako igram jer su to ekipe koje većinom igraju under tekme (osim Phily koja je nepredvidljiva, ali nemaju najboljeg strijelca jer je on ozljeđen)

- a San Jose vjerujem želi osvetu protiv Dallasa zbog onog poraza od prije par dana, kada ih je Dallas pregazio....oni su jača ekipa od Dallasa i sigurno da do pobjede na svom ledu mogu doći bez puno problema (naravno u regularnom vremenu)

Link to comment
Share on other sites

19:50 De Bakker T.-R.Ram, tip 1, @1.3 Lutrija

De Bakker, nizozemski prespektivni mladi igrac,76.-ti  na svijetu,  22 su mu godine. Igra dobro ove sezone; ima trece kolo Chennaia(Tipsarevic), drugo kolo Rotterdama( Monfils) i trece kolo IW(Roddick). Visok je igrac, ima dobar servis kojeg ne gubi lagano, te forhend koji mu je ipak jaca strana od bechenda. S druge strane mreze, Amer Ram, 80.-ti na rang listi, jako los je ove sezone; jedino ima trece kolo Johannesbourga(F. Lopez), ostalo je sve gubio u prvim kolima. De Bakker vodi 1-0 u medjusobnim omjerima, pobjeda je bila ove godine u 1. mjesecu u Chenaiju 6-1 6-1. Ocekujem mozda bas ne tolko laganu, no u svakom slucaju pobjedu De Bakkera.

Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

I jos jedna dobra kvota:

Maccabi Tel Aviv-Partizan, tip 1, @1.3, Lutrija

Ovdje bi sve trebalo biti jasno. Partizan je svoje obavio u utorak u jako neobicnoj utakmici, vratili su se sa -25, ponajvise tricama koje su ubacili u posljednjoj cetvrtini. Danas bi ipak trebalo biti drukcije. Ovo je Maccabiju MUST WIN situacija, iduce dvije utakmice se igraju u Beogradu, vjerojatno u areni da stane vise Grobara. Partizan ce vjerojatno opustenije uc u utakmicu, domaci ce to znati iskoristit te nevjerujem da se moze ponoviti scenarij iz prosle utakmice. Lutrija daje 1.3 dok je u ostalim 1.2.

Sretno tko prati!!!

Link to comment
Share on other sites

evo mojeg listića:

25.03.2010 16:28www-17760572

1383 Philadel-Minnesota Wild 1 25.03. 23:55 1,90

1391 San Jose-Dallas Stars 1 25.03. 23:55 1,80

1202 Salzburg(1.ut)-EHC BW Linz 1 25.03. 19:15 1,80

1167 Plzen(5.ut)-HC BT Liberec 1 25.03. 18:10 1,60

1511 Bern(1.ut)-Kloten Flyers 1 25.03. 19:45 1,70

1510 Gen.Servette(1.ut)-EV Zug X2 25.03. 19:45 1,70

TEČAJ 28,4653

ulog: 47,62 Kn + 2,38 Kn (5%MT) = 50,00 Kn

EVENTUALNI DOBITAK [KN] 1.355,52

Minesota puno slabija od Philadelphie, san jose konačno uhvatio pobjedu nakon ZOI i vjerujem da nastavljaju i danas, Salzburg kvalitetniji od Linza koji su prošli zbog opuštanja Vienne i puno su odmorniji od Linza, Plzen daleko kvalitetniji od Libereca( tu prolazi i hendikep), bern igram po osjećaju, a o zugu sam pisao već danas ovdje, ali se ipak odlučio za x2 na ovome listiću

Link to comment
Share on other sites

19:50 De Bakker T.-R.Ram, tip 1, @1.3 Lutrija

De Bakker, nizozemski prespektivni mladi igrac,76.-ti  na svijetu,  22 su mu godine. Igra dobro ove sezone; ima trece kolo Chennaia(Tipsarevic), drugo kolo Rotterdama( Monfils) i trece kolo IW(Roddick). Visok je igrac, ima dobar servis kojeg ne gubi lagano, te forhend koji mu je ipak jaca strana od bechenda. S druge strane mreze, Amer Ram, 80.-ti na rang listi, jako los je ove sezone; jedino ima trece kolo Johannesbourga(F. Lopez), ostalo je sve gubio u prvim kolima. De Bakker vodi 1-0 u medjusobnim omjerima, pobjeda je bila ove godine u 1. mjesecu u Chenaiju 6-1 6-1. Ocekujem mozda bas ne tolko laganu, no u svakom slucaju pobjedu De Bakkera.

Sretno!!!

FT 6-4 7-5

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use