Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 20.03.2010 (Listic Dana)


Goksim

Recommended Posts

Analize utakmica Lige Petica možete naći na http://svijetkladjenja.com/forum/lige-petice/, dok analize ostalih nogometnih liga možete naći na dijelu foruma koji je tome i namjenjen tj. na http://svijetkladjenja.com/forum/ostale-lige/.

Dio forum "Listić dana" više je namjenjen obajvljivanju uplaćenih parova te  diskutiranju sa ostalim članovima o utakmicama te o tome dali i što promijeniti na listiću...  Neke od analiza možete naći i na ovom dijelu foruma, ali sve analize se nalaze u za to određenim kategorijama.

Osijek-Croatia Sesvete

Utakmica Osijeka i Croatia Sesveta je utakmica gdje bi sa najvecom sigurnošću trebali odrediti pobjednika.

Osijek se nalazi na 6.mjestu prvenstvene ljestvice i vecinu bodova su skupili na domacem terenu gdje imaju skor 10 7 1 2 25:9. Osijek ima mladu i izuzetno perspektivnu ekipu, ekipu koja ima drugi napad lige. Osijek je za opu utakmicu kompletan i nastupiti će u najjačem sastavu.

Ako nastave sa dobrim igrama ove sezone, kao do sada, vjerujem da će se plasirati u jedno od europskih natjecanja što im je i cilj, a kako bi ga ostvarili utakmice kod kuće moraju pobjeđivati. Danas imaju vjerojanto i najlakši posao do kraja sezone…

Croatia Sesvete nalaze se uvjerljivo na zadnjem mjestu sa tek 10 sakupljenih bodova iz 20kola.  Jedan su od najlošijih gostiju lige i vjerujem da su se već pomirili da će na kraju sezone preseliti u 2.HNL. Igračima fali samopouzdanja ali je evidentno da im manjka i nekoliko kvalitetnih igrača. Za ovu utakmicu nedostajati će im dva vrlo važna igrača iz prve postave, Agić i Puškarić koji odrađuju kaznu zbog trećeg žutog kartona.

Osijek će jurišati na tri boda od prve minute i vjerujem da će ih i uzeti. Lako moguće da u Gradskom vrtu bude i prava golijada te da Osijek ekipu Croatia Sesveta kući isprati sa par pogodaka razlike.

Tipovi: pobjeda Osijeka

hendikep na Osijek

Croatia Sesvete ne daje gol

Naravno da su imali kazneni udarac i naravno da nisu mogli niti iz toga dati gol... Kad te neće te neće...

http://svijetkladjenja.com/2010/03/19/osijek-croatia-sesvete-1hnl-21kolo-20032010/

Link to comment
Share on other sites

Uzmite bonus od 100€!

Bet365 kladionica daje bonus novim korisnicima u iznosu do 100€ što je jedan od najvećih bonusa za klađenje koje ozbiljnije online kladionice daju.

Sve što trebate napraviti jest otvoriti račun i napraviti prvu uplatu. bet365 kladionica će Vašu prvu uplatu udvostručiti do iznosa od 100eura. Dakle, ukoliko se registrirate i uplatite 100eura, na računu ćete imati 200eura. Ukoliko uplatite manje npr. 30eura, ili 45eura, na računu ćete imati 60eura, odnosno 90 eura.

Više o bet365 kladionici saznajte na http://svijetkladjenja.com/osnove-online-kladenja/bet365/

Registrirajte se na http://www.svijetkladjenja.com/kladionica/bet365/

Zadar-Međimurje

Očekuje nas iznimno važna utakmica za obje ekipe budući da se obje ekipe bore za opstanak i ovdje bodovi vrijede duplo…

Zadar je klasična domacinska momčad, momčad kojoj je teško oteti bodove na domacem terenu. Sjetimo se samo da se je na Stanovimai Dinamo često znao itekako namučiti.  U ovu utakmicu ulaze puni samopouzdanja budući da su na Maksimiru kod daleko najjace ekipe prvenstva, Dinama, odigrali 0:0 i uzeli važan bod. Ipak, možda i važnije od boda jest samopouzdanje koje su igrači dobili nakon te utakmice što će se zasigurno pozitivno odraziti i na ovu utakmicu. Kod kuće imaju vrlo dobar skor 10 4 4 2 11:9. H2H je uvjerljivo na strani Zadra budući da su u Zadru sve tri utakmice izašli kao pobjednici.

Međimurje je bodovno izjednačeno sa Zadrom međutim taj rezultat najviše mogu zahvaliti utakmicama pred svojom publikom. U gostima imaju katastrofalan skor te su u 11 utakmica samo jednom pobjedili, i to Istru pred tri kola. Uspjeli su izgubiti i kod Croatia Sesveta, dok su pred svojom publikom, protiv Osijeka, uzeli jedan bod, po mnogima nezasluženo.

Vjerujem da će danas na Stanovima biti opsadno stanje i sumnjam da se Međimurje može oduprijeti napadima Zadrana na vrucem domacem terenu. Ako su do sada na 11 gostovanja uzeli 3 boda, sumnjam da će danas otkinuti nešto silno motiviranom i kvalitetnijom Zadru.

tip: pobjeda Zadra (koeficijent je u padu…)

http://svijetkladjenja.com/2010/03/19/zadar-medimurje-1hnl-20kolo-20032010/

Link to comment
Share on other sites

Everton - Bolton 1 @1,55

Statistika kaže da u zadnjih 5 utakmica odigranih kod kuce Everton daje uvjerljivih 14 golova, prima samo 4,

sve pobjede 0 izgubljenih dok Bolton kao gost je dao samo 2 pogotka što je izuzetno slabo. Everton je 9 na ljestvici Bolton 13. Po meni sve ide u prilog Evertonu, a Bolton jos ne moze se naviknuti bez Allardyca u sastavu.

Link to comment
Share on other sites

Evo još nekih zanimljivih parova...

Stoke City(3,5)-Tottenham 20.03. 16:00

manje 1,25

Ovaj par je ujedno u izravnom prijenosu. Stoke je izuzetno tvrda ekipa i rijekto utzakmice završavaju u overu. T'ham doma igra puno otvorenije dok su u gostima i oni dosta tvrdi i rijekto kada utakmice završavaju sa puno golova. Stoke je neugodan domacin i ne usuđujem se igrati na T'ham, tako da smatram da je najpametniji bet manje od 3,5 golova za 1,25...

Wigan-Burnley 20.03. 16:00

1 1,80

Burnley je najgori gost lige, sa katastrofalnim skorom na gostovanjima. Bodovi im neophodno trebaju ali sumnjam da će do njih doći danas. Unazad 4-5 utakmica imali su par susreta gdje su bili favoriti i gdje se očekivalo da će uzeti bodove, međutim podbacili su i realno je računati da će Burnley napustiti Premier Ligu nakon ove sezone, nakon sezone u kojoj su imali fenomenalan start i gdje je jedno vrijeme tečaj da će napustiti ligu bio i 3,20 na online kladionicama...

Auxerre-Le Mans 20.03. 19:00

1 1,60

Statistički odličan tečaj na pobjedu domacina koji su u samom vrhu i koji su još u borbi za naslov. Le Mans je katastrofalan gost, bore se za opstanak, ali sumnjam da će danas uzeti nešto. Više statistiički pick, nisam stigao još pogledati postave...

USC Palermo-Inter Milano 20.03. 20:45

2 2,50

Užasno teška utakmica za Inter sa kojim stvarno nemam srece jer sam ih prov promašio protiv Catanije, da bi me onda srušili i kada sam igrao na Chelsea u LP. Ovo nikako nije za visok ulog, međutim ako danas ne pobjede Milanu serviraju prvo mjesto na pladnju... Takođšer vjerujem da će biti paklena utakmcia sa puuno žutih, možda čak i crvenim kartonom, pa vjerujem da ću, ako nađem pristojnu granicu odigrati i over kartona..

AS Roma-Udinese 20.03. 20:45

1 1,90 - Fortuna Superšansa (+5)

Roma je zadnje tri utakmcie remizirala u Seriji A, iako je više puta vodila. Vjerujem da je red da taj niz stane, a Udinese je jedan od lošijih ekipa. Imaju opasnu kontru i toga me iskreno malo strah, ali vjerujem da će Roma znati riješiti utakmicu u svoju korist, te da će nakon 3 kola napokon uzeti 3 boda...

Link to comment
Share on other sites

Evo nakon nesto duzeg vremena gdje nisam bio online, vratio sam se pa idemo napad na kladionicu  8) 8) 8)

Arsenal - West Ham  hendikep 1 1.55 KV

Arsenal danas kuci ceka West Hama koji je na 16om mjestu premier lige i pobjeda nebi trebala doc u pitanje kao ni hendikep jer se u sastav vraca Fabregas i mislim da ce se danas igrat "VIKTORIJA" na gol gostiju koji po meni nemaju sto traziti protiv Arsenala koji po meni uz Barcelonu igra najljepsi nogomet

Bremen - Bohum 1 1.4

Werder nakon ispadnja iz lige uefe  od Valencie mora se okrenut domacem prvenstvu i nastavit nizad pobjede protiv slabih ekipa kako bi ponovo mogao izborit nastup u Europi.Danas mu u goste dolazi Bohum jedna od slabijih ekipa u njemackom prvenstu i ako Werder zeli zadrzati korak za HSVom i Dortmundom mora pobjediti

Xerez - Tenerife oba gol 1.6

Danas u La Ligi igra derbi zacelja ;D u kojem se sastaju zadnji Xerez i 18i Tenerife...Ovo ce bit zanimljiva utakmnica za obe ekipe i moraju dati jedan od svojih maximuma ako zele pobjediti izravnog konkurenta za ispadanje pa ce tu vjerovatno bit k'o neka otvorena utakmnica sa puno prilika i nadam se pogodaka sa obje strane :D

Jos bi preporucio Sttutgart - Hanover 1 mozda ista analiza kao i Bremen-Bohum...

Eto nadam se da ce nekom bit od koristi ako isprati 8)

Link to comment
Share on other sites

Nije ni mene bilo dugo, pozz svima ;)

Vidim da dosta ljudi igra Dinama a kvota je predobra, zanima me koliko je to sigurno.

Mislio sam Arsenala, Barcu(koja igra sutra), 3 iz NBA sa malim kvotama(Denver, Utah, Memphis), i jos se dvoumim izmedju Bayerna i Aston Ville (a mozda bi i Dinamo ako je sigurniji od ova dva po vama) za solidan ulog

Link to comment
Share on other sites

Evo ja danas igram ovako u Hrvatskoj Lutriji...

5voeao.jpg

1. par

- Na ovoj tekmi jednostavno očekujem da će oba dva tima zabiti gol, Borrusia tako igra (dosta su dobri kod kuće...a i redovito kao i većina njemačkih ekipa zabija gol skoro na svakoj tekmi), a Leverkusen može zabiti gol bilo kome na bilo kojem terenu...stoga mi je ovo sasvim realna opcija

2. par

- Očekujem jako nezgodnu utakmicu za Inter, ne kažem da ne mogu pobjedit ali ovo što sam odigro znači da Palermo daje gol, svi znamo da su oni izrazito domaćinska ekipa i da kod kuće osvajaju veliku većinu bodova, a za to jednostvno moraju kod kuće zabiti gol...Seria A je nešto drugo od Lige Prvaka i vjerujem da Inter može primit barem jedan gol na vručem gostovanju (uostalom u zadnjem kolu Inter je primio 3 komada od Catanie u gostima, logično je da im Palermo može zabiti barem 1 gol)

3. par

- Iz NHL-a...New Jersey devilsi igraju drugačije na svom ledu nego u gostima, iako sma zadnju tekmu fulo kad sam igro na njih protiv Toronta (to je bilo u gostima) kod kuće redovito dobro igraju, u borbi su sa Penguinsima za prvo mjesto u diviziji što automatski znači mjesto među top 3 u konferenciji pri ulasku u playoff....dakle motiva imaju i kod kuće igraju jako dobro u zadnje vrijeme

4. par

- Ovaj teniski par se ne mogu odlučit za pobjednika, Soderling me impresionirao jučer protiv Murraya ali i cijeli turnir igra jako dobro i super servira...Roddick je isto takav igrač sa super servisom i jendostavno očekujem tešku borbu koja bi trebala ići u tie-brake,  avrlo lako da ode meč i u 3 seta...dakle opcija više od 23 gema na meču mi se ovdje također čini vrlo izglednom (Soderling po mo mišljenju je malo bolji u ovom trenutku ali Roddick će imati veliku podršku navijača)...nek ode u 3. set i ja sretan ;D

Link to comment
Share on other sites

NBA Dallas-Boston 2  2,50 ... Boston igra u najjacem sastavu veceras,nemaju ni jednog ozljedenog na listi...potpunili su klupu sa Nate Robinsonom i Michaelom Finnley...Dallas jest da je jak,al Boston sa zvijezdama poput Garneta,Piercea,Allena,Ronda...mislin da su jacu protiv Nowitzkoga,Mariona i ostatka druzine...(Thomas ne nastupa zbog privatnih problema) .. da se riskirat za manji ulog

Link to comment
Share on other sites

Everton - Bolton 1 @1,55

Statistika kaže da u zadnjih 5 utakmica odigranih kod kuce Everton daje uvjerljivih 14 golova, prima samo 4,

sve pobjede 0 izgubljenih dok Bolton kao gost je dao samo 2 pogotka što je izuzetno slabo. Everton je 9 na ljestvici Bolton 13. Po meni sve ide u prilog Evertonu, a Bolton jos ne moze se naviknuti bez Allardyca u sastavu.

2-0 za Everton sto je bilo i za ocekivat :D

Link to comment
Share on other sites

Evo nakon nesto duzeg vremena gdje nisam bio online, vratio sam se pa idemo napad na kladionicu  8) 8) 8)

Arsenal - West Ham  hendikep 1 1.55 KV

Arsenal danas kuci ceka West Hama koji je na 16om mjestu premier lige i pobjeda nebi trebala doc u pitanje kao ni hendikep jer se u sastav vraca Fabregas i mislim da ce se danas igrat "VIKTORIJA" na gol gostiju koji po meni nemaju sto traziti protiv Arsenala koji po meni uz Barcelonu igra najljepsi nogomet

Bremen - Bohum 1 1.4

Werder nakon ispadnja iz lige uefe  od Valencie mora se okrenut domacem prvenstvu i nastavit nizad pobjede protiv slabih ekipa kako bi ponovo mogao izborit nastup u Europi.Danas mu u goste dolazi Bohum jedna od slabijih ekipa u njemackom prvenstu i ako Werder zeli zadrzati korak za HSVom i Dortmundom mora pobjediti

Xerez - Tenerife oba gol 1.6

Danas u La Ligi igra derbi zacelja ;D u kojem se sastaju zadnji Xerez i 18i Tenerife...Ovo ce bit zanimljiva utakmnica za obe ekipe i moraju dati jedan od svojih maximuma ako zele pobjediti izravnog konkurenta za ispadanje pa ce tu vjerovatno bit k'o neka otvorena utakmnica sa puno prilika i nadam se pogodaka sa obje strane :D

Jos bi preporucio Sttutgart - Hanover 1 mozda ista analiza kao i Bremen-Bohum...

Eto nadam se da ce nekom bit od koristi ako isprati 8)

Evo nadam se da je neko ispratio barem jedan od parova i da sa mu pomogao :D

sutra pokusavamo u istom tempu :P

Link to comment
Share on other sites

NBA Dallas-Boston 2  2,50 ... Boston igra u najjacem sastavu veceras,nemaju ni jednog ozljedenog na listi...potpunili su klupu sa Nate Robinsonom i Michaelom Finnley...Dallas jest da je jak,al Boston sa zvijezdama poput Garneta,Piercea,Allena,Ronda...mislin da su jacu protiv Nowitzkoga,Mariona i ostatka druzine...(Thomas ne nastupa zbog privatnih problema) .. da se riskirat za manji ulog

93-102 proslo !!! :P :P

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use