Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 17.03.2010 (Listic Dana)


Goksim

Recommended Posts

Hmm.... jučer me baš i nije išlo .... evo ovo biram za danas...

Nogomet - Liga prvaka - uzvrati - Barcelona-Stuttgart (1:1)   1 1,25  20:45

- nema puno komentara, nakon katastrofalne 1. utakmice domaćin mora na domaćem stadionu pokazat bolju igru, što redovito i    čine,osim toga Stuttgart mora ići po gol, a na ovako širokom i ogromnom terenu Messi i društvo će uspjeti utrpati barem jednog.

Tenis muški - Indian Wells-tvrda p. - Djoković-Ljubičić           1 1,4 20:20

- Susret dva odlična igrača kad igraju punom snagom, mala prevaga na Đokovića iz razloga što Ljubo posljednje dvi godine stagnira a Nole redovito igra kvalitetno što je i rezultat visokog renkinga. Međusobni omjeri 5-1 s 5 zadnjih pobjeda Đokovića, posljednje u 2. mjesecu ove godine. Osim toga, ovaj turnir svi igrači shvaćaju vrlo ozbiljno!

Nogomet - Engleska 2.liga - Newcastle-Scunthorpe               1 1,3 20:45

- Razlika u kvaliteti je više nego očita domaćin 1., gosti 22. Newcastle je glavni favorit za povratak u Premiership i nebi smjeli imati većih poteškoća protiv slabašnog Scunthorpea.

Link to comment
Share on other sites

22:40 M.Baghdatis-Robredo T., tip 1, @1.5, Lutrija

Baghdatis je trenutno 33. na svijetu, te mislim da ce od pon mozda i ispod 30. Igra odlicno cijelu ovu godinu, ima trece kolo AO, druga kola Marseillea i Rotterdama, te polufinale Dubai-a. Na ovom turniru dobio Clementa 7-6 6-1, te jucer u odlicnom mecu Fedexa 5-7, 7-5 7-6. Tko je gledao mec, mogao je vidjetu jednu veliku borbu i srcanost Cipranina, te kako i sam Fedex kaze da nezna gdje je pogrijesio. Fedex je imao 4-2 u trecem setu t je Baghdatis uspio okrenuti to u svoju korist te na kraju slavio.

Robredo opet ne briljira ove sezone, 10 mjesta je boji od Marcosa, od "vecih" rezultata ove godine ima druga kola Dubaia i Rotterdama. Na ovom turniru dobio Stahovskog 3-6 6-3 7-5, te jucer Selu 6-3 6-0.

H2H je 3-0 na strani Baghdatisa, te misljenja sam da ako bar pribliznu igru pruzi kao i jucer, da ce Robredo vrlo brzo pakovat "prnje" te poci na pripreme za Miami, koji je iduci turnir poslje IW.

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use