Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 16.03.2010 (Listic Dana)


Goksim

Recommended Posts

Sevilla-CSKA Moskva

Prva utakmica između Seville i CSKA Moskve u Rusiji je završila 1:1.

Zanimljivo je da i CSKA M. i Sevilla spadaju u ekipe koje imaju iznimno mali broj zaleđa na utakmici, pa je tako u prvoj fazi natjecanja  CSKA Moskva iz 6 utakmica imala skupljano cijelih 8 zaleđa što daje prosjek od nešto više od jednog zaleđa po utakmici dok je Sevilla sakupila 11 zaleđa.

Prije početka prve utakmice kladionice su muku mučile kako postaviti granicu za zaleđa i kako se je utakmica približavala tako su se i granice mjenjale. unibet je jedno vrijeme imao granicu od samo 2,5 zaleđa na utakmici i koef. da će biti 3 zaleđa i više bio je oko 1,70. Ipak kako se je bližila utakmica i granica se je modificirala da bi na kraju završila na 5,5 što je ujendo i najcesca granica kada su zaleđa u pitanju. Prije dva tjedna sugerirali smo da se igra manje zaleđa na utakmici budući da je dosta statističkih podataka kao i statistički nerealno postavljena granica ukazivalo na taj ishod.

https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69869

Nažalost, na utamici je ukupno bilo 6 zaleđa i to na poprilično čudan način budući da CSKA M. nije bila niti jednom u zaleđu. Do zadnjih 15ak minuta Sevilla je bila samo tri puta u zaleđu i izgledalo je da će bet proci, međutim pred sam kraj utakmice uspjeli su u samo nekoliko minuti biti tri puta u zaleđu.

Budući da će Sevilla veći dio utakmice imati inicijativu i napadati sumnjam da će uspjeti biti toliko puta u zaleđu, kao u prvoj utakmici, budući da će obrana CSKA M. biti postavljena puno bliže svom golu nego što je to bilo u prvoj utakmici. CSKA M. bi mogla igrati na kontre i vjerujem da će se naći više puta u zaleđu nego u provj utakmici (dakle bar jednom :)) međutim CSKA M. je ekipa koja nije sklona naći se često u zaleđu. Naravno da je za ovaj bet bitno i kako će biti postavljena obrana Seville, međutim oni ne prakticiraju često postavljanje ofsajd zamki što svjedoći i statistika iz utakmice sa Real Madridom koji je samo jednom u cijeloj utakmici bio u zaleđu.

Tip: manje od 5,5 zaleđa (1,85)

Više na http://svijetkladjenja.com/2010/03/15/sevilla-cska-moskva-liga-prvaka-18-finala-uzvrati-16032010/

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, dobar dan, kako kome... Evo da se oglasim prije nego što prijonem na učenje, ipak treba bit nešto i od diplome ove godine...  Eto, jučer me sruši Sonder za jedan gol stim da su gol za 4-1 dobili u 7. minuti 3. trećine i već sam se bio ponadao da će ipak proći ali 13 minuta im nije bilo dovoljno.... šteta!

Danas uzimam Sevillu ... jer na koef. 1.6 protiv jedne prosječne CSKA Moskve to se nebi smijelo propustiti. Em što je kvaliteta na strani domaćina, em što CSKA ima tek 3 službene utakmice u ovoj godini gdje su postigli sva tri rezultata:

12/03-10   1.liga          CSKA M. vs. Amkar P.   1:0  

07/03-10 Superkup        Rubin vs. CSKA M. 1:0

24/02-10 Liga Prvaka CSKA M. vs. Sevilla       1:1

Mislim da su svoju priliku propustili ostvariti na domaćem terenu, pogotovo kad su im i vremenski uvjeti išli na ruku.

Teško je za očekivati ovdje neki bolji rezultat gdje Sevilla na domaćem terenu brani "prednost" iz Moskve

Koliko sam uspio vidjeti nitko od važnijih igrača ne nedostaje tako da mislim da ovih 1.6 zvuči pomalo nerealno.

Za malo hrabrije vrijedi svakako pokušati i hendikep na sjajnih 2.35

PIK  Sevilla - CSKA 1 @ 1.6

Nogomet, Rumunjska 1. liga FC Brasov - Arges

22. kolo Rumunjske lige donosi zanmljiv dvoboj Brasova i Argesa. Domaćin je na početku sezone redao sjajne rezultate i nakon 5. kola zasjeli na vrh ljestvice, ali su u 5 kola sve to prosuli i pali na 8 mjesto koje konstantno drže ali je razmak do europskih mjesta 5 bodova.

1 Cluj                21 11   6      4       27:14   +13   39

2 Steaua B.        21 11 6 4 30:20 +10 39

3 Rapid B.        21 11 5 5 40:24 +16 38

4 U.Urziceni        21 10 7 4 28:17 +11 37

5 FC Timisoara 21 9 9 3 31:14 +17 36

6 Dinamo B.        21 9 8 4 27:17 +10 35

7 FC Vaslui        21 10 5 6 28:22 +6 35

8 Brasov        21 8 7 6 23:18 +5 31

Momčad se nije posebno mijenjala ostali je uglavnom  na okupu 11-orka koja je iznjela prošlu polusezonu.

Gosti variraju od početka u formi dok nisu došli u stanje u kojem se sada nalaze a to je činjenica da u zadnjih 10 kola nikoga nisu pobijedili tek 3 neriješena rezultata i nalaze se na 16. poziciji, što znači čista borba za opstanak.

Domaćin ako želi vidjeti europu, mora ovakve utakmice dobivati, a prema dosadašnjem tijeku prvenstva sigurno to žele.

PIK  FC Brasov - Arges 1 @ 1.55

Link to comment
Share on other sites

Pardubice - Trinec 1 1.60

Ml.Boleslav - Brno 1X 1.50

double 2.40

U oba dvije utakmice tribine su rasprodane Pardubice imaju halu od 11 000 ljudi oko 200 bubnjara i atmosfera je neponovljiva sve ono šta vidite na Medveščaku samo još bučnije..Boleslav su bili napustili navijači ali poslje pobjede nad Vary karte su planule Kometa je prva u toj skupini a samo zadnja ekipa igra playout protiv pobjednika playoff 2. lige tako da i bod ih više nego zadovoljava

Link to comment
Share on other sites

malo kasno al ok..

evo mojega :

8 16.03.2010 20:45 Coventry-Cardiff                 Redni 10 1,30

63 16.03.2010 20:45 Chelsea-Inter                 Oba data gol (1=da/2=ne) 1 1,79

5564 16.03.2010 20:45 Sevilla-CSKA Moskva         Redni 1 1,50

6700 16.03.2010 19:00 Rezai A.-Dementieva E.         Redni 2 1,17

498 16.03.2010 17:00 Široki Brijeg-FMP Železnik Redni 1 1,42

6695 16.03.2010 20:00 Lopez F.-Soderling R.         Redni 2 1,27

Število kombinacij 6

Vplačilo kombinacije 0,50 EUR

Skupni znesek za vplačilo 3,00 EUR

Možni dobitek 16,01 EUR

Link to comment
Share on other sites

20:20 Soderling R.-F.Lopez, tip 1, @ 1.4, Lutrija

Robin mi je vrlo drag igrac, trenutno je sedmi na svijetu. Ove sezone solidno igra, osvojio je Rotterdam, dobio nedavno oba susreta u davisovom kupu po 3-0. Ovdje prekjucer dobio Koroleva 6-2 6-4. Robin ima dobru servu, jak forhend, solidan beckend. Velika mu je mana "glava", naravno ne tjelesna, vec umna. Ukoliko dobro udje u mec, slici na stroj, no ukoliko sljampav bude pocetak, pukne brzo te zivci odrade svoje te gubi meceve. To je najbolje pokazao u Marseille-u, gdje je porazen od Llodre u drugom kolu. Velike turnire u principu dobro odigra..

Spanjolac Lopez je 34. na svijetu. Ljevak, vec sam pisao da mi se od pocetka nije svidio niti on niti igra. Tesko je to objasnit, no cim ga vidim, onak neki osjecaj mi se cudan probudi. Ove sezone ima 3. kolo AO, osvojio je Johhanesburg, te ovdje dobio P.H. Mathiua 3-6 6-3 6-4.

H2H je 4-3 za Lopeza, no trenutno mislim da je Soderling bolji igrac, u boljoj formi, podloga bi mu vise trebala odgovarat, te ukoliko mu "glava" bude u mecu, sve ce biti u redu i pobjeda bi trebala biti tu...

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use