Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

1. kolo Prve lige Posljednje Šanse 2023/2024 - 15.9. - 18.9. (Pet-Pon)


Goksim

Recommended Posts

@LeonardoDrugi, @unkdy, @fic, @BoskoBuha, @Iblaz93, @noja57 i @Rome nadam se da ste napunili baterije i da sa nestrpljenjem očekujete novu sezonu Posljednje Šanse. Sa zadovoljstvom najavljujem da Posljednja Šansa 2023/2024 počinje 15.9.2023. godine! :)

Posljednja Sansa 2023-2024.jpg

Sve najbolje drugim natjecateljima, te svoje tipove moći ćete zaželjeti i postaviti u ovoj temi od petka, 15.9. od 15:00 CET pa sve do subote, 16.9. do 15:00 CET.  Toplo sugeriram da izdvojite par minuta vremena i pročitate Pravila Posljednje Šanse 2023/2024:

Tablica Posljednje Šanse 2023/2024:

Kao i prijašnjih sezona, želim vam ugodno druženje u gentlemenskom stilu, puno sreće pri odabiru parova, izuzetno visok postotak pogođenosti te neizvjesno i dramatično natjecanje, puno neprospavanih noći, praćenja rezultat i nerviranja do posljednjeg kola. Sve ovo pobjedniku će dodatno "zasladiti" pobjedu koja će morati biti burno proslavljena. ;)

Kako to i priliči Prvoj ligi, nadam se da ćete ove sezone imati veći broj pogođenih parova nego sudionici Druge Lige. :D

Kako će velik broj članova i posjetitelja SvijetKladjenja foruma pratiti Prvu ligu, te kako će tipovi koje objavljujete vjerojatno završiti na velikom broju listića forumaša molio bi vas da, kad god je to moguće, barem ukratko obrazložite svoje prijedloge jer će isto pomoći drugima da odluče žele li isto ispratiti ili ne. 

Vidimo se dogodine u Prvoj Ligi. 

Drugoligaš Goksim :)

Link to comment
Share on other sites

Hej kolege iz prve lige

Citate li vi sta pisu ovi nasi administratori ??? Ako ste propustili, ja cu da ponovim ono njihovo lupetanje.

Vlasnik portala i administrator : “... Zelim vam ugodno druzenje u gentlemenskom stilu, puno srece pri odabiru parova, izuzetno visok postotak pogodjenosti … sretno svim natjecateljima … neka najbolji pobedi ...”

Drugi administrator: “ … Neka se vasi tipovi cuju i budu dio ove natjecateljske avanture …

Hej kolege iz prve lige, verujete li vi u ove stvari ??? Mislite li da su nasi administratori zaista iskreni ??? Mislite li da i sami veruju u ono sto pisu ??? Pa, ovakve stvari, ja sam cuo sto puta, i to na sahranama. Kada slusate sta ljudi pricaju na sahranama o pokojniku, vi biste pomislili da je ova planeta raj na zemlji, i da ovde zive samo andjeli. Slusate li vi sta ljudi pricaju o pokojniku, na sahranama???

Da li vi mislite da Barcelona zaista zeli sve najbolje Real Madridu, Betis Sevilli, Hajduk Dinamu, Partizan Crvenoj Zvezdi ???? Hajde da budemo realni i ozbiljni, hajde da pricamo otvoreno, posteno, pravicno i sa cinjenicama.

Ove sezone nas ima sedmorica u prvoj ligi. Sest kolega od sedam, su dosla do prve lige iz drugoligaskog blata, a samo jedan od nas nikada nije bio tamo. Sestorica kolega nikada nisu razumela osecaj kako je to biti prvak necega i kakav je osecaj kada vas administratori zovu da vam uplate novac na racun. Dvojica kolega su se cak dovukla do prve lige, a da nista nisu osvojili, nisu bili cak ni najbolji u drugoligaskom blatu. Nadam se da se slazete da je sustina sporta pobediti protivnika. Teoretski receno, sport bi trebalo da bude najpostenija stvar na svetu. Skines se u gace, i pokazes sta znas. Ako pobedis protivnika, to znaci da si bolji, zar ne? Ako pobedis sve protivnike, onda si sampion, i tu se sva prica zavrsava. Da bi neko pobedio, neko drugi mora da izgubi, nadam se da u to verujete. Ako zelim da pobedim, i budem najbolji, a naravno da zelim, onda neko mora da izgubi, a to ste svi vi, vas sestorica, sve bivsi drugoligasi. Ja ovde ne vidim prostora gde bi mogao da vam pozelim nesto lepo u novoj sezoni. Mislite li da ce oni iz Betisa, pre pocetka sezone pozeleti Sevilli da osvoje titulu, imaju puno uspeha i srece, a da ce sami sebi pozeleti da ispadnu, ili budu gori od njih ???

Mislim da je mnogo postenije, reci istinu, mislim da je mnogo postenije na sahrani reci o pokojniku ono sto zaista mislite o njemu, o tome kakav je bio.

Od mene nikada necete cuti ono sto ne mislim. Posto zelim da pobedim i u sledecoj sezoni, da bih pobedio, vi morate da izgubite, i to svi, jer je u tome sustina sporta, biti bolji od svih, biti najbolji. Zelim vam sve najgore u novoj sezoni Poslednje Sanse, kao sto i vi zelite meni. Zelim da vam propadnu svi predlozi do kraja sezone. Zelim ne samo da padnete u svih sedamdesetipet kola, vec vam zelim i da patite, i to mnogo da patite. Zelim vam da patite, da vas sve boli, da pokidate sve nerve, da vas napusti sva sreca ovoga sveta, i da vam svi padovi budu u nadoknadi vremena. Zelim vam da svi ispadnete u trecu ligu, zelim vam da niko ne prodje prvo kolo Guts-Leonardo Kupa, zelim vam da svi odustanete do Bozica, kada vidite da vise nema sansi da me stignete na tabeli. Zelim vam da uvek padnete, i to tako sto ce vam nedostajati jedan karton, jedan gol, jedan korner, jedan udarac na gol. Zelim vam da vas moje oci nikada vise ne vide u prvoj ligi, i da se svi, sto brze vratite odakle ste i dosli, i gde pripadate.

Ja sam svakako u stanju da budem pristojan, i da vam napisem one gluposti koje su pisali administratori, mogu cak i da se pretvaram da verujem u to sto pisem, ali, ipak mislim da je postenije ovako.

Nisam vas pominjao po vasim imenima, nick-ovima, jer uopste ni ne znam ko ste, niti sam pratio sta se desavalo u drugoligaskom blatu u prethodnim sezonama. Posto ni ne znam ko je usao u prvu ligu iz prethodne sezone, obraticu vam se uopsteno.

Hej prvoplasirani i drugoplasirani iz proslogodisnje sezone druge lige

Nadam se da ne mislite da ste bilo koga impresionirali time sto ste bili na kraju sezone druge lige na prva dva mesta. Nadam se da ne mislite da vas se neko plasi. Nadam se da ne mislite da su prva liga i drugoligasko blato ista stvar. Nadam se da ne mislite da cemo vas docekati cvecem i poljubcima. Nadam se da ne mislite da je moguce da nakon sto ste usli u prvu ligu, istu odmah i osvojite. Ako vam treba dobronameran savet, preporucujem da razmisljate samo kako da sacuvate zivu glavu. Ne zaboravite da u prvoj ligi vise nema administratora, pa da mozete da se opustite, posto ce poslednje mesto zauzeti neko od njih.

Hej kolege, vas dvojica, koji nikada nista niste osvojili, a ipak ste u prvoj ligi

Nadam se da se secate kako, i na koji nacin, ste usli u prvu ligu. Nadam se da znate ko je na poslednja dva mesta proslogodisnje tabele prve lige, ako ne racunamo administratora koji ce ove sezone pisati analize u drugoj ligi. Usli ste u prvu ligu kako ste usli, cini mi se da je doslo vreme da se vratite tamo odakle ste i dosli.

Hej drugoplasirani kolega iz prosle sezone prve lige,

Sve sto imam da kazem o tebi, vec sam napisao u jednom postu, ali cekam pogodan trenutak da ga pustim. Preporucio bih ti da post ne citas, vec da ga neko procita umesto tebe, pa da ti preprica ulepsanu i ublazenu varijantu.

Hej proslogodisnji pobednice prvog, istorijskog Guts-Leonardo Kupa

Od tebe niko na Forumu nista ne ocekuje. Svi misle da ne zasluzujes prvu ligu, jer u regularnom delu prosle sezone druge lige nista nisi pokazao. Zbog tebe, jedan kolega sa Foruma se pobunio da pobednik Guts-Leonardo Kupa ne zasluzuje ulazak u prvu ligu, zbog cega mi je doslo da se polijem benzinom i samozapalim. Ja nikada nisam bio vecina na Forumu, i ponosan sam zbog toga. Ja postujem to sto si pobedio u tom najlepsem takmicenju na svetu, i mislim da bi mogao da se spases ispadanja, jer vidim barem dvojicu kolega gorih od tebe. Bicu uz tebe tokom cele sezone, a nudim se i da pomognem, ako nekada nemas vremena da postavis predlog, ili imas neke nedoumice. Uvek cu imati dobitni predlog za tebe, ako ti bude potreban, a ako treba igracemo zajedno protiv svih onih koji misle da je Guts-Leonardo Kup lako osvojiti. Ako uspes da sacuvas zivu glavu u ovoj sezoni, bice to moj najlepsi dan u zivotu. Ali moras i ti da das nesto od sebe, a vec si pokazao seljacke manire, a da sezona nije jos ni pocela. Postavio si svoj prvi prvoligaski predlog, u drugoj ligi, majko moja. Ako se ne potrudis da sto pre promenis seljack …. neeeee, drugoligaski mentalitet, verovatno ces ispasti iz prve lige jos pre Bozica.

Svim kolegama iz prve lige, jos jednom zelim sve najgore u novoj sezoni Poslednje Sanse.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svi kolegama i učesnicima Prve i Druge lige Posljednje šanse. Želim Vam svima mnogo prolaznih tiketa u sezoni koja je pred nama.

Za prvo kolo PS odabrao sam duel iz ženske rukometne lige prvaka između norvežanki Vipers Kristiansand i mađarske ekipe Ferencvaros. Tip pobjeda domaćina koja sa kv.1,27 u kladionici 1xbet.

Vipers je nakon mađarske ekipe Gyora glavni kandidat za osvajanje ženske lige prvaka. Ekipu Ferencvarosa napustio je trener Gabor Elek  koji ih je uspješno vodio 15 godina. U prvom kolu Vipersice su doživjele iznenađujući poraz od danske ekipe Herning-Ikasta, dok je Ferencvaros izgubio na svom terenu od francuskog Metza sa čak 13 golova. razlike. Kvalitet je daleko na strani domaćina te očekujem pobjedu ekipe Kristiansand.

Utakmica se igra u subotu 16.09. u 18 h.

Sretno

Screenshot_20230915_121707_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Nadam se da ćemo podići uspješnost predloženih i odigranih parova u novoj sezoni kako bi nam svima klađenje bilo uspiješnije, a ovdje onda neka pobjedi najbolji.

PSV - NEC, PSV daje više od 1 gola, 1,2 SuperSport

Krećem sa ekipom koja je u odličnoj formi. PSV izgleda impresivno na početku sezone i očekujem njihov naslov na kraju. Ajax je slab, a Feyenoord ne vjerujem da će ponoviti prošlu sezonu iako ajde nije isključeno. NEC ništa posebno. Domaćin bi trebao ovdje do 3 boda i par pogodaka u mreži gostiju.

 

Screenshot 2023-09-15 at 15-28-54 Pretvori užitak u dobitak!.png

Link to comment
Share on other sites

Petak, 15.09. Bundesliga, Bayern vs Leverkusen, over 1,5 gol na utakmici, kvota 1,11 kod WilliamHill 

Zelim odmah da iskoristim privilegiju, koju jedini ja imam od 14.000 kolega sa Foruma. Prema Clanu 24 Pravila Poslednje Sanse, samo za mene ne vaze pravila koja vaze za sve, jer sam to zasluzio. 

Ja nista ne verujem Bayernu dokle god je onaj majmun na njihovoj klupi. Osim toga, ni kladionice im nista ne veruju, cim dizu kvotu na bavarce. Igraju kod kuce, a kvota sa 1,45 dosla vec do 1,65... heeeej na Bayern kod kuce u nemackom prvenstvu ... majko moja. U realnom kladjenju sam naravno igrao na over 2,5 gola na utakmici, ali ovih 1,11 na over 1,5 gol je za mene poklon sa neba, i ako treba, radije bih podigao uplatu na 1,11 nego sto bih igrao over 2,5 gola.

Ne slazem se sa kolegama koji su postavili kao svoj predlog duplu sansu 1X, ali ako svi oni prodju, a ja padnem, samo da kazem da bih jos sto puta opet ponovio svoj predlog.

DF13AA74-3132-4E5C-A202-5C6780577373.jpeg.f770f9527492a2a6e8d6172d921ec864.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Premiership 

West Ham - Man City, više od 1.5 golova

Kvota 1.22

Sve utakmice ove dvije ekipe ove sezone u Premiershipu završile su sa više od jednog gola, osim sraza Citiya i Newcastla. 

West Ham ima ugodnih 10 bodova iz 4 kola, i vjerujem da će igrati nešto rasterećenije i otvorenije protiv City-a koji je naravno prvi sa 4 pobjede, te da će pred domaćom publikom probati doći do pobjede, što bi odgovaralo okladi na golove. 

P. S. 

Bonus tip

@LeonardoDrugi osvaja PŠ 2023/2024

Kvota 1.20, kladionica "iblazbet" 

 

 

Screenshot_20230916_075516.jpg

Link to comment
Share on other sites

prije 44 minute, Iblaz93 said:

Premiership 

West Ham - Man City, više od 1.5 golova

Kvota 1.22

Sve utakmice ove dvije ekipe ove sezone u Premiershipu završile su sa više od jednog gola, osim sraza Citiya i Newcastla. 

West Ham ima ugodnih 10 bodova iz 4 kola, i vjerujem da će igrati nešto rasterećenije i otvorenije protiv City-a koji je naravno prvi sa 4 pobjede, te da će pred domaćom publikom probati doći do pobjede, što bi odgovaralo okladi na golove. 

P. S. 

Bonus tip

@LeonardoDrugi osvaja PŠ 2023/2024

Kvota 1.20, kladionica "iblazbet" 

 

 

Screenshot_20230916_075516.jpg

Hej @Iblaz93

Gde ima da se uplati na pobednika Poslednje Sanse po ovolikoj kvoti ???? Ovolika kvota nikada nije bila od kada postoji Poslednja Sansa. Proveri, da nije neka greska ili dojava da ce neko drugi biti pobednik.

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use