Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

SRIJEDA 10.03.2010


jaksa

Recommended Posts

Kod Manchester Uniteda lista povrijeđenih je poduža, pa Ferguson u ovoj utakmici ne može računati na Johna O'Sheu, Ryana Giggsa, Michaela Owena, Andersona i Wesa Browna, dok je još uvijek upitan Jonny Evans. Michael Carrick ne može igrati zbog žutih kartona, a suspenzija prijeti i Nemanji Vidiću. Najvažnija vijest za navijače ovog kluba je da se u momčad vraća njihov najbolji igrač ove sezone, Wayne Rooney.

Gotovo bi od jednakog značaja za Milan bio povratak Alexandrea Pata, no njegov je nastup još uvijek pod znakom pitanja, iako je posljednjih dana trenirao sa momčadi. Massimo Oddo sigurno neće igrati zbog ozljede, dok suspendiranih nema, a suspenzija prijeti Ronaldinhu i Abateu.

Za pobijedu bilo kojega tesko mi se za oluciti pa cu ovdje odigrati oba daju gol 1.70 ss

S obzirom na pojačanja koja je klub doveo i na to da se finale igra na našem stadionu, bit će prava katastrofa ne prođemo li Lyon, rekao je Jose Maria Guti, vjerojatno jedini igrač Reala koji je uopće spomenuo mogućnost da Madriđani ispadnu.

Francuzi su u prvoj utakmici slavili 1-0, što je obično golema prednost, ali u Realu nisu ni najmanje zabrinuti.

- Siguran sam da prolazimo. Od prve do posljednje minute učinit ćemo sve za pobjedu - kazao je Ronaldo, a branič Sergio Ramos još je veći optimist:

- Nema brige, pobijedit ćemo bez problema. Bit će 3-0 i ponovno ćemo se veseliti s našim navijačima, kao i nakon Seville.

Ovdje cu odigrati pobijedu Madrida 1.40 ss

Link to comment
Share on other sites

Malo tenisa za danas jucer je bilo dobro a danas nek je sa srecom svima a i meni

1361 Dushevina V.-Dokić J. 1 10.03. 21:15 1,55

1855 Lojda D.-BrkicT. 1 10.03. 13:30 1,20

1854 Beck K.-Bašić M. 1 10.03. 16:30 1,10

1308 Lu Yen-Hsun-Witten J. 1 10.03. 20:00 1,30

TEČAJ 2,6598

ulog: 190,48 Kn + 9,52 Kn (5%MT) = 200,00 Kn

EVENTUALNI DOBITAK [KN] 506,64

Link to comment
Share on other sites

Ja ću probati na Sportingbetu da Real daje 2 ili više golova u 1.pol.  Tečaj je 3,50 što je za moj ukus previše da ne odigram. Podsjecam da su u 1.utakmici izgubili 1:0 i da moraju ganjati rezultat tj. sa 2:0 idu dalje sa 1:0 imsju produzetke. Ako par prime gol moraju dati bar tri... Mislim da je lako moguce da u prvom poluvremenu uvale i dva gola, a ako je tecaj 1,35 da će real dati 2 i vise golova u 90min onda je malo nerealno da je 3,50 isti bet ali za 45min...

Link to comment
Share on other sites

Grasshoppers - Aarau  TIP 1 ili x2 golova

Aarau ubjedljivo na zacelju tabele tj. deseti sa omjerom od 22 utakmnice 2-5-15  uz gol razliku21:54 dok je Grasshoppers sedmi sa  omjerom od 20 utakmnica 9-2-9 uz gol razliku 35:29

Grasshoppers kuci ima omjer 6-1-2 uz gol razliku 22:9 dok je Aarau vani ocajan i ima statistiku 0-3-8 uz gol razliku 9:31

Po meni je ovo 1 ko kuca

Link to comment
Share on other sites

Ja ću probati na Sportingbetu da Real daje 2 ili više golova u 1.pol.   Tečaj je 3,50 što je za moj ukus previše da ne odigram. Podsjecam da su u 1.utakmici izgubili 1:0 i da moraju ganjati rezultat tj. sa 2:0 idu dalje sa 1:0 imsju produzetke. Ako par prime gol moraju dati bar tri... Mislim da je lako moguce da u prvom poluvremenu uvale i dva gola, a ako je tecaj 1,35 da će real dati 2 i vise golova u 90min onda je malo nerealno da je 3,50 isti bet ali za 45min...

Smanjeno na 3,30...

Link to comment
Share on other sites

Malo tenisa za danas jucer je bilo dobro a danas nek je sa srecom svima a i meni

1361 Dushevina V.-Dokić J. 1 10.03. 21:15 1,55

1855 Lojda D.-BrkicT. 1 10.03. 13:30 1,20

1854 Beck K.-Bašić M. 1 10.03. 16:30 1,10

1308 Lu Yen-Hsun-Witten J. 1 10.03. 20:00 1,30

TEČAJ 2,6598

ulog: 190,48 Kn + 9,52 Kn (5%MT) = 200,00 Kn

EVENTUALNI DOBITAK [KN] 506,64

prijatelju cuvaj se Jelene Dokic ;))

Link to comment
Share on other sites

Evo iz NHL-a moje dvije preporuke za danas....

Milsim da su u ove dvije tekem ova dva tima (carolina i Los Angeles) jako podcjenjeni i da bi ovaj kontra hendikep trebao proći u oba dva slučaja

- WSH je jača ekipa od CAR ali ipak je ovo divizijski derbi i sigurno da se Carolina sad neće tako lako dati pobjedit jer još uvjek imaju po mom mišlejnj udosta dobru šansu za ulazak u playoff (nisu daleko od 8. mejsta u konferenciji) a cijelu sezonu su bil ina dnu konferencije to je za njih veliki poticaj. Igraju dobro, a WSH ima jako dobar napad ali i dosta propusnu obranu takoda je u ovaj tekmi sve moguće s aovom opcijom carolina čak smije i izgubit tekma sa jednim golom razlike a vi i dalje dobivate okladu...ako će Carolina izgubit ne vjerujem da će izgubit sa više od jendog gola razilke

- CHI je jedna od najjačih ekipa trenutno u NHL-u ali ni LA nije za podbacit i ovako podcjenit. LA je u zadnjoj tekmi naprosto zgazio Columbus sa 6:0 a pri tome dopustio svega 11 šuteva na svoj gol (prestrašno kako su odigrali tu tekmu) dok je isti taj Columbus jučer zabio 5 komada Anaheimu u gostima. Znači da La Kingsi igraju jako dobar hokej i sigurno da će ostavit sve na ledu nebi li pobjedili jednu od vodečih ekipa lige. motiva će imati a također smiju izgubit tekmu sa jednim golom razlike da vama oklada prođe...

Milsim da su podcjenjene ove dvije ekipe i da bi trebalo iskoristit ove koeficjente...ja znam da ću ja ovo sigurno odigrat za koliko love to još neznam!!

sretno ako netko prati

4vr5uw.jpg

Link to comment
Share on other sites

20:45 Real Madrid - Lyon, tip 1, @ 1.4, Lutrija 7/10

      Dakle, pred nama je uzvratni susret LP. Prva utakmica je zavrsila pobjedom Lyona 1:0. To je rezultat koji obecava, ali po meni "samo" obecava.

      O momcadima gotovo je sve poznato, no ponovimo. Real, moj omiljeni klub, kupovinom velikih zvijezda, malo se osovio na noge, te je igra pocela licit na pravi nogomet i klub na pravi europski. Zadnjih par godina, mora se priznati, Barca je bila ispred za koji korak, nekad je taj koram bio malen, a nekad i dosta veelik. Igraju odlicno u posljednje vrijeme, za vikend su preokrenili 0-2 u 3-2 protiv Seville. To govori o velicini momcadi, o kompaktnosti, te puni samopouzdanja docekuju Lavove. Danas im nece igrati: Pepe,Drenthe,  Benzema, Xabi Alonso i Marcelo. Suspenzija prijeti Arbeloi, Casillasu, te  Lassanu Diarri.

      Lyon je moze se slobodno reci Realova crna momcad. Naime, Real ih nije jos nikako dobio u novijoj povijesti. H2H je 0-2-3 na strani Lyona. Zaredali su sa dobrim igrama, posljednjih 6 susreta imaju 4 pobjede i 2 remija. Ozljedjeni su: Anderson, Clerc i Bastos. Suspenzija prijeti Lisandru, Pjanicu i  Govou-u.

      Nevolim se ni sjecat 05/06 te Juninhovih slobodnjaka. Mislim da je danas stvar malo drugacija. Te 05/06 je Real bio malo slabiji nego sto su sad. Sa Ronaldom u ekipi, neki je to novi Real. Kako i kazu, nova era galaktikosa je dosla. Jedini problem ce biti kako nadoknaditi izostanak Alonsa, no mislim da ce Lass te Guti zatvoriti dobro tu poziciju te obaviti solidan posao. Uzmemo li u obzir da se i finale LP igra na Santiago Bernabeou, jos jedan motiv vise za Realovce. Sigurno da ce biti teska utakmica, no ocekujem pobjedu domacih te plasman u cetvrtfinale.

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Grasshoppers - Aarau   TIP 1 ili x2 golova

Aarau ubjedljivo na zacelju tabele tj. deseti sa omjerom od 22 utakmnice 2-5-15  uz gol razliku21:54 dok je Grasshoppers sedmi sa  omjerom od 20 utakmnica 9-2-9 uz gol razliku 35:29

Grasshoppers kuci ima omjer 6-1-2 uz gol razliku 22:9 dok je Aarau vani ocajan i ima statistiku 0-3-8 uz gol razliku 9:31

Po meni je ovo 1 ko kuca

Slazem se za ovaj par u potpunosti, proslo kolo su napravili podvig i u gostima tukli Basela, bilo bi cudno da onda kod kuce ne dobiju slabi Aarau.

Real - Lyon

S obzirom kak stvari stoje Realu treba pobjeda od 2:0 ili ako Lyon zabije gol onda 3:1 za prolaz. Zato mi se na ovoj utakmici over 2,5 gola ili da ce Real zabit 2/3 gola cine kao najbolje oklade.

Link to comment
Share on other sites

Real Mardid-Lyon  1    1.40koef.

Nogometaši Real Madrida i Lyona na Santiago Bernabeu će odigrati uzvratnu utakmicu osmine finala Lige prvaka. Lyon dolazi u Madrid s 1-0 prednošću iz prvog ogleda...francuska momčad kod Reala doći i bez 26-godišnjeg veznog igrača Michela Bastosa, koji je ove sezone postigao čak sedam pogodaka u 23 odigrane utakmice u Le Championnatu...nema se šta puno pričat real mora dobiti ovu utakmicu...

Link to comment
Share on other sites

Manchester United-Milan    x2    2.40koef.

Milan na Old Trafford večeras dolazi s prilićno beznandnim rezultatom. Treba mu pobjeda s dva gola razlike ili bar 2-3,identičan rezultat onom iz prve utakmice.To se ćini kao nemoguća misija za Milan, ali Talijani nisu izgubili nadu jer imaju čarobnjaka.Bude li Ronaldinho onaj pravi svakog na svijetu mogu pobjediti...(informacije su iz 24sata)

Link to comment
Share on other sites

Manchester United-Milan    x2     2.40koef.

Milan na Old Trafford večeras dolazi s prilićno beznandnim rezultatom. Treba mu pobjeda s dva gola razlike ili bar 2-3,identičan rezultat onom iz prve utakmice.To se ćini kao nemoguća misija za Milan, ali Talijani nisu izgubili nadu jer imaju čarobnjaka.Bude li Ronaldinho onaj pravi svakog na svijetu mogu pobjediti...(informacije su iz 24sata)

Samo da nadodam 24 sata puca na 2 - kvota 6.00

Po meni nemoguca misija

Link to comment
Share on other sites

Ja ću probati na Sportingbetu da Real daje 2 ili više golova u 1.pol.   Tečaj je 3,50 što je za moj ukus previše da ne odigram. Podsjecam da su u 1.utakmici izgubili 1:0 i da moraju ganjati rezultat tj. sa 2:0 idu dalje sa 1:0 imsju produzetke. Ako par prime gol moraju dati bar tri... Mislim da je lako moguce da u prvom poluvremenu uvale i dva gola, a ako je tecaj 1,35 da će real dati 2 i vise golova u 90min onda je malo nerealno da je 3,50 isti bet ali za 45min...

Pa higuan uspio promasiti prazan gol za 2:0

Link to comment
Share on other sites

Ja ću probati na Sportingbetu da Real daje 2 ili više golova u 1.pol.   Tečaj je 3,50 što je za moj ukus previše da ne odigram. Podsjecam da su u 1.utakmici izgubili 1:0 i da moraju ganjati rezultat tj. sa 2:0 idu dalje sa 1:0 imsju produzetke. Ako par prime gol moraju dati bar tri... Mislim da je lako moguce da u prvom poluvremenu uvale i dva gola, a ako je tecaj 1,35 da će real dati 2 i vise golova u 90min onda je malo nerealno da je 3,50 isti bet ali za 45min...

Pa higuan uspio promasiti prazan gol za 2:0

Ma užas. Stvarno nemam niti trunke srece u klađenju u zadnje vrijeme... Jučer mi je jedan žuti falio za lijepi dobitak i trebao ga je sudac i dati, ali ajde dobro... A ovo danas, a tečaj je bio 3,50 i opet nema srece... Pa nemam rijeci... Osim što su fulali prazan gol bilo je još par stvarno izglednih šansi, ali eto ja sam igrao i neće lopta u gol da ga jeb**... ali zato će se u 2.pol. raspucati, samo meni u inat...

Link to comment
Share on other sites

Kad sam prosli tjedan vidio da je 1.3 na Real, rekoh si da nema pojma da cu to igrat. Medjutim,  citanjem sa strane malo i ovako, dodjoh do nekog zakljucka da bi ipak trebo doc kec, mislio sam da ce bit nekih 2-1 za Real. Kako je ut pocela moglo je bit u prvom pol 3-0, no kako kaze  nepisano staro nogometno pravilo: Ne das- primis!! I eto..desilo se....stvarno nevjerovatno

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use