Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 03.03.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Za cijeli tjedan (uključujući nedjelju) otvoreni su topici u forumu listić dana, sa tekućim datumom, pa molim sve forumaše da ne otvaraju duple teme tj. da ne otvaraju novi topic npr. "Četvrtak - listić dana", ako on već postoji, već da se nastavi pisati u otvorenim temama, po danima, kao i do sada.

Dakle, današnje analize, razmišljanja, listiće i sl. pišemo u ovu temu, ali za npr. četvrtak ne otvarajte novu temu već na http://svijetkladjenja.com/forum/listic-dana/ odaberite temu za tekući dan i nastavite pisati u njoj. Ovakav režim rada vrijedi za ovaj tjedan, i ljubazno molim sve forumaše da ga se pridržavaju.

Danas je dobra ponuda, pa vjerujem da ćemo imati šta izanalizirati...

Nizozemska-SAD 1 1,55

Nizozemska je jedna od najjačih euroskih reprezentacija a odlikuje se jednom od izuzetno lijepom i ekifasnom igrom. Van Persie je već duže ozljeđen te neće nastupiti, međutim osim njega u ekipi Nizozemske nema većih problema i očekuje se da će nastupiti u najjačem sastavu u formaciji 4-3-3. Sneijder, Huntelaar, Robben i Kuyt bi dakle, prema najavama, trebali nastupiti.

SAD sam imao prilike gledati prije par dana kad su igrali protiv El Salvadora. U toj utakmici su bili uvjerljivi favoriti i tečaj na njih je bio samo 1,25. Ušli su u utakmicu nonšalantno i do 60'minute je bilo 0:0. Igrali su poprilično slabo i ostao sam zaprepašten da jedna reprezentacija SAD-a, koja je zadnjih godina opasno napredovala, igra tako slab nogomet. U utakmici protiv El Salvadora su i primili gol te gubili 1:0, da bi uspjeli stisnuti posljednjih 20ak minuta te pobjediti golom koji su postigli u sudačkoj nadoknadi na nevjerojatan način budući da je zadnji obrambeni igrač Salvadora u sudačkoj nadoknadi izgubio loptu te tako dao SAD-u 100%-tnu šansu koju su iskoristili.

Dva vrlo bitna igrača za SAD, C.Dempsey i C.Davies, neće nastupiti u utakmici protiv Nizozemske što će svakako biti veliki hendikep.

Očekujem uvjerljivu pobjedu Nizozemske budući da su kvalitetnija i iskusnija ekipa. U boljoj su formi i trenutno nemajju nekih problema oko sastavljanja ekipe, za razliku od svog protivnika koji zadnjih par utakmica pruža blijeda izdanja, te neće moći nastupiti u najjacem sastavu. Uz sve to, Nizozemci imaju i prednost domačeg terena.

Tip: pobjeda Nizozemske

Više na http://svijetkladjenja.com/2010/03/02/nizozemska-sad-03032010/

Link to comment
Share on other sites

Još bi, za srijedu, istaknuo jedan zanimljiv bet...

Radi se o utakmici Portugal - Kina

Jasno je da je u ovoj utakmici Portugal uvjerljivi favorit te se tečaj na njih kreće oko 1,15-1,20. Prema najavama Portugal bi trebao nastupiti u najjačem sastavu, a jasno je da su puno kvalitetniji od Kine koja će im teško parirati.  Tečaj da će u 90'minuta dati 2 gola i više je samo 1,30, međutim Sportingbet daje čak 3,30 da će u 1.poluvremenu Portugal dati više od 1,5 golova. Dakle, da će dati 2 i više golova u 1.poluvremenu Sportingbet daje nerealno visokih 3,30.

Tečaj je predobar da ovo nebi probao i mislim da se radi o valuebetu, kao i za PSV prije nekoliko dana. Ipak, PSV mi je bio sigurniji par od ovoga danas tako da neće niti približno odigrati, kao kada sam igrao PSV.

201003022218.png

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Više na http://svijetkladjenja.com/2010/03/02/portugal-kina-03032010/

Link to comment
Share on other sites

Njemacka - Argentina

Radi se o prijateljskom susretu pa predpostavljam da bi trebala biti pustena tečna igra bez previse grubih startova. Oba tima preferiraju napad prije obrane tako da onda golovi nikako ne bi trebali izostat. Oba daju gol

Portugal - Kina

Hmm da se nadovezem na Goksa. Istina Portugal je puno mocnija momcad  al oni znaju bit "sterilna" momcad i znaju se mucit i sa slabijim ekipama. E kako je prijateljska vjerujem da ce trener napokon jos dok ima vremena pokusat popravit rupe u momcadi i dici igru na razinu sto znaci da bi mogo tijekom utakmice mijenjat, kombinirat, isprobavat taktike i sl. za sto prijateljske i sluze. Meni se ovdje sviđa manje od 3 gola. Ako cemo predpostavit da Kina nece zabiti, a Portugal je dosad muku mucio svojom igrom bet bi mogao proci, a koef je odlican (2.25) Under 2,5 gola

Link to comment
Share on other sites

slažem se s vagabundom ovdje, mislim da ti to nije ista situacija kao s psv-om, portugal jako teško zabija, a kina nije baš takva šupa. ja za danas value vidim u košarci, nejasno mi je zašto je na asseco prokom 2.25 protiv žalgirisa. mislim, poljska ekipa je tukla cska prošli tjedan i to nakon što su u zadnjoj četvrtini ozbiljno zaostajali, vrlo su ambiciozni i puno je u njih uloženo, dok žalgiris nema trenera, bez nekih šansi da idu dalje, tukli su prošli tjedan grogiranu i ove godine puno slabiju unicaju pa je vjerojatno to utjecalo na ovakav koeficijent.

Link to comment
Share on other sites

Odabir1.53 - Nizozemska

DogađajNizozemska - SAD Prijateljske utakmice

TržišteKlađenje na susret

Odabir1.40 - Engleska

DogađajEngleska - Egipat Prijateljske utakmice

TržišteKlađenje na susret

Odabir1.20 - Portugal

DogađajPortugal - Kina Prijateljske utakmice

TržišteKlađenje na susret

Odabir1.36 - Slovenija

DogađajSlovenija - Katar Prijateljske utakmice

TržišteKlađenje na susret

Odabir1.36 - Japan

DogađajJapan - Bahrain Međunarodni

TržišteKlađenje na susret

Link to comment
Share on other sites

20:45 Belgija-Hrvatska, tip x2, @1.5,  Supersport

Sta rec o ovom susretu? Belgija je 66. na fifinoj ljestvici reprezentacija, mlada su ekipa, nisu izborili svjetsko prvenstvo, i ovo je za njih neki novi pocetak. Dosao je novi trener, iskusni Nizozemac Dick Advocaat. Od nama poznatijih igraca u Belgiji igraju Vermaleen, Felaini, Van Buyten, Romel Lukaku, "tinejdzer" iz Anderlechta. Danas treneru domacih nece biti na raspolaganju: Van Buyten, Mirallas i Defour, tri vrlo vazna igraca. Advocaat je pun hvale i postovanja prema nasoj repki: "Bio sam neugodno iznenađen. S obzirom na potencijal, hrvatska reprezentacija morala je otputovati u Južnu Afriku. Pogledajte ‘roster’ momčadi i vidjet ćete da svi igrači nastupaju u velikim ligama i velikim klubovima. Meč s Hrvatskom je veliki test za moju momčad."

Hrvatska zapocinje takodjer novi ciklus priprema za europsko prvenstvo, Bilic je najavio novi nacin igre u obrani, ponukan sa 9 golova koje smo dobili od Engleza u dvije utakmice. Kaze da je Belgija: protivnik po mjeri. Modric i Kranjcar igraju odlicno, Eduardo se vratio nakon ozljede, Olic uvijek spreman, Vukojevic proza dobre partije u Dynamu, cak je i postigao pogodak prosli tjedan. Petric nece konkurirat za napad, Srna je jos nesta upitan. Kako kaze Bilic: " Rezultat je vazan u prijateljskim susretima", tako se ja i nadam i vjerujem da nasi nemogu danas izgubit. Naravno, na jos jednom ce se nac cisto 2, navijacki...

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

20:45 Belgija-Hrvatska, tip x2, @1.5,  Supersport

Sta rec o ovom susretu? Belgija je 66. na fifinoj ljestvici reprezentacija, mlada su ekipa, nisu izborili svjetsko prvenstvo, i ovo je za njih neki novi pocetak. Dosao je novi trener, iskusni Nizozemac Dick Advocaat. Od nama poznatijih igraca u Belgiji igraju Vermaleen, Felaini, Van Buyten, Romel Lukaku, "tinejdzer" iz Anderlechta. Danas treneru domacih nece biti na raspolaganju: Van Buyten, Mirallas i Defour, tri vrlo vazna igraca. Advocaat je pun hvale i postovanja prema nasoj repki: "Bio sam neugodno iznenađen. S obzirom na potencijal, hrvatska reprezentacija morala je otputovati u Južnu Afriku. Pogledajte ‘roster’ momčadi i vidjet ćete da svi igrači nastupaju u velikim ligama i velikim klubovima. Meč s Hrvatskom je veliki test za moju momčad."

Hrvatska zapocinje takodjer novi ciklus priprema za europsko prvenstvo, Bilic je najavio novi nacin igre u obrani, ponukan sa 9 golova koje smo dobili od Engleza u dvije utakmice. Kaze da je Belgija: protivnik po mjeri. Modric i Kranjcar igraju odlicno, Eduardo se vratio nakon ozljede, Olic uvijek spreman, Vukojevic proza dobre partije u Dynamu, cak je i postigao pogodak prosli tjedan. Petric nece konkurirat za napad, Srna je jos nesta upitan. Kako kaze Bilic: " Rezultat je vazan u prijateljskim susretima", tako se ja i nadam i vjerujem da nasi nemogu danas izgubit. Naravno, na jos jednom ce se nac cisto 2, navijacki...

Sretno svima!!!

Dosta sam razmisljao o tome tj o utakmici Hrvatske ja cu odigrati oba daju gol 1.75 ss

Link to comment
Share on other sites

Vizorane dobro si to uočio...mislim da ću ja ispratitit tj. upaltio sam

Prokom over 75,5 mislim da bi to trebalo proći jer ako mogu u Rusiji azbiti 85

nevidim razloga zašto nebi prošao ovaj bet...

I ja ću danas odigrati jedan single..a to je :

Alžir-Srbija 1

Koliko sam vidio i pratim malo po netu tečaj strašno pada na Alžirce i

koef je nerealno postavljen po meni jer ipak je Alžir prvak Afrike i

neznam mislim da su ih book podcjenili....

Link to comment
Share on other sites

21/Crna Gora - Bugarska   tip1   @1.65

Slovenija - Katar   tip1   @1.40

Engleska - Egipat   tip1   @1.40

Portugal - Kina   tip1   @1.20

U21/Nizozemska - Poljska   tip1   @1.40

Šta mislite da odigram ovo?

Stavio bi malo vise para  ;D

Ma neznam prijatelju nisu prijateljske utakmice uvijek pokaz stvarnih odnosa snaga i kvalitete. Ipak za probati uplatiti je dobro samo nemoj pretjerivati.

Link to comment
Share on other sites

21/Crna Gora - Bugarska   tip1   @1.65

Slovenija - Katar   tip1   @1.40

Engleska - Egipat   tip1   @1.40

Portugal - Kina   tip1   @1.20

U21/Nizozemska - Poljska   tip1   @1.40

Šta mislite da odigram ovo?

Stavio bi malo vise para  ;D

Hmm moje misljenje... na prijateljske nikad velike uloge  ;)

20:45 Belgija-Hrvatska, tip x2, @1.5,  Supersport

Sretno svima!!!

Dosta sam razmisljao o tome tj o utakmici Hrvatske ja cu odigrati oba daju gol 1.75 ss

Vjerujem da bi oba daju lako moglo proci, veceras cemo ekspeirmentirat s 3-5-2 formacijom pa ce sigurno na utakmici biti "padova" u igri. S druge strane Advocaat je odlican trener i sigurno ce ih dobro pripremiti, a ima i taj mali "16" godisnji Lukaku iz Anderlechta koji bi nam mogo namucit obranu.

BiH - Ghana

Skoro sve Ghanine utakmice zavrsavaju s malo pogodaka u sto smo se mogli i nedavno uvjerit na africkom kupu nacija. Tako da bi to mobo bit dobar izbor za danas. Under 2,5 gola

Italija - Kamerun

Tu bih se isto opredjelio za malo golova. Nakon sto je Italija razbijena od strane Brazila bilo je jasno da talijani moraju poradit na svojoj famoznoj obrani, Lippi je trener koji ne preferira bas ofanzivnu igru, cesto koristi sistem 4-4-1-1 gdje je organiziranost i trka glavna osovina momcadi. Ako na prvenstvu zele biti imalo blizu obrani naslova ne smiju si dopustit "jeftine golove" te vjerujem da ce Lippi trazit od svoje momcadi da prvo zatvore prilaze svom golu i ocuvaju mrezu, a tek onda se okrenu protivnickom golu. Under 2,5 gola

Link to comment
Share on other sites

03:20 -5,5/Pavlyuchenkova A.-Hercog P., tip 2, @1.6, Lutrija

Pavlyuchenkova, ruskinja, 28 na svijetu, odlicna mlada igracica koja nadolazi. 91. godiste, igra dobro ove godine, uglavnom prolazi prva, druga te po koje trece kolo. Tamo gubi od boljih i iskusnijih igracica: Brisbaine ( Ivanovic A.), AO ( Kuznjecova), Paris ( Dementieva) i Dubai (Williamsica). Ovdje jucer dobila glatko manje poznatu Tatishvili 6-1 6-2.

O Slovenki Hercog sam vec pisao: 53. na ljestvici, 19 joj je godina, slovenka, ove sezone ima 2. kolo Australije, prosli tjedan u finalu izgubila u 3 seta od Wiliamsice. Jucer dobila u 2 seta Dentoni 6-2 6-4.

Susret znaci dvije mlade tenisacice, dajem prednost ruskinji, ali ne toliku da ce proc i ovaj veliki hendikep od 6 razlike. Posto su zene, i sa njima se nikad nezna, kad su kojoj koji dani, neidem sa tolko velikim ulogom, al za nizi do srednji se isplati.

Sretno tko prati!!!

Link to comment
Share on other sites

Sto kazete  da u susretu Engleska-Egipat obje momčadi daju gol??

Po meni svakako nije Egipat bas maciji kasalj evo ubacit cu jednu analizu od drugoga

Svi znamo da su Englezi najveća kladioničarska nacija na svijetu, i ovaj susret je glavni primjer. Egipat je osvojio Afrički kup nacija i dolazi kod Engleske koja grca u problemima i svejedno je tečaj na njih samo 1,40 a realno bi morao biti barem 1,80. Taj isti Egipat je na kupu konfederacija gadno namučio Brazil, tko je gledao sjeća se da igraju kao tim, da nema puno soliranja i da mogu dobiti puno europskih reprezentacija, dok Englesku tresu problemi zbog Terry-Bridge skandala, Rooney je upitan jer United ne želi ozljedu, a novi igrač koji je trebao zaigrati Shawcross je potresen lomom noge Ramseya i ukoliko uđe sigurno će imati problema. Ashley Cole ne igra i obrana Engleza ne izgleda toliko čvrsto da je Egipat ne bi mogao probiti.

Link to comment
Share on other sites

Još bi, za srijedu, istaknuo jedan zanimljiv bet...

Radi se o utakmici Portugal - Kina

Jasno je da je u ovoj utakmici Portugal uvjerljivi favorit te se tečaj na njih kreće oko 1,15-1,20. Prema najavama Portugal bi trebao nastupiti u najjačem sastavu, a jasno je da su puno kvalitetniji od Kine koja će im teško parirati.  Tečaj da će u 90'minuta dati 2 gola i više je samo 1,30, međutim Sportingbet daje čak 3,30 da će u 1.poluvremenu Portugal dati više od 1,5 golova. Dakle, da će dati 2 i više golova u 1.poluvremenu Sportingbet daje nerealno visokih 3,30.

Tečaj je predobar da ovo nebi probao i mislim da se radi o valuebetu, kao i za PSV prije nekoliko dana. Ipak, PSV mi je bio sigurniji par od ovoga danas tako da neće niti približno odigrati, kao kada sam igrao PSV.

201003022218.png

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Više na http://svijetkladjenja.com/2010/03/02/portugal-kina-03032010/

Gledao sam zadnjih 10 minuta i imali su jednu precku i jednu 100%tnu sansu gdje je golman sa 4m odbranio... Moglo je lako biti i više od 2:0... šteta...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use