Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 28.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Danas (0:03 je ;D) ima dosta dobrih parova i nadam se da cu bolje proci,zapravo da ce svi kladionicari bolje proci nego danas.Jos uvijek nisam odabrao parove ali mislim da cu odigrati x2 na Slavena nekako mi se cini da bi moglo proci.Šta vi mislite o tome?

Nisam se još dovoljno informirao o utakmici ali očekujem da će svugdje biti bonus tip i da će se Hajduk jako namučiti. Kakve rezultate imaju iz pripremnih utakmica sumnjam da će biti laka pobjeda Hajduka, ako uopce do nje dođu. Ipak, ne sugeriram veće uloge na ovu utakmicu, a možda je najpametnije odigrati hendikep X2...

Link to comment
Share on other sites

Danas (0:03 je ;D) ima dosta dobrih parova i nadam se da cu bolje proci,zapravo da ce svi kladionicari bolje proci nego danas.Jos uvijek nisam odabrao parove ali mislim da cu odigrati x2 na Slavena nekako mi se cini da bi moglo proci.Šta vi mislite o tome?

Nisam se još dovoljno informirao o utakmici ali očekujem da će svugdje biti bonus tip i da će se Hajduk jako namučiti. Kakve rezultate imaju iz pripremnih utakmica sumnjam da će biti laka pobjeda Hajduka, ako uopce do nje dođu. Ipak, ne sugeriram veće uloge na ovu utakmicu, a možda je najpametnije odigrati hendikep X2...

Pa evo da se malo i ja nadovezem na Belupo i Hajduk mislim da su kladionice dale pre mali tecej na Hajduk recimo na bet at home je 1.25 i drugima online kladionicama da ne nabrajam a na ss 1.40 po meni realni tecaj bi trebao biti 1.80 Inace iz koprivnice sam i nisam bas neki strastveni navijac Belupa ali nevidim da je Hajduk toliko mocniji.Po meni Belupo igra jedan od lijepsih nogometa u HNL a i hajduk nije bio u nekoj formi. Mozda je razlog ovoga tecaja zato sto Slaven igra slabije u gostima mozda Hajduk i pobijedi ali ipak ne vjerujem da ce pobijediti sa takom lakocom kao sto sugerira tecaj na njih.

Link to comment
Share on other sites

Milan - Atalanta    1.35 ss

Milan je jedno vrijeme nerijetko do bodova dolazio u sudačkoj nadoknadi, a sada ide dobro dok ima snage. Vremešnost igračkog kadra čini svoje. Ako na vrijeme naprave dovoljnu razliku, Crno-crveni sposobni su i razbiti protivnika. Takvo što vrlo bi se lako moglo dogoditi slabašnoj Atalanti, čijim se igračima vjerojatno ni ne ide na Meazzu. Razlika u kvaliteti je golema u Milanovu korist, domaći imaju neusporedivo bolji igrački kadar. Sve osim pobjede, i to uvjerljive Milanove pobjede, bilo bi ravno ekstra-senzaciji.

Tottenham - Everton 1    2.00 ss

Da bi održao nadu u četvrto mjesto, Tottenham mora prevladati mini krizu i učiniti sve za pobjedu nad Evertonom. Na svom terenu Pijetlovi su prošlih sezona imali velikih problema s Evertonom i imaju čak tri poraza u nizu, ali ovoga puta mogao bi im pomoći umor Evertona, koji su četvrtak gostovali u Lisabonu kod Sportinga u Europskoj ligi, a ima i dosta ozlijeđenih u svim linijama (Anichebe, Cahill, Fellaini, Hibbert, Jagielka, Senderos). Tottenham će vjerojatno napasti i nastojati gospodariti terenom, uz nadu da bi napadači mogli proraditi jer su baš oni i njihova neefikasnost bili ključni razlozi prvenstvenih neuspjeha u 2010 Ili cak odigrati 1x 1,20 ss

Sevilla - Athletic Bilbao  1    1.65 ss

Sevilla iznenađujuće ove sezone mnogo bolje partije pruža u gostima, dok su Baski domaćinska momčad, koja na svom San Mamesu znaju iznenaditi najveće momčadi Španjolske. Andalužani su mnogo kvalitetniji od Athletic Bilbaa, pa bi sve osim čiste jedinice bilo veliko iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

Roeselare-RSC Anderlecht 28.02. 20:30

briöi par 316 2 1,40

Anderlecht suvereno grabi prema naslovu prvaka. Pred njima je gostovanje kod jedne od najslabijih ekipa, kod ekipe koja se bori za opstanak u ligi. Očekujem uvjerljivu pobjedu Anderlechta.

Kanada-SAD 28.02. 21:15

briöi par 37 1X 1,45

Jako zanimljiva utakmica, finale ZOI u hokeju. U prvoj utakmici je SAD slavio u grupi, i to je ujedno jedini poraz Kanađana. Ipak, ne mogu zaboraviti pobjedu Kanađana protiv Rusa 7:3, kao i njihovu jako dobru igru uz podršku cijele dvorane. Očekujem da će im se Kanađani revanširati za poraz, te da će uzeti zlato.

FC Gossau-FC Lugano 28.02. 15:00

briöi par 599 2 1,50

Ovo mi je statistički jako izgledan par. Zadnji protiv prvog, Gossao je najslabija ekipa u ligi te su do sada sakupili cijelih 7 bodova u 16 utakmica.. Njihov prvi susret igrao se prošle godine i vodeći Lugano je slavio 7:0. Lugano je najjaca ekipa u ligi, u gostima ima fenomenalan skor 6 2 0 i sumnjam da je Gossau kadar ovdje uzeti bodove. Mislim da je tečaj čakl i prevelik na Lugano...

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me sad pisat analizu, a vjerujem da nije ni potrebna, PSV i hendikep, 1/1 sta god, sve bi trebalo proc 1.4, za double odlicno. Waalvijk ocajan, treba odmah ujutro otic, vidim da je u lutriji smanjen cisti kec vec na 1.15, hendi i p/k je 1.35. Po meni zicer dana...vise "sutra" po danu...

Evo lijepi VB, valjda će biti malo srece da prođe...

Sportingbet daje čak 2,90 da će PSV dati više od 1,5 gol u 1.poluvremenu. Statistički i po kvaliteti očekujem 2:0 ili 3:0 na poluvremenu...

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Link to comment
Share on other sites

Danas (0:03 je ;D) ima dosta dobrih parova i nadam se da cu bolje proci,zapravo da ce svi kladionicari bolje proci nego danas.Jos uvijek nisam odabrao parove ali mislim da cu odigrati x2 na Slavena nekako mi se cini da bi moglo proci.Šta vi mislite o tome?

..Hajduk danas tuce u hendikepu ovu utakmicu...poznato je da je reja otisa,i da je sad malo teska situacija u hajduku..al bas zato mislin da ce danas proradit splitski ,,dispet'' i da ce jednostavno ostavit igraci srce na terenu..a i torcida ce maksimalno podrzat hajduka danas..jer i oni zele da se hajduk izvuce vise iz ove krize ... toliko od mene

Link to comment
Share on other sites

Ajax-Utrecht gost ne daje gol 2.05

PSV-RKC Waalwijk gost ne daje gol 1.90

Odlične kvote. Ajax i PSV dvije najbolje momčadi što se tiče primljenih golova. Ajax je primio 17 dok je PSV 15. Utrecht i Waalwijk su im čista suprotnost, u 6 zadnjih utakmica zabili su 5 tj. 3 gola. Na tablici forme su 18. (zadnji) i 16. Ovo je čista pobjeda domaćina. Utrecht je pokazao znakove života protiv Brede, ali u tablici forme Ajax je primio samo jedan gol (u ligi) PSV je primio 2 gola (u ligi).

Link to comment
Share on other sites

PSV(-1) - Waalwijk, tip 1, @ 1.55

Milan-Atalanta, tip 1, @ 1.35

Bayern- HSV, tip 1, @1.55

Ukupno 3.24

Lutrija!!!

PSV izraziti favorit danas, proslo kolo remizirali sa Spartom Rotterdam, mislim da nemogu dvaput zaredom,bore se za prvo mjesto sa Twenteom. Waalwijk ocajan, zadnji, sa 12 bodova iz 24 utakmice. Kao gost ima jednu pobjedu i 11 poraza. Lutrija daje odlicnu kvotu na hendikep, 1.55, koju objerucke uzimam.

Milan igra odlicno, Ronaldinho se probudio, Pato se vratio, nema Gatuzza, Zambrote, Ambrosinija i Seedorfa. 4 boda zaostaju za Interom, ovakve utakmice moraju pobjedjivat. Atalanta je losa ove sezone, predzadnji su, ostaje im borba za opstanak, bodove ce morat negdje drugdje potrazit.

HSV u Munchen dolazi bez udarnog dvojca, Petrica i Van Nisterlooya. Bayern je kompletan, jucerasnjim kiksom Leverkusena otvara im se prilika sjest na prvo mjesto, nisu skoro imali ovako jak sastav. Predvodjen Robbenom i Riberyem, uz napadace kakvi su Klose, Gomez i Olic, u stanju su svakog pobjedit, pogotovo kod kuce, mislim da ce nakon ovog kola zasjest na celo lige i da nece se "ustajat" vise.

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me sad pisat analizu, a vjerujem da nije ni potrebna, PSV i hendikep, 1/1 sta god, sve bi trebalo proc 1.4, za double odlicno. Waalvijk ocajan, treba odmah ujutro otic, vidim da je u lutriji smanjen cisti kec vec na 1.15, hendi i p/k je 1.35. Po meni zicer dana...vise "sutra" po danu...

Evo lijepi VB, valjda će biti malo srece da prođe...

Sportingbet daje čak 2,90 da će PSV dati više od 1,5 gol u 1.poluvremenu. Statistički i po kvaliteti očekujem 2:0 ili 3:0 na poluvremenu...

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Odlučio sam da će mi ovo danas biti ujendo i bet dana. Bolje na ovome riskirati nego slagati 4-5 parova po 1,30...

PSV ima jedan od najboljih napada, dok je Waalwijk najslabija ekipa sa jednom od najgorih odbrana. Tečaj za 1/1 je negdje samo 1,25, tečaj na pobjedu 1,10-1,20, tečaj da PSV daje gol 1,03, tečaj za poluvrijeme 1 oko 1,40. Pa zašto je onda ovoliki tečaj da će PSV dati bar 2 gola u 1.pol.

Nakon ispadanja u Europi mogli bi se "iskaliti" na ovoj ekipi, i nebi se začudio ako bi utakmica završila slično kao Dinamo - Croatia Sesvete jučer...

E da. Tečaj da će PSV dati 2 gola i više je 1,30. Procijenite sami dali je realan tečaj 2,90 da će dati bar 2 gola u 1.poluvremenu...

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me sad pisat analizu, a vjerujem da nije ni potrebna, PSV i hendikep, 1/1 sta god, sve bi trebalo proc 1.4, za double odlicno. Waalvijk ocajan, treba odmah ujutro otic, vidim da je u lutriji smanjen cisti kec vec na 1.15, hendi i p/k je 1.35. Po meni zicer dana...vise "sutra" po danu...

Evo lijepi VB, valjda će biti malo srece da prođe...

Sportingbet daje čak 2,90 da će PSV dati više od 1,5 gol u 1.poluvremenu. Statistički i po kvaliteti očekujem 2:0 ili 3:0 na poluvremenu...

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Odlučio sam da će mi ovo danas biti ujendo i bet dana. Bolje na ovome riskirati nego slagati 4-5 parova po 1,30...

PSV ima jedan od najboljih napada, dok je Waalwijk najslabija ekipa sa jednom od najgorih odbrana. Tečaj za 1/1 je negdje samo 1,25, tečaj na pobjedu 1,10-1,20, tečaj da PSV daje gol 1,03, tečaj za poluvrijeme 1 oko 1,40. Pa zašto je onda ovoliki tečaj da će PSV dati bar 2 gola u 1.pol.

Nakon ispadanja u Europi mogli bi se "iskaliti" na ovoj ekipi, i nebi se začudio ako bi utakmica završila slično kao Dinamo - Croatia Sesvete jučer...

E da. Tečaj da će PSV dati 2 gola i više je 1,30. Procijenite sami dali je realan tečaj 2,90 da će dati bar 2 gola u 1.poluvremenu...

Dame i gospodo PSV vodi 2:0 nakon 19'minute. Pogođen je tečaj 2,90  ;D ;D ;D ;D ;D

Nadam se da je još nekto ispratio ;)

6' [1 - 0] B. Dzsudzsak (pen.)

19' [2 - 0] I. Afellay

Link to comment
Share on other sites

Mrzi me sad pisat analizu, a vjerujem da nije ni potrebna, PSV i hendikep, 1/1 sta god, sve bi trebalo proc 1.4, za double odlicno. Waalvijk ocajan, treba odmah ujutro otic, vidim da je u lutriji smanjen cisti kec vec na 1.15, hendi i p/k je 1.35. Po meni zicer dana...vise "sutra" po danu...

Evo lijepi VB, valjda će biti malo srece da prođe...

Sportingbet daje čak 2,90 da će PSV dati više od 1,5 gol u 1.poluvremenu. Statistički i po kvaliteti očekujem 2:0 ili 3:0 na poluvremenu...

http://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_19719b_3255

Odlučio sam da će mi ovo danas biti ujendo i bet dana. Bolje na ovome riskirati nego slagati 4-5 parova po 1,30...

PSV ima jedan od najboljih napada, dok je Waalwijk najslabija ekipa sa jednom od najgorih odbrana. Tečaj za 1/1 je negdje samo 1,25, tečaj na pobjedu 1,10-1,20, tečaj da PSV daje gol 1,03, tečaj za poluvrijeme 1 oko 1,40. Pa zašto je onda ovoliki tečaj da će PSV dati bar 2 gola u 1.pol.

Nakon ispadanja u Europi mogli bi se "iskaliti" na ovoj ekipi, i nebi se začudio ako bi utakmica završila slično kao Dinamo - Croatia Sesvete jučer...

E da. Tečaj da će PSV dati 2 gola i više je 1,30. Procijenite sami dali je realan tečaj 2,90 da će dati bar 2 gola u 1.poluvremenu...

Dame i gospodo PSV vodi 2:0 nakon 19'minute. Pogođen je tečaj 2,90  ;D ;D ;D ;D ;D

Nadam se da je još nekto ispratio ;)

6' [1 - 0] B. Dzsudzsak (pen.)

19' [2 - 0] I. Afellay

bas htjedoh napisat, sto volim "okruzit" listic vec u 20.-oj min...i hendi i ovo proslo...sad se ima za jos jedan... :D

Link to comment
Share on other sites

Italija

Milano - Atalanta

Klađenje na susret

2010-02-28 14:00:00

Milano @ 1.28

Čekanje

Engleska

Liverpool - Blackburn

Klađenje na susret

2010-02-28 15:00:00

Liverpool @ 1.36

Čekanje

Španjolska

Sevilla - Athletic Bilbao

Klađenje na susret

2010-02-28 18:00:00

Sevilla @ 1.61

Čekanje

Španjolska

Xerez - Espanyol

Dvostruka šansa

2010-02-28 16:00:00

Espanyol i Neriješeno @ 1.37

Čekanje

Nizozemska

PSV - RKC Waalwijk

Klađenje na susret

2010-02-28 13:30:00

PSV @ 1.10

Pobjeda

Nisam prije stigao to je moj za danas

Link to comment
Share on other sites

PSV(-1) - Waalwijk, tip 1, @ 1.55

Milan-Atalanta, tip 1, @ 1.35

Bayern- HSV, tip 1, @1.55

Ukupno 3.24

Lutrija!!!

PSV izraziti favorit danas, proslo kolo remizirali sa Spartom Rotterdam, mislim da nemogu dvaput zaredom,bore se za prvo mjesto sa Twenteom. Waalwijk ocajan, zadnji, sa 12 bodova iz 24 utakmice. Kao gost ima jednu pobjedu i 11 poraza. Lutrija daje odlicnu kvotu na hendikep, 1.55, koju objerucke uzimam.

Milan igra odlicno, Ronaldinho se probudio, Pato se vratio, nema Gatuzza, Zambrote, Ambrosinija i Seedorfa. 4 boda zaostaju za Interom, ovakve utakmice moraju pobjedjivat. Atalanta je losa ove sezone, predzadnji su, ostaje im borba za opstanak, bodove ce morat negdje drugdje potrazit.

HSV u Munchen dolazi bez udarnog dvojca, Petrica i Van Nisterlooya. Bayern je kompletan, jucerasnjim kiksom Leverkusena otvara im se prilika sjest na prvo mjesto, nisu skoro imali ovako jak sastav. Predvodjen Robbenom i Riberyem, uz napadace kakvi su Klose, Gomez i Olic, u stanju su svakog pobjedit, pogotovo kod kuce, mislim da ce nakon ovog kola zasjest na celo lige i da nece se "ustajat" vise.

Sretno svima!!!

Osto Bayern...jos malo, pa navijanje pocima  :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use