Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 27.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Borac Banja Luka - Laktaši 2  10,50 bwin

Svugdje je par blokiran, i u BIH. U ponudi još ima kod bwina: (tečaj 10,50)

https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69869

Napominjem da ovo nije dojava, već samo upozoravam na indikativno blokiranje ovog para...

Evo prenosim info (nisam ja autor)

Borac Banja Luka - Laktasi

pick: AW @ 10.50 bwin

Line after the first part of the season was second in the table immediately after Sarajevo, the leading position in Europe. However, now it is already another story. Management knows that in the case of the release in Europe have to allocate big money to renovate the stadium, and it seems that the main goal now''does not come out in Europe''. In addition to the transitional period has gone half the team, uglanvom players who carried out the first part of the season, including top scorer and brain Bilbija team Stojan Vranjes. Borac coach who led the first part of the season, withdrew from''family reasons''but is a public secret that he disagreed with the policy of the club. Brought the coach of Serbia Zoran Maric, who in addition to being at one time led the Vojvodina, mostly practicing a''guest''clubs in Serbia. Brought in some players, however their kvalalitet is very questionable, and most fans feared for the second part of the season.

With the pusher is another story. After the first part of the season finished at the bottom of the table, there were positive things in the transitional period. Club managers have taken over from Germany, who have big plans for the club. Most players from the first part of the season is driven, and now it is a lot of second team. The goal this season is survival, and the next title. They brought two very talented Nigerian players whose renowned manager Jay Jay Okocha. In the first part of the season Borac got away Laktasi, and that among the clubs I'd always have some cooperation, it is possible that today Laktasi return points. But even without that, Laktasi currently have much better team.

Bookmakers obviously do not know the details of this meeting, Odds on Borac in Banja Luka is 1.70-1.75

Laktasi 4/10

Link to comment
Share on other sites

Borac Banja Luka - Laktaši 2  10,50 bwin

Svugdje je par blokiran, i u BIH. U ponudi još ima kod bwina: (tečaj 10,50)

https://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69869

Napominjem da ovo nije dojava, već samo upozoravam na indikativno blokiranje ovog para...

Evo prenosim info (nisam ja autor)

Borac Banja Luka - Laktasi

pick: AW @ 10.50 bwin

Da svakako vrijedi probati a neki vec jesu

Line after the first part of the season was second in the table immediately after Sarajevo, the leading position in Europe. However, now it is already another story. Management knows that in the case of the release in Europe have to allocate big money to renovate the stadium, and it seems that the main goal now''does not come out in Europe''. In addition to the transitional period has gone half the team, uglanvom players who carried out the first part of the season, including top scorer and brain Bilbija team Stojan Vranjes. Borac coach who led the first part of the season, withdrew from''family reasons''but is a public secret that he disagreed with the policy of the club. Brought the coach of Serbia Zoran Maric, who in addition to being at one time led the Vojvodina, mostly practicing a''guest''clubs in Serbia. Brought in some players, however their kvalalitet is very questionable, and most fans feared for the second part of the season.

With the pusher is another story. After the first part of the season finished at the bottom of the table, there were positive things in the transitional period. Club managers have taken over from Germany, who have big plans for the club. Most players from the first part of the season is driven, and now it is a lot of second team. The goal this season is survival, and the next title. They brought two very talented Nigerian players whose renowned manager Jay Jay Okocha. In the first part of the season Borac got away Laktasi, and that among the clubs I'd always have some cooperation, it is possible that today Laktasi return points. But even without that, Laktasi currently have much better team.

Bookmakers obviously do not know the details of this meeting, Odds on Borac in Banja Luka is 1.70-1.75

Laktasi 4/10

Link to comment
Share on other sites

Kostelić na postolju 3,50

Danas se vozi slalom i mislim da se je bwin ipak malo zaletio sa tečajem. Realno svih 7 skijaša iz prve jakosne skupine legitimno polaže pravo da se nadaju postolju, ipak i među njima ima razlika, a rekao bi da su Ivici Herbst i Lizeraux glavni konkurenti za medalje. Ipak, Kostelić se nebrojeno puta dokazao i nemam mu razloga za ovaj tečajj ne vjerovati. U našim kladionicama se tečaj kreće oko 2,00.

Bode Miller ne završava utrku  1,70

Dobar tečaj za ovaj bet, očekivao sam oko 1,30. Bode Miller je na ovim ZOI postigao čudo i može biti presretan sa postignutim rezultatima. Do sada je, začuđujuce, sve utrke završio, međutim očekuje ga slalom gdje on najviše ispada. Zna da se ovdje mora baciti na glavu ukoliko želi uzeti medalju, a drugo ga niti ne zanima. Statistika kaže da je Bode Miller u zadnjih 18 slalomski utrka izletio sa staze čak 12 puta. Dakle slalomsku vožnju završava svaku treću utrku, i to u Svjetskom Kupu gdje mnogi voze za bodove. Ovdje se vozi za medalje...

Obavještavam sve članove foruma da smo u suradnji sa bwinom uspjeli omoguciti svim članovima i posjetiteljima foruma bonus od 30eura prilikom registracije na bwin kladionici. Iako bwin trenutno ne daje bonus ukoliko se registrirate preko njihove stranice, ako prilikom registracije koristite ovaj link http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871 nakon što se registrirate i uplatite iznos taj iznos će biti udvostručen do iznosa od 30 eura.

Dakle ukoliko uplatite npr. 20e dobiti ćete bonus od još 20e i na računu ćete imati 40e.

Ukoliko uplatite 30e na računu ćete imati 60e, a ako uplatite iznos veći od 30e, npr. 100e na računu ćete imati bonus od 30e i uplaceni iznos, dakle, u ovom slučaju, 130e.

200903231751.png

Registrirajte se putem ovog linka i uzmite bonus http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

Za sva pitanja oko bonusa slobodno nas kontaktirajte na svijetkladjenja@gmail.com

Evo mogu reci da mi se dogodio apsurd kod bwina prijatelj me je prijavio prije mozda 2 ili 3 mjeseca jer ja nisam bio siguran a on je vec njihov korisnik a on je negdje pogrijesio u prijavi neki podatak je krivo napisao. A ja nesluteci na to poslao sam im kopiju osobnog dokumentka i oni su otkrili pogresku i zatvorili racun bwin je svoje obavio isplatio mi je preostali novac s racuna svaka cast! ali mene zanima dali ja ponovno mogu postati njihov korisnik jako sam sa njima zadovoljan. a vidim da se ti goksim puno u to razumijes sto mislis???

Link to comment
Share on other sites

ipak jos nesta:

01:40  -6,5/V.Williams-Hercog P., tip 2, @1.6, Lutrija 6/10

O Willimsici se zna puno stvari, godinama u tenisu, profesionalka od 1994. 30 joj je godina, ove sezone odlicno igra. ima cetvrtfinale Australije, prosli tjedan osvojila Dubai, na ovom turniru redom dobila Johanson 6-2 6-3, Kanepi 6-4 6-4, Tio Pous 4-6 6-3 7-5. Ovdje treba reci da je gubila 5-0 u zadnjem setu te se onda probudila i imala je srece sto je slaba igracica mentalno bila s druge strane mreze. Jucer dobila Gollovits 6-4 2-6 6-2. Da se razumijemo, turnir se igra na zemlji, a zemlja je najslabija podloga Amerikanki.

Hercog je 60. na ljestvici, igracica koja dolazi, 19 joj je godina, slovenka, desnjakinja, ove sezone ima 2. kolo Australije, na ovom turniru redom dobila u dva seta De los Rios, Cornet, Szavay( predala ), Suarez navarro.

Hendikep je dosta visoko postavljen, ocekujem otpor Slovenke bar u prvom setu, odgovaraju i po break u svakom setu. Williamsica pobjedjuje al ne tolko uvjerljivo, finale je ipak ovo, mislim da nece bit razbijanje totalno od strane Williamsice.

Sretno!!!

Link to comment
Share on other sites

Registrirajte se putem ovog linka i uzmite bonus http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=69871

Evo mogu reci da mi se dogodio apsurd kod bwina prijatelj me je prijavio prije mozda 2 ili 3 mjeseca jer ja nisam bio siguran a on je vec njihov korisnik a on je negdje pogrijesio u prijavi neki podatak je krivo napisao. A ja nesluteci na to poslao sam im kopiju osobnog dokumentka i oni su otkrili pogresku i zatvorili racun bwin je svoje obavio isplatio mi je preostali novac s racuna svaka cast! ali mene zanima dali ja ponovno mogu postati njihov korisnik jako sam sa njima zadovoljan. a vidim da se ti goksim puno u to razumijes sto mislis???

Vjerujem da nebi trebalo biti problema. Najbolje bi bilo da im napišeš mail i obajsniš da nisi imao namjere unositi krive podatke, te da bi se ponovo registrirao. Vjerujem da će ti dati. Možeš se ti i sada registrirati ali nebi ti to preporučio, da nebi bilo nekih problema prilikom isplate. Dakle, najbolje im pošalji mail, odgovoriti će ti u 24 sata.

Javi kako je prošlo. Ako bude nekih problema, ima i drugih kladionica, gdje vjerojanto još niste otvorili račun pa niste niti iskoristili bonus na prvu uplatu, a također su konkurentne bwinu...

Link to comment
Share on other sites

Kostelić na postolju 3,50

Danas se vozi slalom i mislim da se je bwin ipak malo zaletio sa tečajem. Realno svih 7 skijaša iz prve jakosne skupine legitimno polaže pravo da se nadaju postolju, ipak i među njima ima razlika, a rekao bi da su Ivici Herbst i Lizeraux glavni konkurenti za medalje. Ipak, Kostelić se nebrojeno puta dokazao i nemam mu razloga za ovaj tečajj ne vjerovati. U našim kladionicama se tečaj kreće oko 2,00.

e pa svaka čast na ovome, fantastično uočeno !

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use