Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 26.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Nogomet  Austria 1.Liga

19:30  Mattersburg – Austria Vienna  2 @ 1.90 bwin

Ovaj mi je par zapao za oko čim sam ga ugledao.Mattersburg se nalazi na sigurnom šestom mijestu sa 26 bodova i na tablici ne može ni gore ni dole.Ovu su godinu započeli jadno,jedva pobijedivsi na domaćem terenu Magnu (1:0) koja u gostima ima katastrofalan učinak (1-1-7)  i u gostima ih je Sturm isprašio (4:0).Nikakvog posebnog motiva u današnjem meču neće imati osim da razbiju maler jer im u goste dolazi ekipa čija su oni redovna mušterija.Tim Austrie uvijek ima velike ambicije pa su tako i započeli ovu godinu.Nalaze se na trećem mijestu sa 42 boda i prvoplasirani Salzburg im bijezi samo tri boda.Rapid takođe ima identičan broj bodova kao Austria i takođe konkuria za titulu prvaka.Ono što Austriji ide u prilog je što se u ovom kolu njeni jedini protivnici sastaju međusobno pa ima šansu da se ili približi Salzburgu ili odmakne Rapidu.Početak godine su obiljezili pobijedama protiv Kapfenbergha (4:3) i Austrije Kornten (4:1) i pokazali da ne odustaju od titule prvaka.Imaju odličnog protivnika za upisati nova tri boda,veći motiv,bolji tim i tradiciju na svojoj strani.Koeficijent na pobijedu Austrije kladionice procijenjuju na 1.90 i ne bi je trebalo ispustiti.Toliko od mene…

Link to comment
Share on other sites

Varteks - Siscia X2 1,45

19. kolu 1. HRL Dukat Premijer lige Siscijaši će na gostovanje u Varaždin kod Varteks di Capria. U prvoj utakmici je Siscia slavila na domaćem terenu sa 34:28. Kakav uzvrat se očekuje pitali smo Siscijinog pivota Maria Turana.

- Trenutačno satnje u Varteksu je poznato, nisu dobili plaće od 9.mjeseca, ne treniraju redovito, otišlo im je par važnih igrača(Batinović,Knez)… No takve utakmice je najteže igrati, kada se zna da ti je protivnik oslabljen i da ne treniraju redovito. Sigurno neće biti lagana utakmica, no ukoliko se dobro pripremimo i odigramo kako znamo mislim da naša pobjeda neće doći u pitanje jer smo individualno i kolektivno kvalitetniji,u dobroj igračkoj formi i željni pobjede i uspjeha u svakoj utakmici…

Utakmica je na rasporedu 26.02.2010. u 19:00h u dvorani Varaždin, Graberje 31.

Link to comment
Share on other sites

Ova Siscia bi trebala proći ja sam odigrao single..

Varteksu ovaj tjedan otišla još trojica igrača imaju kratku klubu i na

klupi ne da su im juniori nego kadeti....Bavim se rukometom pa znam

tak neke informacije...Tako da prva šestorica koji su i inače bili

juniori moraju igrati od prve minute i neće moći izdržati cijelu tekmu

a Siscia je u usponu forme i hvataju europske bodove...

Mislim da je to 2 bez straha...

Link to comment
Share on other sites

Ova Siscia bi trebala proći ja sam odigrao single..

Varteksu ovaj tjedan otišla još trojica igrača imaju kratku klubu i na

klupi ne da su im juniori nego kadeti....Bavim se rukometom pa znam

tak neke informacije...Tako da prva šestorica koji su i inače bili

juniori moraju igrati od prve minute i neće moći izdržati cijelu tekmu

a Siscia je u usponu forme i hvataju europske bodove...

Mislim da je to 2 bez straha...

Tečaj je pao sa 2,50 na 1,65. Koliko vidim svugdje je blokirano, jedino se u Lutriji može uplatiti po 1,65...

Link to comment
Share on other sites

Moj danas:

201002261410.png

Od SAD-a očekujem da će dominirati cijelu utakmicu i nadam se finalu Kanada - SAD gdje bi im se Kanađani odužili za poraz, uz dobar tečaj. Statistički SAD dosta pucaju na gol...

Po pitanju skijanja za 1,85 za "Koliko će njemačkih skijaša završiti među najboljih 10? Tip: Manje od 2,5" mi je totalno nerealan koef. Ok, od Marie Riesch očekujem da će biti na postolju, čak mislim da bi mogla biti bolja i do Schild tj. da će biti prva. Uz nju, njezina sestra Sussane je veliki talent, ali još je neiskusna i lako moguće da izgori u želji za dobrim plasmanom. Ona bi još i mogla ući u top 10, ali su šanse u najmanju ruku 50-50 za to. Na nju je tečaj 4,00 da će biti na postolju. Dvije skijašice i smiju biti u top 10 pa da obje i budu bet i dalje prolazi.

Zaprijetiti top 10 još može Chmelar i Geiger. Geiger po kvaliteti teško može u top 10 i moralo bi se poklopiti puno toga, a sumnjam da će i sestre Riesch i Chmelar odvoziti obje vožnje kako su zamislile. Bar će jedna kiksati, a mislim da to neće biti Maria...

Za Kanadu je kolega već napisao. Gledao sam ih protiv Rusa i moram priznati da sam očekivao da će pobjediti, ali kako su odigrali 1/3...pa to je bilo stvarno nevjerojanto. Dali su 4 gola jednoj Rusiji u manje od 20 minuta. Sumnjam da ć im itko stati na put...

Link to comment
Share on other sites

za utakmicu SAD - Finska ja predviđam da će biti jako gusta tekma

- po mom mišljenju je gotovo sigurno da će biti manje od 5,5 golova na utakmici jer će braniti za Finsku Kiprusoff, a za SAD će braniti Miller (dva jako dobra golmana koji jako rijetko dopuštaju puno golova) obojici je po mom nekakvom iskustvu 3 primljena gola plafon i sigurno da sad za Olimpijadu neće dovoljavati puno golova pogotovo što je polufinale i borba za medalju

- uz to SAD je protiv malo jačih reprezentacija igrao guste tekme, dok Finci na turniru nisu odigrali over tekmu (ako ne računamo onu prvu protiv Bjelorusije 5:1)...ovo je polufinale i sigurno da neće biti golijade, svaki napad će biti važan (bit će ovo drugačije polufinale od onog Kanada - Slovačka gdje će vjerojtano Kanađani pobjedit u hendikepu)

- Za Finsku u ovoj utakmici se vrača kažnjeni igrač Joni Pitkanen (bio je kažnjen za utakmicu četvrtfinala protiv Češke) on je vrlo bitan obrambeni igrač Finske i s njim obrana je još čvršča...česi im nisu uspjeli zabiti ni gol....a Amerikanci nisu Švicarcima zabili niti jedan gol sve do treće trećine koliko će im trebat da zabiju gol Fincima onda??

- Ja ako moram birat pobjednika između ove dvije reprezentacije ja bi izabro Finsku jer su Ameri do sada na turniru igrali samo sa Kanađanima (u toj tekmi su Kanađani bili neprepoznatljivi i zato su Ameri slavili), dva puta sa malim skorom pobjedili Švicarce 3:1 i 2:0...te očekivano pobjedili Norvežane sa većom razlikom 6:1...

- da zaključim...mislim da može biti svega u ovoj tekmi ali da je under dosta siguran!!!

Link to comment
Share on other sites

Schalke 04 - B.Dortmund 02.26. 20:30

U 24. kolu Njemacke Bundeslige B.Dortmund dolazi u goste Shcalke-u.Ovo bi trebala biti jedna vrlo zanimljiva i vrlo ljepa utakmica.Schalke se trenutačno nalazi na 3.mjestu sa 45 bodova i svakako do kraja imaju velike sanse za 1.mjesto.Dortmund je trenutacno 5.na ljestvici sa 6 bodova manje od Schalke-a.Schalke je svoj prvi poraz  u 2010. godini dozivio protiv Wolsburga proslo kolo.Schalke je kod kuce pobijedio vec 6 utakmica za redom,pritom su uspijeli primiti tek 1 gol.Borusia je isto tako u sjajnoj formi.U zadnjem kolu su uspijeli pobijediti 4-1 Hannover,no u toj utakmici Borusia nije bas blistala,napravili su dosta pogreski na sredini terena ali Hannover to nije bio u stanju iskoristiti.Tim poput Schalke-a svakako nece dopustati Dortmundu takve pogreske.Schalke nema zapravo neke izvrsne napadace,na trecem mjestu Bundeslige se nalaze najvise zaslugama obrane i njihovog sjajnog vratara.U gostujucem timu je  obrnuta situacija oni se ponajvise oslanjaju na svoje napadace.Najbolji strijelac u gostujucoj ekipi je Barrios koji je suspendiran i nece nastupiti veceras.Za kraj jos samo da napisem da je Dortmund uspio pobijediti tek jednom na Schalkeovom terenu u zadnjih 12 odigrarnih utakmica.

Schalke 04  @2.10

Iznad 2.5    @1.85

Link to comment
Share on other sites

za utakmicu SAD - Finska ja predviđam da će biti jako gusta tekma

- po mom mišljenju je gotovo sigurno da će biti manje od 5,5 golova na utakmici jer će braniti za Finsku Kiprusoff, a za SAD će braniti Miller (dva jako dobra golmana koji jako rijetko dopuštaju puno golova) obojici je po mom nekakvom iskustvu 3 primljena gola plafon i sigurno da sad za Olimpijadu neće dovoljavati puno golova pogotovo što je polufinale i borba za medalju

- uz to SAD je protiv malo jačih reprezentacija igrao guste tekme, dok Finci na turniru nisu odigrali over tekmu (ako ne računamo onu prvu protiv Bjelorusije 5:1)...ovo je polufinale i sigurno da neće biti golijade, svaki napad će biti važan (bit će ovo drugačije polufinale od onog Kanada - Slovačka gdje će vjerojtano Kanađani pobjedit u hendikepu)

- Za Finsku u ovoj utakmici se vrača kažnjeni igrač Joni Pitkanen (bio je kažnjen za utakmicu četvrtfinala protiv Češke) on je vrlo bitan obrambeni igrač Finske i s njim obrana je još čvršča...česi im nisu uspjeli zabiti ni gol....a Amerikanci nisu Švicarcima zabili niti jedan gol sve do treće trećine koliko će im trebat da zabiju gol Fincima onda??

- Ja ako moram birat pobjednika između ove dvije reprezentacije ja bi izabro Finsku jer su Ameri do sada na turniru igrali samo sa Kanađanima (u toj tekmi su Kanađani bili neprepoznatljivi i zato su Ameri slavili), dva puta sa malim skorom pobjedili Švicarce 3:1 i 2:0...te očekivano pobjedili Norvežane sa većom razlikom 6:1...

- da zaključim...mislim da može biti svega u ovoj tekmi ali da je under dosta siguran!!!

Ovo je BRUTALNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nije gotova ni prva trećina a Amerikanci već vode sa 6:0...tko bi mogao ovakav predvidjet rasplet....strašno!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Schalke 04 - B.Dortmund 02.26. 20:30

U 24. kolu Njemacke Bundeslige B.Dortmund dolazi u goste Shcalke-u.Ovo bi trebala biti jedna vrlo zanimljiva i vrlo ljepa utakmica.Schalke se trenutačno nalazi na 3.mjestu sa 45 bodova i svakako do kraja imaju velike sanse za 1.mjesto.Dortmund je trenutacno 5.na ljestvici sa 6 bodova manje od Schalke-a.Schalke je svoj prvi poraz  u 2010. godini dozivio protiv Wolsburga proslo kolo.Schalke je kod kuce pobijedio vec 6 utakmica za redom,pritom su uspijeli primiti tek 1 gol.Borusia je isto tako u sjajnoj formi.U zadnjem kolu su uspijeli pobijediti 4-1 Hannover,no u toj utakmici Borusia nije bas blistala,napravili su dosta pogreski na sredini terena ali Hannover to nije bio u stanju iskoristiti.Tim poput Schalke-a svakako nece dopustati Dortmundu takve pogreske.Schalke nema zapravo neke izvrsne napadace,na trecem mjestu Bundeslige se nalaze najvise zaslugama obrane i njihovog sjajnog vratara.U gostujucem timu je  obrnuta situacija oni se ponajvise oslanjaju na svoje napadace.Najbolji strijelac u gostujucoj ekipi je Barrios koji je suspendiran i nece nastupiti veceras.Za kraj jos samo da napisem da je Dortmund uspio pobijediti tek jednom na Schalkeovom terenu u zadnjih 12 odigrarnih utakmica.

Schalke 04  @2.10

Iznad 2.5    @1.85

FT 2:1 ;D

Link to comment
Share on other sites

Moj danas:

201002261410.png

Od SAD-a očekujem da će dominirati cijelu utakmicu i nadam se finalu Kanada - SAD gdje bi im se Kanađani odužili za poraz, uz dobar tečaj. Statistički SAD dosta pucaju na gol...

Po pitanju skijanja za 1,85 za "Koliko će njemačkih skijaša završiti među najboljih 10? Tip: Manje od 2,5" mi je totalno nerealan koef. Ok, od Marie Riesch očekujem da će biti na postolju, čak mislim da bi mogla biti bolja i do Schild tj. da će biti prva. Uz nju, njezina sestra Sussane je veliki talent, ali još je neiskusna i lako moguće da izgori u želji za dobrim plasmanom. Ona bi još i mogla ući u top 10, ali su šanse u najmanju ruku 50-50 za to. Na nju je tečaj 4,00 da će biti na postolju. Dvije skijašice i smiju biti u top 10 pa da obje i budu bet i dalje prolazi.

Zaprijetiti top 10 još može Chmelar i Geiger. Geiger po kvaliteti teško može u top 10 i moralo bi se poklopiti puno toga, a sumnjam da će i sestre Riesch i Chmelar odvoziti obje vožnje kako su zamislile. Bar će jedna kiksati, a mislim da to neće biti Maria...

Za Kanadu je kolega već napisao. Gledao sam ih protiv Rusa i moram priznati da sam očekivao da će pobjediti, ali kako su odigrali 1/3...pa to je bilo stvarno nevjerojanto. Dali su 4 gola jednoj Rusiji u manje od 20 minuta. Sumnjam da ć im itko stati na put...

Kad te neće te neće...

Nevjerojatno da je SAD slavio sa 6:1 a da nisam pogodio udarce na gol. Prije 3/3 je bilo 22:11 za SAD, ali kad sam ja u pitanju ništa nije nemoguće, pa niti da u toj situaciji ne pogodim bet...

Naravno, skijanje sma pogodio, i to dosta dobro. M.Riesch je prva (6,00) a sestra joj je ispala kao što sam i računao da bi se lako moglo desiti...  Uglavnom samo jedna Njemica u top10, ali šta mi vrijedi...

201002262316.png

Link to comment
Share on other sites

za utakmicu SAD - Finska ja predviđam da će biti jako gusta tekma

- po mom mišljenju je gotovo sigurno da će biti manje od 5,5 golova na utakmici jer će braniti za Finsku Kiprusoff, a za SAD će braniti Miller (dva jako dobra golmana koji jako rijetko dopuštaju puno golova) obojici je po mom nekakvom iskustvu 3 primljena gola plafon i sigurno da sad za Olimpijadu neće dovoljavati puno golova pogotovo što je polufinale i borba za medalju

- uz to SAD je protiv malo jačih reprezentacija igrao guste tekme, dok Finci na turniru nisu odigrali over tekmu (ako ne računamo onu prvu protiv Bjelorusije 5:1)...ovo je polufinale i sigurno da neće biti golijade, svaki napad će biti važan (bit će ovo drugačije polufinale od onog Kanada - Slovačka gdje će vjerojtano Kanađani pobjedit u hendikepu)

- Za Finsku u ovoj utakmici se vrača kažnjeni igrač Joni Pitkanen (bio je kažnjen za utakmicu četvrtfinala protiv Češke) on je vrlo bitan obrambeni igrač Finske i s njim obrana je još čvršča...česi im nisu uspjeli zabiti ni gol....a Amerikanci nisu Švicarcima zabili niti jedan gol sve do treće trećine koliko će im trebat da zabiju gol Fincima onda??

- Ja ako moram birat pobjednika između ove dvije reprezentacije ja bi izabro Finsku jer su Ameri do sada na turniru igrali samo sa Kanađanima (u toj tekmi su Kanađani bili neprepoznatljivi i zato su Ameri slavili), dva puta sa malim skorom pobjedili Švicarce 3:1 i 2:0...te očekivano pobjedili Norvežane sa većom razlikom 6:1...

- da zaključim...mislim da može biti svega u ovoj tekmi ali da je under dosta siguran!!!

Ovo je BRUTALNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nije gotova ni prva trećina a Amerikanci već vode sa 6:0...tko bi mogao ovakav predvidjet rasplet....strašno!!!!!!!!!!!

u ostatku tekme pao samo još jedan gol...eh kako me zeznuli u prvoj trećini.... :'( :'( :'( :'( :'(

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use