Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 25.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Ovako da ti ja odgovorim ako ću moći pomoći.Barcelona je možda i glavni favorit za osvajanje Europske lige.

Panath je ispao ako PArtizan dobije danas doma tekmu a vjerujem da hoće...

No sa koliko ambicije će BArcelona ući u tekmu i u tu utakmicu ja neznam...

AJ ću odigrati Barcelona over 71,5 i mislim da to prolazi...Jer to je tekma 50:50

Link to comment
Share on other sites

Nogomet, Europska liga

19:00 Unirea Urziceni – Liverpool FC x2 @ 1.25 SS

Jedan lagani zicer za danas. Liverpool je u 1.utakmici na svom Anfieldu ostvario minimalnu prednost od 1:0. Sudeći po igri, posjedu lopte, trebalo je biti 3-4:0. Unirea se 5-6 puta sastavila sa loptom, te pokušala ugroziti sa nekih 30 metara, sve jalovi pokušaji. Danas mi je ovo zicer, jer je isto kao da sam odigrao prolaz Liverpool, koji se plaća 1.10, jer sam uvjeren da Unirea sigurno neće pobijediti, štoviše i ako Liverpool zabije, onda Unirea mora 2 za pad oklade, a 3 za prolaz. Mislim da ništa od toga, neće dati ni 1. Momčadi su otprilike iste kao i u 1.susretu, vjerojatno će Rafa postaviti Torresa na klupu, a neće riskirati ozljede nezaliječenih Benayouna i Glena Johnsona. Spas sezone je u Europi, mislim da neće prvenstvom uspjeti osigurati ništa, pa im je ovo zadnja opcija za koliki toliki spas sezone i iskupljenje navijačima.

I jos sto cu sigurno odigrati je na Red Bull prokockano vodstvo od prosloga puta od 2-0 sada na domacem terenu mislim da ce doci sve na svoje i da ce pobijediti i proci dalje 1.90 ss

A isto tako ocekujem pobijedu Rome bolja je to momcad od Panathin.Atene 1.45 ss

Link to comment
Share on other sites

Ovako da ti ja odgovorim ako ću moći pomoći.Barcelona je možda i glavni favorit za osvajanje Europske lige.

Panath je ispao ako PArtizan dobije danas doma tekmu a vjerujem da hoće...

No sa koliko ambicije će BArcelona ući u tekmu i u tu utakmicu ja neznam...

AJ ću odigrati Barcelona over 71,5 i mislim da to prolazi...Jer to je tekma 50:50

slazem se s overom...bas sad razmisljam da na to stavim neki veci ulog jer redovito zabijaju oko 80

Link to comment
Share on other sites

Evo od mene danas 3 para a ne dva kao inače...dakle triple!!!

Nogomet - Europska liga   19:00h

Marseille - Kopenhagen   1   @1,60 -> Hrvatska Lutrija

- Marseille kod kuće igra dosta dobro, a prvu tekmu protiv danskog predstavnika su dobili sa 3:1 i to u gostima, pa ja gledam na to ovako ako su ih tamo u gostima mogli pobjedit sigurno ih mogu pobjediti i kod kuće (izgubit tekmu sigurno neće) jer si to neće dozvolit. A između nerješenog i pobjede marseille-a mi se pobjeda čini vjerojatnijom opciom. Kvalitetea je sigurno na njihovoj strani a i forma je Kopenhagen ima 2 poraza u nizu i sad idu u goste kod ekipe koja ima 4 uzastopne domaće pobjede i skor na domaćem terenu 7-2-2 ove sezone u ligi

Nogomet - Europska liga   19:00h

Roma - Panathinaikos   1   @1,45 -> Hrvatska Lutrija

- Roma je izgubila prvu tekmu u grčkoj sa 3:2 ali nekako mi se činilo da je cijelo vrijeme Roma bolje igrala tu tekmu i da nisu imali sreće...očekujem njihov prolaz dalje a za to im treba pobjeda jer je takav rez bio u prvoj tekmi...osim toga roma igra jako dobro na svom terenu ima čak 14 pobjeda u nizu u bilo kojim natejcanjima na svom stadionu, u talijanskom prvenstvu su 3. iza dva kluba iz milana...kod kuće ove sezone imaju skor 11-0-2 i sve to jednostavno upućuje na prolaz rome (a to znači i njihovu klasičnu pobjedu u ovoj tekmi)

Nogomet - Europska liga   21:05h

Wolfsburg - Villareal   domaćin daje gol   @1,25 -> Hrvatska Lutrija

- po meni je ovo jako neozbiljno postavljen koeficjent jer Wolsfsburg kod kuće igra i koef da će zabit gol ovako visoko postavljen, Grafite je u formi i upravo je Villarealu zabio dva gola u prvoj tekmi (mogao je i više) ali nije ga išlo tako dobro...Villareal će biti bez jednog igrača koji je dobio crveni u prošloj njihovoj tekmi i to je još jedna prednost za wolfsburg...Zadnju tekmu u bilo kojem natjecanju da Wolfsburg nije zabio gol je odigrao još u 9. mjesecu 2009. godine od onda imaju čak 18 utakmica zaredom u kojima su davali golove (u ovoj tekmi su postavljeni kako favoriti) iako im ne treba gol za prolaz dalje Villarealu treba i oni će sigurno napast pa ako španjolci povedu i Wolfsburg mora izjednačit (da skratim mislim d aoni neće ništa riskirat i ići će na pobjedu na domaćem terenu, što znači da morjau zabit gol)... S druge strane Villareal je primio barem 1 gol u zadnjih 11 utakmica u bilo kojem natjecanju a prije par dana su od Reala u Primeri primili čak 6 komada u gostima...znači da im obrania baš i nije jača strana...dakle ovo mi je najveći zicer dana!!!!

Ukupan koef je @2,90 po mom mišljenju sasvim dovoljno za ovakvu vrstu listića!

Sretno tko prati...

Od hokeja danas bi jedino odigro na Viennu protiv Albe (Austrijska EBEL liga) ali to ide na neki drugi listić, izvan ovog glavnog...

Link to comment
Share on other sites

AS Roma-Panathin.Atena (2:3), tip 1, @1.45, Supersport

Dakle, danas je na rasporedu uzvratni susret europske lige. U prvoj utakmici Roma izgubila nevjerovatnim preokretom u posljednih 10 min. Da Grci mogu okrenuti u 10 min 1:2 u 3:2, strava!!!

Roma ove sezone pruza odlicne partije, pogotovo poslje zimske stanke, doslovno je kod njih proljece sto se tice igre. U prvenstvu gaze sve pred sobom, imajuci u vidu da su neka u bili 14. na tablici(11.kolo), sada su treci sa samo jednim bodom zaostatka za drugim Milanom, odnosno 4 za Interom. Malo reci pozhvat! Po meni igraju trenutno najbolji nogomet u Italiji.

O Grcima se nezna tolko puno, vodeci su u svom prvenstvu, sva boda prednost imaju u odnosu na vjecnog rivala Olympiakosa. Najopasniji igrac im ja Djibril Cisse, koji je i postogao pobjedonosni gol u 89. minuti. U posljednih 6 susreta imaju 2-2-2.

Poznato je da je Talijanska liga jaca od grcke, Roma je kvalitetiji klub, bilo koja pobjeda ih vodi dalje, osim 4:3, sto nece bit. Jedina stvar sto malu kocnicu daje jest vjerojatno neigranje kapetana Tottija veceras, no mislim da i ostatak ekipe, De rossi, pizzaro, vucinic, perrota moze odigrati odlicnu utakmicu te da ce Vucica slaviti veceras..

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Odabir1.44 - Roma

DogađajRoma - Panathinaikos Europa

Odabir1.28 - Valencia

DogađajValencia - Bruges Europa

Odabir1.50 - Marseille

DogađajMarseille - FC Copenhagen Europa

Odabir1.50 - Shakhtar

DogađajShakhtar - Fulham Europa

Odabir1.80 - Salzburg

DogađajSalzburg - Standard Liege Europa

moj za danas a sad puno srece svima!!!!

I jos ostaloga http://jaksatip.blog.hr/

Link to comment
Share on other sites

Ajde vi meni objasnite po čemu je ta Roma bilo toliki favorit??

Ja ju osobno nisam imao ni na jednom listiću niti bi ju stavio..

Prva stvar kakav je to uopće koef bio mislim smješno i totalno podcjenjivački..

Ako se gledali malo igru Panath u europskim utakmicama npr. onu protiv ATL.M. i ostale tekme.

mislim da je svatko tko je gledao uvidio da

je ta tekma nepredvidiva i da su tečajevi potpuno nerealno postavljeni..

Tako da nerazumijem te priče "izgleda da nitko nije izbjegao Romu"

Jedno od važnijih pravila kladionice PUBLIC BET pada u 60 % slučajeva....

A to je bio i jučer Roma PUBLIC BET....Zašto je Roma toliko jača od Panathe??

Po čemu???

Link to comment
Share on other sites

Roma je možda bila public bet ali za taj par je bilo jako puno razloga...ja kao prvo još uvjek mislim da je Roma jača ekipa od Panathinaikosa i logično da mislim kako će pobjedit na svom stadionu, a ja sam već u objašnjavanju svojih parova objasnio i naveo da su imali čak 14 pobjeda na svom terenu u bilo kojem natjecanju...ako to onda nije zicer ja neznam šta bi trebao biti zicer...par nije prošao jer su oni smiješno primili 3 komada u 5min...i upravo ta tri komada u samo 5 min baca veliku sumnju u regularnost meča

inače kako prepoznat pravu navlakušu??(jer u istoj takvoj situaciji je bio Salzburg) jer po mom mišljenju u ovoj tekmi jučer nije bilo sve čisto (ekipa iz lige petice i to iz italije koja je treća na tablici i igra kod kuće fantastično ovako izgubi u 5 minuta)

-ova tekma je po svemu nagovještavala pobjedu rome jer su zabili dva komada u gostima i bilo kakva pobjeda im garantira prolaz dalje (uz takvu statistiku kod kuće) naravno ako ne prime 2 ili 3 gola kod kuće i onda se baš to dogodi (meni jako sumnjivo)...i to nisu primili toliko golova kod kuće još od 30/08-09 kada su izgubili od juventusa sa 1:3

neznam ali ta tekma mi je jako sumnjiva jučer bila i kad sam gledao te golove (isto su mi bili čudni)

Link to comment
Share on other sites

Čekaj a po tom tvome koji klub je bio s druge strane terena?

Možda Andrija talijanski klub iz 3 lige?

Šta igrači Panatha neznaju igrat nogomet?

14 pobjeda neznači ništa taj niz mora stati...

Čisti PUBLIC BET koji pada i ništa čudno...

Ima li tko od ozbiljnijih kladioničara koji stavlja na listić više od 500 kn da je stavio Romu

a da se profesionalno bavi klađenjem?

Mislim da nema....

Link to comment
Share on other sites

Čekaj a po tom tvome koji klub je bio s druge strane terena?

Možda Andrija talijanski klub iz 3 lige?

Šta igrači Panatha neznaju igrat nogomet?

14 pobjeda neznači ništa taj niz mora stati...

Čisti PUBLIC BET koji pada i ništa čudno...

Ima li tko od ozbiljnijih kladioničara koji stavlja na listić više od 500 kn da je stavio Romu

a da se profesionalno bavi klađenjem?

Mislim da nema....

ne nisam to reko nego sam reko da je ovo ekipa iz talijanske lige i a ovo je ekipa iz grčke lige (mislim da je svakom laiku jasno da se u italiji igra bolji i kvalitetniji nogomet) logično je bilo očekivati pobjedu rome

ne kažem da je Panathinaikos slab ali sigurno da nisu jači od Rome...to je moje mišljenje

ja sam ti dao razloge zbog kojih sam ja tekmu rome smatrao zicerom (kao što si i pitao) ako to nije dovoljno za zicer molim te da mi objasniš što je...

P.S. - jel nije i pobjeda Marseillea protiv Kopenhagen bila PUBLIC BET?? svi su o tome pričali i kladili se na to još je i u kladionici bila bonus par (što najčešće upućuje na neke nesigurne parove)....pa je na kraju prošlo bez problema

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use