Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 24.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

CSKA M.-Sevilla (5.5) 1 1,75 - zbroj zaleđa - Fortuna

Sinoc sam gledao ponudu Unibeta i zastao sam i počeo istraživati upravo ovaj bet iz razloga što su oni stavili marginu od 2,5. Tako je, samo 2,5 za ukupni broj zaleđa, dakle dosta je da budu tri zaleđa na utakmici i bet prolazi. Mislio sam da se radi o nekoj greški, međutim kada sam uzeo statistiku u ruke shvatio sam da je margina, statistički, realno postavljena. CSKA iz 6 utakmica ima skupljano cijelih 8 zaleđa što daje prosjek od nešto više od jednog zaleđa po utakmici. Sevilla  je nešto bolja i skupili su 11 zaleđa do sada.

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/statistics/clubs/index.html

Razlika u margianam je ogromna, jer 2,5 i 5,5 nije niti približno blizu postavljena margina. Ipak, skloniji sam igrati manje od 6 zaleđa na utakmici, jer statistika jasno kazuje da je vjerojatnoća da se tako nešto desi jako dobra. Treba još vidjeti sastave ekipa, i pretpostaviti kojom će takktikom igrati Sevilla na gostovanju, međutim vjerujem da je ovdje granica ipak malo previsoko postavljena i da će biti oko 2-3 zaleđa sveukupno.

Link to comment
Share on other sites

Treneru nogometaša Chelseaja Carlu Ancelottiju na raspolaganje se stavio Frank Lampard, koji je zbog viroze propustio prvenstvenu utakmicu s Wolverhamptonom prošlog vikenda...

Veznjak engleske reprezentacije krenuo je na put za Milano s 15-oricom suigrača. Na San Siru londonsku momčad u srijedu očekuje prva utakmica osmine finala Lige prvaka protiv talijanskog prvaka Intera, koji vodi bivši trener Engleza Jose Mourinho.

Na put je trener Carlo Ancelotti također poveo Brazilce Alexa i Bellettija, a s najozbiljnijim problemom suočit će se na lijevoj strani obrane, s obzirom da su mu izvan pogona i Ashley Cole (slomljeni gležanj) i Jurij Žirkov (ozljeda lista). Cristian Chivu zbog puknuća lubanje i Davide Santon zbog ozljede koljena neće igrati večeras kod Intera, dok je zbog lakše prometne nezgode upitan nastup Julia Cesara, koji je zadobio udarce po tijelu i ogrebotine po licu. Kod Chelsea zbog ozljede gležnja nema Ashleya Colea, koljeno muči Deca, Bosingwu i Essiena, dok Yuri Zhirkov ima ozljedu lista.

Suspendiranih za ovu utakmicu nema, a suspenzija pred drugu utakmicu prijeti Luciu, Walteru Samuelu, Maiconu i Javieru Zanettiju kod Intera, dok kod Chelsea samo ozlijeđeni Essien ima žuti karton.

Ancelottiju za sastav konkuriraju: Čech, Turnbull, Hilario, Ivanović, Carvalho, Terry, Alex, Bruma, Belletti, Mikel, Ballack, Lampard, J. Cole, Malouda, Kakuta, Kalou, Sturridge, Anelka, Borini i Drogba.

S druge strane, kamerunski napadač Intera Samuel Eto'o smatra da Inter može pobijediti Chelsea taktikom kojom je to lani učinila Barcelona u polufinalu natjecanja, unatoč činjenici da je za pobjedu Katalonaca najzaslužniji tada bio norveški sudac Tom Hening Řvrebř.

- Moja su iskustva protiv engleskih momčadi lani bila vrlo pozitivna. Nadam se da ću ponovno iskusiti isto takvo, uspješno – rekao je 28-godišnji napadač dodavši:

- Trener Mourinha ukazao nam je na svaku pojedinost koju zna o Chelseajevoj momčadi. Očekujem taktičku i ravnopravnu utakmicu. Moramo zadržati mirnoću jer bi nam nervoza mogla samo naškoditi.

Ovdje niti sam neznam sta odigrati ali pokusat cu sa inter daje gol 1.35 ss a na drugi lisitic cu probati oba daju gol 1.80 ss

A sto se tice drugoga dvoboja cska m. - sevilla najradije bi odigrao x2 1.40 ss najvjerovatnije da ju preskacem.

Link to comment
Share on other sites

Kanada - Rusija   zbr.golova 5,5    over      1,65

-vjerovatno i prosječni poznavatelj hokej zna da su ovo najjače reprezentacije svijeta

s najjačim napadima i najboljim igračima

-kako očekivati tešku tekmu s malo golova kada je Kanada u stanju bilo kome utrpati minimalno 3-4 komada

i to ako je protivnički golman fantastičan (šta kada nije? 8 komada noćas Njemačkoj u drugoj brzini)  ;D

- ali bome nazad su šuplji za nevjerovat i savršena meta za Ovechina i društvo

Link to comment
Share on other sites

Evo moja dva prijedloga za double danas...

Košraka - euroliga

Cibona - Olympiakos   2   @1,40 -> Hrvatska Lutrija   FT 94:97

- ne pratim košarku ali cibonu sam gledao par puta ove sezone i uvjek igraju neke tjesne utakmice kad ih ja gledam...nikad nemaju dovoljan broj igrača pa je to uvjek problem, moraju pazit na osobne greške, moraju pazit na umaranje butnih igrača pa oni ne mogu igrat minutažu koju bi trebali itd... sad dolazi Olymipakos i svi znamo tko je to u svijtu košarke, kvaliteta, dužina klupe je sigurno na njihovoj strani, Naravno da će cibosi htjeti nekom velikom pokazat kak s eigra u njihovoj dvorani ali nakon prošle tekme gdje se Olympiakos mučio sa Cibosima mislim da to neće dozvolit u ovoj tekmi (mislim da su ih malo podcjenili u prvoj tekmi, sad sigurno neće)...stoga je za mene ovo pravi zicer dana!!!

Nogomet - FA kup

Tottenham - Bolton   1   @1,45 -> Hrvatska Lutrija  FT 4:0

- Bolton jako loš, pogotovo u gostima i mislim da im ovaj FA samo stavra probleme jer im je bitnija borba za opstanak u ligi (nadam se a ne griješim u vezi s ovim, jer bi ja tako razmišjo) dok s druge strane Tottenham sigurno želi osvojit ovo natjecanje, igraju kod kuće i veliki su favoriti protiv Boltona u ovoj tekmi. Zadnje tekme to i pokazuju Bolton izgubio u gostima od Blackburna, a Tott'ham pobjedio u gostima wigan sa 3:0....možda su opet ušli u neku formu...siguran sam kako trener Spursa želi pobjediti u ovoj tekmi i da će se to i dogodit...

Link to comment
Share on other sites

21:00 Tottenham - Bolton, tip 1, @ 1.45, Supersport

Pred nama je ponovljeni susret, samo ovaj puta u Londonu. Prva utakmica je zavrsila 1-1.

Domacini se nalaze u prvenstvu na 4. poziciji sa istim brojem bodova kao u Man. City, pruzaju solidne partije, jedino sto mi se nesvidja u njihovoj igri jest to sto nemaju kontinuitet dobrih igara. Protiv velikih klubova dobro odigraju, a onda kad dodju Wukovi ili Stoke, koji su daleko losiji, tu kiksaju. Izgleda da im fali motiva, a tako ce tesko u Europu. U zadnjih 6 susreta imaju 2-3-1. Ozljedjeni su Jonathan Woodgate, Assou-Ekotto,Carlo Cudicini, Jermaine Jenas, te Lennon. Nas Niko Kranjcar je otprije izjavio da zeli pobjedu u ovom natjecanju, da mu to bude drugi FA kup(osvojio je jedan sa Portsmouthom). Ima dosta do kraja, ali nije da nemogu osvojit, jos ukoliko im se kasnije vrati Lennon bit ce sigurno tezak plijen svima u daljnjem tijeku.

Moguc sastav: Gomes, Corluka, Dawson, King, Bale, Bentley, Huddlestone, Palacios, Kranjcar, Crouch, Defoe.

S druge strane Bolton, ove godine im slijedi borba za opstanak u prvenstvu, a tesko da mogu nesta u kupu napraviti. Mislim da ce se morat zadovoljit ovim uspjehom do sada. Lose igraju, imali su dosta ozljedjenih igraca, u zadnjih 6 susreta osvojili su samo 3 boda. Ozljedjeni su i dalje Chris Basham , Gavin McCann , Sean Davisi  Joey O'Brien. Vraca im se nas Klasnic.

Moguc sastav: Jaaskelainen, Robinson, Knight, Steinsson, Ricketts, Muamba, Taylor, Gardner, Lee, Elmander, Davies.

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

Evo moja dva prijedloga za double danas...

Košraka - euroliga

Cibona - Olympiakos   2   @1,40 -> Hrvatska Lutrija   FT 94:97

- ne pratim košarku ali cibonu sam gledao par puta ove sezone i uvjek igraju neke tjesne utakmice kad ih ja gledam...nikad nemaju dovoljan broj igrača pa je to uvjek problem, moraju pazit na osobne greške, moraju pazit na umaranje butnih igrača pa oni ne mogu igrat minutažu koju bi trebali itd... sad dolazi Olymipakos i svi znamo tko je to u svijtu košarke, kvaliteta, dužina klupe je sigurno na njihovoj strani, Naravno da će cibosi htjeti nekom velikom pokazat kak s eigra u njihovoj dvorani ali nakon prošle tekme gdje se Olympiakos mučio sa Cibosima mislim da to neće dozvolit u ovoj tekmi (mislim da su ih malo podcjenili u prvoj tekmi, sad sigurno neće)...stoga je za mene ovo pravi zicer dana!!!

Nogomet - FA kup

Tottenham - Bolton   1   @1,45 -> Hrvatska Lutrija   FT 4:0

- Bolton jako loš, pogotovo u gostima i mislim da im ovaj FA samo stavra probleme jer im je bitnija borba za opstanak u ligi (nadam se a ne griješim u vezi s ovim, jer bi ja tako razmišjo) dok s druge strane Tottenham sigurno želi osvojit ovo natjecanje, igraju kod kuće i veliki su favoriti protiv Boltona u ovoj tekmi. Zadnje tekme to i pokazuju Bolton izgubio u gostima od Blackburna, a Tott'ham pobjedio u gostima wigan sa 3:0....možda su opet ušli u neku formu...siguran sam kako trener Spursa želi pobjediti u ovoj tekmi i da će se to i dogodit...

opet double prošao...taman za poduplavanje uloga....

Link to comment
Share on other sites

21:00 Tottenham - Bolton, tip 1, @ 1.45, Supersport

Pred nama je ponovljeni susret, samo ovaj puta u Londonu. Prva utakmica je zavrsila 1-1.

Domacini se nalaze u prvenstvu na 4. poziciji sa istim brojem bodova kao u Man. City, pruzaju solidne partije, jedino sto mi se nesvidja u njihovoj igri jest to sto nemaju kontinuitet dobrih igara. Protiv velikih klubova dobro odigraju, a onda kad dodju Wukovi ili Stoke, koji su daleko losiji, tu kiksaju. Izgleda da im fali motiva, a tako ce tesko u Europu. U zadnjih 6 susreta imaju 2-3-1. Ozljedjeni su Jonathan Woodgate, Assou-Ekotto,Carlo Cudicini, Jermaine Jenas, te Lennon. Nas Niko Kranjcar je otprije izjavio da zeli pobjedu u ovom natjecanju, da mu to bude drugi FA kup(osvojio je jedan sa Portsmouthom). Ima dosta do kraja, ali nije da nemogu osvojit, jos ukoliko im se kasnije vrati Lennon bit ce sigurno tezak plijen svima u daljnjem tijeku.

Moguc sastav: Gomes, Corluka, Dawson, King, Bale, Bentley, Huddlestone, Palacios, Kranjcar, Crouch, Defoe.

S druge strane Bolton, ove godine im slijedi borba za opstanak u prvenstvu, a tesko da mogu nesta u kupu napraviti. Mislim da ce se morat zadovoljit ovim uspjehom do sada. Lose igraju, imali su dosta ozljedjenih igraca, u zadnjih 6 susreta osvojili su samo 3 boda. Ozljedjeni su i dalje Chris Basham , Gavin McCann , Sean Davisi  Joey O'Brien. Vraca im se nas Klasnic.

Moguc sastav: Jaaskelainen, Robinson, Knight, Steinsson, Ricketts, Muamba, Taylor, Gardner, Lee, Elmander, Davies.

Sretno svima!!!

FT 4:0  ;D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use