Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

70. kolo Druge lige Posljednje Šanse - 5.5. - 8.5. (Pet-Pon)


Recommended Posts

@Goksim, @josip123, @mesrine, @zeko1088, @Guts1950, @Ipoje4, @Rome, @bruno34, @noja57, @jansavc, @COLT, @nutrija, @soyer567, @risretto, @Leedsfan, @jeneri29, @Iblaz93, @nenosk, @vjekos, @FamilyGuy, @sestincan, @tome1993

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šanse da postave svoje prognoze za period od petka do ponedjeljka. Prognoze možete postaviti do subote do 15:00 CET.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka, slobodno mi se javite u inbox i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

Screenshot_16.png

POSLJEDNJA ŠANSA TABLICA!

Link to comment
Share on other sites

6.5. 20:30 / Fudbal / St Gallen-Young Boys / 1,5+&YB daje gol / 1,20 / bet365

Poslednjih 19 utakmica YB završilo je sa više od 1,5 gola i YB su postigli gol na svakoj od njih.

St Gallen je primio gol na poslednjih 10 utakmica.

Poslednjih 11 medjusobnih utakmica je završilo sa više od 1,5 gola i YB su postigli gol na svakoj od njih.

Poslednjih 19 medjusobnih utakmica koje je gostio St Gallen završilo je sa više od 1,5 gola i YB su postigli gol na svakoj od njih. 

 

SGvsYB.png

Link to comment
Share on other sites

Club Brugge - Royal Union   over 1,5 goals   1,22 (bet365)

image.png.ec5aa8c44d543af770eb9afce30feef9.png

Royal je vrlo zahvalan klub za igrat over 1,5 već 17 utakmica. U ovoj utakmici se nema šta kalkulirat jer nerješeno ne odgovara nikome. Royal mora se nadat kiksu Genka i pobijediti da mu se približi, dok je Club Brugge ne -9 od 3. Royala i eventualno sa par pobijeda protiv top 3 Belgijske lige može promijeniti nešto.

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • (Koeficijenti 25.4. u 00:12 CET) Koeficijenti su podložni promjenama.
    • (Koeficijenti 25.4. u 00:20 CET) Koeficijenti su podložni promjenama.  
    • @Goksim, @furyshaa, @nenosk, @darko56, @nutrija, @jansavc, @Marko15, @nuki01, @Dejvid, @mesrine, @Humanic, @misterija, @ara008, @tome1993, @sestincan,  @pena29, @Ipoje4, @mester, @zmajo, @ForzaItalia, @blacky44, @Leedsfan, @majstorchina, @jeneri29 Postavite svoje tipove za 65. kolo Druge lige Posljednje Šanse za period od 25.4 (PETAK) do 28.4. (PONEDJELJAK) sa minimalnim koeficijentom od 1.20. Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme. Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja Toplo sugeiram svim natjecateljima da izdvoje par minuta vremena i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2024/2025. Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu: DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.     Članak 20. Kladionice S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica. Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mo zzart, Meridijanbet, Snai.    Članak 28. Gospodsko natjecanje Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja.   Članak 23. Neaktivnost Svakom sudioniku Prve i Druge lige Posljednje Šanse tolerirat će se maksimalno 5 propuštenih kola u kojima nisu postavili prognoze prema članku 8. i 10. Ukoliko netko kroz isto natjecanje propusti više od 5 kola biti će diskvalificiran iz liga natjecanja i Guts-Leonardo kupa. TABLICA Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE! Ukoliko kolega @Leedsfan propusti ovo kolo, bit će diskvalificiran.
    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 65. kolo Posljednje Šanse za period od 25.4. do 28.4. KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU: Bet365, 22bet, unibet, William Hill, Betfair, pinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.  TABLICA
    • Jučerašnji dan je većini bio katastrofalan zahvaljujući kiksu Arsenala te nevjerojatnim rezultatima u HNL-u gdje su sva tri kandidata za titulu izgubila. Kao da se natjeću tko će skupiti manje a ne više bodova Prvenstvo će do kraja zasigurno biti izuzetno zanimljivo i dramatično... Danas je ponuda nešto slabija što se nogometa tiće, ali u ponudi je NBA, i NHL playoff.  Moj prijeldog za utakmicu Betis - Valladolid je točan rezultat na poluvremenu 2:0 za što bet365 i druge kladionice daju tečaj oko 5,00.  Koeficijent na Betis je 1,13, na to da će voditi na poluvremenu 1,50 a uzimajući u obzir razliku u kvaliteti i to da je gost feneraš koji je totalno demotiviran mislim da to vodstvo nužno ne mora biti minimalno. Jasno faktor sreće je potreban da oklada na točan rezultat prođe ali i koeficijent je zato izuzetno primamljiv. 
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use