Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 21.02.2010. (Listic dana)


Goksim

Recommended Posts

Jučer je bilo uspješno, bilo bi i uspješnije da je Bayern dobio ali dobro... Nadam se da ćemo u tom, uspješnom, tonu nastaviti i danas.

Aston Villa – Burnley 1

Razlika u kvaliteti je velika. Burnley će se boriti za opstanak dok Aston Villa ima puno vece ambicije. Burnley je najgori gost lige.

Visp – Basel 1

Počep je play off meni najdraže hokejaške lige. O Vispu mislim da dosta znate buduci da cesto znam pisati o njima. Basel je u play off usao kao najlošije plasirana ekipa. Očekujem da Visp protiv njih ima skor 4:0, te da naravno pobjedi u finalu do kojega bi morao stiic. Planiram ih često igrati ovaj play off, a očito je da su se malo čuvali za play off jer su zadnjih 7-8 utakmica igrali pod ručnom što rez pokazuju.

Real Madrid – Villareal više kornera 1 1,55

Ovdje me je iznenadio poprilično dobar tečaj koji je znatno viši od pobjede Reala. Stvar je dosta jasna, Real mi morao dominirati utakmicom. Statistički Villareal rijetko kada prelazi 4-5 kornera, i kod kuće i u gostima, sumnjam da će Real ostati na tako malom broju...

Kanada – SAD 1X 1,30 hokej

Link to comment
Share on other sites

15:00 Aston Villa-Burnley, tip 1, @ 1.4, Supersport FT 5:2

Aston Villa se nalazi na sedmom mjestu, iz 25 susreta imaju 42 boda. Podjednako dobro igraju i kuci i u gostima. Imaju utakmicu manje od Liverpoola i Tottenhama, i u slucaju ove pobjede dolaze na peto mjesto koje vodi u Europu. Prosjecno igraju u zadnje vrijeme, 2 pobjede i 4 "iksa" u zadnjih 6. Treba napomenuti da su tri nerijesena susreta zavrsili sa Manchesterom, Arsenalom i Tottenhamom.

S druge strane, Burnley, predzadnji je, sa 23 boda iz 25 susreta. Najlosiji je gost lige, imaju tek jedan bod ostvaren na gostovanjima. U zadnjih 6 susreta imaju 1 pobjedu i 5 poraza. Ocekuje ih borba za opstanak, bodove zlata vrijedne ce morati trazit protiv klubova svog ranga, tipa bolton, hull, wigan...

Prva utakmica je zavrsila 1-1. Razlika u kvaliteti je ocigledna i nemjerljiva, ocekujem jednu laganu pobjedu, mozda i sa hendikepom koji je 2.10, fina kvota za single.

Sretno svima!!!

Link to comment
Share on other sites

federer (h -7.5) - benneteau 2  (1.60,ss)

nisam stručnjak za tenis...

- ali bennetau treba igrat sad finale u marseilleu, zatim finale parova u marseilleu i onda putovat sutra u dubai da bi igrao sa prvim igračem svijeta (koliko će biti umoran???) vjerujem da je kvalitetean igrač ali dali će umor napravit svoje?? sigurno da federer to također zna i da će ga odmah napast sa visokim tempom...

ja samo zbog tog umora neću igrat ovaj par inače da nije prošao u marseilleu u finale sigurno da bi odigro ovaj par, odnosno ovaj tip hendikepa....

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je danas nisam stigao jucer mi je bila ludnica cijeli dan pa tako i danas. evo sto sam bio odigrao za danas. JOS JEDANPUT ZAO MI JE STO NISAM MOGAO SUDJELOVATI OD JUTRA!

1393757 Aston Villa - Burnley FC (Tip)  1 1,35 21.02.10 15:00 (1:1) 5:2

1396804 UD Almeria - Atletico Madrid (Dupla prilika)  X2 1,43 21.02.10 19:00

1396874 AS Roma - Calcio Catania (Tip)  1 1,40 21.02.10 15:00 (1:0) 1:0

1398865 FC Sochaux - Olympique Lyonnais (Tip)  2 2,00 21.02.10 17:00

1398874 Olympique Marseille - AS Nancy Lorraine (Tip)  1 1,45 21.02.10 17:00

Link to comment
Share on other sites

1

Engleska

Aston Villa - Burnley

Klađenje na susret

2010-02-21 14:00:00

Aston Villa @ 1.36

Pobjeda

2

Italija

Roma - Catania

Klađenje na susret

2010-02-21 14:00:00

Roma @ 1.40

Pobjeda

3

Španjolska

Real Madrid - Villarreal

Klađenje na susret

2010-02-21 20:00:00

Real Madrid @ 1.30

Čekanje

4

Engleska

Wigan - Tottenham

Dvostruka šansa

2010-02-21 16:15:00

Tottenham i Neriješeno @ 1.25

Čekanje

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use