Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

64. kolo Druge lige Posljednje Šanse - 14.4. - 17.4. (Pet-Pon)


Recommended Posts

@Goksim, @josip123, @mesrine, @zeko1088, @Guts1950, @Ipoje4, @Rome, @bruno34, @noja57, @jansavc, @COLT, @nutrija, @soyer567, @risretto, @Leedsfan, @jeneri29, @Iblaz93, @nenosk, @vjekos, @FamilyGuy, @sestincan, @colastefan, @tome1993

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šanse da postave svoje prognoze za period od petka do ponedjeljka. Prognoze možete postaviti do subote do 15:00 CET.

Tip kolege @vjekos iz prošlog kola neće biti priznat, jer je ponovio tip koji je već ranije bio postavljen.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka, slobodno mi se javite u inbox i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

Screenshot_15.png

POSLJEDNJA ŠANSA TABLICA!

Link to comment
Share on other sites

Antwep - Kotrijk   over 1,5 goals   1,20 (bet365)

image.png.b38e56d764b2218538d55fff08aa2695.png

Situacija u Belgijskoj ligi se baš zakuhtala. Genk (71) i Royal Union SG (69) imaju Europske utakmica i sad u četvrtfinalu su to dosta fizički zahtjevne tako da milslim da se lako može dogoditi da kiksaju. Royal igra protiv Seiranga i to bi trebao dobit, dok Genk igra protiv Anderlechta koji također igra u Europi i mislim da na toj utakmici može biti svašta. Ovaj eventualni kiks mogao bi iskoristiti Antwerp koji se nalazi na 66 bodova i samo ima obaveze u ligi. Kotrijk je ekipa donjeg dijela tablice i jako su loš gost lige tako da vjereujem da će Antwerp slaviti i jedini slučaj za koji ova oklada nije dobitna je 1:0 za Antwerp, a vjerujem da će biti golova.

https://www.rezultati.com/utakmica/ptdgBZHp/#/detalji

Link to comment
Share on other sites

Slučajno sam točno u 15:00 bia na laptopu pa sam primjetio ovaj nesportski potez kolege @colastefan. Znači postavljen je post bez ikakvog komentara ili slike odnosno ovim potezom se kao osigurava da nitko prije tebe ne stavi utakmicu koju si ti odlučio igrati. Samo dva posta ispod možemo vidit kako je @josip123 postavio isti par kao @mesrine pa ga je promjenio.

image.thumb.png.a460da7a3f12d1331261bd1406c5d9be.png

Mislim da nije bilo zle namjere, ali ipak nije u redu. Zamislite slučaju gdje 10 ljudi napravio ovo - u tom slučaju morate čekat šta će ljudi koji su objavili prazan post napisati naknadno da bi vi mogli odgirat ili vi odigrate, a netko edirita post koji je postavio ranije i tako vam otme par. Pa se onda još dogodi da vi editirate svoj post i otmete nekome tko je odigrao poslije vas.

Kad sam već ovo uočio molio bih @IzudinB i @Goksim da se ovo uzme u obzir da se ne bi zlorabilo na opisan način. Možda uvesti pravilo da se post u PŠ-u ne smije editirat ili da nema objave praznog posta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 12 minute, colastefan said:

Nije tacno ! @Guts1950

U 15h sam postavio isti par kao i @mesrine, al posto je on bio pre mene morao sam da ga izmenim i postavim drugi par.

Nemoj me krivo razumiti. Ovo nije nikakav napad na tebe. Ako si postavio isti kao i @mesrine može se dogoditi da si slučajno izbrisao što si napisao i ionda prtisnio objavi. Sliku sam stavio kao dokaz tvoga praznog posta, a u svom nastavku posta sam naveo da ne mislim da je bilo namjerno. Onda san uočio da netko (ne ti, nego bilotko) može ovo zlouporabiti tako da sam odma predložio riješenje za slučaj kada netko stvarno hoće ovo opciju editiranja zlouporabiti.

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, IzudinB said:

Ovaj tip je iz SuperŠanse i neće biti priznat.

Prije par kola je isto tako netko stavio i bio je priznat, samo šta se tada nije obraćala pažnja na to..Izgleda da pravila ne važe za sve..A i koliko vidim nigdje u pravilima ne piše da se ne smije igrati par iz superšanse, pa ajmo iskoristiti rupu u pravilima pa od iduće sezone regulirajte pravila pa će se znat šta se smije šta ne..

Link to comment
Share on other sites

prije 7 minute, josip123 said:

Prije par kola je isto tako netko stavio i bio je priznat, samo šta se tada nije obraćala pažnja na to..Izgleda da pravila ne važe za sve..

Ovakve stvari se neće tolerisati. Da si postavio tip poslije 3 sata, ali da nije bio iz SuperŠanse ili SuperPonude, bio bi priznat naravno jer želimo da vam izađemo u susret svima. Kako da ja tebi izađem u susret, tebi i kolegi @BoskoBuha kada ste očigledno pokušali iskoristiti priliku i postaviti tip sa većom kvotom za kojeg pritom dotična kladionica traži da se odigra 5 i više parova. Da li je stvarno moguće da se oko ovakvih stvari moramo raspravljati, zar je stvarno moguće u moru kvota od 1.20 pa nadalje ne možete naći normalan tip nego se to mora raditi kroz Superšansu ili vam ga Superponudu? Ja zaista ovo ne mogu da vjerujem.

Ako si primijetio da je netko nešto slično radio i ranije zašto nisi javio? Odmah bi se sankcionisalo.

Link to comment
Share on other sites

prije 3 minute, IzudinB said:

Ovakve stvari se neće tolerisati. Da si postavio tip poslije 3 sata, ali da nije bio iz SuperŠanse ili SuperPonude, bio bi priznat naravno jer želimo da vam izađemo u susret svima. Kako da ja tebi izađem u susret, tebi i kolegi @BoskoBuha kada ste očigledno pokušali iskoristiti priliku i postaviti tip sa većom kvotom za kojeg pritom dotična kladionica traži da se odigra 5 i više parova. Da li je stvarno moguće da se oko ovakvih stvari moramo raspravljati, zar je stvarno moguće u moru kvota od 1.20 pa nadalje ne možete naći normalan tip nego se to mora raditi kroz Superšansu ili vam ga Superponudu? Ja zaista ovo ne mogu da vjerujem.

Ako si primijetio da je netko nešto slično radio i ranije zašto nisi javio? Odmah bi se sankcionisalo.

Nema veze sve 5, promijeniti ću tip do zatvaranja teme. Nisam tada reagirao zato jel ni nitko drugi nije, samim time sam mislio da se smije a ni u pravilu nisam našao pravilo da se ne smije. 

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 4. kolo Posljednje Šanse za period od 24.9. do 26.9.
    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use