Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

61. kolo Druge lige Posljednje Šanse - 4.4. - 6.4. (Uto-Čet)


Recommended Posts

@Goksim, @josip123, @mesrine, @zeko1088, @Guts1950, @Ipoje4, @Rome, @bruno34, @noja57, @jansavc, @COLT, @nutrija, @soyer567, @risretto, @Leedsfan, @jeneri29, @Iblaz93, @nenosk, @vjekos, @FamilyGuy, @sestincan, @colastefan, @tome1993

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šanse da postave svoje prognoze za period od utorka do četvrtka. Prognoze možete postaviti do utorka do 15:00 CET.

PRAVILA POSLJEDNJE ŠANSE

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka, slobodno mi se javite u inbox i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

POSLJEDNJA ŠANSA TABLICA!

Link to comment
Share on other sites

Hej @Iblaz93

Danas sam ucinio jedno plemenito delo jer sam gospodin. Prepustio sam svoj predlog kolegi koji se grcevito bori za opstanak, iako sam bio brzi od njega za jednu sekundu. Ako si procenio da ti se isplati da ulazis u prvu ligu, ovakav gospodski gest cu uciniti i tebi u sledecoj sezoni, kada se budes grcevito borio za opstanak.

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, LeonardoDrugi said:

Hej @Iblaz93

Danas sam ucinio jedno plemenito delo jer sam gospodin. Prepustio sam svoj predlog kolegi koji se grcevito bori za opstanak, iako sam bio brzi od njega za jednu sekundu. Ako si procenio da ti se isplati da ulazis u prvu ligu, ovakav gospodski gest cu uciniti i tebi u sledecoj sezoni, kada se budes grcevito borio za opstanak.

Zbilja si ispao gospodin i odmah sam ti lajkao objavu. 

P. S. 

Osim ako naravno prijedlog ne prođe 😁

Link to comment
Share on other sites

Šibenik - Dinamo Zagreb 2 (1,45) SuperSport

Nažalost, još ni bet365 ni druge online kladionice u ponudu nisu stavile utakmicu Hrvatskog kupa pa idem sa parom i koeficijentom iz ponude SuperSport kladionice. 

Mislim da je Dinamo uspio šokirati i najveće pesimiste zadnjih tjedana. Toliki niz posrtaja mislim da nisu imali desetak godina. Kiks protiv Osijeka doma, pa onda sramotna predstava i poraz kod Šibenika a nakon toga i Istre. U zadnjem su kolu pak prokockali vodstvo od 1:0 protiv posljednje momčadi lige. 

Očekujem da napokon slave te da izbore finale Kupa u regularnom vremenu. Mislim da ih Šibenik teško može iznenaditi dva puta za redom u kratkom vremenu. Kvaliteta je na strani Dinamo, samo je pitanje pristupa utakmici koji će imati... 

 

Screenshot 2023-04-03 at 19.38.08.png

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Atletico Madrid - Valladolid 1 i Alvarez daje gol (2.00) bet365 Nakon dva šamara kod kuće, Atletico Madrid ima idealnu priliku da se iskupi pred svojim navijačima, jer im u goste dolazi zakucani Valladolid. Ekipa Diega Simeonea napokon je zaustavila niz loših rezultata pobjedom protiv Seville (2-1), ali domaća forma i dalje brine. Metropolitano više nije onaj neosvojivi bunker - dvaput zaredom su pali kod kuće. Sad, protiv najslabije ekipe lige, moraju pokazati zube - sve osim trijumfa bi bilo ravno katastrofi u borbi za Europu. Raspad sistema u Valladolidu. Posljednji poraz od Getafea (0-4) bio je čista blamaža, a njihova forma u gostima je katastrofa - deset uzastopnih poraza van svog terena i obrana koja propušta sve što joj dođe. Kad se sve sabere, djeluju kao idealan plijen za Atleticove ambicije. Atletico ne može računati na suspendiranog Correu, a Lino i De Paul su na bolovanju. Dobra vijest – vraća se Gimenez nakon kartona. Kod Valladolida - Torres i Javi Sanchez su opet tu, ali Mario Martin je out zbog crvenog. Hein i Grillitsch su pod znakom pitanja. Atletico Madrid: Oblak; Molina, Le Normand, Gimenez, Galan; Simeone, Llorente, Barrios, Gallagher; Alvarez, Griezmann Valladolid: Ferreira; Candela, Torres, Okzacar, J. Sanchez; I. Sanchez, Nikitscher, Tuhami, Moro; Sylla, Latasa Atleti je protiv Valladolida u seriji od šest pobjeda zaredom, a Julian Alvarez je baš raspoložen – zabio je i prošlo kolo i već je tresao mrežu Valladolida ranije ove sezone. Sve miriše na reprizu. Pobjeda Atletica + Alvarez daje gol – kombinirana kvota 2.00 Atleti daje 2+ gola – kvota 1.22 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 13.4. u 17:16 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Bournemouth - Fulham X2 i oba daju (2.50) bet365 Trešnje se već duže vrijeme vrte u krug, nikako da osjete slast pobjede. Osam tekmi bez trijumfa, obrana šuplja ko sito - pet utakmica zaredom primaju barem dva komada. Prošli vikend su jedva izvukli bod protiv West Hama (2-2), ali to je samo produžilo agoniju. Da stvar bude gora, roster im se raspada - Ryan Christie je out do kraja sezone, Unal također, a Kluivert, Tavernier i Sinisterra pod upitnikom. S druge strane, Fulham dolazi s ogromnim samopouzdanjem. Prošlu nedjelju su izuli Liverpool sa 3-2, i to na domaćem terenu. Sessegnon, Iwobi i Muniz su se proslavili, a Kloppovoj ekipi nije bilo spasa. Ekipa je u naletu, ekipa je gladna – i to se vidi. Bournemouth: Kepa; Smith, Zabarnyi, Huijsen, Kerkez; Adams, Cook; Semenyo, Kluivert, Ouattara; Evanilson Fulham: Leno; Castagne, Andersen, Bassey, Robinson; Berge, Lukić; Sessegnon, Pereira, Iwobi; Muniz Prvi međusobni susret završio je 2-2 i ne bi čudilo da opet gledamo sličan scenario. Fulham je u boljoj formi, napadački potentan, dok Bournemouth teško drži mrežu netaknutom. Očekujem otvorenu tekmu, s dosta šansi. Fulham X2 (pobjeda Fulhama ili remi) – kvota 1.72 Oba tima daju gol – kvota 1.61 (Koeficijenti 13.4. u 16:42 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Europska liga (Koeficijenti 13.4. u 22:23 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU! Konferencijska liga (Koeficijenti 13.4. u 22:25 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU! Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga Prvaka (Koeficijenti 13.4. u 22:22 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga Prvaka (Koeficijenti 13.4. u 22:19 CET) Koeficijenti su podložni promjenama DIREKTNI LINK NA PONUDU!   Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use