Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 12.2.2023.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Nedelja1.png1.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Nedelja2.png2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Nedelja3.png3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Nedelja4.png4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Nedelja5.png5.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

HNL

Nedelja6.png6.png

HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 9.2. u 17:52 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Leeds - Manchester Utd (15:00)
Sudac: Paul Tierney (3.35)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 2.41

Screenshot_1.png
 

Manchester City - Aston Villa (17:30)
Sudac: Robert Jones (3.79)
Prosjek ekipe 1: 1.00
Prosjek ekipe 2: 2.14

Screenshot_2.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE
 

Primera

Getafe - Rayo Vallecano (14:00) bet365
Sudac: Isidro Díaz de Mera (5.50)
Prosjek ekipe 1: 2.90
Prosjek ekipe 2: 2.55

Screenshot_3.png
 

Celta Vigo - Atl. Madrid (16:15) bet365
Sudac: Jorge Figueroa Vázquez (5.91)
Prosjek ekipe 1: 2.15
Prosjek ekipe 2: 2.65

Screenshot_4.png
 

Valladolid - Osasuna (18:30) bet365
Sudac: Guillermo Cuadra Fernández (6.30)
Prosjek ekipe 1: 2.25
Prosjek ekipe 2: 2.80

Screenshot_5.png
 

Villarreal - Barcelona (21:00) bet365
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (6.33)
Prosjek ekipe 1: 2.35
Prosjek ekipe 2: 2.25

Screenshot_6.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE
 

Serie A 

Udinese - Sassuolo (12:30) bet365
Sudac: Ivano Pezzuto (3.00)
Prosjek ekipe 1: 2.24
Prosjek ekipe 2: 2.57

Screenshot_7.png
 

Bologna - Monza (15:00) bet365
Sudac: Luca Zufferli (-)
Prosjek ekipe 1: 2.57
Prosjek ekipe 2: 2.10

Screenshot_8.png
 

Juventus - Fiorentina (18:00) bet365
Sudac: Michael Fabbri (4.83)
Prosjek ekipe 1: 1.67    
Prosjek ekipe 2: 2.43

Screenshot_9.png
 

Napoli - Cremonese (20:45) bet365
Sudac: Luca Massimi (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.38
Prosjek ekipe 2: 2.29

Screenshot_10.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE


(Koeficijenti 11.2. u 23:39CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

4 po meni itekako izgledna tipa

 

City nece ponovo propustiti sansu iskoristiti kiks Arsenala, proslu su izgubili od Spursa ali je i Villa popila 4 komada od Lisica.Bit ce ovo zanimljiva tekma al svakako pobjeda domacina 

 

Ajax dosao k sebi u borbi za naslov, i ovo ce biti rutinska tradicionalna pobjeda nad ovim protivnikom koji je jako los gost.

Feeyenord gori, igraci idu ko navijeni i djeluje kao da u svakom trenu mogu dati gol. Gledao sam ih u kupu, ekipa za prvaka, i vjerujem da ce danas pobjediti ali idem sa sigurnijom opcijom obzirom da olako primaju golove.

Villareal proslu izgubio od Elchea kojem je to prva pobjeda u sezoni. Tu mi sva prica staje, u losoj su formi bas i Barca ce to kako tako morati iskoristiti i pobjediti i povecati prednost na vrhu, a ne vjerujem da nece ici 100% iako im stize United u cetvrtak.

 

Sretno

 

@Iblaz93 hvala ti sto si mi vec od rane zore uljepsao dan svojim padom u PS. Njusio sam nesto takvo i nadao se tome obzirom da si zakasnio sa svojim prvobitnim tipom pa morao traziti novi i to je bio odlican izbor i tip, ali ipak nesretni Fritz. I sam sam pao u realnom kladenju na njega, pa eto mozda te to malo utjesi 😉

 

Screenshot_20230212_114223_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovdje sve jasno i da kvote sve govore. 

Napoli u naletu i koristi svaki kiks ekipa koje ga prate i pravi sve veću i veću razliku. Mislim da ovo lagano uzimaju i vračaju Cremoneseu izbacivanje iz kupa. Ajax se vraća u formu i siguran sam da im je titula prioritet. Feyenoord na svaki način želi da zadrži prednost i mislim da u takvom scenariju moraju zabijati. Rangers kup, lagano. City mora koristiti greške i pad forme Arsenala. Junajted prije par dana 2:2 sa Leedsom i ovdje ih vidim da zabijaju. Barcelona i Juve zabijaju, Barcelona treba držati prednost nad Realom a Juve igra opušteno tako da možemo očekivati golove. Fiorentina ne blista baš. Stvarno nemam previše vremena danas ali ovo je nešto što sam uzeo da pratim.

Screenshot 2023-02-12 at 13.56.27.png

Link to comment
Share on other sites

Danas se skače posljednji dan Ski skokova u Lake Placidu. Jučer je Njemac Andreas Wellinger bio pobjednik 1.dana u kvalifikacijama kao i pojedinačnoga natjecanja.

B0405E0E-9853-4200-A255-7F4D1A879DE1.jpeg.da8e846d5d3292e9c90b6ddda886e7cf.jpeg

Nakon skoro 6. godina čekanja uspio je Njemac uzeti pobjedu kao i mladi talentirani Austrijanac Tschofening kojem je jučer prvo postolje u Svijetskom kupu.

EE02781C-6A92-4A1C-9800-91795FF9E5C3.jpeg.adb403376dac3da9661aba5ca2d0fb50.jpeg

Japanac Ryoyu Kobayashi je jučer ostvario rekord skakaonice sa skokom od 136 metara u prvom krugu natjecanja. Drugom krugu imao je sve u svojim rukama za pobjedu ali je imao na kraju dosta manji skok i time Njemcu Wellingeru “prepustio” prvu poziciju.

0EE1666A-7E42-41C6-8068-8C3AF28ECB84.jpeg.b698754013fc817a0766cf4e7763727b.jpeg

Kasnije se sinoć skakalo timsko natjecanje po novom sistemu. Skakalo se tri puta po dva ski skakača u svakome timu. Pobjedu u ekipnim duelima uzeli su Poljaci pod velikom podrškom njihovih navijača. Preko 10 tisuća navijača je jučer posjetilo Ski skakaonicu u Lake Placidu.

92800A50-D017-4DCC-ACC6-897CDE836BD8.jpeg.0d5259cadcdcdef66d523cfa2b02538f.jpeg
 

Moj glavni tip koji sam odlučio igrati za danas je duel Njemca Karl Geigera i Slovenca Tima Zajca.

75F19511-0633-4096-B1EB-F59819487F58.jpeg.4df8d04b4b67c1d384d5a56e56ace9ab.jpeg
 

Jučer su Njemci izgubili postolje u timskim duelima upravo zbog Geigera. Koliko god je Wellinger dobro skakao toliko je Geiger slabo skakao. Jednostavno kao da je nezainteresiran došao na ovo natjecanje. Moram samo napomenuti da je jucer slavio svoj 30. rodjendan.

Necu ovdje puno komentirati. Mislim da se isplati igrati ovaj duel na Tima Zajca. Solidno skače na ovoj skakaonici. Puno je bolje rangiran u Svijetskom kupu od Njemca. Jučer je bio bolji u pojedinačnom natjecanju od Geigera. Imali su dosta podjednake bodove u ekipnim duelima. Zašto nebi i danas Zajc dobio ovaj duel protiv “nezainteresiranoga” Geigera.

2BB31D07-4485-4FFF-BED8-D32741444989.jpeg.b8a3aeeb8f2de067ede96890edaf8ca3.jpeg

Vrijeme bi trebalo biti slično kao jučer hladno sa ne prevelikim problemima sa vjetrom. 14:45 počinju kvalifikacije a natjecanje u 16:00 sati. Oklada je odigrana za pojedinačno natjecanje!.

LP!

Link to comment
Share on other sites

prije 3 sati, Leedsfan said:

Danas se skače posljednji dan Ski skokova u Lake Placidu. Jučer je Njemac Andreas Wellinger bio pobjednik 1.dana u kvalifikacijama kao i pojedinačnoga natjecanja.

B0405E0E-9853-4200-A255-7F4D1A879DE1.jpeg.da8e846d5d3292e9c90b6ddda886e7cf.jpeg

Nakon skoro 6. godina čekanja uspio je Njemac uzeti pobjedu kao i mladi talentirani Austrijanac Tschofening kojem je jučer prvo postolje u Svijetskom kupu.

EE02781C-6A92-4A1C-9800-91795FF9E5C3.jpeg.adb403376dac3da9661aba5ca2d0fb50.jpeg

Japanac Ryoyu Kobayashi je jučer ostvario rekord skakaonice sa skokom od 136 metara u prvom krugu natjecanja. Drugom krugu imao je sve u svojim rukama za pobjedu ali je imao na kraju dosta manji skok i time Njemcu Wellingeru “prepustio” prvu poziciju.

0EE1666A-7E42-41C6-8068-8C3AF28ECB84.jpeg.b698754013fc817a0766cf4e7763727b.jpeg

Kasnije se sinoć skakalo timsko natjecanje po novom sistemu. Skakalo se tri puta po dva ski skakača u svakome timu. Pobjedu u ekipnim duelima uzeli su Poljaci pod velikom podrškom njihovih navijača. Preko 10 tisuća navijača je jučer posjetilo Ski skakaonicu u Lake Placidu.

92800A50-D017-4DCC-ACC6-897CDE836BD8.jpeg.0d5259cadcdcdef66d523cfa2b02538f.jpeg
 

Moj glavni tip koji sam odlučio igrati za danas je duel Njemca Karl Geigera i Slovenca Tima Zajca.

75F19511-0633-4096-B1EB-F59819487F58.jpeg.4df8d04b4b67c1d384d5a56e56ace9ab.jpeg
 

Jučer su Njemci izgubili postolje u timskim duelima upravo zbog Geigera. Koliko god je Wellinger dobro skakao toliko je Geiger slabo skakao. Jednostavno kao da je nezainteresiran došao na ovo natjecanje. Moram samo napomenuti da je jucer slavio svoj 30. rodjendan.

Necu ovdje puno komentirati. Mislim da se isplati igrati ovaj duel na Tima Zajca. Solidno skače na ovoj skakaonici. Puno je bolje rangiran u Svijetskom kupu od Njemca. Jučer je bio bolji u pojedinačnom natjecanju od Geigera. Imali su dosta podjednake bodove u ekipnim duelima. Zašto nebi i danas Zajc dobio ovaj duel protiv “nezainteresiranoga” Geigera.

2BB31D07-4485-4FFF-BED8-D32741444989.jpeg.b8a3aeeb8f2de067ede96890edaf8ca3.jpeg

Vrijeme bi trebalo biti slično kao jučer hladno sa ne prevelikim problemima sa vjetrom. 14:45 počinju kvalifikacije a natjecanje u 16:00 sati. Oklada je odigrana za pojedinačno natjecanje!.

LP!

Ovaj vikend nije išlo. Timi Zajc je bio dobar ali Geiger ipak bio bolji na kraju.

AF2C4C0C-6D01-40A5-883A-AFBB4DF607B6.thumb.jpeg.8fd1a224c31fcb0b710846ea9872a33f.jpeg

Lake Placid - W-L-L

Iduća stanica je Rasnov u Rumunjskoj.

LP!

Link to comment
Share on other sites

prije 11 sati, mesrine said:

4 po meni itekako izgledna tipa

 

City nece ponovo propustiti sansu iskoristiti kiks Arsenala, proslu su izgubili od Spursa ali je i Villa popila 4 komada od Lisica.Bit ce ovo zanimljiva tekma al svakako pobjeda domacina 

 

Ajax dosao k sebi u borbi za naslov, i ovo ce biti rutinska tradicionalna pobjeda nad ovim protivnikom koji je jako los gost.

Feeyenord gori, igraci idu ko navijeni i djeluje kao da u svakom trenu mogu dati gol. Gledao sam ih u kupu, ekipa za prvaka, i vjerujem da ce danas pobjediti ali idem sa sigurnijom opcijom obzirom da olako primaju golove.

Villareal proslu izgubio od Elchea kojem je to prva pobjeda u sezoni. Tu mi sva prica staje, u losoj su formi bas i Barca ce to kako tako morati iskoristiti i pobjediti i povecati prednost na vrhu, a ne vjerujem da nece ici 100% iako im stize United u cetvrtak.

 

Sretno

 

@Iblaz93 hvala ti sto si mi vec od rane zore uljepsao dan svojim padom u PS. Njusio sam nesto takvo i nadao se tome obzirom da si zakasnio sa svojim prvobitnim tipom pa morao traziti novi i to je bio odlican izbor i tip, ali ipak nesretni Fritz. I sam sam pao u realnom kladenju na njega, pa eto mozda te to malo utjesi 😉

 

Screenshot_20230212_114223_Chrome.jpg

Proslo fino 

Link to comment
Share on other sites

Napoli 3:0, Ajax 3:1, City 3:1, Feyenoord zabio go u 22. minuti, Junajted 80. minuta, Barcelona 18. minuta gol, Juventus 34. minuta, Rangers 3:2 ali rezultat izgleda kriticno samo zbog gluposti oko fair-playa. Samo mi reci molim te šta je ovdje čekano sa nekom nervozom? Junajted? Baš i ne, golovi su bili u zraku i izgledalo je kao da će sigurno pasti barem u mojim očima.

Link to comment
Share on other sites

prije 42 minute, furyshaa said:

Napoli 3:0, Ajax 3:1, City 3:1, Feyenoord zabio go u 22. minuti, Junajted 80. minuta, Barcelona 18. minuta gol, Juventus 34. minuta, Rangers 3:2 ali rezultat izgleda kriticno samo zbog gluposti oko fair-playa. Samo mi reci molim te šta je ovdje čekano sa nekom nervozom? Junajted? Baš i ne, golovi su bili u zraku i izgledalo je kao da će sigurno pasti barem u mojim očima.

Ne znam sta se kontras kad ocito da bilo dosta muke, bilo na Ajax oko 1.90 kvota live na Rangerse preko 2 na United bog zna koliko bio prije kraja meca da ce zabit gol sigurno 3-4 tako da samo na te 3 tekme na lajvu bi imao preko 10 ali nema veze, sa ovakav nacin igranja neces apsolutno nikad biti u plusu ovo je prolazilo prije 10 godina kad su kvote na favorite jos i imali neki value ovo ti je samo dobronameran savjet zato sto primecujem da redovno igras ovako favortski i public betove :)

Link to comment
Share on other sites

Napoli lagano

Ajax gubio na poluvremenu unatoc APSOLUTNOJ dominaciji, u 78.Timber zabija konacno za vodstvo (al znaci 12min do kraja, X stoji, znaci nervoza unatoc opet kazem apsolutnoj dominaciji 17udaraca, 5 u okvir)

Feeyenord lagano glatko

Rangers 1.08kvota, gube od nizeligasa 0-1 poluvrijeme, nakon izjednacenja fulaju penal u 66. no ipak okrenu u 71.min golom tako sto Tillman uzima loptu dok ju protivnicki igrac pokusava vratiti Rangersima zbog fair playa i zabija, tu nastaje metez, i trener Rangersa naredi svojima da puste gol gostima (ne vidim sta je tu glupost, osim poteza Tillmana), u 86. 3-2 za Rangerse i "LAGANI" prolaz kvote 1.08 

City lagano

United 11 minuta prije kraja, gola jos nema, al ima nervoze, bar je bilo do 80e

Barcelona lagano

Juventus lagano

 

Znaci kod Ajaxa, Rangersa i Uniteda je bilo nervoze itekako, i uz to kad znamo da su Juve i Barca dali samo jedan gol a ne 2, 3 ili 4, pa nije bas za reci lagano proslo...doslo je i super da je, ali lagano nije haha..al dao Bog da nam svaki tako prode, pa makar golovima i u kasnijim minutama

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaista nepotrebna "rasprava". @unkdy, da li si gledao Ajax i dominaciju? Primljen gol iz jedinog konkretnog i veoma lijepog napada i onda ostatak utakmice dominacija Ajaxa gdje je svaki napad bio izgledna prilika. Rangers kao što rekoh, glupost Tillmana koji je samo ubacio dozu nervoze i napetosti mada ja tu nikako nisam vidio kiks Rangersa. Kladionicu isključivo igram zbog zanimacije i zato što uživam u tome pa iz tog razloga kladionica mi nije izvor prihoda pa tako da ni ulozi nisu ni enormni. Dakle, igram isključivo radi svog gušta i kao svakome, drago mi je kada dobijem. Ako ću već igrati, igrati ću ono što želim da gledam i pratim. @mesrine dao Bog :)

Link to comment
Share on other sites

Ma daleko od rasprave nisam hteo da tako zvucim :D Samo konstatiram ono sto je bilo realno i da od taj tiket 3 kvotu na lajvu si mogao uzet 10 pa to samo po sebi govori da je bio prilicno tezak list, gledao Ajax ja imao 1 i da daju 3 golova pa lepo na kraju proslo, ako igras rekreativno onda nema veze srecno ti bilo i dabog svaki tiket prolazio :)

Link to comment
Share on other sites

Nazvao bih to rekreativno samo iz razloga što ne živim od toga, zato što mi to nije "profesija" i to da ću danas jesti bez obzira da li dobio dan prije ili ne. A da li uložim dosta vremena nekada u to, to sigurno i vrlo rado bih podijelio neke tipove jer možda se nađe neko ko preferira ne baš velike kvote i izabere nešto za sebe. @unkdy puno dobitaka želim :) 

Link to comment
Share on other sites

Svi gore dole smo rekreativci i kockari tu ne vjeruem da bilo ko zivi od kocke u globalu i postalo nemoguce se oslonit na to, al povremeno profitirat je i te kako moralno :D 
Naravno nisu na odmet i sitne kvote al vidimo i sami da nema bas "hljeba" tu tako da bolje odigrat 2-3 od te sto su ti sigurniji u hendikepi ili uz golova nego nabacat 5+ parova

Link to comment
Share on other sites

Znaš kako, vodim se time da pohlepni ljudi u životu uvijek go*** pojedu, prije ili kasnije. Naravno, odigram ja svašta nešto ali par puta već u prijašnjih postovima sam rekao da ću objaviti samo ono što ja mislim da je najsigurnije. Ima tu dosta nekih kombinacija ali ne mogu sada kačiti i hvalisati se sa nečim što uopšte nisam objavio, zaista ne bi bilo fer niti želim to sve i da je fer. Zaista ne bih da neko zbog mog prijedloga umjesto keca Ajaxa ili Napolija (koji dođu), uzme ih u hendikepu zbog lijepe kvote i onda padne eto zato što se preplačenim debilima nije dalo da igraju 90 minuta kako treba da igraju. Dosta puta mi se desilo, pogotovo na ovim "siguricama" da završe 1:0, 2:1 i onda taj isti hendipek i pohlepa me koštaju tako da to ne bih i ne želim predlagati.

Screenshot 2023-02-13 at 12.09.22.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 4. kolo Posljednje Šanse za period od 24.9. do 26.9.
    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use