Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 3.2.2023.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Petak1.pngScreenshot_1.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

Petak2.pngScreenshot_2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Petak4.pngScreenshot_4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Petak6.pngScreenshot_6.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 2.2. u 23:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Dan krećemo sa tipom koji želim da svi zaobiđete u širokom luku a ja ću ga odigrati zato što jednostavno nekada ne mogu protiv sebe. Sreća je samo što se obuzdam sa nekim manjim ulogom na listiće gdje odigram Chelsea. Danas kod kuće dočekuju ekipu Fulhama, istu ekipu koja ih je prije samo manje od 20 dana dobila 2:1. Utakmica koja me je mnogo iznervirala, prije svega prvo poluvrijeme jer drugo dobrim dijelom nisam ni gledao. Utakmica gdje dosta toga nije štimalo i gdje jedina svijetla tačka dobije crveni karton u 58. minuti. Neću se puno doticati tabele jer stanje nije realno ni u kojem pogledu. Fulham 7. a Chelsea 10. Pobjedom Chelsea danas došao bi na 6. mjesto i 4 boda manje od Tottenhama sa istim brojem utakmica. Mislim da je Chelsea kvalitetnija ekipa od Tottenhama i da se do kraja mogu boriti za to mjesto lige prvaka. Pozitivna stvar je ta što se lista igrača na koje Pother ne može računati smanjuje, pa tako i širina na klupi a naravno i kvalitet. Najviše me raduje povratak Jamesa jer ta desna strana sa izmišljenim bekovima tipa Ziyecha tipa Chalobaha, uopšte mi se ne sviđa. Koliko vidim po spisku igrača, u konkurenciji je i B. Chilwell i Loftus Cheek što će itekako pomoći i na lijevoj strani gdje muku mući Hall i Cucurella koji po meni ni ofanzivno ni defanzivno nisu kvalitet igrača koje želi ekipa koja za januarski prelazni rok potroši 300 miliona eura, više nego svi klubovi iz Bundeslige, La lige, Serije A i Lige 1 zajedno. HALO, ZAJEDNO. Mudryk je tu, i mogu reći da mi se baš svidio u kratkom periodu protiv Liverpoola i jedva čekam da ga vidim večeras. Enzo Fernandez je stigao u zadnjim minutama za rekordnih 120 miliona i siguran sam da će napokon taj srednji red dobiti malo i na žustrosti i na kvalitetu. Zadnje dvije utakmice kao navijač Chelsea bilo mi je lijepo gledati, čak i kiks protiv Liverpoola gdje je Chelsea bio bolja ekipa generalno gledajući, bilo je olakšanje nakon više od 10 posljendnjih utakmica sodome i gomore. Za danas idealan protivnik, Fulham koji ima dva kiksa u zadnje 2 utakmice nakon fenomenalnog niza od 5 pobjeda u svim takmičenjima. Chelsea je imao odmor skoro 15 dana dok Fulham je imao utakmicu FA Kupa protiv Sunderlanda gdje su na iznenađenje odigrali 1:1 te će morati odigrati utakmicu dodatno. Mislim da je za Fulham ove sezone cilj ispunjen, opstanak je vjerovatno osigran i već se lakše diše. Posljednje 2 utakmice minimalni porazi od Newcastlea 1:0 u gostima te kod kuće od ekipe Tottenhama 1:0 mada može se reći da ni u jednoj utakmici nisu bili nadigrani. Danas na noge idu ekipi Chelsea koja je ispala iz svakog moguceg kupa te se mogu fokusirati samo na Ligu Prvaka te naravno, ligu. Mislim da forma Chelsea ide uzlaznom putanjom i da bi zbog momentuma danas morali pobjediti i skinuti neki teret od 300 miliona sa leđa. U realnom nekom pogledu ovaj tečaj ne bi smio da bude viši od 1.45 ali evo, 1.65 i sigurno na nekoj super ponudi će da bude i do 1.85. Pojeo bih se da ovo ne uzmem ali iz sigurnosti, "sigurnosti" uzimam pobjedu Chelsea u barem jednom poluvremenu po tečaju od 1.36. 

Pošto nisam ljubitelj singlova, ovaj tip vežem sa nekim tipovima od vikenda. Prvi koji mi bode oči jeste Sassuolo - Atalanta. Dvije ekipe koje zrače ofanzivom i lošom odbranom. Glavna činjenica je ta da u posljednjih 20 susreta ova dva tima, čak 19x je ovaj tip bio dobitan. Mislim da je Atalanta pojela go*** protiv Intera iz razloga što je pristala da se prilagodi na Interovu igru te im je pustima da umrtve utakmicu. U posljednjih 12 susreta vidjeli smo čak 11 utakmica koje su išle i preko 2.5 gola a jedini kiks bio je u 2021. godini kada su odigrali 1:1 uz poništen gol Sassuola te promašen penal Atalante. Sassuolo prošlo kolo demolirao Milan gdje su u gostima postigli čak 5 golova te primili 2. Atalanta nakon Spezie 2:2, pobjede kod Bologne 2:1, deklasiranja Salernitane 8:2 te Spezie u kupu 5:2, utakmice sa Juventusom 3:3 zaredala je dvije utakmice sa Sampdoriom pobjeda od 2:0 te 1:0 poraz od Intera. Dvije ekipe koje i primaju i daju dosta golova, Sasuolo 7 bodova iznad te crvene linije i sigurno da je svaka utakmica bitna dok sa druge strane Atalanta 4., pobjedom ovdje skočili bi čak na 2 mjesto i ako gledamo da Inter i Milan igraju međusobni omjer, a Lazio ide u goste Veroni koja se bori za goli opstanak, ovo je utakmica gdje moraju ići na pobjedu. Nakon Cremonesea, mišljenja sam da ih Roma ne može ugroziti ali opet će tu biti borba Lacija, Milana, Atalante i Intera za ta mjesta koja vode u ligu prvaka. Moj tip, više od 1.5 gola po tečaju od 1.17 a sigurno kvota od 1.60 na više od 2.5 gola će se naći na nekom od listića.

Mislim da će ovo biti jedan od najigranijih tipova ovog vikenda, uz Napoli naravno, pobjeda Arsenala po tečaju od 1.40. Arsenal prvi, grabe prema toj tituli i ovise sami o sebi. Koliko god ih ne volim, mora im se priznati ova sezona jer su brutalni. 16 pobjeda, 2 nerješena i to u 6. kolu protiv Junajteda u gostima. 13 utakmica bez poraza. Kod kuće su na omjeru 8:1 uz nerješeno protiv Newcastle u pretprošlom kolu 0:0 gdje su bili daleko bolja ekipa. Everton će, sve su šanse, NAPOKON ISPASTI. Kažem napokon jer pored seljačine od Emiliana Martineza, jedino gori je Pickford koji ima tako iritantnu pojavu da to nije normalno. Bespotrebno zadržavanje, bespotrebna galama i priča nakon svake odbrane, mahanje rukama nakon primljenog gola, izležavanje nakon uhvaćene lopte ... evo već sam se iznervirao. Everton nema toliko lošu ekipu ali konkurenca je takva da čak i sa prosjecnom ekipom ima da vodiš borbu za goli opstanak. Ekipe iznad su Wolvesi sa 2 boda više (kvalitetnija ekipa), West Ham 2 boda više (daleko kvalitetniji), Leeds (kvalitetnija ekipa) sa 3 boda više, Leicester kvalitetniji sa 3 boda više. Bit će tu do kraja definitivno svega ali od svih ovih ekipa jedino West Ham ne vidim kao ekipu koja će se boriti za opstanak jer su kvalitetom daleko iznad svih ovih ekipa. Otjerali su Lamparda što je pozitivna stvar jer on je trener za možda druge lige, i to možda ili tipa škotska ili tako nešto. Ali ALI ali ALI ako zaista misle da će sa igračima kao što je Iwobi, Onana, Gueye, Mina pa donekle i Calvert izboriti opstanak onda se teško lažu. Te igraci mentalno nemaju kvalitet što u trenutcima kada se boriš za opstanak itekako igra veliku ulogu. Čak i Southampton sa Ward Promesom, Armstrongom i Adamsom, jedinu ekipu ispod Evertona vidim kao boljeg konkurenta za opstanak nego njih. Arsenal sa 5 bodova više od Citya i utakmicom manje sigurno želi prednost vratiti na +8 i ovdje je pobjeda kao kuća. Ja kao ljubitelj nekih sigurnijih tipova ovdje igram pobjedu Arsenala u barem jednom poluvremenu po tečaju od 1.24.

Druga utakmica u samo 15 dana ove dvije ekipe. 18.1. ove dvije ekipe su odigrale nerješeno 1:1 gdje je Palace prelijepim golom Ezea u 92 minuti srušio Junajtedov niz od 7 pobjeda u svim takmičenjima. Nakon toga Junajted kiksa protiv Arsenala također u 90. minuti kada gube 3:2 ali izgleda da ih to nije previše potreslo jer vežu 3 pobjede, 2x protiv Nottinghama u EFLu te protiv Readinga u FAC. Palace se nekako uspio provuci protiv Newscaslea kod kuće dok prije te utakmice i utakmice sa Junajtedom bili su u nizu od 3 poraza i to protiv ekipa Chelsea 1:0 te kod kuće od Southamptona koji se bori za opstanak i Tottenhama čak 4:0. Izgubili su i od Fulhama 3:0 kod kuće tako da forma i igra Palacea nije baš divna. I ta utakmica prije 15 dana bila je veliki kiks Junajteda samo iz razloga što nisu ranije završili utakmicu sa drugim golom a itekako su imali šanse. Dan nije bio ni za Rashforda ni za Antonya, pa ni Weghorst ni Garnacho nisu ništa pokazali. Ovdje ipak očekujem pobjedu Junajteda jer Tottenham je na 3 boda a sigurno ni Liverpool ni Chelsea tek tako se neće predati a kvalitete sigurno imaju za borbu. Moj tip pobjeda Junajteda u barem jednom poluvremenu po tečaju od 1.24. 

Paradubice - Slavia Prag, dvica ko kuća, 1.26 (c/p od ranije). Slavia prva ali samo bod više od Viktorie Plzen, 13 pobjeda, 1 nerješena i 3 poraza sa gol razlikom 56:15. Uzmimo u obzir da je Viktoria zabila 35 golova a treća Sparta Prag 31, dovoljno govori o ofanzivi Slavije. Idu u goste posljednjeplasiranim Paradubicama, 3 pobjede, 2 nerješeno i 12 poraza. Dva nerješena su došla u posljednje dvije utakmice i to jedan od njih kući protiv Viktorije gdje su bili nadigrani naravno. Posljednjih 5 ligaških susreta 2 poraza, 2 nerješena i 1 pobjeda. Do sada su primili ubjedljivo najviše golova, čak njih 40 u 17 utakmica. Zabili su i ubjedljivo najmanje golova, 14. Malo podižu formu ali ova utakmica je jednostavno must-win za Slaviju i mislim da će to riješiti rutinski. Posljednje 4 ligaške utakmice, Slavija je dobila uz impresivnu gol razliku od 19:0. Posljednju utakmicu su dobili kući čak 7:0 i mislim da pobjeda ovdje nije upitna.

Ajax uzimam ovdje zbog tečaja koji će sigurno pasti i zato što imaju najbolji raspored i ovo im je odlična prilika da se približe vrhu. Ajax nakon niza od 7 utakmica bez pobjede u ligi, gdje su imali 6 nerješenih i poraz od PSV-a vratio se pobjedama protiv Excelisora prošlo kolo pobjedom u gostima od 4:1. Sada idu ekipi Cambuura koja se nalazi u samom dnu, sa samo 11 postignutih golova u 19 kola, te 30 primljenih. Sa samo 12 bodova dijele to posljednje mjesto sa Groningenom i sigurno su jedan od kandidata za ispadanje. Feyenoord igra sa PSV-om dok Alkmar ocekuje ekipu Volendama koja je usla u niz od 3 pobjede, nerjesenim te porazom u posljednjih 5 kola i sigurno im neće biti lagano gostovanje. Ovo kolo najviše šanse dajem Ajaxu te pobjedom bi sigurno povecali sanse u borbi za titulu.

Tottenham - City, x2, 1.20. Sigurno će se i čista dvica naći na par listića ali ovo je baš poklon za posljednju šansu. Mislim da Tottenham nema šanse protiv Citya što su pokazali i u posljednjem duelu ove dvije ekipe gdje je Tottenham pred kraj prvog poluvremena brzo zabio 2 gola i na odmor otisao sa 2:0 ali su na kraju uspjeli izgubiti 4:2. Iskreno, mišljenja sam da ovaj put neće imati sreću zabiti dva brza lagana gola a City će sigurno napasti od prve minute. City ganja Arsenal i nada se (kao i ja) kiksevima. Tottenham 5 zadnjih ligaških utakmica, 3 su izgubili i to redom Aston Villa kod kuće 2:0, Arsenal kod kuće 2:0 te od City-a u toj pomenutoj utakmici 4:2. Posljednja utakmica sa Fulhamom i pobjeda od 0:1 je bila smrt za oči jer Tottenham sigurno nije ekipa trenutno za prva 4, pa možda ni prvih 6.

Spezia - Napoli, dvica, 1.35. E ovo je jedina utakmica o kojoj ću dodatno razmisliti samo iz razloga što su talijani govna i što će sigurno biti najigraniji tip i svi znamo šta se tada dešava. 

Screenshot 2023-02-03 at 09.08.15.png

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Fulham 1 (1.65) bet365

Chelsea i Fulham će otvoriti 22. kolo Premier lige večeras na Stamford Bridgeu. Plavci će tražiti osvetu za poraz od 2-1 od istog rivala prije manje od mjesec dana na Craven Cottageu. U utakmicu će ući nešto boljeg raspoloženja nakon uzastopnih utakmica bez primljenog gola protiv Crystal Palacea i Liverpoola. Grahamu Potteru i dalje će trebati vremena da posloži momčad sa svim tim novim transferima, jer Chelsea je bio najaktivniji tim na transfer tržištu u nedavno zatvorenom zimskom prijelaznom roku.

Screenshot_1.png

Izvor: bet365

Plavci su možda i odustali od ove sezone, budući da su čak na devetoj poziciji u Premier ligi. Unatoč tome, njihove bi utakmice mogle biti zabavne za gledanje sa svim novim pojačanjima koji će igrati prije ili kasnije. Chelsea je obrambeno izgledao nešto organiziranije u prethodne dvije utakmice u ligi, posebno u susretu 21. kola protiv Liverpoola na Anfieldu. Imaju dovoljno u napadu da iskoriste Fulhamovu zadnju liniju i dođu do domaće pobjede po kvoti 1.65 u bet365 kladionici.

S druge strane imamo Fulham koji je u prethodna dva kola doživio uzastopne poraze od 0-1 protiv Newcastlea i Tottenhama. Također su bili u akciji prošlog vikenda u FA kupu, odigravši samo 1-1 kod kuće protiv niželigaša Sunderlanda. Fulham je imao velikih problema sa učinkovitošću u napadu u posljednjim utakmicama. Sada su spremni suočiti se sa dobrom obrambenom linijom Chelseaja i nisam baš siguran da mogu napraviti bilo što na Stamford Bridgeu.

Mislim da je vrijeme da Chelsea opravda sva ta nova pojačanja i ovdje dođe do nova tri boda. bet365 kladionica nam računa okladu dobitnom ako Chelsea povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Chelsea: Arrizabalaga; Chalobah, Thiago Silva, Badiashile; Azpilicueta, Kovacic, Hall, Cucurella; Mount, Mudryk, Havertz

Fulham: Leno; Tete, Diop, Ream, Robinson; Palhinha, Reed, Andreas Pereira; Decordova-Reid, Mitrovic, Willian

Screenshot_9.png

(Koeficijenti 3.2. u 12:16 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

OD 17:00 ISTRA - VARAŽDIN Istra nakon Hajduka protiv najvećeg iznenađenja sezone

ISTRA i Varaždin od 17 sati na stadionu Aldo Drosina u Puli igraju utakmicu 20. kola SuperSport HNL-a. Domaća momčad trenera Gonzala Garcije u prošlom kolu nadigrala je Hajduk, pobijedivši 3:0, čime se na tri boda zaostatka približila petom mjestu koje drži Slaven Belupo.

Varaždin, čiji je trener Mario Kovačević, prošli vikend savladao je upravo Slaven Belupo 1:0. Varaždinci su se time pomaknuli na četvrto mjesto, na kojem se nalaze s 27 bodova, dok treći Osijek ima 34. Podsjetimo, Varaždin se ove sezone vratio u najviši rang hrvatskog nogometa te se pokazao kao najveće iznenađenje.

Varaždin je u prvoj međusobnoj utakmici kao gost pobijedio Istru 2:1. Golove za varaždinski sastav tada su postigli Fran Brodić i Igor Postonjski, dok je jedini strijelac Puljana bio Luka Marin. Njihov drugi ovosezonski ogled završio je 1:1 zahvaljujući golovima Tonija Teklića i Facunda Caseresa.

Početni sastavi

Istra: Majkić - Galilea, Perković, Petrušenko, Hujber, Kadušić, Caseres, Mlinar, Lisica, Vuk, Erceg

Varaždin: Zelenika - Kolarić, Jelenić, Pellumbi, Urata, Elezi, Puclin, Pilj, Teklić, Brodić, Šego.

Izvor: index.hr

Link to comment
Share on other sites

prije 12 minute, IzudinB said:

OD 17:00 ISTRA - VARAŽDIN Istra nakon Hajduka protiv najvećeg iznenađenja sezone

ISTRA i Varaždin od 17 sati na stadionu Aldo Drosina u Puli igraju utakmicu 20. kola SuperSport HNL-a. Domaća momčad trenera Gonzala Garcije u prošlom kolu nadigrala je Hajduk, pobijedivši 3:0, čime se na tri boda zaostatka približila petom mjestu koje drži Slaven Belupo.

Varaždin, čiji je trener Mario Kovačević, prošli vikend savladao je upravo Slaven Belupo 1:0. Varaždinci su se time pomaknuli na četvrto mjesto, na kojem se nalaze s 27 bodova, dok treći Osijek ima 34. Podsjetimo, Varaždin se ove sezone vratio u najviši rang hrvatskog nogometa te se pokazao kao najveće iznenađenje.

Varaždin je u prvoj međusobnoj utakmici kao gost pobijedio Istru 2:1. Golove za varaždinski sastav tada su postigli Fran Brodić i Igor Postonjski, dok je jedini strijelac Puljana bio Luka Marin. Njihov drugi ovosezonski ogled završio je 1:1 zahvaljujući golovima Tonija Teklića i Facunda Caseresa.

Početni sastavi

Istra: Majkić - Galilea, Perković, Petrušenko, Hujber, Kadušić, Caseres, Mlinar, Lisica, Vuk, Erceg

Varaždin: Zelenika - Kolarić, Jelenić, Pellumbi, Urata, Elezi, Puclin, Pilj, Teklić, Brodić, Šego.

Izvor: index.hr

1

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 4. kolo Posljednje Šanse za period od 24.9. do 26.9.
    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use