Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 25.1.2023.


IzudinB

Recommended Posts

Kup Kralja

Srijeda2.png

KUP KRALJA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

Srijeda1.pngScreenshot_27.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 24.1. u 23:14 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Proglasavam dva dana teske zalosti na Forumu. Neka je laka crna zemlja svim mojim preko cetrdeset tiketa u kojima sam imao svakakve kombinacije sa svetim Bayernom. Neka pocivaju u miru svi tiketi gde je sveti Bayern trebao da pobedi, postigne puno golova, prvi postigne golove na utakmici, a i handicapi i prelazi iz poluvremena neka pocivaju u miru.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, LeonardoDrugi said:

Proglasavam dva dana teske zalosti na Forumu. Neka je laka crna zemlja svim mojim preko cetrdeset tiketa u kojima sam imao svakakve kombinacije sa svetim Bayernom. Neka pocivaju u miru svi tiketi gde je sveti Bayern trebao da pobedi, postigne puno golova, prvi postigne golove na utakmici, a i handicapi i prelazi iz poluvremena neka pocivaju u miru.

Pa zar nisi rekao da je to najigraniji par u europi!? Zar se takav "narodni par" neizbjegava? Joj, joj...

Ja glupan nisam uplatio....jer sam imao problema s internetom...😀😀

 

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, LeonardoDrugi said:

Proglasavam dva dana teske zalosti na Forumu. Neka je laka crna zemlja svim mojim preko cetrdeset tiketa u kojima sam imao svakakve kombinacije sa svetim Bayernom. Neka pocivaju u miru svi tiketi gde je sveti Bayern trebao da pobedi, postigne puno golova, prvi postigne golove na utakmici, a i handicapi i prelazi iz poluvremena neka pocivaju u miru.

Bayern i Ajax nikad više!!! Ti klubovi i kad igram i kad ne igram na njih 90% puta mi odnesu pare pogotovo na kvote 1,35 i niže. Čak i Rangerse bi mogli ubrojati u tu skupinu.

Link to comment
Share on other sites

Bayerna sam ja davno izbacio sa liste kladjenja .. Jebavao me dugo, ja ga igram da dobiju i zabiju golove, a oni  odigraju remi ili dobiju 1-0, 2-0..Onda se ja naljutim i preskacem ih a oni dobijaju po 7-0, 5-0 i sl i tako par sedmica...Ja se opet zaletim i igram i onda opet neki remi ili 1-0, 2-0..Iz pameti me istjerao..Vec 2 sezone oni za mene ne postoje..  A citam komentare na forumima, i vidim u petak ljudi masovno trpali na 3+ Leipzig-Bayern a i juce 3+ i golove Bayerna...

 

Listu sam  obnovio i pored Juventusa, Dinama Zagreb, uvrstio sam i PSV i Ajax u klub timova koje kladionice zestoko favoriziraju a koji su obicni ku*** od ekipa...

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 48 minute, Dobardan1978 said:

Bayerna sam ja davno izbacio sa liste kladjenja .. Jebavao me dugo, ja ga igram da dobiju i zabiju golove, a oni  odigraju remi ili dobiju 1-0, 2-0..Onda se ja naljutim i preskacem ih a oni dobijaju po 7-0, 5-0 i sl i tako par sedmica...Ja se opet zaletim i igram i onda opet neki remi ili 1-0, 2-0..Iz pameti me istjerao..Vec 2 sezone oni za mene ne postoje..  A citam komentare na forumima, i vidim u petak ljudi masovno trpali na 3+ Leipzig-Bayern a i juce 3+ i golove Bayerna...

 

Listu sam  obnovio i pored Juventusa, Dinama Zagreb, uvrstio sam i PSV i Ajax u klub timova koje kladionice zestoko favoriziraju a koji su obicni ku*** od ekipa...

 

 

Svi smo jučer pali na Bayernu i svi žalimo, pogotovo @fic i ja koji smo ga igrali na PŠ-u, ali što je tu je, život ide dalje. Nećemo dopustiti da nas Bayern sputava u sastavljanju današnjih listića. Evo ja krećem sa Barcelonom, danas ćemo malo agresivnije i malo veće kvote igrati.

Barcelona - Real Sociedad 1X - oba daju i više od 2.5 gola (3.00) bet365

Real Sociedad je pobijedio u svih sedam utakmica od pauze zbog SP-a i oni su trenutno momčad sa najboljom formom u španjolskom nogometu. Unatoč tome, pred njima je jedan od najvećih izazova ove sezone večeras kada budu putovali na Camp Nou kako bi se susreli sa Barcelonom u četvrtfinalu Kupa kralja. Niz od sedam pobjeda tako će ovog tjedna biti ozbiljno ugrožen, pogotovo ako znamo da je Barcelona pokazala snagu pobijedivši Real Betisa i Real Madrida u nedavnim utakmicama u Španjolskom Superkupu.

Ako se kao pobjeda računa i pobjeda na penale nad Betisom u polufinalu Superkupa, Barcelona ima šest uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima. Xavijeva momčad je pokazala nešto slabiju napadačku igru u ligi, što je razumno s obzirom da su tamo bili prisiljeni igrati posljednja tri susreta bez suspendiranog Roberta Lewandowskog. Poljski napadač je ipak bio fenomenalan u utakmicama Superkupa i Kupa kralja, a bit će na raspolaganju i večeras protiv Sociedada.

Gosti se uveliko oslanjaju na čvrstu obranu, jer su u prethodnih sedam utakmica u svim natjecanjima primili samo jedan gol. Bit će vrlo zanimljivo vidjeti kako će se Baskijci nositi sa Lewom i društvom u ovom susretu. I Barcelona i Sociedad su izgledali puno bolje u obrani nego u napadu u nedavnim utakmicama. Međutim, jednostavno moram podržati golove u ovoj utakmici znajući kakve igrače oba tima posjeduju u napadu.

S obzirom na domaći rekord Barce protiv Baskijaca, dajem prednost domaćinima tako da moj prijedlog na ovu utakmicu ide na 1X, oba daju gol i više od 2.5 gola po ukupnoj kvoti 3.00 u bet365 kladionici. Ako želite nešto sigurnije, možda bi prolaz Baracelone po kvoti 1.25 u bet365 kladionici bio dobra opcija.

Barcelona: Ter Stegen; Kounde, Araujo, Garcia, Alba; Pedri, Busquets, De Jong; Dembele, Lewandowski, Raphinha

Real Sociedad: Remiro; Elustondo, Zubeldia, Le Normand, Rico; Mendez, Illarramendi, Zubimendi; Barrenetxea, Sorloth, Oyarzabal

Screenshot_34.png

(Koeficijenti 25.1. u 11:14 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

 

Link to comment
Share on other sites

Što se Bayerna tiče stvarno neočekivan kiks. Nanjušio sam kikseve Intera i PSVa posljednja dva dana, ali eto dočekao me Bayern. Igrao sam ih gol u oba poluvremena i pošto ulog nije bio jak više mi je žao za PŠ. Jer tu mi je opcija bila Brescia u vaterpolu koja igra danas, a išao sam sa Bayernom koji je ''zicer''.

Od PSV treba odustati. Sam sam ih odigrao u nastavku sezone 2 puta golove, a znam koliko im je bio bitan Gakpo. Još to napišem u PŠ i svejedno postavim. On im je bio uključen u većinu golova bilo asistencijom bilo izravno golom i odlazak takvog igrača je veliki udarac. Pogotovo jer svi ovi ostali u napadu puno zuje, a malo meda daju što bi se reklo. Bilo mi je dosadno pa sam čak gledao prvo poluvrijeme protiv Emmena i oni su jedno 3 puta izašli pred protivničkog golmana i ne uspiju zabiti. Naravno nakon toga slijedi kazna pa još crveni karton i priči je kraj. Od njih ništa do daljneg. Barem dok ne uđu u neku formu.

Ajax je u slabijoj formi ove sezone što i ne čudi koliko izlaznih transfera rade u zadnje vrijeme. No, rekao bih da su pouzdaniji od PSVa.

Link to comment
Share on other sites

Bayer Leverkusen - Bochum 1 i 2+ (1.72) bet365

Bayer Leverkusen i Bochum su postigli po tri gola u svojim pobjedama tijekom vikenda. Obje momčadi tako su nastavile svoju dobru formu koju su imali i prije stanke za SP. Xabi Alonso potpuno je promijenio Bayerovu momčad otkako je preuzeo kormilo od Gerarda Seoanea u listopadu prošle godine. Leverkusen se probio u gornji dio tabele u Bundesligi nakon impresivne pobjede od 3-2 nad Borussijom M'gladbach u nedelju na stadionu Borussia Park.

Screenshot_36.png

Izvor: bet365

Bila je to četvrta uzastopna pobjeda u ligi za APOTEKARE koji kreću ka mjestima koja vode na europska natjecanja. Bayer Leverkusen je nakon stanke za SP nastavio dosljedno zabijati golove. Bili su prilično učinkoviti u prijateljskim utakmicama sredinom sezone i zabili su tri gola protiv jake momčadi M'gladbacha na gostovanju. Leverkusen sada ima sjajnu priliku ostvariti svoju petu uzastopnu ligašku pobjedu protiv Bochuma i to na BayAreni.

Gosti su također drastično poboljšali svoje nastupe od promjene menadžera krajem rujna. Thomas Letsch je uspio odvesti momčad u sigurnu zonu sa nizom od tri uzastopne pobjede u Bundesligi. Problem za Bochum uoči ovog dvoboja je činjenica da imaju užasan učinak na gostovanjima sa jednom pobjedom i sedam poraza u 18 ligaških utakmica na gostujućim terenima. Pritom posjeduju gol razliku 5-22. Bochum ima tendenciju redovnog primanja golova na gostovanjima, a Leverkusen se raspucao u posljednje vrijeme, tako da očekujem da će to iskoristiti na svom terenu i pred svojim navijačima. Očekujem pobjedu Leverkusena i barem dva gola na utakmici po kvoti 1.72 u bet365 kladionici koja nam računa okladu dobitnom ako domaćin povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat.

Bayer Leverkusen: Hradecky; Kossounou, Tapsoba, Hincapie; Frimpong, Andrich, Palacios, Bakker; Diaby, Wirtz; Adli

VfL Bochum: Riemann; Janko, Ordets, Schlotterbeck, Soares; Stoger, Losilla, Forster; Zoller, Hofmann, Antwi-Adjei

Screenshot_35.png

(Koeficijenti 25.1. u 14:14 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Iako sam u dubokoj zalosti danas i sutra, samo nekoliko recenica o holandjanima, koji su moja prva kladionicarska ljubav, sto je najmanje vazno. Svi na Forumu pominju Ajax i Psv, a niko Feyenoord, a po meni oni imaju najvise sansi da iskoriste to sto su ova dva kluba budaletine. Gledao sam ih doduse tek tri-cetiri puta tokom sezone, i uvek su mi delovali da bi mogli da iskoriste krah Ajaxa i Psv-a. Gledao sam ih u derbiju protiv Ajaxa, u prvom poluvremenu su ih napali kao pcele. Lepo napadaju, agresivni su, vise pritisak, publika je odlicna, jedna od najboljih u Evropi. Mislim da im jedino nedostaje zavrsnica, jer malo daju, koliko stvaraju prilika za gol. Inace i po kladionicama su prvi favoriti za titulu (Feyenoord 2,25, Ajax 2,75 Psv 4,00)

Da nisam u dubokoj zalosti dva dana, danas bih ih svakako podrzao protiv Nec-a po kvoti od 1,33 a da mi je ostalo barem nesto novaca posle Bayerna, pokusao bih i sa dugorocnom opkladom da titula ide u Rotterdam po kvoti od 2,20

Link to comment
Share on other sites

Stigli smo do 1/4 finala rukometnog svjetskog prvenstva. Ostale su stvarno top ekipe i mislim da tko voli rukomet da će uživati u završnici prvenstva. Kod rukometa je uvijek problem što one grupne faze nisu toliko zanimljive. Ima previše momčadi koje kvalitetom debelo zaostaju za najboljima. Ovo prvenstvo čak nije bilo nekih iznenađenja tipa da Slovenija ili Poljska koje imaju kvalitetu iznenade one najbolje u skupini, Francusku i Španjolsku. I Francuzi i Španjolci su te susrete lako riješavali u svoju korist pa je prolazila igra na favorite.

Što se 1/4 finala tiče imamo 2  izrazita favorita. No tu su tečajevi mali. Danska je veliki favorit protiv Mađarske. Kvaliteta, publika i pokazano na prvenstvu, sve ide u korist Danaca. S obzirom na slabije protivnike na početku turnira Dansku je trebalo vidjeti u jačim utakmicama. Protiv Hrvatske koja nije više u samom vrhu su pokazali da imaju probleme na kvalitetnu obranu, no već protiv Egipta su bili uvjerljivi od starta utakmice. Nisam siguran u njih za završnicu, ali u četvrtfinalu su dobili vjerojatno najslabijeg protivika. Osobno smatram da je Mađarska jedina ekipa kojoj ovdje nije mjesto. Prvo su gubili cijelu utakmicu od Islanda i do 6 razlike da bi završnom serijom 5:0 okrenuli poraz u pojedu. Nakon toga teški poraz od Portugalaca nakon kojeg je Portugal u krugu te 3 reprezentacije imao najbolji omjer. U drugoj skupini Portugal je propustio pobjediti Brazil i Mađarska je zbog one išćupane pobjede nad Islandom završila u 1/4 finalu.

Drugi veliki favorit je Švedska. Šveđani su igrali zadnji SP finale i nakon toga osvojili Euro. S obzirom na kvalitetu momčadi i domaćinstvo smatram ih prvim favoritom. Ne kažem da će osvojiti, ali nitko protiv njih neće biti favorit do kraja. Imaju igračku kvalitetu, fizički su moćni, a tu su i odlični vratari koji su sposobni skinuti par zicera. Njihov protivnik je neugodni Egipat. Egipat se podignuo u zadnje vrijeme. Tako su na zadnjem SP odigrali odličnu utakmicu i bili blizu izbacivanja Danske u 1/4 finalu koja je kasnije osvojila naslov. Na Olimpijskim igrama su stigli do same završnice i završili četvrti. Problem je što im nedostaje najbolji igrač, sjajni desni vanjski Omar Yahia te uz prikazano u utakmici protiv Danaca teško mogu iznenaditi Švedsku.

Dolazimo prema izjednačenijim dvobojima. Francuska do sada ima savršeno prvenstvo. Nakon sigurnih pobjeda protiv Poljaka i Slovenaca pokazali su kvalitetu i u derbiju protiv Španjolske. Nijemci sa druge strane su pokazivali slabosti, iako su dobivali što su trebali. Bilo je problema protiv Srbije, a na kraju je došao i prvi poraz u derbiju grupe protiv Norveške. Na Njemačkoj je vidljivo da nemaju toliko široku kvalitetu. Ipak ne bih ih otpisao u ovom dvoboju. Imaju sjajnog Wolfa na golu koji može obraniti 20 lopti i ukoliko ga ekipa bude donekle pratila mogu pobjediti utakmicu. Znamo koliko su golmani bitni u rukometu. Očekujem rukometnu poslasticu ovdje i nadam se izjednačenoj utakmici.

Norveška - Španjolska, par koji je najteže prognozirati, a upravo ću ja iz ovoga para ponuditi okladu. Dvije ekipe koje su suprotnost. Španjolci koji su poznati po dobroj obrani i sjajnim golmanima. Perez de Vargas - Coralles je za mene najjači par vratara već godinama mada i Danci imaju uz Landina i ostale sjajne golmane. U napadu ako ne prođe kontra uvijek strpljivo grade napad. Ne žure. Sa druge strane je brza Norveška kojoj je napad jača strana. Ipak moja oklada ovdje će biti Španjolska daje manje golova. U bet365 ima oklada da ne daju 30 golova po 1,48. Ukoliko nađete u nekoj domaćoj kladionici marginu 29 po boljem tečaju preporučio bih. Igrao sam Španjolsku manje golova po tih 29,5 protiv Poljske. Tada su postigli već 16 u prvom poluvremenu i svejedno je u drugom pao tempo i oklada je lagano prošla. Norveška je ipak na ovom prvenstvu pokazala da mogu i obranu zaigrati kada treba. Protiv Nizozemske su primili 17 na poluvremenu i gubili 4 razlike pa su svejedno u drugom ostavili brzu Nizozemsku na 9 golova i okrenuli utakmicu. Protiv Srbije također 17 primljenih i minus 3 na poluvremenu, a u drugom 10 primljenih. I dolazimo do najteže utakmice protiv Njemačke od koje su primili 16 na poluvremenu da bi u drugome samo 10. Dakle, računam da ako su pametni u ovako bitnoj utakmici neće ući u jurnjavu iz koje bi ih mogli Španjolci kaznit. Obrane dobivaju prvenstva pa se nadam da će Norvežani voditi računa i o toj fazi igre. Zadnje 3 međusobne, prošli Euro Španjolska im je zabila samo 23, Olimpijske igre 28, a SP 31, no tu su Španjolci već do poluvremena riješili utakmicu. Ovog puta očekujem borbu do kraja.

Malo sam se raspisao o svome viđenju prvenstva. Oklada koju bi preporučio je manje od 30 golova Španjolske protiv Norveške ukoliko imate želju igrati nešto od ovih dvoboja 1/4 finala.

 

Link to comment
Share on other sites

prije 20 minute, LeonardoDrugi said:

Iako sam u dubokoj zalosti danas i sutra, samo nekoliko recenica o holandjanima, koji su moja prva kladionicarska ljubav, sto je najmanje vazno. Svi na Forumu pominju Ajax i Psv, a niko Feyenoord, a po meni oni imaju najvise sansi da iskoriste to sto su ova dva kluba budaletine. Gledao sam ih doduse tek tri-cetiri puta tokom sezone, i uvek su mi delovali da bi mogli da iskoriste krah Ajaxa i Psv-a. Gledao sam ih u derbiju protiv Ajaxa, u prvom poluvremenu su ih napali kao pcele. Lepo napadaju, agresivni su, vise pritisak, publika je odlicna, jedna od najboljih u Evropi. Mislim da im jedino nedostaje zavrsnica, jer malo daju, koliko stvaraju prilika za gol. Inace i po kladionicama su prvi favoriti za titulu (Feyenoord 2,25, Ajax 2,75 Psv 4,00)

Da nisam u dubokoj zalosti dva dana, danas bih ih svakako podrzao protiv Nec-a po kvoti od 1,33 a da mi je ostalo barem nesto novaca posle Bayerna, pokusao bih i sa dugorocnom opkladom da titula ide u Rotterdam po kvoti od 2,20

Nisam ih spomenuo jer ih osobno ne igram, a i dalje nemam neko povjerenje igrati ih. Kao što kažeš ne zabijaju puno. Ova sezona im je šansa, ali mislim da opet dosta ovisi o Ajaxu koji možda jedini ima moć dobivati u serijama, iako vidimo već na uzorku od 17 utakmica da im ne ide. Tako da slažem se da je Feyenoord trenutno prvi favorit, ali opet  ne bih uzimao ih po ovako malom tečaju.

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto tih nizozemaca dosta motalo po glavi kao i AZ Alkmar i Feynoord samo što su oba kluba igrala protiv klubova koji su mi mirisali na kiks. Na PSV sam isto mislio da bi mogao kiksati jer im je otišao Gakpo. Ajax je zadnjih 5 utakmica odigrao X, a u Bayern se ne možeš pouzdati otkada je otišao Lewandowski. Njemci mi uvik zovu na više golova pa su tako svi prošli over 1,5 odnosno over 2,5 neračunajuči Bayern

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
    • Pozz svima, jedan double: 14:00h Ferencvaroš x2 (liga prvaka ž) 14:15h  Z.Zhang (tenis ATP Hanzhou) 1                                                              (Koeficijenti 22.9. u 13:55 CET)                                                   Koeficijenti su podložni promjenama EDIT: Isprike na kasnom postu,nisam stigao ranije. Won  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use