Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 5.1.2023.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Četvrtak1.pngScreenshot_25.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 3.1. u 07:56 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Danas su na programu dva treninga i kvalifikacije na posljednjoj stanici “Novogodišnjeg turnira” u Austrijskom Bischofshofenu.

7E98BCC4-52DB-4399-9177-C088692A2928.jpeg.3fde458f964178900d0f71a0a835ef2a.jpeg

B3D0A976-FF7C-430C-9DAF-0D20F9833274.jpeg.1d4c4e7670fad30bce0ad6227aac167a.jpeg

Što se tiče vremena danas se očekuje kiša sa ne velikim problemima sa vjetrom.

70717BF1-1FFE-4EF6-A4F9-B58241BF4A9B.jpeg.ed8ec6dc77b98dcafe76230697a1dad4.jpeg

Prvi par koji sam mislio igrati je duel izmedju Lindvika i Hayboecka. Odlucio sam preskočiti na kraju taj duel jer Lindvik je u prošlosti imao pozitivne rezultate na ovoj skakaonici kao i Hayboeck. Najvise mi se ne svidja na ovom duelu “guranje” u bodovanju od strane sudaca na Lindvika.

Kada se bolje pogleda ukupna pozicija na “Novogodišnjoj turneji” i u ukupnom poretku Svijetskoga kupa Austrijanac daleko je bolji od Norvežanina.

Tako da na prvu 1,66 - 2,10 tecajevi su po meni “čudni” na ovaj duel. Ako budu podjednako skakali vjerujem da će Lindvik dobiti vise bodova, jedino ako Austrijanac bude imao neki svoj dan pa “dotuče” u skoku Lindvika. Ali opet najavljena je nekakva kiša tako da će biti dosta teško prognozirati neke veće skokove.

Moj glavni pick dana je pobjeda na mladoga Njemca Philippa Raimunda protiv Norvežanina J.A. Forfanga

DBE442FF-E6E8-4208-8C7B-18D14B852803.jpeg.efbf66fe2698806fa63552b71b4a8305.jpeg
 

Što se tiče pozicije na “Novogodišnjoj turneji” mladi Njemac je malo bolje rangiran od Norvežanina, dok je u Svijetskom kupu J.A. Forfang puno bolje rangiran od P.Raimunda.

Samo moram napomenuti da mladi Njemac ove sezone nije nastupio na svakoj skakaonici zato ima manje bodova u Svijetskom kupu. Phillip Raimund ove sezone je imao par turnira za mladje uzraste gdje je bilježio odlicne rezultate.

Što se tiče za ovoga mladoga ski skakača vjerujem da je ispred njega blistava budućnost i lako moguće u budućnosti bi ga mogli gledati za borbu osvajača Svijetskog kupa kao i “Novogodišnje turneje”. Tako da sam odlučio danas uložiti novce na ovoga mladoga Njemca.

LP!

 

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Manchester City | Oba tima po karton + barem jedan gol na utakmici + Manje od 8 kartona + Erling šutira u okvir gola + više od 6 kornera (1.83) bet365

Manchester City je još jednom kiksao na stadionu Etihad odigravši samo 1-1 protiv Evertona, koji se bori u donjem dijelu tabele. Sada zaostaju sedam bodova za vodećim Arsenalom i ne mogu si dopustiti više kikseva u nadolazećim utakmicama ako žele držati korak s momčadi Mikela Artete. Unatoč tome, aktualne prvake sada čeka vrlo težak i zgusnut raspored.

Screenshot_41.png

Izvor: bet365

Građani će se u sljedeća četiri dana dva puta suočiti sa Chelseajem. Također će igrati protiv Manchester Uniteda i Tottenhama do 19. siječnja u Premier ligi. Pep Guardiola ima dosta igrača visokog profila koje može rotirati za ove utakmice, ali njegovi odabiri nisu baš učinili dobar posao u posljednje vrijeme.

Što je pozitivno za njih i njihove navijače, Chelsea u zadnje vrijeme nije bio mnogo bolji. Graham Potter se suočava sa brojnim problemima s ozlijeđenim igračima i čini se da još nije pronašao pravu formulu na Stamford Bridgeu. Plavci nisu izgledali nimalo dobro u remiju od 1-1 prošlog vikenda kod Nottingham Foresta. Imali su čak i sreće izvući bod na City Ground stadionu.

Chelsea je trenutno deseti na tabeli Premier lige sa samo sedam pobjeda u prvih 16 utakmica ove sezone. Zabili su samo šest golova u posljednjih šest utakmica u svim natjecanjima, uključujući i jednu prijateljsku protiv Aston Ville u prosincu (poraz 1-0). U ovoj utakmici neću igrati na pobjedu bilo kojeg od ovih timova, iako malu prednost dajem Cityju. Naime, više mi se sviđa ova kombinacija na betbuilderu u bet365 kladionici, gdje igram da će oba tima dobiti po žuti karton + da će na utakmici biti manje od osam kartona + da će biti barem jedan gol, da će Erling Haaland šutirati barem jednom u okvir gola i da će na utakmici biti više od 6 kornera po ukupnoj kvoti 1.83 u bet365 kladionici. Na ovakvu kombinaciju bet365 kladionica nam također daje Wining Boost i povećava nam isplatu za 25%.

Chelsea: Kepa; Azpilicueta, Silva, Koulibaly, Cucurella; Kovacic, Zakaria; Sterling, Mount, Pulisic; Aubameyang

Manchester City: Ederson; Walker, Stones, Akanji, Cancelo; Gundogan, Rodri, De Bruyne; Silva, Haaland, Foden

Screenshot_40.png

(Koeficijenti 5.1. u 07:56 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, Leedsfan said:

Danas su na programu dva treninga i kvalifikacije na posljednjoj stanici “Novogodišnjeg turnira” u Austrijskom Bischofshofenu.

7E98BCC4-52DB-4399-9177-C088692A2928.jpeg.3fde458f964178900d0f71a0a835ef2a.jpeg

B3D0A976-FF7C-430C-9DAF-0D20F9833274.jpeg.1d4c4e7670fad30bce0ad6227aac167a.jpeg

Što se tiče vremena danas se očekuje kiša sa ne velikim problemima sa vjetrom.

70717BF1-1FFE-4EF6-A4F9-B58241BF4A9B.jpeg.ed8ec6dc77b98dcafe76230697a1dad4.jpeg

Prvi par koji sam mislio igrati je duel izmedju Lindvika i Hayboecka. Odlucio sam preskočiti na kraju taj duel jer Lindvik je u prošlosti imao pozitivne rezultate na ovoj skakaonici kao i Hayboeck. Najvise mi se ne svidja na ovom duelu “guranje” u bodovanju od strane sudaca na Lindvika.

Kada se bolje pogleda ukupna pozicija na “Novogodišnjoj turneji” i u ukupnom poretku Svijetskoga kupa Austrijanac daleko je bolji od Norvežanina.

Tako da na prvu 1,66 - 2,10 tecajevi su po meni “čudni” na ovaj duel. Ako budu podjednako skakali vjerujem da će Lindvik dobiti vise bodova, jedino ako Austrijanac bude imao neki svoj dan pa “dotuče” u skoku Lindvika. Ali opet najavljena je nekakva kiša tako da će biti dosta teško prognozirati neke veće skokove.

Moj glavni pick dana je pobjeda na mladoga Njemca Philippa Raimunda protiv Norvežanina J.A. Forfanga

DBE442FF-E6E8-4208-8C7B-18D14B852803.jpeg.efbf66fe2698806fa63552b71b4a8305.jpeg
 

Što se tiče pozicije na “Novogodišnjoj turneji” mladi Njemac je malo bolje rangiran od Norvežanina, dok je u Svijetskom kupu J.A. Forfang puno bolje rangiran od P.Raimunda.

Samo moram napomenuti da mladi Njemac ove sezone nije nastupio na svakoj skakaonici zato ima manje bodova u Svijetskom kupu. Phillip Raimund ove sezone je imao par turnira za mladje uzraste gdje je bilježio odlicne rezultate.

Što se tiče za ovoga mladoga ski skakača vjerujem da je ispred njega blistava budućnost i lako moguće u budućnosti bi ga mogli gledati za borbu osvajača Svijetskog kupa kao i “Novogodišnje turneje”. Tako da sam odlučio danas uložiti novce na ovoga mladoga Njemca.

LP!

 

Prvi pad za mene na “Novogodišnjoj turneji”. 😕….Phillip Raimund danas je bolje skakao na treningu od Forfanga, kao i što je imao bolji skok za jedan metar u kvalifikacijama od Forfanga ali su suci ipak vise dali bodove Norvežaninu.

9CC182E9-2276-484B-9F91-500757158B85.jpeg.318877ae05f7098258d95eca7ba41a4d.jpeg

5EA277F0-39FC-4B46-9103-9C2463377F88.jpeg.7dbb871611d3bc7eb31a95c68fac106c.jpeg

Što se tiče bodovanja ovoga sporta puno toga se gleda. Što se tiče drugoga duela Lindvik danas nije neke rezultate imao niti na treningu kao i u kvalifikacijama, tako da je Hayboeck lagano dobio.

Kao što sam pisao prevelik tečaj je bio stavljen na Hayboecka ali da su imali slične skokove sigurno bi Lindviku malo vise dali bodova. Ovako tko je stavio na Hayboecka moga je uzeti lijepih 2,10 tečaj.

Moja politika kladjenja je da igram samo jedan single tip tako da je to danas bilo odlučeno na mladoga Njemca Raimunda koji nažalost nije prošao. Sutra ocekujem još bolju ponudu tako da možete od mene očekivati bar jedan tip od minimalno 1,80 tečaja.

LP!

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 4. kolo Posljednje Šanse za period od 24.9. do 26.9.
    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use