Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 13.7.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Liga prvaka - kvalifikacije

Screenshot_529.png

LIGA PRVAKA- DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličniminformacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

prije 2 sati, rashomon86 said:

Ovaj forum je ,moram priznati, pošteno utihnuo. Jel se na nekom drugom topicu vodi jača rasprava a da ja toga nisam svjestan? 

Mislim da svi čekaju početak nogometnih sezona odnosno posljednja pretkola Lige Prvaka i Europske lige. Budući da nema Svjetskog odnosno Europskog nogometnog prvenstva ovo je kalendarski najgori sporski period. Stanka je u većini nama zanimljivih sportova, u punom jeku je jedino baseball :)

HNL počinje ovog vikenda a kroz 2-3 tjedna će se zahuktati i borba za Ligu Prvaka. 

Zbog izuzetno slabe ponude razumljivo je da je aktivnost na forumu slabija međutim siguran sam da to neće biti slučaj kroz par dana/tjedana kada krenu zanimljivija natjecanja. 

U sljedećoj sezoni možete očekivati puno više prijedloga i od mene nego je to bio slučaj posljednjih mjeseci. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use