Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 18.6.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png 

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim pinned this topic

Finalna serija italijanskog basketa,

Armani Milano osvaja scudetto, kvota 1,24

Armani Milano vs Virtus Bologna, jedinica, kvota 1,50-1,55

Danasnji post cu poceti protestima, negodovanjem, ocajem i nezadovoljstvom, a tek u drugom delu posta ce ici analiza za kladjenje.

Pre pet meseci nasi administratori sa ovog smesnog Portala su odlucili da nas vrednuju. Dakle, palo im je na pamet da sve kolege sa Foruma vrednuju putem “badges”-a, putem ikonica. U svojim mudrim glavicama su smislili da bi bilo pametno da postoje cetrnaest nivoa po kojima bi nas vrednovali, a rankiranjem ce se baviti, sasvim slucajno, bas oni. Podrazumeva se da ce rankiranje biti objektivno i posteno, kao sto se i podrazumevalo da cemo svi mi, uredno registrovani clanovi Foruma, to i prihvatiti, jer kao sto svi znamo, ovce sluze da se sisaju. Posto je rankiranje bilo objektivno i posteno, administratori su sebe rankirali na prva dva mesta, sto znaci da su oni prvi, najvisi nivo, visa rasa, aristokratija. Posle njih, dolazi prazno, znaci nema nikoga ni blizu njima, a potom, na dnu ranking-liste dolazimo svi mi, stoka, stado, ovce. I mene su uvrstili medju stokom, smatraju me delom stada, cim su me rankirali sest nivoa ispod njih, vise rase. Dakle oni su najvisi nivo, “zive od kladionice”, a ja sam stoka, niza rasa, ja sam “uspesni kladionicar” a razlika izmedju njih i mene jeste veeeeeelikih sest nivoa. Ovakvog lopovluka bi se postideli i kriminalci iz Uefe, cak i njih bi bilo sramota da rade ovakve stvari. Kriteriji za rankiranje, po administratorima bi trebalo da bude broj objava i nista vise. Dakle, po njima bi bilo pametno i posteno da kriterij za vrednovanje kolega bude to sto udju jednom ili nijednom dnevno u Forum, otvore Topic, na primer “Live kladjenje”, ukucaju tri tackice, a to sto niko ne udje u taj Topic, to nema veze. Kao sto nema veze sa vrednovanjem kolega, na primer plasman u Poslednjoj Sansi. Dakle, njih dvojica su, od kada postoji ovaj Forum, uvek bili poslednji i predposlednji od tri ucesnika u prvoj ligi Poslednje Sanse, a ja sam jedini pobednik od kada postoji ovaj smesni Forum, i to sve nema veze, posto se to ne vrednuje, i uopste nije vazno. Ja pisem dobitne analize, i to kakve, uz to sam i jedini pobednik Poslednje Sanse od svih, skoro 13.000 uredno registrovanih clanova, ali to nema veze, posto sam sest nivoa ispod njih. Oni otvore Topic “Live kladjenje” ukucaju tri tackice i boli ih qurac, jer su najvisi moguci nivo rankinga, a to su, kao sto svi znamo, objektivno i posteno sami sebi dodelili. Bas sam pre neki dan racunao, ako bi me posluzilo zdravlje, njihov nivo vise rase bih mogao da dostignem tamo negde krajem 2142-ge godine, dakle za otprilike 120 godina, jer bi mi toliko trebalo da objavljujem analize.

Hej, administratori, treba da vas je sramota sta radite na Forumu. To sto ste dva puta uzastopno ispadali iz prve lige Poslednje Sanse, to nema veze, to se ne vrednuje. Vrednuje se broj objava, jer tako vama odgovara, zar ne, a isti nivo cemo biti u desetom mesecu 2142-ge godine. Slusajte me dobro, pisacu polako da mozete da me pratite. To sto sam jedini pobednik Poslednje Sanse u istoriji ovog smesnog Foruma, a vi ste dva puta uzastopno ispadali u drugu ligu zasluzuje potpuno drugaciji ranking, a ovoga puta cu ja, objektivno i posteno formirati ranking listu. Koristicu kao primer tenis, najlepsu individualnu igru na svetu. Ja sam u novom rankingu na nasem Forumu, nesto kao veliki Rafa na sljaci, Greatest Of All Time, a vas dvojica ste Damir Dzumhur svetskog tenisa, i od danas ce to biti novi ranking. Ako zamislite da je Dzumhur najbolji teniser ikada u Bosni, onda vam je jasno kakvi su bili svi ostali.

Finalna serija italijanskog basketa,

Armani Milano osvaja scudetto, kvota 1,24

Armani Milano vs Virtus Bologna, jedinica, kvota 1,50-1,55

Pre sest dana, u nedelju, 12.06. sam objavio istorijsku analizu da ce Armani Milano osvojiti scudetto u italijanskom nacionalnom prvenstvu, po kvoti od 1,73, a osim toga sam napisao jos osam predloga od kojih su svi prosli, a ne zaboravite, razlika izmedju administratora i mene je sest nivoa. Danas je kvota da ce Armani osvojiti titulu 1,24, pa da vam ukratko napisem sta se u medjuvremenu desilo. Finale se igra na cetiri dobijene utakmice, trenutno je 3:2 za Armani, a danasnja, sesta utakmica se igra u Milanu. Virtus Bologna je imala prednost domaceg terena, te su se prve dve utakmice igrale u Bologni, gde je Armani vec u prvoj utakmici pobedio. Nakon sto je Virtus izjednacio u drugoj utakmici kod kuce, serija se preselila u Milano, a ja sam u nedelju, 12.06 dakle pre pocetka meca, napisao istorijsku recenicu: “... mislim da je nemoguce da Armani izgubi obe utakmice kod kuce, cak verujem da ce dobiti obe ...”. Armani je, naravno pobedio obe utakmice kod kuce, poveo sa 3:1 pa se serija u cetvrtak preselila u Bolognu (samo jedna utakmica), gde je Virtus na jaja smanjio na 3.2. Ja svakako ne znam sa kakvim zenama vi, kolege sa Foruma, zivite, ali sam siguran da ni jedna nije u stanju da vam priusti orgazam poput onoga koji ste mogli da dozivite gledajuci ovu finalnu seriju. Prstalo je od dobrog basketa, igraci su pokazali angazovanost, zelju, trud, hrabrost i volju da se bacaju po parketu, publika je bila vise nego sjajna, a nisu nedostajale ni tehnicke greske i prekidi. Publika u Bologni je bila bucnija, ali je u Milanu u obe utakmice bilo krcato, barem dvadeset procentata vise od kapaciteta. Bas kao sto sam i najavio u analizi, Armani je dobio sve tri utakmice na organizovani sistem, odlicnu pripremu utakmice i disciplinovanu i pametnu igru celog tima. Bilo je uzivanje gledati igru Armania, a vodjenje utakmice sa klupe zasluzuje cistu desetku, pa kada je vec tako, veliki Ettore Messina svakako zasluzuje nekoliko recenica u postu na nasem Forumu. Cetiri osvojene Eurolegue, sest titula nacionalnog ruskog prvenstva, cetiri scudetta, tri titule Vtb United League, devet titula italijanskog i dve titule ruskog kupa, kao i srebro na evropskom prvenstvu, moze samo drugi najbolji trener na svetu. Osim sto je clan Fiba Hall Of Fame, i drugi najbolji trener na svetu, uopste mu nije smetalo da u 55-oj godini zivota ode u San Antonio Spurs i pet godina bude pomocni trener. Sve tri utakmice je direktno on dobio, a ne igraci, i to sto on radi od Armania u tri sezone bi trebalo uvesti u knjige na svim trenerskim akademijama. Taj doktor kosarke je Virtus, jednu od najnapadackijih ekipa u Evropi, u dve od pet utakmica sveo na sramnih 62 poena sto je za hapsenje cak i u zenskoj kosarci. Gledajuci roster Armania, kao i igru tima kao organizovane celine, trenerski posao se cini kamilicom od posla. Ali, budite sigurni, da ovakav Armani danas date u ruke Mauriziu Pochettinu, ex treneru Psg-a, on bi sa Armaniom ispao, iako je do kraja sezone ostalo da se odigra samo jedna ili dve utakmice.

Sta reci o Virtusu? Sasvim druga prica, sve suprotno od Armania, iako su generalno, svih pet utakmica odigrali dobro. Individualno jaki, pojedinacnim kvalitetom odveli seriju u sestu utakmicu, a poraz u prvoj utakmici (62:66) bi mogao skupo da ih kosta. Dok je Armani do sve tri pobede dosao timskom i disciplinovanom igrom, gde je svako dao svoj doprinos, dve pobede Virtusu su jednom doneli Teodosic, a drugi put Shengelia i Hacket, uz epizodne uloge ostalih. Kada sam vec deo posta posvetio doktoru Ettore Messini, zaista bi bilo suludo da ne napisem nesto i o Teodosicu. Zamislite Nicka Kyrgiosa da angazuje trenerski tim i deset mental coach-a, kao i da pocne da trenira deset sati dnevno poput Casper Ruuda, a zamislite i da ne izbegava zemljane terene. Ako bi to uspeli da zamislite, onda bi ostalo samo jos da pogadjamo, da li bi on pre postao najbolji igrac ikada ili bi ostavio tenis jos juce, a to valjda ni on sam ne zna. Tako je i sa Teodosicem, jedan od najkreativnijih igraca u istoriji evropskog basketa, broj jedan u istoriji ove predivne igre po razumevanju i osecaju igre, ali sta sve to vredi kada ima telo kao vodoinstalater, a toliko i ulaze u sebe. Talenat svetskog nivoa, fizicka priprema gora cak i od seljacine iz Rosaria, znaci nula, a odbrana ispod nule. Iako je jedan od najboljih evropskih bekova, u L.A. Clippersima se zadrzao seonu i po, a da niko ne zna na osnovu cega su ga drzali toliko dugo. U Nba je ostavio traga koliko i Damir Dzumhur na Atp Touru, ali je zato Virtus kao stvorena ekipa za njega. Problemi nastaju kada doktori kosarke poput Messine pripreme utakmicu koristeci njega kao najvecu rupetinu u odbrani. Bilo je tuzno gledati kako gotovo svi napadi Armania zavrsavaju na strani gde je ta rupetina, i kako razlika u korist Armania raste kada je on na terenu, i kako pada kada je na klupi. Koliko Teodosic igra skandaloznu odbranu govori smesna granica u ponudi kladionica od dva skoka na utakmici po kvoti od 1,85 sto je neverovatno. Moju ujnu Danicu da ubacite veceras u igru, a sa minutazom koliku ima Teodosic, budite sigurni da bi imala barem jedan skok u prvom, i barem jedan skok u drugom poluvremenu i opklada na moju ujnu bi prosla jos juce. Za one koji ne prate basket, skok se racuna cak i ako uopste ne skocite, vec se lopta slucajno odbije do vas.

Danas je subota, najlepsi dan u sedmici. Armani ima match loptu, vodi sa 3.2 u seriji, dvorana je rasprodata, a utakmica se igra u sjajnom terminu od 20.30. i ne mogu da zamislim da imate nesto pametnije da radite u to vreme. Ako verujete admininistratorima i mislite da su oni zdrave osobe kada su me vrednovali sest nivoa ispod njih, onda verovatno niste uplatili moj predlog od pre sest dana da Armani osvaja scudetto po kvoti od 1,73 i tako vam i treba. Svaka greska se placa i sada mozete da uplatite tu istu igru po kvoti od 1,24. Ako verujete meni i mislite da je jedini ispravan ranking na Forumu onaj gde sam ja veliki Rafa i to na sljaci, a administratori Damiri Dzumhuri, onda ne bi trebalo da propustite danasnju jedinicu na Armani po kvoti od 1,50-1,55

I za kraj, post moram da zavrsim cudjenjem. Kvote na danasnjem mecu gde, da ponovim, Armani igra kod kuce pred rasprodatom dvoranom i ima match loptu, su 1,50-1,55 na Armani i 2,50-2,65 na Virtus, dok je titula Armania kvotirana sa 1,24 a Virtusa sa 4,20 a tu nesto nije u redu. Kvotom od samo 1,24 na milaneze, kladionice verovatno misle da su favoriti za scudetto cak i ako izgube veceras kod kuce, a sa tim ne mogu da se slozim. Ja bih danasnji mec kvotirao sa 1,28 na Armani i 3,60 na Virtus koliko bi kvotirao i titule, ali valjda kladionice znaju sta rade.

Na kraju, kao i uvek, ako bi igraci Armania veceras bili ljudi, a ne stoka, svako ko uplati na njih bi od veceras mogao sebi da promeni zivot, dok bi poraz bilo pravo pucanje sebi u noge.

Ko igra sa zeninom kreditnom karticom, i koga boli qurac ako padnete, jer novac ionako nije vas, ne bi smeo da propusti nesto iz sjajne ponude na igrace. Moj najveci problem do pocetka meca ce verovatno biti samodisciplina, jer cu morati da izaberem samo jednu ili dve igre iz ponude gde mi se sve igra, i za sta bi mi trebao novac prosecne svajcarske banke. Krenucu pojedinacno, ali moram da kazem da su ovo samo teoretski predlozi, i to pod uslovom da utakmica krene u povoljnom pravcu. Ako utakmica bude sahovska, sve opklade na igrace koje me privlace ce najverovatnije otici u qurac.

Nicolò Melli (Armani) devet ili vise poena na utakmici, kvota 1,85. Ex Dallas, N.Orleans Pelicans, Fenerbahce, Bamberg … nije igrac, vec igracina i jedan od najbitnijih igraca u rosteru. Izuzetno obucen igrac, igra sve sto je potrebno trojku, cetvorku ili peticu, ima odlican sut za tri poena, jedan je od najzahvalnijih igraca za svakog trenera, pogotovo doktora kosarke Messinu. Da imam novac prosecne svajcarske banke, na njega bi sve igrao (devet ili vise poena na utakmici po kvoti od 1,85 jedna ili vise trojki na utakmici po kvoti od 1,50 kao i pet ili vise skokova na utakmici po kvoti od 1,85)

Kyle Hines (Armani) pet ili vise skokova na utakmici, kvota 1,85. Bez komentara

Luigi Datome (Armani) dve ili vise trojke na utakmici, kvota 1,85. Vazan igrac, odlican suter, u stanju da ubaci osam, a ne dve trojke, ali je celu seriju odigrao promenjivo i neubedljivo.

Ako utakmica bude sahovska, svi predlozi na igrace bi mogli lagano da odu u qurac, a ako bude kao sto je bila treca utakmica u seriji (94.82 za Armani) svi predlozi ce proci jos u prvom poluvremenu. Rizik za kladjenje bi mogao da bude i Ettore Messina koji rotira svih deset igraca i gde moze da se desi da igrac na koga smo polozili novac odigra sedam-osam minuta na mecu.

Ah … da, ne zaboravite, analizu sam napisao na deset stranica, u 03.07 ujutro i to potpuno besplatno, a oni kriminalci od administratora su me rangirali sest nivoa ispod njih jer njihovo otvaranje “Live Topica” sa tri tackice vredi vise od mojih analiza, a ne zaboravite i da ako zivim zdravim zivotom, njihov ranking mi mogao da imam u desetom mesecu 2142-ge godine.

Link to comment
Share on other sites

Nastavljam sa pikadom. Danas dva ne takva zicera kao oni jučer, ali reprezentacije koje mislim da će proći. Te Engleska koja je opet zicer.

Nizozemska - Irska 1

Wales - Austrija 1

Engleska - Latvija 1

Nizozemci su bez Van Gerwena koji je osvojio Premier ligu iako je imao u zadnje vrijeme toplo hladno rezultate. Igraju im Noppert i Van Duijvenbode koji su top 20 igrači po rankingu. Obojica po rankingu dosta bolji od Iraca pa idem sa Nizozemskom.

Wales je igrački najjači na ovom prvenstvu. Price koji je zadnjih godina jedan od najboljih igrača te Clayton koji je bio najbolji u Premier ligi, ali na završnici nije uspio osvojiti. Austrija je opasna sa Suljovićem i Rodriguezom, ali Wales je favorit natjecanja.

Engleze sam jučer postavio. Prošli su lagano, a problema ne bi smjelo biti niti protiv Latvije.

Link to comment
Share on other sites

Sligo - Finn Harps 1 (1.80) bet365

Igra se 20. kolo Irske Premier lige gdje će Sligo Rovers ugostiti Finn Harpsa. Ove dvije ekipe dijeli čak 14 bodova i tri mjesta na tabeli. 

Sligo se nalazi na šestoj poziciji sa 25 bodova osvojenih iz 19 utakmica. Pobijedili su i izgubili po šest puta u ligi, dok su u sedam navrata remizirali. Domaćini su ušli u dobru formu i neporaženi su u posljednje dvije utakmice. Ono što moraju poboljšati jeste obrana, jer su do sada primili 23 gola. Sligo ovdje dolazi nakon remija od 1-1 protiv Dublina. Redovno postižu golove, nakon što su to učinili u posljednjih šest utakmica.

Screenshot_311.png

Izvor: bet365

S druge strane imamo Finn Harps koji se nalazi na devetoj poziciji na tabeli sa samo 11 bodova osvojenih do sada. Od 18 odigranih utakmica, Finn je pobijedio samo dvije, remizirao pet i izgubio čak 11. Moraju poboljšati svoj napad, jer se vidi da im nedostaje završnica. Postigli su samo 15 golova do sada. Prethodno je Finn Harps remizirao 2-2 u ligi sa Derry Cityjem, a prije toga imali su četiri uzastopna poraza.

Sligo je uživao igrajući na domaćem terenu, gdje su neporaženi u pet utakmica. Očekujem danas pobjedu Sliga. Sretno!

Screenshot_310.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
    • Pozz svima, jedan double: 14:00h Ferencvaroš x2 (liga prvaka ž) 14:15h  Z.Zhang (tenis ATP Hanzhou) 1                                                              (Koeficijenti 22.9. u 13:55 CET)                                                   Koeficijenti su podložni promjenama EDIT: Isprike na kasnom postu,nisam stigao ranije. Won  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use