Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 11.6.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Liga nacija

Screenshot_205.png

LIGA NACIJA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 9.6. u 01:26 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

Crna Gora - BiH X2 + manje od 4.5 gola + više od 5 kornera (1.83) bet365

Crna Gora je imala nedosljednu formu prije ulaska u utakmice Lige nacija ove sezone. Bilježili su utakmice bez pobjede najčešće u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Njihovi protivnici uglavnom nisu bili tako jaki. Crna Gora je započela sa pozitivnih rezultatom koji je zabilježen u prvoj utakmici Lige nacija protiv Rumunjske na domaćem terenu. Izgubili su drugu utakmicu protiv Finske dopuštajući im da zabiju dva gola, bez konkretnog odgovora (2-0).

Crnogorci su trenutno u nedosljednoj domaćoj formi. Oni su bez pobjede u četiri od posljednjih pet domaćih utakmica u svim natjecanjima. Dvije utakmice u tom periodu završile su negativnim ishodom.

Na drugoj strani imamo Bosnu i Hercegovinu koja u posljednje vrijeme ima solidnu formu. Imali su niz bez poraza i u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, ali nisu uspjeli pronaći mjesto u Kataru nakon što su izgubili posljednje utakmice protiv Finske i Ukrajine.

Sada su vratili svoj niz bez poraza nakon što su zabilježili pobjedu protiv Rumunjske u prošlom kolu, dok su u kolu prije toga protiv Finske u gostima odigrali neriješeno 1-1. Bosna se nada da će nastaviti sa pozitiivnim rezultatima. U posljednje v rijeme su u nizu bez poraza na gostovanjima. Neporaženi su u posljednjih pet gostovanja u svim natjecanjima. Također su uspjeli zabilježiti taj spomoenuti remi od 1-1 protiv Finske u prvoj i jedinoj utakmici na gostovanju u Ligi nacija do sada ove sezone. Vjerujem da Bosna i Hercegovina neće izgubiti protiv Crne Gore i da će na utakmici biti manje od 4.5 gola, a na betbuilderu dodajem i više od 5 kornera što nam daje ukupnu kvotu od 1.83 u bet365 kladionici. U prošloj utakmici Bosne i Hercegovine protiv Rumunjske bilo je čak devet kornera u prvom poluvremenu. Sretno!

Crna Gora: Petkovic; Vesovic, Vujacic, Tomasevic, A. Vukcevic; Marusic, Jankovic, Raickovic, Jovovic; Haksabanovic; Mugosa

BiH: Sehic; Susic, Hadzikadunic, Ahmedhodzic, Kolasinac; Gojak, Pjanic, Besic; Stevanovic, Dzeko, Krunic

Screenshot_227.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Crna gora- BiH

 

Meč koji bi ja zaobisao u sirokom luku samo nekoliko stvari zašto. BIH ima najlosiju igru I najlosiji sastav u zadnjih 12 - 15 godina. Igrači poput Lulica,Spahica,Begovica,Zukanovica,Bicakcica,Mujdze,Medunjanina,Hajrovica,Ibisevica,Ibricica,Visce,Salihovica,Misimovica. Momci kojo su uz Dzeku I Pjanica bili kljucni za odlazak na Mundijal. Igra je bila fantastična jednu Francusku smo demolirali igrom u Parisu medjutim sudija je uzeo stvar u svoje ruke I pomogao francuzima da izbjegnu poraz.  To su bili zlatni dani bh reprezentacije pod vodstvom Safeta Susica. Skoro niko od gore navedenih igraca ne igra za BiH osim Dzeke I Pjanica od kojem trenutno ja igram bolji nogomet I vise bi doprinjeo kvaliteti igre reprezentacije . U to vrijeme  reprezentacija imala glavu I rep . Svi igrači su igrali vani po najjačih ligama petice   sto danas nije slučaj. Došao je do smjene u vodstvu BH nogometa gdje je na čelu Vico Zeljkovic kojem Milorad dobila blizak rod (dajdza) . Došao je na žalost po principu kako funkcionira sistem u BiH tako I ovaj sportski.  Bosnjo je sisao sa vlasti u bh fudbalu sad je red da uzjasi Srbin pa posljednje njega rvat. Ma kakvi god oni bili I da li uopste veze sa sportom imali dovode se po politickom liniji. Patev da je valjao njega  bi zadrzao Dinamo.  Mrtav sam ozbiljaon na 3× vise znam o nogomet nego on. Doveden jer je zeljkovicu  kurcu cejf I uvjek će mu biti drago da je neko tu ko bosnjake nervirna. Reprezentacije igra nikad gore, ne uziva postovanje ni povjerenje igraca I ako oni ne uzivaju njegove. Prima 50.000 km mjesečno o otkazu ne razmišljaja taman za vrijeme mantada ne dobije niti jednu teku.  Klasicni krpelj sisat će ti krv dok ga je otarasis. Mogao bih napisati Roman ali to neće ništa promjeniti bitno je da imate nekakav privid  u kakvom je stanju bh reprezentacija. Ako  bih igrao iz zajebancije to bi bila opllada pobjedu cg ili cg daje gol.

 

Zadnjih 50 mecev racunajuci sva takmicenja + peijateljske utakmice BiH ima 15 pobjeda,14 neriješenih te 21 poraz  .

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Zwer31 said:

Crna gora- BiH

 

Meč koji bi ja zaobisao u sirokom luku samo nekoliko stvari zašto. BIH ima najlosiju igru I najlosiji sastav u zadnjih 12 - 15 godina. Igrači poput Lulica,Spahica,Begovica,Zukanovica,Bicakcica,Mujdze,Medunjanina,Hajrovica,Ibisevica,Ibricica,Visce,Salihovica,Misimovica. Momci kojo su uz Dzeku I Pjanica bili kljucni za odlazak na Mundijal. Igra je bila fantastična jednu Francusku smo demolirali igrom u Parisu medjutim sudija je uzeo stvar u svoje ruke I pomogao francuzima da izbjegnu poraz.  To su bili zlatni dani bh reprezentacije pod vodstvom Safeta Susica. Skoro niko od gore navedenih igraca ne igra za BiH osim Dzeke I Pjanica od kojem trenutno ja igram bolji nogomet I vise bi doprinjeo kvaliteti igre reprezentacije . U to vrijeme  reprezentacija imala glavu I rep . Svi igrači su igrali vani po najjačih ligama petice   sto danas nije slučaj. Došao je do smjene u vodstvu BH nogometa gdje je na čelu Vico Zeljkovic kojem Milorad dobila blizak rod (dajdza) . Došao je na žalost po principu kako funkcionira sistem u BiH tako I ovaj sportski.  Bosnjo je sisao sa vlasti u bh fudbalu sad je red da uzjasi Srbin pa posljednje njega rvat. Ma kakvi god oni bili I da li uopste veze sa sportom imali dovode se po politickom liniji. Patev da je valjao njega  bi zadrzao Dinamo.  Mrtav sam ozbiljaon na 3× vise znam o nogomet nego on. Doveden jer je zeljkovicu  kurcu cejf I uvjek će mu biti drago da je neko tu ko bosnjake nervirna. Reprezentacije igra nikad gore, ne uziva postovanje ni povjerenje igraca I ako oni ne uzivaju njegove. Prima 50.000 km mjesečno o otkazu ne razmišljaja taman za vrijeme mantada ne dobije niti jednu teku.  Klasicni krpelj sisat će ti krv dok ga je otarasis. Mogao bih napisati Roman ali to neće ništa promjeniti bitno je da imate nekakav privid  u kakvom je stanju bh reprezentacija. Ako  bih igrao iz zajebancije to bi bila opllada pobjedu cg ili cg daje gol.

 

Zadnjih 50 mecev racunajuci sva takmicenja + peijateljske utakmice BiH ima 15 pobjeda,14 neriješenih te 21 poraz  .

 

 

Ja sam danas dosao na Forum samo zbog pohvala kolegi koji je napisao ovaj post. Niti volim reprezentativne utakmice, niti me privlaci kladjenje na ovakve utakmice, niti volim Bosnu, a jos manje Crnu Goru, ali ovo je bas dobra najava utakmice. Jednostavno je napisano vidjenje stanja iz ugla kladionicara, pa ko hoce da se kladi na ovaj mec neka “uzme ili ostavi”. Meni se svidja ova analiza, ne pada mi na pamet da se kladim na ovaj mec, ali cu post svakako zapamtiti, ako jednoga dana reprezentacija Bosne naleti na neku jacu  reprezentaciju u nekom vaznijem  mecu. Ko hoce da se kladi na ovaj mec, bolje da sacuva novac za sutrasnji mec izmedju Armani Milano i Virtus Bologne, a analizu za sutra cu napisati, naravno ja.

Link to comment
Share on other sites

Odlucio sam singlirati Pinkafeld, nazalost morao sam igrati sada jer kasnije imam obaveza pa nisam mogao cekati live

odma poslije uplate su promjenili azijski na -0.5 i kvota je nekih 1.77

pobjeda domacina pala sa 2.40 na 1.75

 

zasto sam odlucio igrati na domacina: Danas slave 110 godina kluba, organizirali su veliku festu. Inace imaju besmisleno dobro organizirane navijace s obzirom da se radi o nizem rangu natjecanja tako da mislim da ce stvarno htjeti pobjedu ovdje.. imaju novog trenera koji je igrom slucaja prije bio trener danasnjeg gosta

gradovi su udaljeni svega 10-ak minuta i moze se reci da su u dobrim susjedskim odnosima. Inace su dosta bolja momcad i mislim da danas nikako nece izgubiti, a ocekujem pobjedu domacina sa barem 2 gola u mrezi gosta

i da, ovo je zadnje kolo za obe ekipe i stanje na tablici se ne moze puno promjeniti 

Pinkafeld je 6. i moze jedno mjesto gore eventualno

Markt Allhau 11. i moze jedno mjesto gore/dolje

 

ps. mislim da mi je acc gotov zbog ovog meca 😅 fingers crossed da prezivi 😁 🤞🏼

Link to comment
Share on other sites

Luksemburg - Turska 2 (1.45) bet365

Luksemburg je ovu sezonu u Ligi nacija krenuo fenomenalno. Pobijedili su svoje dvije utakmice protiv Litve (2-0) i Farskih Otoka (1-0), međutim, sada imaju mnogo teži zadatak protiv Turske koja je u formi. Prije ove dvije pobjede su imali uglavnom bilježili poraze. Gubili su utakmice protiv timova kao što su Irska, Srbija, Sjeverna Irska itd., gdje su primali dosta golova. Mislim da ovdje neće nastaviti pozitivan niz, s obzirom da je Turska u posljednje vrijeme u fenomenalnoj formi.

Put turske reprezentacije u Ligi nacija ove sezone je itekako impresivan. Nastavili su sa sjajnom formom nakon kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, gdje su također ostvarili pobjede protiv Farskih Otoka i Litve sa rezultatima 4-0 i 6-0. Oni će biti u odličnom raspoloženju pred ovaj susret. Pobijedili su tri od posljednjih pet utakmica na gostovanjima postigavši dva ili više golova . Poraze koje su doživjeli u posljednjih pet utakmica bili su protiv ekipa poput Portugala i Nizozemske. Mislim da je ovdje sve jasno, očekuje se pobjeda Turske po kvoti 1.45 u bet365 kladionici. Sretno!

Luksemburg: Moris; Martins, Chanot, Carlson, Pinto; Barreiro, Pereira, Olesen; Sinani, Rodrigues, Sanches

Turska: Cakir; Celik, Demiral, Soyuncu, Kadioglu; Tokoz, Calhanoglu; Under, Dervisoglu, Sinik; Dursun

Screenshot_237.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Danas bih predložio 3 para

 

Gummersbach-coburg 57 vise

Huttenberg-asv 58 vise

 

Anadolu efes- fenerbahce 168 manje

 

Zadnje je kolo njemace II lige sve je poznato vezano za ova 4 tima. Mislim da će utakmice biti rasterecene bez odbrana I da će se igrati za gol više. Gummers je svakako najbolja I najefikasnija ekipa tokom regularnog dijele sezone tako da bi ovu marginu uzeo preko I da nije sve poznato.  

 

Što se tiče kosarke mislim da je previše 168 za ovaj meč ma da vjerujte mi na riječ Efes nikada ama bas nikada ne treba igrati ispod, ne samo da su najbolji tim evrope nego znaju natrpati često protivnik. Ruku na srce zadnja 2 mjesec nešto I'm je opala forma kada je larking bio na 70%  igrali su micic I Beabous , sad kada Larkin trpa Vasa ima problem sa povredama dok je francuz van forme.

 

Što se tiče lige nacija preporuka za kolege koji igraju na ozbiljnijem nivou kladionice da u nedostatku bolje ponude ne forsiraju tu novopeceno takmicenje jer vicina igraca ne dozivljava ovo ozbiljno niti se zalaze da napravi nekakv rezultat. Cak neki igrači javno su izrazili nezadovoljstvo oko ovog takmicenja samim tim ne trpajte na favorite. Možda se treba ukljuciti tamo nekad ko dodje do cetvrt -polufinala jer tad će ekipa sigurno imati zelju da osvoji to takmicenje.

Link to comment
Share on other sites

On 11. 06. 2022. at 6:19, IzudinB said:

Crna Gora - BiH X2 + manje od 4.5 gola + više od 5 kornera (1.83) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Crna Gora je imala nedosljednu formu prije ulaska u utakmice Lige nacija ove sezone. Bilježili su utakmice bez pobjede najčešće u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Njihovi protivnici uglavnom nisu bili tako jaki. Crna Gora je započela sa pozitivnih rezultatom koji je zabilježen u prvoj utakmici Lige nacija protiv Rumunjske na domaćem terenu. Izgubili su drugu utakmicu protiv Finske dopuštajući im da zabiju dva gola, bez konkretnog odgovora (2-0).

Crnogorci su trenutno u nedosljednoj domaćoj formi. Oni su bez pobjede u četiri od posljednjih pet domaćih utakmica u svim natjecanjima. Dvije utakmice u tom periodu završile su negativnim ishodom.

Na drugoj strani imamo Bosnu i Hercegovinu koja u posljednje vrijeme ima solidnu formu. Imali su niz bez poraza i u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo, ali nisu uspjeli pronaći mjesto u Kataru nakon što su izgubili posljednje utakmice protiv Finske i Ukrajine.

Sada su vratili svoj niz bez poraza nakon što su zabilježili pobjedu protiv Rumunjske u prošlom kolu, dok su u kolu prije toga protiv Finske u gostima odigrali neriješeno 1-1. Bosna se nada da će nastaviti sa pozitiivnim rezultatima. U posljednje v rijeme su u nizu bez poraza na gostovanjima. Neporaženi su u posljednjih pet gostovanja u svim natjecanjima. Također su uspjeli zabilježiti taj spomoenuti remi od 1-1 protiv Finske u prvoj i jedinoj utakmici na gostovanju u Ligi nacija do sada ove sezone. Vjerujem da Bosna i Hercegovina neće izgubiti protiv Crne Gore i da će na utakmici biti manje od 4.5 gola, a na betbuilderu dodajem i više od 5 kornera što nam daje ukupnu kvotu od 1.83 u bet365 online kladionica" rel="external">bet365 kladionici. U prošloj utakmici Bosne i Hercegovine protiv Rumunjske bilo je čak devet kornera u prvom poluvremenu. Sretno!

Crna Gora: Petkovic; Vesovic, Vujacic, Tomasevic, A. Vukcevic; Marusic, Jankovic, Raickovic, Jovovic; Haksabanovic; Mugosa

BiH: Sehic; Susic, Hadzikadunic, Ahmedhodzic, Kolasinac; Gojak, Pjanic, Besic; Stevanovic, Dzeko, Krunic

Screenshot_227.png

Izvor: bet365 online kladionica" rel="external">bet365

 

prije 18 sati, IzudinB said:

Luksemburg - Turska 2 (1.45) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Luksemburg je ovu sezonu u Ligi nacija krenuo fenomenalno. Pobijedili su svoje dvije utakmice protiv Litve (2-0) i Farskih Otoka (1-0), međutim, sada imaju mnogo teži zadatak protiv Turske koja je u formi. Prije ove dvije pobjede su imali uglavnom bilježili poraze. Gubili su utakmice protiv timova kao što su Irska, Srbija, Sjeverna Irska itd., gdje su primali dosta golova. Mislim da ovdje neće nastaviti pozitivan niz, s obzirom da je Turska u posljednje vrijeme u fenomenalnoj formi.

Put turske reprezentacije u Ligi nacija ove sezone je itekako impresivan. Nastavili su sa sjajnom formom nakon kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, gdje su također ostvarili pobjede protiv Farskih Otoka i Litve sa rezultatima 4-0 i 6-0. Oni će biti u odličnom raspoloženju pred ovaj susret. Pobijedili su tri od posljednjih pet utakmica na gostovanjima postigavši dva ili više golova . Poraze koje su doživjeli u posljednjih pet utakmica bili su protiv ekipa poput Portugala i Nizozemske. Mislim da je ovdje sve jasno, očekuje se pobjeda Turske po kvoti 1.45 u bet365 online kladionica" rel="external">bet365 kladionici. Sretno!

Luksemburg: Moris; Martins, Chanot, Carlson, Pinto; Barreiro, Pereira, Olesen; Sinani, Rodrigues, Sanches

Turska: Cakir; Celik, Demiral, Soyuncu, Kadioglu; Tokoz, Calhanoglu; Under, Dervisoglu, Sinik; Dursun

Screenshot_237.png

Izvor: bet365 online kladionica" rel="external">bet365

Lagano prošlo sinoć :) Nadam se da ste ispratili

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Real Betis - Mallorca - 1 (1.85) bet365 Real Betis će večeras na svom stadionu Benito Villamarin dočekati Mallorcu u sklopu šestog kola La Lige, nakon što su u posljednjem susretu ostvarili drugu pobjedu ove sezone. Nakon neuspješnog početka sezone, gdje nisu uspjeli pobijediti u prva tri susreta, Betis se vratio s dvije uzastopne pobjede u ligi i nada se da će nastaviti u tom ritmu. Mallorca dolazi u ovaj susret s dvije pobjede, jednim remijem i dva poraza u posljednjih pet utakmica. Ipak, njihov nedostatak konstantnosti i domaća prednost Betisa mogli bi predstavljati težak izazov za goste. Povijest međusobnih susreta ide u korist Betisa, koji je slavio u posljednjih pet okršaja protiv Mallorce, a dodatno su u seriji od 10 utakmica bez poraza protiv ovog protivnika. Na domaćem terenu Betis je izgubio samo dva puta protiv Mallorce od 2005. godine. Betis je u dobroj formi kod kuće, s nizom od pet utakmica bez poraza, od čega su pobijedili četiri. Posebno se ističe činjenica da su u dvije od posljednje tri utakmice na domaćem terenu sačuvali svoju mrežu, a u posljednje dvije utakmice postigli su po dva pogotka. S druge strane, Mallorca je sezonu otvorila porazom od 1-0 protiv Osasune na gostovanju, ali su se brzo oporavili minimalnom pobjedom protiv Leganesa. Ipak, njihov učinak protiv Betisa, posebno na gostujućem terenu, nije impresivan. Ozljede i izostanci Real Betis će večeras biti oslabljen neigranjem Williama Carvalha i Isca zbog ozljeda. Nastup Marca Bartre je također upitan zbog problema sa mišićima. Unatoč tome, ekipa Manuela Pellegrinija nije pretrpjela nove ozljede u posljednjem susretu protiv Getafea. Postoji mogućnost da se Johnny Cardoso vrati u sastav. Vitor Roque, koji je na posudbi iz Barcelone, nastavit će u početnom sastavu. Lo Celso, koji je zabio dva gola u posljednjem nastupu, ponovno će biti u prvoj postavi. Što se tiče Mallorce, Pablo Maffeo će sigurno propustiti utakmicu zbog ozljede mišića, dok su Siebe Van der Heyden i Javi Llabres pod velikim upitnikom. Toni Lato vraća se nakon suspenzije, no trener Arrasate bi mogao zadržati isti sastav koji je igrao protiv Real Sociedada. Jedina promjena mogla bi se dogoditi u napadu, gdje bi Muriqi, koji je zabio Real Madridu u prvom kolu, mogao zamijeniti Cylea Larina. Real Betis: Silva; Bellerin, Natan, Llorente, Perraud; Roca, Lo Celso, Altimira; Fornals, Roque, Ezzalzouli Mallorca: Roman; Sanchez, Raillo, Copete, Mojica; Costa, Mascarell; Navarro, Prats, Darder; Muriqi S obzirom na sve navedeno, očekuje se pobjeda Real Betisa u ovoj utakmici po kvoti 1.85 u bet365 kladionici koja nam računa okladu automatski dobitnom ako Betis povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 23.9. u 10:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Double: 20:00h Real Madrid (košarka)  1,40 23:00h Minnesota Lynx ( wnba play off)    1,18                                                                                                                                                  (Koeficijenti 22.09.2024.g. u 19:15 CET)                                                                                       Koeficijenti su podložni promjenama Edit: Lost  
    • American Football - NFL Sunday, 22 Sep 2024, 19:00 bet365 LP!
    • Pozz svima, jedan double: 14:00h Ferencvaroš x2 (liga prvaka ž) 14:15h  Z.Zhang (tenis ATP Hanzhou) 1                                                              (Koeficijenti 22.9. u 13:55 CET)                                                   Koeficijenti su podložni promjenama EDIT: Isprike na kasnom postu,nisam stigao ranije. Won  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use