Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 10.3.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

Četvrtak1.pngČetvrtak.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Europska liga

Četvrtak2.png

EUROPSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Konferencijska liga

Četvrtak3.png

KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 7.3. u 17:04 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

prije 22 sati, Leedsfan said:

Evo jedan par skijanja slalom - Flachau

Cini se da se radi od pogreški kod bet365 online kladionica" rel="external">bet365 kladionice!!

A35CE1E2-8F75-4AEC-B70D-0D64A15F3552.jpeg.84b0aa8528a7a03519f56befeec477d1.jpeg

Duel izmedju Clement Noel - Johannes Strolz

Trebao je biti postavljen 1.72 koef na Clement Noela, a ne 9.00 koef.

Sigurno će bet365 online kladionica" rel="external">bet365 maknuti ovaj tip iz ponude kada primjete pogrešku.

 

jesu ti ponistili okladu?

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, deestock said:

jesu ti ponistili okladu?

Nisu mi poništili okladu, nego su samo smanjili koef. na 1.72 i u e-mailu mi napisali da je došlo do pogreške u postavljanju tečaja.

Na kraju su mi se ispričali zbog izmjene koeficijenata i da očekuju prihvaćanje isprike. Uzeo sam na kraju cashout i to je to. Mi moramo prihvatit da su oni uvijek u pravu.

Link to comment
Share on other sites

totalno neposteno, da si bio kojim slucajem odsutan ili da se mec igrao prije oklada bi bila vazeca po smanjenom koef, sto ti nisi odigrao

jasno mi je da to stoji negdje u pravilima, da "smiju" i da su "u pravu"

ali, nisu u pravu i vise nego ista bi volio da dobiju pravog konkurenta i otidju u zaborav

Link to comment
Share on other sites

Norwich - Chelsea 2 (1.33) bet365

Nakon što je ove sezone već prošao kroz dva odvojena niza od šest poraza, Norwich će u ovaj susret krenuti nakon što su izgubili sve svoje utakmice prošlog mjeseca. Izgleda da im je predodređeno da se ponovo vrate u Championship.

U svom posljednjem susretu su izgubili kod kuće sa rezultatom 3-1 protiv Brentforda. Utakmica u kojoj je Ivan Toney postiago hat-trick, što ga je učinilo prvim igračem Brentforda koji je to uradio u 85 godina.

Taj poraz je bio četvrti u nizu za domaćina. Nakon što su osvojili samo jedan bod u posljednjih pet ligaških utakmica, momčad je na dnu tabele sa pet bodova zaostatka za 17-plasiranim Evertonom.

Chelsea je ispustio dosta bodova u prosincu i siječnju, međutim, klub od tada gotovo da nije napravio grešku, zanemarajući njihov poraz u finalu Liga kupa.

Od tog poraza i prilično teške pobjede u FA kupu protiv Lutona, klub se vratio sa pobjedom od 4-0 nad Burnleyom u gostima. To je bila treća uzastopna pobjeda u Premier ligi. Sa deset bodova osvojenih iz prethodnih pet utakmica, Chelsea je sada na trećoj poziciji u ligi sa 16 bodova zaostatka za liderom Manchester Cityjem, ali tek pet ispred četvrtoplasiranog Arsenala koji ima i utakmicu manje. Stoga mislim da oni ovdje moraju ići po ova tri boda kako ne bi zakomplikovali svoju situaciju do kraja sezone. Ovakve utakmie moraju dobijati. Očekujem pobjedu po kvoti 1.33 u bet365 kladionici. Uključen je i Early Payout, te ako Plavci povedu sa dva gola razlike, naša oklada će automatski biti dobitna. Sretno!

Norwich: Krul; Aarons, Hanley, Zimmermann, Williams; Lees-Melou, Rupp; Sargent, Dowell, Rowe; Pukki

Chelsea: Mendy; Chalobah, Christensen, Rudiger; Hudson-Odoi, Kovacic, Jorginho, Saul; Mount, Pulisic; Lukaku

Screenshot_54.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Barcelona - Galatasaray 1 i 2+ (1.25) bet365

Barcelona će se nadati nastavku svoje napadačke forme kada večeras ugosti Galatasaraya u prvoj utakmici osmine finala Europske lige na Nou Campu. Barca se vratila u ovo natjecanje prvi put nakon 2004. godine i sa stilom prošli u osminu finala. Xavijeva momčad je demolirala Napolija sa 4-2 na gostovanju prije dva tjedna. Postizali su dosta golova u posljednje vrijeme i to zahvaljujući uglavnom Pierre-Emericku Aubameyangu koji je postigao pet golova u posljednja tri nastupa za Katalonce. Gabonski napadač je postigao hat-trick u pobjedi od 4-1 protiv Valencije na gostovanju.

Nakon što su delimolirali jednu od najboljih ekipa iz Serije A, Barcelona će sada biti veliki favorit za izbacivanje Galate, koja ove sezone ima jednu od najgorih domaćih sezona u posljednjem desetljeću. Galatasaray je općenito imao turbulentnu sezonu. Nedavno su se razišli sa legendom kluba Fatihom Terimom, kojeg je naslijedio španjolski menadžer Domenec Torrent. Uspjeli su se poboljšati pod novim menadžerom i u ovaj susret ulaze nakon dvije uzastopne pobjede i poraza u posljednja tri kola.

Zabili su sedam golova u pobjedama nad Goztepeom (2-3) i Rizesporom (4-2), dok su u prošlom kolu primili dva gola od Konyaspora (2-0). Međutim, Torrent sigurno ima mnogo razloga za brigu kada je u pitanju zadnja linija njegove momčadi uoči duela sa Barcelonom koja je počela redovno zabijati po četiri gola na svojim utakmicama. Galata je dobila samo jednu od posljednjih devet gostujućih utakmica u svim natjecanjima. Primili su barem po dva gola u tri od posljednja četiri gostovanja. Očekujem pobjedu Barce i više od 1.5 gola na utakmici po kvoti 1.25 u bet365 kladonici. Uključen nam je Early Payout i ovdje. Sretno!

Barcelona: ter Stegen; Dest, Araujo, Garcia, Alba; Nico, de Jong, Pedri; Adama, Aubameyang, Torres

Galatasaray: Pena; Elabdellaoui, Nelsson, Marcao, van Aanholt; Pulgar, Kutlu; Kilinc, Cicaldau, Akturkoglu; Gomis

Screenshot_55.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

PSV - Kopenhagen 1 (1.44) bet365

PSV u ovu utakmicu ulazi nakon teške borbe u dvije utakmice sa izraelskim protivnikom Maccabijem iz Tel Aviva. Nakon remija u prvoj utakmici u gostima, momčad iz Eredivizije osigurala je rano vodstvo kod kuće, koje je na kraju zaršilo sa ukupnom pobjedom PSV-a sa rezultatom od 2-1.

Domaćini su trenutno drugi u nizozemskom prvenstvu, odmah iza Ajaxa koji bježi samo dva boda. Imajući drugi najbolji napad, ostvarili su 19 pobjeda u 25 odigranih utakmica uz jedan remi. PSV je pobijedio posljednje četiri utakmice zaredom u ligi, s osam utakmica bez poraza u svim natjecanjima. Nedavno su pobijedili 3-1 protiv Heraclesa, što je došlo nakon pobjede u polufinalu kupa protiv Go Ahead Eaglesa.

Kopenhagen nije imao prvo kolo i izravno su stigli u ovu fazu natjecanja. Oni su vodeći u danskoj Superligi sa 2 boda nakon što su odigrali 20 kola. Time su već i osigurali mjesto u Championship grupama, nakon što su izgubili samo dva puta.

Gosti su također u nizu od četiri pobjede u domaćem prvesntvu. Njihov prethodni ligaški susret bio je pobjeda protiv Randersa (3-0) što im je dalo značajan poticaj za ovaj nadolazeći duel.  Svakako da se nijedan od tih timova ne može porediti sa kvalitetom PSV-a.

Posljednji put su ova dva tima međusobno igrala 2009. godine u Europskoj ligi, gdje je nizozemska ekipa pobijedila sa ukupnim rezultatom od 2-1. Od tada su se obje ekipe promijenile, ali svakako imamo dva tima koja su na vrhu svojih domaćih liga. Smatram da je pobjedu domaćina vrijedi odigrati, s obzirom da je PSV pobijedio u 76% svojih utakmica na Philips stadionu ove sezone. Kvota 1.44 u bet365 kladionici gdje nam je uključen Early Payout te ako PSV slučajno povede sa dva gola razlike, naša oklada će automatski biti označena dobitnom. Sretno!

PSV: Drommel; Mwene, Teze, Max, Junior; Gutierrez, Sangare; Gakpo, Gotze, Doan; Zahavi

Kopenhagen: Grabara; Ankersen, Vavero, Boilesen, Kristiansen; Falk, Stage; Bardghji, Biel, Mukairu; Karamoko

Screenshot_56.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Atalanta - Leverkusen više od 2.5 gola i oba daju (1.83) bet365

Atalanta i Bayer Leverkusen pripadaju skupini momčadi koje igraju najatraktivniji nogomet u Europi. Sada će odmjeriti snage u osmini finala Europske lige. Kada sam vidio da će ova dva igrati jedan protiv drugog, odmah sam pomislio na golove, jer su oba tima napočetku sezone postizala ogroman broj golova.

Atalanta je do sada postigla 50 u 26 susreta u Seriji A, dok je Leverkusen po učinkovitosti gotovo parirao Bayernu i Dortmundu sa 63 gola u 24. kola Bundeslige.

Obje ekipe u posljednje vrijeme također dobro igraju u napadu. Atalanta je zabila sedam golova u posljednje dvije pobjede nad Olympiacosom (3-0) i Sampdorijom (4-0).

Leverkusen je s druge strane postigao najmanje tri gola u četiri od posljednjih pet utakmica u Bundesligi. Oni su također bili impresivni u ofanizvnom dijelu igre u grupnoj fazi Europske lige nakon što su postigli 14 golova u prvih pet utakmica. Izgubili su posljednji susret protiv Ferencvarosa u skupini na gostovanju, ali ovaj ishod nije bio toliko relevantan jer su već bili osvojili prvu poziciju.

Također treba napomenuti da su četiri od posljednjih pet utakmica koje je Atalanta igrala kod kuće u svim natjecanjima završile sa golovima na obje strane terena. Budući da je Leverkusen zabio najmanje dva gola u tri od posljednje četiri utakmice sa pobjeda u četiri od posljednjih pet u Bundesligi, mislim da imamo i više nego dovoljno razloga da vjerujemo da će ovdje biti golijada.

Atalanta: Musso; Toloi, Demiral, Djimsiti; Hateboer, De Roon, Freuler, Maehle; Pasalic, Koopmeiners; Boga

Bayer Leverkusen: Hradecky; Frimpong, Tah, Tapsoba, Bakker; Aranguiz, Andrich, Palacios; Diaby, Alario, Wirtz

Screenshot_57.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Sistem “tri od cetiri”

Barcelona vs Galatasaray, jedinica jer ce ovo odigrati cela Evropa, mada bi igranje na Barcelonu trebalo zameniti pouzdanijom igrom koja se zove NoBet.

Cedevita vs Promitheas, Eurocup, jedinica. Cedeviti verujem samo toliko, da sam ih jedva ugurao u sistem, dakle nikada ove sezone u single, double ili tripli tiket.

Zalgiris vs Barcelona, Euroleague, dvojka (mec se igra sutra) Zalgiris ce sigurno jednoga dana oboriti pola Evrope za veliki novac, ili jos gore, nekoga u Poslednjoj Sansi, ali ostaje da se nadamo da taj dan nece biti sutra.

Cetvrti par jos uvek ne mogu da se odlucim, jer mi je glava otekla od razmisljanja. Dilema jesu golovi na utakmicama Atalante, Psv-a ili Bodo/Glimta i jos uvek ne mogu da se odlucim, koje dva meca da ne uzmem a utakmice samo sto nisu pocele.

Link to comment
Share on other sites

prije 31 minute, LeonardoDrugi said:

Sistem “tri od cetiri”

Barcelona vs Galatasaray, jedinica jer ce ovo odigrati cela Evropa, mada bi igranje na Barcelonu trebalo zameniti pouzdanijom igrom koja se zove NoBet.

Cedevita vs Promitheas, Eurocup, jedinica. Cedeviti verujem samo toliko, da sam ih jedva ugurao u sistem, dakle nikada ove sezone u single, double ili tripli tiket.

Zalgiris vs Barcelona, Euroleague, dvojka (mec se igra sutra) Zalgiris ce sigurno jednoga dana oboriti pola Evrope za veliki novac, ili jos gore, nekoga u Poslednjoj Sansi, ali ostaje da se nadamo da taj dan nece biti sutra.

Cetvrti par jos uvek ne mogu da se odlucim, jer mi je glava otekla od razmisljanja. Dilema jesu golovi na utakmicama Atalante, Psv-a ili Bodo/Glimta i jos uvek ne mogu da se odlucim, koje dva meca da ne uzmem a utakmice samo sto nisu pocele.

I po meni ovo prolazi i ja sam dodao crvenu zvezdu imaju veliki motiv da budu među 8

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Evo kolega, idemo zajedno. Odigrao sam tvoj izbor, over 1,5 gol na utakmici. Dodao sam gol Olimpije i jedinicu na Inter. Inter sam dodao da imam barem jedan pogodjen par. Idemo zajedno, nema nazad. Odigrao sam sa novcem koji sam odvojio ako nekad dodje do treceg svetskog rata, da imam da pobegnem u Juznu Ameriku, jer drugog novca nemam.
    • Mali doprinos temi je ovaj moj prijedlog iz posljednje sanse, u kojeg sam poprilicno uvjeren, za razliku od kolege iznad ali razumljivo obzirom na njegov krah ljubavi sa bavarskim fekalijama. Mislim da i nije tako tesko pogoditi kako ce igrati ove ekipe veceras. Psv bi napadao sve da je i donio prednost iz Torina, jer samo tako znaju igrati, i nista drugo ne dolazi u obzir. Doduse vjerojatno bi u tom slucaju bili malo oprezniji, a veceras nemaju sta cekati tako da ih ocekujem visoko i napadacki od prve minute, a Juve oprezniji i na kontre, pa tko koga, a ne bi me cudilo da prvo zasvjetli 0-1 Muani, iz neke kontre ili slicno, no ne bitno tko i kako zabije prvi, vjerujem da minimum 2 gola padaju pa makar oba zabio Juve a da PSV i ne docekamo, no nesto mi nije taj scenarij vjerojatan, tako da kao sto rekoh ocekujem da sijeva od samog starta, uz golove sa obje strane i potencijalno da ova utakmica bude ljepotica ovog nokaut eliminacijskog dijela lige.
    • Da ne bude samo teorije, evo kako bih odigrao realno kladjenje, kada bih imao novca, ili kada bi mi kladionice vratile novac kojim sam mislio da Bayern moze do dva gola protiv skota u sred Munchena: Drzao bih se doubla, jedinica na Inter (subota) plus gol Olimpije Borcu (sutra) sto daje ukupnu kvotu od 1,50 A onda bih na taj osnovni double, dodavao uvek po jedan par, i igrao samo triple, i to sto tripli. Na jednoj tripli bi bio sto veci handicap na Juve, na drugoj nesto u vezi golova na mecu Real vs ManCity, na trecoj bi probao taj over 1,5 gol na utakmici Psv vs Juve, na cetvrtoj prolaz Juventusa za sto manje novca, a dodao bih i golove sa meca Bundeslige izmedju Kiela i Leverkusena (weekend), a probao bih i sa duplom sansom 1X na Olimpiju, ali ne zato sto nesto znam o njima, vec samo sto bih voleo da vise ne gledamo ovaj Borac ako ne moramo.  
    • Psv vs Juventus, Liga Prvaka, najava meca Mnogo je lakse najaviti ovaj mec, nego proceniti u kom pravcu ce utakmica otici, jer ove dve ekipe nemaju nista zajednicko.  Psv, sta sve oni mogu. Psv je u stanju da dobije Liverpoola, iako je dva puta gubio na toj utakmici. U stanju su da postignu tacno 101 gol u sezoni (u svim takmicenjima) i 71 gol u holandskom prvenstvu, iako smo jos uvek u drugom mesecu. Bili su u stanju da sezonu otvore sa deset uzastopnih pobeda, i da vec nakon tri meseca budu u prednosti nad drugoplasiranim Ajaxom devet, pa deset, pa jedanaest bodova prednosti. Bili su u stanju da vec krajem desetog meseca imaju gol  razliku “u plusu 40 golova”, a u ovom trenutku im nedostaje pet gola da bi bili “u plusu 50 golova”. U stanju su da igraju najspektakularniji fudbal u Evropi trenutno, u stanju su da postignu vise golova od Liverpoola u medjusobnoj utakmici, i ukupno u sezoni. U sezoni su imali pobede nad krsevima od timova po 8:0, 7:1, 6:0, 6:1, 5:0, 5:1, 5:2 … Ali isto tako su u stanju da me sjebu u dugorocnom kladjenju na pobednika holandskog prvenstva, gde sam vec potrosio novac koji sam sebi vec proglasio dobitnim jos u desetom mesecu, a oni sve prosuli, kao prave seljacine. Psv vise nije u stanju da dobije ni Tekstilac iz Dervente, u drugom mesecu imaju skor jednu pobedu, tri neresena ishoda i poraz. U prvenstvu imaju tri uzastopna remija, gde su uvek vodili, pa ispustili prednost. (3:3 sa Nec-om, 1:1 sa Willem-om, 2:2 sa Utrechtom). Na zadnjih sedam utakmica na strani (u svim takmicenjima) su uvek primili gol, i to ne gol, vec golove, cak 14 komada. Golove im daje ko hoce i koliko hoce, Zwolle tri, Nec tri, Excelsior tri, Zvezda dva, Utrecht dva puta po dva komada, Breda dva, Juventus dva komada … Znaci, u stanju su da pobede Liverpool nakon sto su dva puta bili u zaostatku, ali i da sjebu celu sezonu, za samo pola meseca, jednom recju deluju kao seoski cirkus koji gostuje u nasem gradu.  Juventus, sta sve oni mogu Ako uplatite 100€ da ce Juventus i ManCity biti prvaci Italije i Engleske, zaradicete tacno 515.000€ a da niste uzeli lopatu u ruke. Znaci, kvote od 51,00 i 101,00 jasno govore gde su Juve i gradjani danas. Juventus je u stanju da ima sesnaest X-a, neresenih ishoda u prvenstvu. Tesko pobedjuju, ali tesko i gube, do utakmice sa Napolijem, pre desetak dana, nisu imali nijedan poraz u italijanskom prvenstvu. Nisu u stanju da dobiju Empoli, Cagliari, Parmu, Veneziju, Lecce ili Brugge, ali ne gube ni od ManCity, Intera, Milana, Rome, Leipziga ili Aston Ville. Juventus u gostima ove sezone ima skor od sest pobeda, devet neresenih ishoda i samo jedan poraz od Napolija ( gde su vodili). Sto se mene tice, najvrednije kod Juventusa je sto cak sesnaest puta nisu primili gol, jedanaest puta u sezoni su primili samo jedan gol, i samo jednom u sezoni primili vise od dva gola (4:4 sa Interom) Sta ja mislim o ove dve ekipe Mislim da veceras igraju dva potpuno razlicita sveta, i da treba do utakmice da se odlucim i izaberem koji klub cu kupiti, i postati vlasnik kluba, uvek bi to bio Juventus. Morao sam malo da kontaktiram emigraciju da cujem sta mediji u svetoj Holandiji govore o Psv-u. Uglavnom se slazemo, sve kritike idu u pravcu takticke nediscipline, prepotentnosti, anarhije i nonsalancije. Kritike su upucene igracima koji se neodgovorno odnose, nemaju autoritet na klupi i uglavnom igraju bez pritiska, pa se tako i objasnjava primljeni broj golova, i cinjenica sto su vec sto puta u sezoni bili u rezultatskom zaostatku. Znaci u dve reci, sezonu bi mogli da objasnite recima takticka nedisciplina, iako imaju tri puta jaci roster od biko koje druge holandske ekipe. Sto se tice Juventusa, ne moram nikoga nista da pitam. Nece biti prvaci Italije u narednih sto godina, a da mene pitaju, Antonio Conte na klupi bi im legao kao budali samar. Postujem im odbranu, postujem im prakticnost i relativnu disciplinu, a svidja mi se i sto tesko gube, iako i tesko pobedjuju. A najvise mi se svidja sto ce prodati onog drvosecu Vlahovica i sto su ga zakucali ekserima za klupu. Uvek moze i sa manje crnaca u rosteru, pogotovo u napadu. Sve u svemu, Juventus je tacno na onom mestu na tabeli Serie A koje i zasluzuju.  Hteo sam da kazem da bi Psv mogao da bude ono sto kaze srce, lepa igra, puno golova i spektakl, a Juventus ono sto kaze razum, daj da se prodje dalje i uzme italijanski Kup, ionako se niko nece secati za sto godina kako smo igrali. Bas kao sto se desilo prosle godine, kada je nikada gori Juve dobio Atalantu bez primljenog gola u nikad gorem Finalu jednog kupa. Predlozi za kladjenje Mislim da ovde vec ulazimo u deo nadprirodnih moci svakoga od nas da predvidjamo buducnost, odnosno da procenimo u kom pravcu ce otici utakmica. Mirise na golove, ako gledamo kako igra Psv. Ali u italijanskom prvenstvu bi holandski treneri umrli od gladi, a holandski pogled na fudbal ne bi prosao ni u italijanskim seoskim ligama. Ako mirise na golove, sta da radimo sa cinjenicom da Juventus sesnaest puta u sezoni nije primio gol. Sa druge strane, ne znamo kako Psv misli da prodje, ako ne napadne jer je napad jedino sto imaju. Gledam juce one seljake iz Atalante. Pruzi ti se prilika jednom u sto godina da prodjes dalje u Ligi Prvaka, a da jedna ekipa izmedju Reala i gradjana mora da ispadne, Bog, sreca ili sudbina ti za protivnika da belgijance, pri tome imas aktivni rezultat iz prve utakmice, plus su te pokrali u prvoj utakmici, i ti budes tolika seljacina da primis tri komada za poluvreme. Dakle, priprema utakmice - nula, glava -promaja, mentalitet -seljacki, a Juventus nikada nije bio takav klub. Dakle, ovako. Svako od nas treba najpre da vidi koliko u sebi ima talenta da predvidja buducnost i to iskoristi za procenu u kom smeru bi mogla da ode utakmica. Ako se klubovi odluce za borbu prsa u prsa, bice deset golova. Ako Psv napadne kako zna i ume, u stanju je da postigne cetiri gola. A da ne govorimo koliko prima i ko im je sve davao golove. Ali i Juventus bi bio Atalanta, a ne Juve kada u ovakvim utakmicama ne bi igrao sah umesto fudbala.  Evo i moje prognoze. Prva je live, dakle sacekati prvih deset minuta, pa tek onda divljati sa uplatama, nakon sto smo videli kako ce se otvoriti utakmica, i uopste ne stedeti za one kolege koje jos uvek imaju novca kod sebe. Drugo, veoma mi se svidja onaj predlog iz druge, amaterske, a to je neki handicap na Juve, da ih Psv nece potopiti. Trece, mislim da je izuzetno privlacna i igra ko prolazi dalje, jer su obe kvote interesantne, svaka na svoj nacin, a sve zavisi od toga da li cete kroz live prepoznati potencijal napada i poseda sa jedne strane, ili prakticnost i racionalnost plus odbrana, sa druge strane. Ipak, sada pre utakmice deluje da je lakse kroz live, a nakon prvih deset minuta, proceniti igru na golove, odnosno kladjenje na golove na utakmici. Sve to pod uslovom da ste i stanju da gledate istovremeno dve utakmice i da se pri tome kladite na dve utakmice istovremeno, jer ko je lud da ne gleda Real i gradjane.  
    • Liga prvaka, Real-City 2 Logičnog objašnjenja nemam, a dosad se pokazalo da logika i nogomet nisu uvijek u simbiozi. Računam na jednostavni zakon brojeva ,visokih brojeva,tj.da je vrijeme da Real više izgubi meč u kojem se očekuje da će ići dalje. Žao mi je samo Luke,ali ova garnitura Reala je takva da svima idu na živce,osim njihovim navijačima,pa čak i nekim njihovim navijačima. Jučer čitam kako su napravili tablicu La Lige, kao bez grešaka Vara,na kojoj je Real prvi. Oni pričaju o sudačkim greškama, nevjerojatno. Da je Var postojao od 1955. oni bi imali maksimalno 6LP i 15 La Liga. I sad im fora objašnjavati da Jude B.kod crvenog kartona nije rekao Fuck you nego Fuck off. Nije go*** nego se pas ... I koliko pametan moraš biti otac da sinu crncu daš ime Jude. Ali bitno je da mali Juda još kao dijete sanjao da će igrati u bijelom kraljevskom dresu.    
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use