Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 4.3.2022.


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Petak1.pngScreenshot_2.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Petak2.pngScreenshot_3.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

 

Bundesliga

Screenshot_7.pngScreenshot_4.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

Petak4.pngScreenshot_5.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

Petak5.pngScreenshot_6.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 3.3. u 23:23 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Petak3.png

Link to comment
Share on other sites

Hej kolege sa Foruma,

ja sam dobro, iako me niko nista nije pitao. Nisam pisao postove vise od sedam dana na nasem Forumu iz protesta. Nije mi drago zbog toga, ali mi je drago da se moje odsustvo odmah primeti, jer su postovi u poslednjih nekoliko dana tuzni i tanki, cini se da je protekla sedmica bila sedmica zalosti zbog mog neprisustva na Forumu. Protestvovao sam jer nisam zadovoljan kolicinom divljenja od strane clanova Foruma prema mojim postovima. Sve je pocelo sa onim remek-delom: “...Atalantu iz Serie A sam procenio da bi mogla da padne tokom proleca … mislim da bi mogli da ispadnu iz najboljih cetiri u Serie A, jer izmedju njih i juznjaka iz Napulja neko mora da ispadne da bi se veliki Juve ugurao medju najboljih cetiri... pa ce moje kladjenje biti Juventus ispred Atalante na kraju sezone (kvota 1,50 na Atalantu, 2,45 na Juventus) a kao alternativno kladjenje, pokusacu da cekam utakmicu na kojoj Atalanta nece pobediti, i to pocev od danas protiv Cagliaria, i to kao dupla sansa X2 po kvoti od 3,80. Ujedno cu ucestvovati u spasavanju ekipe Cagliari, bicu uz njih, boricu se krvnicki sa njima da ne ispadnu. Ali sve to nije najvaznije, najvaznije je sto ce spasavanje ekipe Cagliari i igranje sa njima zajedno , biti onaj detalj koji ce me od najboljeg kockara na Forumu, pretvoriti u najboljeg kockara svih vremena na nasem Forumu.”

I sta se desilo? Atalanta jednostavno nestane, propadne i to odmah nakon mog genijalnog posta, odigra pet utakmica bez pobede, izgubi dve utakmice kod kuce (od Cagliaria i od Fiorentine), padne na peto mesto, Juventus se podigne na cetvrto, a meni kolege sa Foruma dodele tek bedna dva i po “like”. Istovremeno, Cagliari, nakon mog posta odigra pet utakmica i nijednu ne izgubi, pobedi Atalantu i Torino u gostima, i vec u drugom mesecu se spase ispadanja, a ja naravno dobijem jedan i po ili nijedan “like” za to remek-delo.

Sta tek reci o disciplinovanom i strpljivom cekanju pobede onih nesrecnika iz Tottenhama, uz postepeno povecavanje uloga, pocev od utakmice sa ManCity kada su londonska govna pobedila u gostima po kvoti od 9,50, kada sam takodje dobio jedan ili nijedan “like”.

I na kraju, za protest i neobjavljivanje postova na Forumu sam se odlucio nakon istorijske analize strpljivo i disciplinovano igranje protiv svetskog broja jedan (Novaka Djokovica) na turniru u Dubai-u, uz postepeno poveavanje uloga (Novax izgubio u trecem kolu od kvalifikanta Vesely)

I eto, to su razlozi zasto sam protestvovao i zasto nisam pisao analize na nasem Forumu, jednpostavno sam bio ogorcen (malom) kolicinom divljenja, jer mislim da zasluzujem vise, mnogo vise divljenja na Forumu. Proslo je sedam dana, Forum je poceo da mi nedostaje, a i sam sebi sam rekao “...ko ih yebe (clanove Foruma), ne moraju da mi se dive, divicu se sam sebi...”

Za danas sam spremio siri sistem u kome cu cekati devet pogodaka od dvanaest parova, a u kojem ce biti utakmice od weekenda, kao i utakmice Lige Prvaka, a razlog je jasan. Ponuda je odlicna, utakmica ima oho-hooo, pa cak i ako na nekoj padnem, sistem bi trebao da ostane u igri. Odmah da kazem da su kvote ekstremno male, predlozi su bez imalo maste, jedan propali par obara najmanje osam tiketa, tako da ljubitelji visokih kvota, i mastovitog kladjenja, kao i kolege koje ne vole kladionicarske sisteme, neka slobodno preskoce ovaj post.

Sistem “devet od dvanaest” za utakmice od weekenda.

 

Inter vs Salernitana, Serie A, jedinica, kvota 1,18 (petak)

Juventus vs Spezia, Serie A, jedinica kao kuca, kvota 1,23 (unibet) (nedelja)

Ove dve jedinice ce verovatno odigrati cela Evropa, a medju njima cu svakako biti i ja. Ono sto ce mene razlikovati od vecine jeste sto cu svakako odigrati i poneki X, nereseni ishod na utakmici Intera, cisto za svaki slucaj, dok na utakmici Juventusa necu. Kao sto svi vec odavno znamo, prvenstva se gube na “malim” utakmicama, odnosno na mecevima protiv losih klubova, a nikada u medjusobnim susretima sa favoritima. Inter u poslednjih pet meceva u svim takmicenjima nema pobedu, i prosto je neverovatno kako, uz Milan prosipaju bodove, i to bas sada, kada se resava prvenstvo. Mozda bi moglo da se kaze da nisu imali lak raspored, (gostovali ekipama Napoli, Genoa, Milan u kup utakmici, kod kuce igrali sa Liverpoolom), ali za 0:2 kod kuce sa Sassuolom svakako nema opravdanja. Da Inter ne igra protiv Salernitane, najgore ekipe u Evropi, kladjenje na Inter bi, za mene bilo NoBet, ali ovako … gde cela Evropa, tu i ja, s'tim sto cu se pomalo braniti i ponekim X-om, neresenim ishodom. Sto se tice Juventusa, to ce biti moj predlog u Poslednjoj Sansi, a koji cu postaviti kada se administratori probude, a to je negde oko rucka. Hej @IzudinB mozemo li nekako da se nagodimo? Ja cu tebe pohvaliti sto si se spektakularno vratio u Poslednjoj Sansi, a ti nemoj da iskoristis privilegiju sto otvaras Topic Poslednja Sansa, i nemoj da stavis pobedu Juventusa kao svoj predlog, vec to kolegijalno ostavi za mene, posteno, zar ne?

Bayern vs Salcburg, Liga Prvaka, jedinica (utorak)

Kao sto sam gore vec napisao, ko zeli mastovito kladjenje i visoke kvote, neka slobodno preskoci ovaj post.

Vitrus Bologna vs Basket Napoli, Serie A, basket, jedinica kao kuca (nedelja)

Iako je kladjenje na Virtus, poput kladjenja na Tottenham, postoji samo jedan razlog zasto jedinica na Virtus ide u sistem. Virtus Bologna je zaista jedna gomila govana, a ne igraca, sto znaci da bi trebalo uvek NoBet na njihovim utakmicama, ali kako da zaboravim moj prvi pad u Poslednjoj Sansi? Nakon tri uzastopna pogodka u prva tri kola Poslednje Sanse, postavio sam u cetvrtom kolu pobedu Virtusa u gostima kod novog prvoligasa Basket Napoli, i to po kvoti od 1,18 sto znaci da sam morao da se ponizavam i da koristim privilegiju sto sam najbolji kockar na Forumu, te da za mene pravila ne vaze. To je bila pocetnicka greska, upecao sam se kao pocetnik, jer je Virtus bio nakrcan imenima i zvezdama, a Basket Napoli novi prvoligas sa veoma tankim rosterom. Pao sam kao pocetnik, gosti su odigrali gore od Tottenhama, a domacini na talasu entuzijazma, a sve ostalo je istorija. Za razliku od ostalih kolega sa Foruma, svoje padove pamtim, a ono sto ne pamtim, vodim evidenciju, pa je nedeljni mec vreme za naplatu dugova. Kvote, jos nisu izasle, jer je Virtus juce igrao zaostalu utakmicu EuroCupa, a cak i da kvota bude 1,05 na domacina, svakako ide u sistem. Kladionice bi morale nesto i da poklone u vidu malo vise kvote, jer je Virtus nestabilna i govnarska ekipa.

Tottenham vs Everton 1 (X) Premier League, (ponedeljak)

Ovo slobodno preskocite, ili se pretvarajte da nista nisam napisao. Pobedu Tottenhama cu svakako cekati do kraja sezone, ali samo u sistemu, ne pada mi na pamet da ih ikada vise stavljam u Poslednjoj Sansi. Jedini razlog zasto idu u sistem, jeste sto se mec igra u ponedeljak, pa cu moci da sistem branim kroz live kladjenje. Osim toga, ako sam pobedu Juventusa sa tacnim rezultatom 1:0 mogao da cekam skoro dve godine, sta je jedna obicna pobeda londonskih govana.

Dilema over 2,5 gola na utakmici Bayern vs Leverkusen po kvotici od 1,30 ili da se brukam i stavljam u sistem kvotu od 1,20 na over 1,5 gola na utakmici Meinz vs Dortmund

Analizu pisem u 05.25 dok vi jos uvek spavate kao bebe, pa nisam jos siguran, niti sam odlucio koji over ipak ide u sistem

Monaco vs Bourge, (mozda) jedinica, francuski basket, kvota 1,20 (subota)

I ovo bi trebalo da bude jedinica kao kuca, a verovatno ce i kvota od 1,20 da padne kada se svi vi, kolege sa Foruma probudite. Moguce je da cu ovaj mec ipak izbaciti iz sistema, Monaco je juce imao tezak mec Euroleague sa Barcelonom u gostima, a kvota je smesna, s'obzirom da Bourge nije otpad od tima.

Samo jedan izbor od tri utakmice Eredivisie (Psv vs Heracles, Feyenoord vs Groningen ili neko gazenje na utakmici Ajax vs Rkc)

Na zalost, i ovde jos nisam odlucio koje pobede domacina necu uzeti, posto ce u sistem samo jedna pobeda. Kako sada stvari stoje, skoro da sam izbacio pobedu Feyenoorda, a treba da se do uvece odlucim da li cu igrati obicnu pobedu Psv-a ili neko gazenje Ajaxa.

Predlog @Goksim a od danas i predlog @IzudinB iz Poslednje Sanse

Od danas u sistem idu oba predloga administratora, a razloge svi dobro znamo, ili ce sistem proci, ili ce oni pasti u Poslednjoj Sansi, a i jedno i drugo je lepo.

Dva predloga ucesnika druge lige Poslednje Sanse

Ucesnici druge lige su sjajni, sto ne znaci da cu ikada reci da tamo ima boljih kockara od mene, iako zbirna tabela prve i druge tabele pokazuje drugacije. Ne znam kakvi ce biti predlozi, ali cu svakako izabrati dva koja mi se najvise svidjaju.

Da ponovim, razlog za izbor sistema je odlicna ponuda, prevelik broj utakmica, ali i to sto se vec za dva ili tri dana igraju utakmice Lige Prvaka, pa bi moglo da bude iznenadjenja, te ne bih voleo da mi neki mec srusi fixni tiket od dva ili tri para. Masta je na minimumu, kvote su sirotinjske, predloge ce igrati cela Evropa, ali ako neko sa Foruma odigra barem jedan predlog, znaci da sam bio koristan.

Kao alternativno kladjenje cu odigrati sistem “dva od tri” gde cu cekati dva X-a, neresena ishoda na tri meca, a to su

Napoli vs Milan (nedelja)

Tottenham vs Everton (ponedeljak)

Cagliari vs Lazio (subota)

Link to comment
Share on other sites

Inter - Salernitana 1 1.20

Dinamo - Šibenik 1 1.20

Uk.kvota 1.44

Kada vam netko nudi novac bez ikakve muke, savjetujem vam da budete gospoda i uzmete ga bez razmišljanja i bez da budete pohlepnih i da tražite još i da dodajete još parova na listić. 😉🤑

Nekom mala kvota, nekome bezveze, ali od jučer ujutro sam si rekao kad sam se probudio i vidio ova dva para, reko ovo se mora uzet. Pa da krenemo i ne dužimo. Inter u teškoj krizi, dugo nije bio u ovakvoj situaciji da nije pobjedio 5,6 utakmica zaredom. Ovo danas je must win protiv zadnje momčadi lige. Svi su zdravi, nema suspenzija ni ozljeda, danas imam osjećaj da bi mogli svu ovu krizu u zadnje vrijeme naplatiti i napuniti goste,  ali neka dođe i žabarski 1:0 u 90+, boli nas ona stvar, broje se bodovi a igrom neka se bave oni koji se žele time zamarati. Jedino kako ovo može past po meni je da u ovo doba kada se sve živo namješta i dolaze čudni rezultati da se kladionica umješa i pokupi vrhnje jel ovo igra danas čitav svijet ali kako i nebi kad vjerojatno 99% ljudi misli kao i ja, da je ovo must win situacija za Inter.

Dinamo također u krizi, kiks protiv Lokosa, ispadanje od Seville, pa poraz od Osijeka i opasno se drma tron Zagrebčanima u HNL-u. Sutra ovo pobjeđuju makar im se sudio nepostojeći penal ako treba. Iduće kolo idu Hajduku na pun poljud, pred 30 000+ navijača, mislim da je svima jasno da Dinamo ovdje mora pošto-poto pobijediti. Sa Šibenikom imaju dobar odnos, kao i sa pola HNL-a još od Mamićevog perioda. Zna se pričati da i samim stanovnicima Šibenika draži Dinamo nego Hajduk, i da se uvijek više napale na tekme sa susjedima iz Splita nego sa Dinamom ali to su priče u koje se ne želim petljati. Jedno je sigurno ovo će doći svakako, inače će u Dinamu situacija bit krajnje kritična prije odlaska na derbi u Split.

Link to comment
Share on other sites

Alaves - Sevilla 2 (1.95) bet365

Sevilla je slavila veliku pobjedu od 2-1 nad ljutim domaćim rivalom Real Betisom u gradskom derbiju prošlog vikenda. Ivan Rakitić i Munir El-Haddadi su odradili posao za goste sa dva gola u prvom poluvremenu.

Momčad Julena Lopeteguija je time izborila važna tri boda i zadržala se iza vodećeg Real Madrida na vrhu tabele. Sevilla će ovu pobjedu nastojati potrkijepiti još jednim uspjehom večeras kada bude putovala na stadion Mendizorroza kako bi igrala protiv Alavesa kojem prijeti ispadanje.

Screenshot_10.png

Izvor: bet365

Alaves u ovaj susret ulazi nakon razočaravajućih 2-2 u gostima kod Getafea. Momčad predvođena Joseom Luisom Mendilibarom imala je igrača viška na travnjaku nakon crvenog kartona Jorgea Cuence u 32. minuti te utakmice, ali su u takvim okolnostima uspjeli ipak izvući samo 2-2.

Činjenica je da je Alaves napravio samo sedam šuteva po golu (tri u okvir) protiv Getafea koji je imao desetoricu igrača u 60 minuta utakmice, govori dovoljno o njihovoj trenutnoj formi. Alavesa je također vrlo lako slomiti u obrani nakon što su primili pet golova u posljednje dvije utakmice. Ovo definitivno nije vrsta forme koju želite imati pred susret sa jednom od najboljih ekipa u ligi.

Sevilla će u ovaj duel ući sa mnogo boljim raspoloženjem i teško je vjerovati da će se dogoditi bilo što drugo osim pobjede gostiju u ovom susretu. Sevilla još uvijek sanja naslov, jer imaju samo šest bodova manje od vodećeg Reala. Očekujem pobjedu gostiju po kvoti 1.95 u bet365 kladionici koja itekako ima vrijednost. Uključen nam je i Early Payout, te ako Sevilla povede sa dva gola razlike, naša oklada će biti automatski dobitna. Sretno!

Alaves: Pacheco; Tenaglia, Laguardia, Lejeune, Duarte; Escalante, Pons, Pina; Mendez, Joselu, Rioja

Sevilla: Bounou; Navas, Kounde, Carlos, Acuna; Rakitic, Fernando, Jordan; Corona, En-Nesyri, Ocampos

Screenshot_9.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Ekipa moja su dns 4 para kartona...Lokomotiva-Osijek vise od 4.5 kartona sudac Zebec...uvijek borbeno izmedju ove dvije ekipe...Osijek ima imperativ pobjede a Lokomotiva ove sezone jako dobra i otkinula dosta bodova najacim klubovima...Drugi par Lorient-Lyon vise od 2.5 kartona sudac Lissorgue...Lorient u zoni ispadanja dok Lyon u borbi za Europu...treci par Arminia-Augsburg vise od 2.5 kartona sudac Brych...derbi zacelja u Njemačkoj gdje pobjeda znaci kao 6 bodova u ovome susretu....Cetvrti par Alaves-Sevilla vise od 3.5 kartona sudac Rojas J A...Alaves u zoni ispadanja i u losoj formi dok je Sevilla u borbi za naslov i ne smije kiksati...ocekuje se cvrsta tekma sa zestokim duelima pogotovo ako Sevilla ne dodje rano u vodstvo

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog narodnog listića od mene za ovaj vikend. Sve pusti favoriti. Za danas Inter, već su kolege ranije pisale o tome. Najigraniji par za petak, očekuje se pobjeda, ali sam dodao da će biti i barem dva gola na utakmici, jer očekujem da će Inter ovdje ostvariti barem pobjedu od 2-0, ako ne i višim rezultatom.

U ovu utakmicu ulaze vrlo motivirani kako bi prekinuli niz loših rezultata. Aktualni prvaci nisu uspjeli postići gol u tri uzastopne utakmice u svim natjecanjima. U prošlom susretu su remizirali bez golova protiv Genoe. Sada moraju krenuti po pobjedu i nova tri boda jer su ih Milan i Napoli prestigli. Sva sreća da imaju utakmicu manje od spomenutog dvojca i imaju šansu da ih prestignu sa pobjedom u ovom susretu.

Što se tiče Seville, već sam prognozirao pobjedu što sam odigrao na drugom listiću, ali ovdje za ovaj tjedni listić igrao sam sigurnije, da Sevilla postiže barem jedan gol na utakmici. Ostale utakmice pišem u dnevnim temama za sutra i prekosutra. Sretno svima!

Screenshot_12.png

Izvor: bet365

Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa @josip123, ali evo ja ću Inter islombinirati sa današnjom ponudom.

Inter daje više od 1 gola

Mislim da je vrijeme da Inter pobjedi uvjerljivo utakmicu. Nekako sam uvjeren da će danas zabiti barem 2 gola pa uzimam tu opciju. Bore se za naslov, nemaju izostanaka.

Osijek daje gol

Ovo sam postavio u posljednjoj šansi, tamo je i sastav spomenut. Počinje za 15 minuta.

Ova dva para daju 1,5 što je za neki jači ulog dovoljno.

Ako nekome nije dovoljno mislim da se može dodati i da Sevilla daje gol kod Alavesa. Tu me jedino brinu izostanci kod Seville iako bi opet trebali izvesti dovoljno jak sastav.

Sa Sevillom tečaj ide na 1,95.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa listićima je postalo užasno. Ovaj tjedan valjda sam jedino jučer pogodio listić i to sa najvećim mogućim zicerima. Uživo me jedino spašava. I malo prije mi je Kopenhagen dao gol u prvom poluvremenu što sam uživo uhvatio.

Sad je plan igrati Inter daje gol u oba poluvremena. Ako ne mogu ovoj Salernitani na domaćem terenu ne znam kome će. Idem sa time i ovdje pa ako padne neću više ni stavljati prijedloge barem neko vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use