Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

1. PŠ - Kolo 33 - 4.2.-7.2. (Pet-Pon)


IzudinB

Recommended Posts

prije 1 minutu, IzudinB said:

Roma - Genoa 1 (1.36) bet365

Roma i Genoa će otvoriti 24. kolo u Seriji A u subotu poslijepodne na stadionu Olimpico. Domaćini će nastojati produžiti svoj pobjednički niz na četiri utakmice u svim natjecanjima, a nedavna forma Genoe ne ukazuje na drugačiji scenarij. Rimljani su u posljednje vrijeme bili prilično nadahnuti, zabili su sedam golova u posljednje dvije pobjede nad Lecceom (3-1 u kupu) i Empolijem (2-4 u Seriji A).

Screenshot_3.png

Izvor: bet365

Momčad Josea Mourinha teoretski se još uvijek može uključiti u bitku za mjesta koja vode u Ligu prvaka, trenutno su samo pet bodova ispod četvrtoplasirane Atalante. Roma će biti veliki favorit za pobjedu protiv Genoe koja je u velikim problemima. Gosti su ove sezone već dva puta mijenjali menadžera, a svjetla na kraju tunela još nigdje nema.

Andriy Shevchenko proveo je samo više od dva mjeseca na klupi prije nego što je dobio otkaz, a onda ga je naslijedio njemački menadžer Alexander Blessin. Nijemac je debitirao na klupi Genoe prije dva tjedna kada je momčad odigrala remi bez golova protiv Udinesea. Ima njemački menadžer ovdje dosta posla kako bi spasio Genou i obezbijedio im opstanak. Sigurna zona je trenutno udaljena pet bodova.

Niz od tri uzastopne pobjede u natjecanjima čini Romu velikim favoritom protiv Genoe koja ove sezone ima samo jednu pobjedu. Čak iako remi u prvoj utakmici novog menadžera daje nadu gostujućim navijačima, u stvarnosti nema puno toga što bi im moglo sugerirati pozitivan scenarij u glavnom gradu. Genoa je izgubila četiri i odigrala jednu od posljednjih pet gostujućih utakmica u svim natjecanjima. Niz uključuje užasan poraz od Fiorentine od 6-0 u prethodnom gostovanju.

Roma: Patricio; Smalling, Mancini, Ibanez; Karsdorp, Cristante, Oliveira, Mkhitaryan, Vina; Zaniolo, Abraham

Genoa: Sirigu; Hefti, Ostigard, Vanheusden, Criscito; Rovella, Sturaro; Gudmundsson, Amiri, Yeboah; Destro

Screenshot_16.png

Izvor: bet365

 

Link to comment
Share on other sites

Tottenham vs Brighton   Fa Cup   dupla sansa 1X,   kvota 1,21    unibet  (uz mogucnost da do subote u 13.00 mozda i promenim par, kao sto i pravila dozvoljavaju)

Ostavicu mogucnost da (mozda) promenim svoj izbor do subote u 13. 00 sto pravila dozvoljavaju, posto cekam jos neke kvote da izadju. Ako svoj izbor ne promenim, samo da napomenem da je moj izbor duple sanse na Tottenham u kladionici unibet, posto oni daju kvotu 1,21, dok veliki bet365 nudi 1,20 a nikada ne znate da li ce bas tih 0,01 mozda nekada odlucivati. Ako ostane moj izbor dupla sansa 1X na Tottenham, u analizi cu napisati da je najbolji trener na svetu oterao iz kluba Ndombèlè-a (crnac) Alli-a (crnac), Lo Selsa (juznoamerikanac) i Bryan Gila (mlad igrac) pa je po meni ovoliko pojacana ekipa veliki favorit na ovoj utakmici. Samo da dodam da bih sve ovo isto i ja uradio da sedim na klupi Tottenhama, jedino sto ne bih pustio bez obestecenja Alli-a, vec bih Evertonu jos i platio samo da uzmu tu crnu budaletinu.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Au koliko sreće, 21 udarac od kojih među posljednjih 5, 3 su bila iz ofsajda plus 2 koja su završila kod korner zastavice.
    • Barcelona - Inter 1 i oba daju (2.87) bet365 Katalonci lete visoko - tek što su ugrabili Kup kralja nakon ludnice protiv Reala (3-2), sad ganjaju i tu čuvenu trostruku krunu. Iako su u revanšu s Dortmundom fasovali 3-1, ukupno su ih prošli 5-3, pa dolaze s legit samopouzdanjem. S druge strane, Inter… pa, iskreno, malo su u banani. Jest da su izbacili Bayern zahvaljujući dobroj prvoj tekmi (4-3 ukupno), ali zadnje tri su sve redom izgubili, pa će morat dobro zagrabit ako misle izvuć nešto iz ove noći na Camp Nouu. Barca se nada da će im se Balde vratiti, al ako ne bude mogao, mladi Gerard Martin će opet uskočit. Nema ni Bernala ni Casada u sredini. Kod Intera problem u odbrani - Pavard je povrijedio zglob, dok bi se Dumfries i Zielinski mogli vratit nakon povreda. Barcelona: Szczesny; Kounde, Cubarsi, Martinez, Martin; De Jong, Pedri; Yamal, Olmo, Raphinha; Torres Inter: Sommer; Bisseck, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Martinez, Thuram Barca na domaćem terenu ne zna za poraz, a s ovakvim momentom i navijačima iza sebe, teško da će ih Inter zaustavit. Očekuje se otvorena tekma, puni gas s obje strane, ali prednost definitivno ide domaćinu. Dobra opcija je pobjeda Barcelone + oba tima daju gol – kvota 2.87 kod bet365. (Koeficijenti 29.4. u 12:32 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • 21:00 CET - Barcelona (Estadi Olímpic Lluís Companys) FC BARCELONA (ESP) - FC INTERNAZIONALE (ITA)  Sudac: Clement Turpin FRA
    • Uvijek su upitne dugorocne oklade.Tesko je predvidjeti kroz sezonu uspon i pad momcadi...
    • Arsenal - PSG 1 (2.15) bet365 Topnici žele iskoristit domaći teren i udarit temelje za finaleč Arsenal je u polufinale došao u stilu – nokautirali su Real u Madridu s 2:1, a ukupno ih ispratili s 5:1! Kod kuće su beton - tri pobjede, tri remija, bez poraza u zadnjih šest. I sad im dolazi PSG, ekipa koja zna igrat, ali se van svog stadiona često pogubi. Protiv Ville su jedva prošli, i to na gol-razliku, a zadnje dvije u gostima nisu osjetili pobjedu. Što se tiče sastava, Arsenal ima glavobolje - bez Havertza, Gabriela, Jesusa, Jorginha i još par bitnih igrača. Partey out zbog kartona. Ali Ben White bi mogao upasti, što je veliki plus za Artetu. PSG s druge strane dolazi skoro kompletan. Luis Enrique ima sve na raspolaganju, i najvjerovatnije će gurnuti istu postavu koja je zgazila Nicu. Kvaratskhelia, Dembele, Barcola - opasni su, ali nisu nezaustavljivi. Arsenal: Raya; Timber, Saliba, Kiwior, Lewis-Skelly; Odegaard, Rice, Merino; Saka, Trossard, Martinelli PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Pacho, Mendes; Ruiz, Vitinha, Neves; Barcola, Dembele, Kvaratskhelia Topnici su kod kuće prava mašina. Već su jednom ove sezone pobijedili PSG s 2:0, i nema razloga da ne ponove to večeras. Kvota 2.15 na Arsenal izgleda fino - vrijedi probati! (Koeficijenti 28.4. u 20:24 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use