Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

2. PŠ - Kolo 19 - 17.12.-20.12. (Pet-Pon)


IzudinB

Recommended Posts

@furyshaa, @ante16, @drm, @BoskoBuha, @Guts1950, @deestock, @Silviyo1302, @soyer567, @Griza, @koki091, @SleepyBear, @sestincan, @Ipoje4, @sportskinovinar, @Milevski1983, @kesa1402, @Rastocine13, @nenosk, @markec9, @zeko, @bruno34, @moneyhunter, @Amsterdam17, @pippen33, @bmbm, @CarlosBacca70, @Pavijan098, @vjekos, @unkdy, @elnino, @campi91, @GUINNESS, @Nbafan, @Master of disaster, @Leedsfan, @Clutch, @Vido992, @Marko15, @jansavc, @nidjeveze, @jaki, @risretto, @carneuss, @falconius031, @tihi372, @Jela09, @kova07, @badbeat, @fran, @gwilly, @nutrija, @Mile5, @fic, @noja57, @tome1993

Pozivam sve sudionike natjecanja Druge lige Posljednje šansa da postave svoje prognoze za period od petka do ponedjeljka. Prognoze možete postaviti do subote do 13:00 CET.

PRAVILA

Kolege @Leedsfan, @nutrija i @Mile5 imaju pravo postaviti dva tipa u ovom kolu, s obzirom da su njihove utakmice iz prošlog odgođene ili su bile kvota 1. 

Tablica Posljednje šanse je ažurirana i možete je pogledati u bilo kojem trenutku. Ako bi bilo nekih grešaka na tabeli, slobodno mi se javite i sve ćemo regulisati. Sretno svima!

POSLJEDNJA ŠANSA - TABLICA 2021/2022

Link to comment
Share on other sites

Lagano propadam u PŠ, ali nema predaje...

Rayo- Alaves    1    1,80 (SuperSport)

Sjećam se Raya još pod vodstvom Paca Jemeza od prije 7-8 godina kada su igrali lijepi i napadački nogomet, te igrali na sve ili ništa što im se na domaćem terenu isplaćivalo, a u gostima im se odbijalo od glavu dok nisu ispali iz lige i strpljivo čekali svoj povratak na mala vrata jer su se kao 6. momčad 2. lige izborili kroz težak playoff za povratak, te se očekivalo njihovo ekspresno ispadanje u Segundu. Medjutim, ova ekipa je sve iznenadila te su impresivni na domaćem terenu sa 22 boda od 24 moguća uz gol razliku 17-3. 

Alaves se sasvim solidno držao jedno vrijeme, ali u zadnjih par kola su poprilično pali i sada se nalaze otprilike tamo gdje i pripadaju. Po kvaliteti ova momčad je svakako slabija i od Levantea i od Getafea koji su ispod njih i očekujem da će se to s vremenom i pokazati.

Očekujem rutinsku pobjedu domaćina i nastavak njihovog gotovo savršenog niza na domaćem terenu !

 

Link to comment
Share on other sites

18.12. 18:00 Bologna-Juventus

Juventus je postigao gol na svim gostovanjima u ligi u ovoj sezoni

Juventus je postigao gol na poslednjih 11 medjusobnim utakmicama.

 

*19.12. 21:00 Real Madrid-Cadiz

Real je u seriji od 11 pobeda.

*prošlo kolo mi je bio odgodjen tip, pa bi stavio ovaj, ako se priznaje to.

BOLvsJUV.png

RMDvsCAD.png

Link to comment
Share on other sites

Bergicher - Magdeburg 2, 1,2

Magdeburg dobiva sve pred sobom. Nekad će jasno kiksati, ali nadam se ne danas. Igraju protiv momčadi u lošoj formi, protiv koje sam već igrao ovaj tjedan pomalo nevoljko u kupu. Nije u toj utakmici bilo problema za Meslungen. Nadam se da neće ni za Magdeburg koji treba dobivati i dalje ovakve utakmice za mogući naslov na kraju sezone.

Screenshot 2021-12-18 at 00-39-41 Pretvori užitak u dobitak .png

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
  • Posts

    • Kolega,ja se nadam da ide prema kraju tog lijevoliberalnog ludila.Osnova svega je prvo, sloboda govora a onda cinjenice i istina.Dugacka bi sada bila rasprava o poremecaju svega sto se desilo ali eto i vi ste se unaprijed ispricali zbog "mozebitnog rasizma" a to kaj ste naveli,sve je tocno.Iskreno,ovo je jedini forum na kojem i napisem nekaj.I to jer je sportski.Al vec kad smo se dotakli teme...Eto,u svakom slucaju,zelim vam ugodan dan🙂
    • Eto,kad su nas doveli do toga da se spontano ispričavamo unaprijed. Vrhunac mi je bio ono klečanje na stadionima za rasizam pa pljuvanje na neklečavce-) A kad ubijaju u Afganistanu ljude samo zato što su kršćani,nikom ništa. Reći u Parisu muslimanki da skine crnu gazu s glave veliki je skandal. Doći će kraj i takvom shvaćanju,valjda.
    • Postovani kolega,sve ste lijepo rekli.Politicka korektnost,woke i dei su unistili normalno drustvo.Zato i je doslo do totalnog pada u kvaliteti jer je za dobiti posao bilo bitno da je netko crn,zena,debeo,queer a sposobnost...paaa,to nema veze.I zato Bayern odigra 0-0 sto bi prije bilo nezamislivo.I nemate se sto ispricavati za rasizam.Dosta je bilo ispricavanja za sa svaki k...c.Ti koji se uvriijede za svaki k...c nek ostanu u svoja cetiri zida🙂
    • Ja sam inače (još) fan Bayerna,jer mi je ćaća zaradio mirovinu gradeći mostove i zgrade po Bavarskoj,dosta se nekad gledalo tekmi Bayerna,ali ovaj kadar danas je "sačuvaj Bože". Nije to problem što su potamnjeli,požutjeli, pobalkanili se,nestalo je onog bavarskog duha,napadačkog nogometa,osim kad se treba iživljavati nad malim ekipama i meni rušiti ekstremne hendikepe-(( A šta reći za dovodjenje sadašnjeg trenera kojemu je glavna referenca ispadanje u niži rang natjecanja?! Može zvučati rasistički ,ali ja ne znam uspješne trenere afričkog podrijetla, ne znam je li uopće neki osvojio nogometnu LP.   Ni u ostalim sportovima nije puno drukčija situacija. Dobro je što se može ovdje iznositi svoje mišljenje,bar zasad, dok nas tzv.korektnost skroz ne uništi.  
    • Kvota je rasla na Fener da, ne znam zasto, ali po meni je to ziher, stvarno igraju ludo napadacki, puno centarsuteva a u skoku odlicni napadaci i ne vidim kako ce ovi u otvorenoj igri(a samo tako igraju) parirati Dzeki, EnNesyriu, Tadicu, Talisci a i sucima ako zatreba. Gledao sam ih protiv Rizespora, toje strasno koliki pritisak navijaci rade, doslovno lopta silom ulazi u gol, a uz poguranac od sudaca tad su lako slomili goste, jer za npr ono sto je Ghezzal dobio crveni, nitko iz Fenera ne bi, tako da, jedinica po meni ko kuca. Uostalom, tko hoce biti miran, nek odigra over golove u zavisnosti od pohlepe i bude miran ko mrtvac. Ajax takoder, ziher bas i mislim da ce preuzeti vrh jer ovo sta PSV servira iz vikenda u vikend je jad a jos ih ceka tezak uzvrat s Juveom, dok Ajax doma komotno brani finu prednost 0-2 iz Belgije. Dodatno, i Fener i Ajax imaju odlicnu tradiciju pobjeda s ovim ekipama, pogotovo Fener. Liverpool takoder ziher, al mene on kopka, ne znam, Wolwesi su rupa to se zna, ovisni o Cunhi a taj specijalac je u glavi tanji od folije, kad mu se igra razvali tekmu sam, kad ne onda ekipa ne moze nista i jbg. Liver su suci dobrano zeznuli kontra Evertona, kiks bzvz, crveni Eliota i trenera Slota, sigurno da nije idealna situacija u ekipi, ali od ovih su masu bolji i morali bi ih uzeti, medutim, kazem, sacekao bih uzivo pa vidio stanje na terenu, ionako  Liver ove sezone dosta lomi protivnike u drugim poluvremenima pa se ulovi jos veca kvota, il eventualno odustane od oklade ukoliko ne budu pravi na terenu. Sretno svima, pogotovo s Fenerom i tatom Mourinhom, idem po prolaz u kupu i realnom kladenju, ili dan zalosti, sve je moguce. i da, Osijek ce dati gol Rijeci , sretno
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use