Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedelja 19.12.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

fEQXzds.pngA3otRze.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

GjuwT18.pngsw4oGJw.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Rgua3xW.pngYpCPynl.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

YR1tbiT.png1eQKyzK.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

erH9zub.pngscGexhX.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 16.12. u 20:08 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Newcastle - Manchester City (15:00) bet365
Sudac: Martin Atkinson (2.30)
Prosjek ekipe 1: 2.53
Prosjek ekipe 2: 2.25
Tv7oASR.png

Wolves - Chelsea (15:00) bet365
Sudac: David Coote (5.67)
Prosjek ekipe 1: 1.76
Prosjek ekipe 2: 1.47
4ygj4rA.png

Tottenham - Liverpool (17:30) bet365
Sudac: Paul Tierney (3.75)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 1.24
BgcadFT.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Granada - Mallorca (14:00) bet365
Sudac: Alejandro Muñiz Ruiz (6.29)
Prosjek ekipe 1: 2.56
Prosjek ekipe 2: 2.82
feKlWnH.png

Ath. Bilbao - Betis (16:15) bet365
Sudac: Jesús Gil Manzano (4.11)
Prosjek ekipe 1: 1.82
Prosjek ekipe 2: 2.18
FCK7tl7.png

Getafe - Osasuna (18:30) bet365
Sudac: José Munuera Montero (5.56)
Prosjek ekipe 1: 2.94
Prosjek ekipe 2: 2.35
kKMf83e.png

Real Madrid - Cadiz (21:00) bet365
Sudac: Santiago Jaime Latre (5.33)
Prosjek ekipe 1: 1.71
Prosjek ekipe 2: 2.59
98NOaBF.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Fiorentina - Sassuolo (12:30) bet365
Sudac: Marco Serra (4.67)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.47
lPgRdJj.png

Spezia - Empoli (15:00) bet365
Sudac: Manuel Volpi (5.50)
Prosjek ekipe 1: 2.13
Prosjek ekipe 2: 2.06
pLDAoV7.png

Sampdoria - Venezia (18:00) bet365
Sudac: Rosario Abisso (6.00)
Prosjek ekipe 1: 3.12
Prosjek ekipe 2: 3.00
YLGNvLZ.png

Torino - Verona (18:00) bet365
Sudac: Michael Fabbri (4.25)
Prosjek ekipe 1: 2.69
Prosjek ekipe 2: 2.69
dtyfIlB.png

AC Milan - Napoli (20:45) bet365
Sudac: Davide Massa (5.25)
Prosjek ekipe 1: 1.88
Prosjek ekipe 2: 1.82
ubLFJD9.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

Freiburg - B. Leverkusen (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 0.94
Prosjek ekipe 2: 2.50


FC Koln - Stuttgart (17:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.88
Prosjek ekipe 2: 2.00


(Koeficijenti 18.12. u 16:44 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Hajduk Split - Osijek   1   1.95 (bet365 online kladionica" rel="">bet365)

Hajduk je u velikom naletu i igraju napadački nogomet sa mnogo prilika i šansi. Pod vodstvom novoga trenera Dambrauskasa nemaju još poraza tj. osim kiksa prošlog kola protiv Lokomotive 3:3 gdje su zabili dva autgola sve su pobjede sa bar 3 gola u protivničkoj mreži (osim protiv Dinama u gostima 0:2) gdje se ističe pobjeda protiv Rijeke nakon preokreta također u gostima 2:3. Ovo je utakmica u kojoj jednostavno ne smiju izgubiti i pobjedom protiv Osijeka bi potvrdili da su ozbiljan konkurent za naslov prvaka. Važno je napomenuti da je ovo zadnja utakmica prije stanke tako da je to još jedan motiv za igrače da daje sve od sebe.

Osijeku se daje nadimak Hrvatski Atletico Madrid. Igraju čvrsto i više orijentirani na obranu nego napad. Bjelica izvlači maksimalno iz ove ekipe i stvarno je nevjerojatno da su do jučer držali vrh HNL-a prije pobjede Rijeke. U nizu su 17 utakmica bez poraza od 29.08. kad ih je Dinamo dobio 0:2. Kao i Hajduk protiv glavnih konkurenata nije izgubio u gostima 0:0 i 1:1 protiv Rijeke, odnosno Dinama.

Mislim da će Hajduk imati inicijativu i da je bliži 3 boda nego Osijek kojem bi i remi bio pozitivan rezultat dok bi Hajduk bio utješna nagrada. Prednost je najviše zbog Livaje koji je ipak klasa igrtača za sebe u odnosu na ostatk lige i definitivno igrač koji može igrati jaču ligu, ali zbog ljubavi prema Hajduk je odlučio ostati npraviti povijest. U dnevnoj temi stavljam čistog asa.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ću danas probati sa točnim rezultatom na poluvremenu 2:0 za Dinamo i Manchester City. Koeficijentu su oko 5,00 kod bet365. Već su par puta bili blizu, zadnje utakmice imali 3:0 na poluvremenu. Očekuje se vodstvo već na poluvremenu a kako su koeficijenti oko 1,10-1,15 na pobjedu isto bi trebalo biti i uvjerljviije. Naravno, treba malo sreće za ovaj tip oklade ali mislim da je koeficijent vrijedan rizika. 

Link to comment
Share on other sites

Wolverhampton - Chelsea   manje od 2.5   1.66 (bet365)

Wolverhampton igra isti nogomet bez obzira tko se nalazi na drugoj strani. Već šest utakmica zaredom nije palo više od jednog gola na utakmici, a igrali su protiv Brightona, Citya (sa igračem manje primili gol iz penala), Liverpoola (primili gol u 90+), Burnlya (0:0) i Norwicha (0:0). Gola razlika im je 13:14 u 17 utakmica i iza vodeće trojke imaju najbolju obranu lige, ali isto tako drugi najgori napad poslije Norwicha (8). 

Chelsea sa druge strane ima puno problema sa izostancima igrača u napadu i veznom redu. Zadnju utakmicu su imali 23 udarca od čega je 10 išlo na gol i ostali su samo 1:1 protiv Evertona. Ti izostanici se baš odražuju i na realizaciji i na igri. Prije Evertona jedva su dobili slabašnog Leedsa doma 3:2 i to iz dva penala. Lagano gube priključak sa Cityem i Liverpoolom i ovu utakmicu bi morali dobit. Očekujem samo jedan gol na utakmici nakon kojeg ekipa koja zabije brani to vodstvo. Sigurnija varijanta manje od 3.5 je 1.25.

image.thumb.png.60c0b2f7fbce0180baaa9ac491688fe0.png

Link to comment
Share on other sites

Genk - Anwerp   X2   1.80 (bet365)

Genk igra loše i stvarno mi nije jasno zašto je ovoliko velika kvota 3,60 na gosta. Kad gledamo ukupno u zadnjih 10 utakmica imaju samo dvije pobjede (jedan poraz je 2:0 protiv posljednjeg Beerschota koji prosječno daje manje od gola na utakmici), a isto vrijedi i za zadnjih 10 domaćih utakmica.

Anwerp je 3. na tablici i igraju solidu. Zadnji porazi su tijesni u jedan gol razlike (osim protiv Fenerbachea 0:3). Otežavjući podatak za ovu okladu je da nisu nikad dobili na ovom terenu. Nema nekih velikih izostanaka.

Mislim da na ovoj utakmici može biti svašta, ali kvota na goste mi je prevelika da ne bih odigrao. Mislim da Anwerp može i do pobijede.

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Cadiz 1 (1.20) bet365

Real Madrid je ostvario deset pobjeda u nizu u svim natjecanjima, a da nije primio niti jedan gol u posljednja četiri susreta. Igraju protiv jedne od najgorih momčadi u španjolskom nogometu i jedino je pitanje prije ove utakmice koliko će golova završiti u Cadizovoj mreži. Los Blancosi ovdje dolaze kao ogromni favoriti, nakon fantastičnog niza pobjeda u posljednjih nekoliko mjeseci. Posljednju pobjedu Real je ostvario prije sedam dana kada su na svom stadionu pobijedili ogorčenog gradskog rivala Atletica sa 2-0.

Real sada ima osam bodova prednosti na vrhu tabele. Trebali bi imati lagan posao i u ovoj utakmici gdje se nadam da će održati pobjednički niz protiv Cadiza koji nije u dobroj formi. Gosti su ostvarili samo jedan bod u posljednje četiri ligaške utakmice. U ponedjeljak su na domaćem terenu protiv Granade odigrali 1-1. Prethodna utakmica između ova dva tima završila je pobjedom Reala od 3-0.

Real Madrid: Courtois; Vazquez, Militao, Alaba, Mendy; Camavinga, Casemiro, Kroos; Hazard, Benzema, Vinicius

Cadiz: Ledesma; Akapo, Fali, Cala, Espino; Alejo, Jonsson, Alarcon, Fernandez; Lozano, Negredo

Screenshot_23.png

Link to comment
Share on other sites

Newcastle - Manchester City 2 + City više od 1.5 gola (1.28) bet365

Ovdje nemamo što mnogo polemisati. Građani su odlučni u namjeri da osiguraju još jedan naslov, u fantastičnoj su formi i kako stvari stoje nitko ih u tome ne može zaustaviti. Konačno su se popeli na vrh tabele i sada imaju po jedan i četiri boda više od Liverpoola i Chelseaja, koji danas imaju nešto teži raspored protiv Wolvesa i Tottenhama u gostima. Stoga mislim da ovdje Newcastle nema što tražiti u ovoj utakmici, pogotovo jer su jedan od najgorih timova u ligi ove sezone. 

Newcastle je izgubio 3-1 na gostovanju u posljednjoj utakmici protiv Liverpoola. Također su bez pobjede u 17 od posljednjih 18 utakmica, dok su primili dva ili više golova u sedam od prethodnih 11 mečeva. Također su primili tri ili više golova u tri od prethodnih pet nastupa na domaćem terenu.

CIty je na drugoj strani u prošlom kolu ostvario pobjedu od 7-0 protiv Leedsa. Pobijedili su i u devet od posljednjih deset utakmica, te su u osam od ovih deset zabili dva ili više golova. Zbog toga očekujem pobjedu i barem dva gola od Cityja.

Newcastle: Dubravka; Manquillo, Schar, Lascelles, Ritchie; Willock; Shelvey, Hayden; Joelinton, Wilson, Almiron

City: Ederson; Cancelo, Dias, Laporte, Zinchenko; Gundogan, Rodri, De Bruyne; Sterling, Jesus, Grealish

Just now, IzudinB said:

Screenshot_23.png

Link to comment
Share on other sites

Vizela - Porto 2 (1.33) bet365

Porto je sjajan ove sezone u Primeira ligi. Samo je Sporting uspio izdržati nakon 14 odigranih kola, Sporting koji trenutno ima tri boda više na vrhu tabele, ali i utakmicu više. Ovdje Porto ide u goste Vizeli koja se dobro snalazi u ligi nakon što su se vratili po prvi put u 37 godina. Imaju dva boda više od zone ispadanja i mislim da im se ovdje smiješi još jedan poraz.

Porto je ove sezone izgubio bodove samo dva puta, remijem protiv Maritima i Sportinga na gostovanju. Sa 12 pobjeda u ovom trenutku, Porto se nalazi na drugoj poziciji sa tri manje od Sportinga, te četiri više od Benfice. Ispali su iz Lige prvaka, međutim, njihovo treće mjesto u skupini ih je odvelo u 1/16 finala Europske lige gdje igraju protiv Lazija u veljači. To znači da se do tada mogu u potpunosti fokusirati na ligu.

Što se tiče Vizele, oni su ove sezone upisali tek dvije pobjede. Imali su prilično dobru sezonu, s obzirom na to da su remizirali čak 7 puta, što je najviše u ligi. Trenutno su na 13. poziciji, a do sada na domaćem terenu su u šest odigranih utakmica zabili samo šest golova, a isto toliko su i primili. Sretno!

Vizela: Costa; Mario, Cardoso, Mbemba, Sanusi; Corona, Vitinha, Uribe, Diaz; Taremi, Evanilson

Porto: Charles; Kouao, Aidara, Fernandes, Afonso; Evrard, Claudemir, Guzzo; Moreira, Mendez, Schettine

prije 11 minute, IzudinB said:

Screenshot_23.png

Link to comment
Share on other sites

Već su gore spomenute utakmice koje mislim spojit pa neću filozofirat oko analiza za Citya i Hajduka. Slažem se sa hendikepom za Man. City jer samo je pitanje kolika će bit razlika na kraju ja cu iskreno uzet H2-0 i pobjedu Hajduka. 

Poljud je rasprodan. Preko 32.000 navijača pohodit će nedjeljnu utakmicu Hajduk – Osijek. Hvala svima na neizmjernoj ljubavi i potpori”, poručili su iz Hajduka na društvrenim mrežama. Sve rečeno iako mislim da će najveću ulogu imati Lovre Kalinić i Marko Malenica golmani ekipa. 

Newcastle - Man.City     

hendikep    Starts 2-0       2       2.20

Hajduk-Osijek    1      1.85    kv 4.00

Momčad Tottenhama je uvijek jedan od kandidata za borbu za Ligu Prvaka u Engleskoj Premier Ligi. Ipak, s obzirom na rezultate u prošloj sezoni te probleme pred ovu sezonu jasno je da će biti daleko od te borbe.Tottenham je trenutno sedmoplasirana momčad Engeske Premier Lige sa 25 osvojenih bodova iz 14 odigranih susreta. Iako se nalaze u nizu od tri uzastopne pobjede trenutno se nalaze u ogromnim problemima.Naime, momčad je propustila nekoliko posljednjih utakmica zbog problema sa korona virusom te je i za ovu utakmicu veliki broj upitnih igrača.Oni za ovaj susret ne mogu računati na Romera i Scarletta dok je nastup Emersona, Gila, Moure, Skipa i Sona pod znakom pitanja i uz ovoliki broj izostanaka veliko je pitanje koliki otpor mogu pružiti u susretu sa jednom od najboljih ekipa u Engleskoj ove sezone. 

Momčad Liverpoola je pred ovu sezonu zadržala najveće zvijezde i jasno je da će do posljednjeg kola biti uključeni u borbu za titulu.Trenutno su drugoplasirana momčad lige sa svega jedni bodom zaostatka za prvoplasiranim Cityem. Liverpool se nalazi u odličnoj formi, trenutno su u nizu od osam uzastopnih pobjeda u svim takmičenjima, u Engleskoj su vezali šest pobjeda dok su u Ligi Prvaka sa pobjedama nad Portom i Milanom obezbjedili prvo mjesto u skupini i osminu finala tog takmičenja.Za današnji susret Klop nema velikih problema sa izostancima. On ne može računati na Adirana, Elliota, Fabinhoa, Jonesa, Phillipsa i Van Dijka a Firminho je napokon fit i za očekivati je da u ovom susretu dobije 60-ak minuta. 

Spajam sa Newcastlom manje faula na utakmici od 8.5 uz veliki posjed Citya nevjerujem da  će napravit veliki broj faula. 

Tottenham - Liverpool   2   1.60

Newcastle Total Fouls under  8.5  2.10

Kv. 3.30    SRETNO SVIMA 🍻

Link to comment
Share on other sites

prije 5 sati, Goksim said:

Ja ću danas probati sa točnim rezultatom na poluvremenu 2:0 za Dinamo i Manchester City. Koeficijentu su oko 5,00 kod bet365 online kladionica" rel="">bet365. Već su par puta bili blizu, zadnje utakmice imali 3:0 na poluvremenu. Očekuje se vodstvo već na poluvremenu a kako su koeficijenti oko 1,10-1,15 na pobjedu isto bi trebalo biti i uvjerljviije. Naravno, treba malo sreće za ovaj tip oklade ali mislim da je koeficijent vrijedan rizika. 

Ispratio city 2:0 poluvreme sa 5€ free beta, hvala

Link to comment
Share on other sites

Koji show na Banik-Slavia. Vidim na rezultatima vodi Slavia 2:1, ali ima crveni. Reko ajde da pogledam malo jel mogu ovi sa igračem više do drugog gola. Još su ekipa iz gornjeg dijela tablice, a ne neki bezveznjaci. I taman dok sam ja sve upalio eto 2:2. Ima još skoro 20 minuta do kraja, gledam dalje, kažem si budu ovi i trećeg dali. I odigram, uhvatim 3 tečaj. Zabiju iz penala trećeg, pokupim lovu i još Slavia ostane sa 2 igrača manje. Ugasim sve, više me ne zanima, a tad je postalo zanimljivo. Idem kasnije pogledati na rezultatima kad ono 3:3. Znači Banik je sa 2 igrača više primio gol. Opet palim da vidim sam kraj, kad ono novi penal za Banik. No, niti to im nije bilo dovoljno za pobjedu. Obrana golmana Slavije. Dakle Banik nije dobio utakmicu u kojoj su vodili 3:2 sa 2 igrača više i imali penal u 90'toj minuti.

Link to comment
Share on other sites

prije 9 sati, Leedsfan said:

Evo od mene jedan “Narodni listić” pa kome se svidja neki par neka si slobodno uzme.

794E9796-4793-4E2C-AFF4-621D5D334CB6.thumb.jpeg.7bb024cfaba8d383c4ce107ab4d99d4a.jpeg

Jedan par sam uzeo gore od kolege, a ove ostale sam igrao po nekim trenutnim formama momčadi.

LP

Crni Dinamo!! 😕

A5A601E4-C3D8-4A8B-844B-E1238D91C72B.thumb.jpeg.e6f5f14edf730e71323a6cd6c30e23a5.jpeg

Prosla je free bet oklada od bet365….lijepo se je dalo zaraditi na SP u rukometu za žene, sad se sa nestrpljenje čekaju muškarci!

91149FAD-F6D9-4770-B98B-82C0DB3DBA74.jpeg.71dd4cddda9c3bc04b2671ef7fbaa2bf.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use