Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 6.11.2021.


IzudinB

Recommended Posts

Premier liga

aHbxkUg.pngvHnRrp8.png

PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Primera

d6Kx2tm.pngCMfFc1Q.png

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Sl2p2J6.pngIutglWN.png

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Bundesliga

q240vlS.pngx5z4PfS.png

BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Ligue 1

0IkXK6T.pngrJ6TMs9.png

LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

1. HNL

x4E0OyC.pngLWV9eWO.png

1. HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 4.11. u 15:56 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png Signal.png

Link to comment
Share on other sites

Premier liga

Manchester Utd - Manchester City (13:30) bet365
Sudac: Michael Oliver (3.13) 
Prosjek ekipe 1: 2.40
Prosjek ekipe 2: 1.60
NiqaqQK.png

Brentford - Norwich (16:00) bet365
Sudac: Jarred Gillett (7.00)
Prosjek ekipe 1: 1.70
Prosjek ekipe 2: 1.80
4g4rpAG.png

Chelsea - Burnley (16:00) bet365
Sudac: Andre Marriner (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.10
Prosjek ekipe 2: 2.20
2g7seao.png

Crystal Palace - Wolves (16:00) bet365
Sudac: Graham Scott (3.75)
Prosjek ekipe 1: 1.60
Prosjek ekipe 2: 1.90
5Jl0y7v.png

Brighton - Newcastle (18:30) bet365
Sudac: David Coote (5.00)
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.70
U6s0MlU.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Primera

Espanyol - Granada (14:00) bet365
Sudac: Isidro Díaz de Mera (4.80)
Prosjek ekipe 1: 2.08    
Prosjek ekipe 2: 3.27
76aE1pd.png

Celta Vigo - Barcelona (16:15) bet365
Sudac: Alejandro Hernández Hernández (7.20)
Prosjek ekipe 1: 2.67    
Prosjek ekipe 2: 1.82
TXFfMwa.png

Alaves - Levante (18:30) bet365
Sudac: Adrián Cordero Vega (6.40)
Prosjek ekipe 1: 1.91
Prosjek ekipe 2: 2.92
r05yqQI.png

Real Madrid - Rayo Vallecano (21:00) bet365
Sudac: Pablo González Fuertes (5.00)
Prosjek ekipe 1: 1.82
Prosjek ekipe 2: 2.58
5ME2Pc2.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Serie A 

Spezia - Torino (15:00) bet365
Sudac: Daniele Orsato (8.00)
Prosjek ekipe 1: 1.91
Prosjek ekipe 2: 2.82
FAzMy6j.png

Juventus - Fiorentina (18:00) bet365
Sudac: Simone Sozza (4.50)
Prosjek ekipe 1: 2.00
Prosjek ekipe 2: 2.91
mBWfIi2.png

Cagliari - Atalanta (20:45) bet365
Sudac: Marco Piccinini (3.67)
Prosjek ekipe 1: 2.45
Prosjek ekipe 2: 2.55
OBLomPC.png

DIREKTAN LINK ZA KARTONE

Bundesliga

Bayern - Freiburg (15:30) bet365
Sudac:  
Prosjek ekipe 1: 0.60
Prosjek ekipe 2: 0.80    


Bochum - Hoffenheim (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.60
Prosjek ekipe 2: 1.90


Stuttgart - A. Bielefeld (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 1.50


Wolfsburg - Augsburg (15:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 2.50
Prosjek ekipe 2: 2.00


RB Leipzig - Bor. Dortmund (18:30) bet365
Sudac: 
Prosjek ekipe 1: 1.40
Prosjek ekipe 2: 1.90


(Koeficijenti 05.11. u 13:34 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Burazerce said:

United vs City i kvota 1.7 na 2, jel to poklon ? 

United je u ranijim susretima dobijao, imaju brze igrace za kontre sto je jako dobro kad igras protiv ofanzivne ekipe kao sto je City , ali opet Megvajer u odbrani....

Kakve su vase predikcije >? 

Siti bolji dva puta,ali opet znao je Junajted sa njima izlaziti na kraj.Vjerujem da moze doci dvica,pa cak i u hendikepu.Vezni red i odbrana Junajteda je katastrofalna tu vidim veliku prednost za Siti.

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Burnley 1 (1.25) bet365

Chelsea je i dalje najbolja momčad u engleskom nogometu. Trenutno su na vrhu tabele i ovdje igraju protiv Burnleya koji se muči sa formom i nalazi se na 18 mjestu na tabeli. Svakako očekujem od aktualnih prvaka ove subote da lagano uzmu sva tri boda. Plavci su na gostovanju u posljednjoj utakmici upisali pobjedu od 0-3 protiv Newcastlea. Također su u nizu od sedam pobjeda, a posljednji poraz su doživjeli od Juventusa u Ligi prvaka. Zapravo, osim još jednog poraza od Manchester Cityja, Chelsea je bio u nizu bez poraza od svibnja. 

Osobito su na domaćem terenu bili u zaista fenomenalnoj formi. Njihova posljednja utakmica na ovom terenu završila je pobjedom od 7-0.

S druge strane, Burnley je zabilježio svoju prvu pobjedu u sezoni u prošlom kolu, gdje su pobijedili Brentforda sa 3-1 na domaćem terenu. Međutim, bez pobjede su bili u 12 od posljednjih 14 utakmica, dok je njihova posljednja pobjeda na gostovanju stigla u svibnju, protiv Fulhama, koji je trenutno u Championshipu.

Chelsea: Mendy; Azpilicueta, Silva, Rudiger; James, Kante, Jorginho, Chilwell; Mount, Hudson-Odoi; Havertz

Burnley: Pope; Lowton, Tarkowski, Mee, Taylor; Gudmundsson, Brownhill, Westwood, McNeil; Wood, Cornet

Screenshot_8.png

Link to comment
Share on other sites

Mezokovesd- Paksi (2,5)    više    1,50 (SuperSport)

Paksi se ove sezone pokazuje kao najisplativija ekipa za over golova valjda u cijeloj Europi... 11 od 11 utakmica su prolazili ovu granicu, a često i uvjerljivo... Nema se tu što puno napisat osim da ih treba forsirat dok god ide... Svidja mi se što su kvote i dalje relativno visoke s obzirom da na utakmicama Paksija pada gotovo 5 golova u prosjeku !

Link to comment
Share on other sites

prije 10 sati, Burazerce said:

United vs City i kvota 1.7 na 2, jel to poklon ? 

United je u ranijim susretima dobijao, imaju brze igrace za kontre sto je jako dobro kad igras protiv ofanzivne ekipe kao sto je City , ali opet Megvajer u odbrani....

Kakve su vase predikcije >? 

Gledaj brate, to ti je PO MENI mač sa dvije oštrice. Prije svega to je derbi i prema tome dosta stvari pada u vodu. Junajted je katastrofalan nazad i jedina pozitiva je bio Varane a on se povrijedio tako da, još jedan plus za dvicu. Loša stvar je to da ako ne bude išlo City-a, go*** smo pojeli (moglo se vidjeti u utakmicama protiv Southamptona ili Crystal Palace-a ali treba uzeti u obzir da neće baš Junajted parkirati bus i tvrdoglavo se braniti).  Da je dobra kvota i da je treba pokušati iskoristiti, svakako ali ne treba srljati sa nekim uplatama niti ovo kategorisati kao POKLON KVOTU.

Link to comment
Share on other sites

Nisam nasao UFC/MMA podforum pa stavljam ovdje.

Alex Pereira vs Andreas Michailidis / Pereira pobjedjuje by KO, TKO, DQ or  submission @1.8 bet365

Usman vs Covington / unibet ima price push za ovaj meč, @5 Usman to win by KO, TKO, or DQ (umjesto regularnih @2.50). Ne znam jel ova oklada ima sanse lako proci no sigurno ima vrijednost

Double: Arsenal pobjeda + Brighton pobjeda @2.14

Single: Bayern- Freiburg BTTS + vise od 3 gola @2.25

 

Link to comment
Share on other sites

Odlična ponuda danas, nadam se da ćemo biti zadovoljni na kraju dana!

Pozivam sve da podijele svoja razmišljanja jer je toliku utakmica u ponudi da je teško da sve sve kvalitetno proanalizira i pokrije tako da će nam svima pomoć jednih drugima itekako dobro doći. Evo nekih mojih razmišljanja, kronološki kako se utakmice i igraju. 

Dan otvara sudar Manchester Uniteda i Manchester Cityja. Utakmicu sudi Michael Oliver koji je u najmanju ruku korektan a rekao bi i jedan od boljih engleskih sudaca kada su kartoni u pitanju. Mislim da je City kvalitetniji i očekujem njihovo slavlje međutim idem sa sigurnoj opcijom - pobjeda u barem jednom poluvremenu kod bet365 

Za oko mi je zapela i razrada kod unibet kladionice gdje daju lijepih 1,70 da će na utakmici biti više do 20 prekršaja. U Premier League vidimo daleko najmanje prekršaja od liga petice međutim ipak se radi i derbiju i za očekivati je nešto veći broj prekršaja. Mislim da se ovdje prvenstveno zbog izuzetno niske granice isplati riskirati. City će imati posjed i biti će perioda bez prekršaja ali isto tako i profesionalnih faulova kao i vjerojatno prekršaja u kaznenom prostoru u skoku obrane ili nad golmanom. 21+ prekršaj na utakmici svarno nije puno. 

FBC9DF36-FE3D-4F66-950A-7070DCB0DFF7.jpeg
5FE70FFD-69ED-4D76-849E-149E742B73D4.jpeg

 

Osijek - Istra 1 (1,40) unibet

Simptomatično je da je jutros koeficijent na Osijek narastao sa 1,33 na 1,40 međutim ne brine me to u ovom slučaju. Istra je bolja nego prošle sezone ali i dalje daleko slabija od Osijeka koji se u zadnjih nekoliko međusobnih susreta lagano obračunavao sa Istrom. Istra je slavila u zadnjem kolu u utakmici gdje sam sugerirao under 2,5 i 3,5 i gdje je samo drugo navedeno prošlo. Po užasnom vremenu, pljusku i lošem terenu vidjeli smo čak 3 gola ali kako i kako je Istra došla do slavlja? 

Tako što su na utakmici bila dosuđena čak dva kaznena udarca za Istru. Da je netko drugi sudio underi bi vrlo vjerojatno prošli a pitanje i bi li Istra do tri boda.

Osijek se mučio sa Dragovoljcem doma što me možda i najviše brine. I Osijek nije u top formi i djeluje bljeđe nego krajem prošle sezone međutim barem su za dva koplja iznad Istre. 

74CBC837-9D88-444E-8F18-B79AF1A30A04.jpeg

FF6EFDDC-4C4C-463B-8F1C-D4D8F250E973.jpeg

Zanimljiv će biti sudar Spezije i Torina. Vjerojatno niste znali podataka da je Torino najgrublja momčad liga petice odnosno momčad koja radi najviše prekršaja po utakmici. Prosjek im je čak 20! unibet daje lijepih 2,05 da će na utakmici biti 31+ prekršaja što se statistički a i ako znamo kako Torino igra čini kao poprilično realan scenarij. Naravno kretalje rezultata i kriterij suca će ovdje igrati ulogu... 

7650789D-01CA-4180-A9E2-6A45E46DF673.jpeg

Juventus - Fiorentina - pobjeda Juventusa u barem jednom poluvremenu (1,33)

Mislim da je najneugodnije iznenađenje u svim ligama petice upravo Juventus. Barcelona bi se u nekoj mjeri dala uspoređivati ali rezultatski gledao Juventus je užasno podbacio. Prošlog vikenda su neoprostivo opet kiksali da bi u Ligi Prvaka napokon pokazali nešto drugačije lice i upisali 3 boda. Očekujem da počnu pobjeđivati u prvenstvu a Fiorentina m ne djeluje kao momčad koja može poraziti Juventus ako Juventus odigra motivirano i na nivou na kojem može. Zbog svega što smo vidjeli sa Juventusom ove sezone svakako pobjeda u barem jedno poluvremenu...

D5E96EB6-1A6B-43C5-B190-ECFD404ABA72.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

BIH PREMIER LIGA 16. kolo

Za današnju tip mi je zapeo Zrinjski koji dočekuje Borca.

Zrinjski trenutno drži to prvo mjesto s osvojenih 36 bodova.

 -U 15 odigranih kola imaju čak 11 pobjeda, samo 3 neriješene i 1 izgubljenu. 

Zrinjski uz to fantastično igra te su u ovih 15 utakmica primili samo 4 gola a zabili čak 27!

 -Još jedan fascinantan podatak je taj da Zrinjski doma u proteklih  10 utakmica nije izgubio. Imaju čak 8 pobjeda i 2 neriješene utakmice.

U ovu utakmicu ulaze u TOP formi te mislim da su maksimalno skoncentrirani. 

Dok s druge strane Borac trenutno 3. na tabeli. Trenutno ima 5 pobjeda, 8 neriješenih i samo 2 izgubljene.

Oni su kao i Zrinjski zabili 27 golova ali su ih primili 14.

U zadnjih 5 utakmica imaju čak 4 neriješene i samo jednu pobjedu.

Prosjek golova Zrinjskog doma je 2.4 a Borca u gostima je 2.

Sveukupni prosjek golova Zrinjskog je 2.1 a Borca je 2.5.

Borac u zadnjih 7 utakmica kao gost 6 puta je premašivao marginu od 1.5 golova u over.

Ako uzmemo kako Zrinjski igra doma, te da već dugo nije izgubio na domaćem terenu danas očekujemo zanimljivu utakmicu u kojoj bi trebali vidjeti minimalno 2 pogotka. 

Ta dva pogotka ćemo upariti s duplom šansom 1X zbog forme domaće ekipe te dobiti kvotu od 1.86. Sretno nam bilo!

 

222222222.JPG.15ea949568683aafa7ba973fd7252a02.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Peterborough - Fulham 2 (1.45) bet365

Ovdje imamo utakmicu najboljeg napada i najgore obrane u ligi. Fulham je u sjajnoj formi nakon što su ostvarili pobjede od 3-0 protiv WBA i 0-7 protiv Blackburna u posljednja dva kola. Ovdje ne očekujem ništa drugo osim pobjede gostiju.

Fulham je u srijedu igrao protiv Blackburna koji je imao crveni karton, postigavši sedam golova u uvjerljivoj pobjedi na Ewood Parku. Ovo je trenutno momčad koja je u najboljoj formi u cijeloj ligi i na stadion Weston Homes idu ekipi koja je nedavno promovirana i to u fenomenalnom raspoloženju.

Momčad Marca silve pobijedila je u pet uzastopnih ligaških nastupa, zabivši četiri ili više golova u tri od ovih pet pobjeda. Mogu se pohvaliti sa daleko najboljim napadom u ligi sa 43 gola postignuta u 16 utakmica. Fulham također ima daleko najboljeg strijelca u ligi u svojim redovima. Sredinom tjedna Aleksandar Mitrović je ponovo postigao gol. Mitrović je ove sezone postigao 19 golova od čega četiri u posljednje dvije utakmice protiv WBA i Blackburna.

Ovdje igraju protiv najslabije obrane u ligi i jednostavno bi bilo šteta ne igrati na Fulham. Peterborough će u utakmicu ući nakon remija na domaćem terenu protiv Huddersfielda (1-1). Igraju puno bolje kod kuće nego na gostovanjima, ali iskreno sumnjam da mogu bilo što protiv Fulhama ovdje.

Peterborough: Cornell; Thompson, Edwards, Beevers; Ward, Norburn, Taylor, Burrows; Clarke-Harris, Dembele, Szmodics

Fulham: Rodak; Odoi, Hector, Ream, Robinson; Seri, Reed; Wilson, Cordova-Reid, Kebano; Mitrovic

Screenshot_9.png

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Rayo Vallecano 1 (1.33) bet365

Real Madrid nastavlja potragu za još jednim naslovom prvaka, dok najveći rivali Barca i Atletico prolaze kroz turbulentna razdoblja. Ovog vikenda igraju protiv impresivnog Vallecana, koji se uspio popeti na šestu poziciju na tabeli, unatoč tome što su promovirani tek na kraju prošle sezone. Iako to zasigurno neće biti lagan susret, očekujem da će Real uzeti sva tri boda po kvoti 1.33 u bet365 kladionici. Early Payout nam je uključen.

Kraljevski klub je upisao pobjedu od 1-2 na gostovanju u posljednjoj utakmici protiv Elchea. Također su u nizu od pet utakmica bez poraza od kojih su četiri bile pobjede. Imajte na umu da su u tom periodu zabili ukupno 11 golova. Pored toga su ostvarili pobjedu u 12 od posljednjih 20 nastupa na domaćem terenu, dok su zabili dva ili više golova u šest od posljednjih deset utakmica. Neporaženi su na svom terenu ove sezone u ligi, dok imaju samo jedan poraz ovdje u svim natjecanjima u posljednjih deset mjeseci.

S druge strane, Vallecano je proteklog tjedna odigrao remi bez golova sa Celtom Vigo. Također su bili bez pobjede u tri od posljednjih pet utakmica, dok imaju samo jednu pobjedu na gostovanjima ove sezone. Vallecano je izgubiio šest od posljednjih osam utakmica na gostovanjima.

Real Madrid: Courtois; Vazquez, Militao, Alaba, Mendy; Modric, Casemiro, Kroos; Asensio, Benzema, Vinicius

Rayo Vallecano: Dimitrievski; Balliu, Saveljich, Catena, Garcia; Valentin, Comesana; Palazon, Trejo, Garcia; Falcao

Screenshot_10.png

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, Goksim said:

Odlična ponuda danas, nadam se da ćemo biti zadovoljni na kraju dana!

Pozivam sve da podijele svoja razmišljanja jer je toliku utakmica u ponudi da je teško da sve sve kvalitetno proanalizira i pokrije tako da će nam svima pomoć jednih drugima itekako dobro doći. Evo nekih mojih razmišljanja, kronološki kako se utakmice i igraju. 

Dan otvara sudar Manchester Uniteda i Manchester Cityja. Utakmicu sudi Michael Oliver" rel="">Michael Oliver koji je u najmanju ruku korektan a rekao bi i jedan od boljih engleskih sudaca kada su kartoni u pitanju. Mislim da je City kvalitetniji i očekujem njihovo slavlje međutim idem sa sigurnoj opcijom - pobjeda u barem jednom poluvremenu kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 

Za oko mi je zapela i razrada kod unibet" rel="">unibet kladionice gdje daju lijepih 1,70 da će na utakmici biti više do 20 prekršaja. U Premier League vidimo daleko najmanje prekršaja od liga petice međutim ipak se radi i derbiju i za očekivati je nešto veći broj prekršaja. Mislim da se ovdje prvenstveno zbog izuzetno niske granice isplati riskirati. City će imati posjed i biti će perioda bez prekršaja ali isto tako i profesionalnih faulova kao i vjerojatno prekršaja u kaznenom prostoru u skoku obrane ili nad golmanom. 21+ prekršaj na utakmici svarno nije puno. 

FBC9DF36-FE3D-4F66-950A-7070DCB0DFF7.jpeg
5FE70FFD-69ED-4D76-849E-149E742B73D4.jpeg

 

Osijek - Istra 1 (1,40) unibet" rel="">unibet

Simptomatično je da je jutros koeficijent na Osijek narastao sa 1,33 na 1,40 međutim ne brine me to u ovom slučaju. Istra je bolja nego prošle sezone ali i dalje daleko slabija od Osijeka koji se u zadnjih nekoliko međusobnih susreta lagano obračunavao sa Istrom. Istra je slavila u zadnjem kolu u utakmici gdje sam sugerirao under 2,5 i 3,5 i gdje je samo drugo navedeno prošlo. Po užasnom vremenu, pljusku i lošem terenu vidjeli smo čak 3 gola ali kako i kako je Istra došla do slavlja? 

Tako što su na utakmici bila dosuđena čak dva kaznena udarca za Istru. Da je netko drugi sudio underi bi vrlo vjerojatno prošli a pitanje i bi li Istra do tri boda.

Osijek se mučio sa Dragovoljcem doma što me možda i najviše brine. I Osijek nije u top formi i djeluje bljeđe nego krajem prošle sezone međutim barem su za dva koplja iznad Istre. 

74CBC837-9D88-444E-8F18-B79AF1A30A04.jpeg

FF6EFDDC-4C4C-463B-8F1C-D4D8F250E973.jpeg

Zanimljiv će biti sudar Spezije i Torina. Vjerojatno niste znali podataka da je Torino najgrublja momčad liga petice odnosno momčad koja radi najviše prekršaja po utakmici. Prosjek im je čak 20! unibet" rel="">unibet daje lijepih 2,05 da će na utakmici biti 31+ prekršaja što se statistički a i ako znamo kako Torino igra čini kao poprilično realan scenarij. Naravno kretalje rezultata i kriterij suca će ovdje igrati ulogu... 

7650789D-01CA-4180-A9E2-6A45E46DF673.jpeg

Juventus - Fiorentina - pobjeda Juventusa u barem jednom poluvremenu (1,33)

Mislim da je najneugodnije iznenađenje u svim ligama petice upravo Juventus. Barcelona bi se u nekoj mjeri dala uspoređivati ali rezultatski gledao Juventus je užasno podbacio. Prošlog vikenda su neoprostivo opet kiksali da bi u Ligi Prvaka napokon pokazali nešto drugačije lice i upisali 3 boda. Očekujem da počnu pobjeđivati u prvenstvu a Fiorentina m ne djeluje kao momčad koja može poraziti Juventus ako Juventus odigra motivirano i na nivou na kojem može. Zbog svega što smo vidjeli sa Juventusom ove sezone svakako pobjeda u barem jedno poluvremenu...

D5E96EB6-1A6B-43C5-B190-ECFD404ABA72.jpeg

 

Spezia torino sudi Orsato nemoze bolje tako da mislim da ovo kod unibeta prolazi, ja iz slovenije nemogu igrat unibet pa lovim kartone kod bet365 mislim da ce bit zanimivo, za sve koji igraju live stavite oko na celta barca kartoni sudi Hernandez vrlo dobar sudija za overe pa ako ne bude kartona prvih 20min over ce past na 4.5 a bit ce onda vec nekoliko favlova pa onda brzo moze izvadit 2 .. stavite oko

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, fic said:

@Goksim a i drugima info. Osijeku ne dostaje nekoliko bitnih igrača Mierez, Kleinheisler, Miloš, Jugović, ajde Ivušića nema već neko vrijeme, pa zato tečaj raste. Odgodili su Rijeku prošli tjedan zbog korone. Naravno moguće da dobiju, ali ja bih to preskočio.

Istra 1961 nije sto je bila prosle godine. Sa Dinamom nerijeseno a i u ostalim utakmicama pokazuju reformirano stanje na terenu. Koeficijent na AH+1.5 je 1.55, zgodno za kombinaciju sa recimo PSG @1.25, sto daje ukupno 1.93

Link to comment
Share on other sites

prije 1 minutu, thescaaar said:

Istra 1961 nije sto je bila prosle godine. Sa Dinamom nerijeseno a i u ostalim utakmicama pokazuju reformirano stanje na terenu. Koeficijent na AH+1.5 je 1.55, zgodno za kombinaciju sa recimo PSG @1.25, sto daje ukupno 1.93

Pa da s ovim zdrastvenim problemima Osijeka to je logično. Istina Osijek je dobro zadnjih godina prolazio s Istrom, osim ove sezone što je Goksim spomenuo. Ponavljam ja tu utakmicu igrat neću, čisto sam dao formaciju  o problemima Osijeka sa kadrom.

Link to comment
Share on other sites

prije 6 sati, Goksim said:

Odlična ponuda danas, nadam se da ćemo biti zadovoljni na kraju dana!

Pozivam sve da podijele svoja razmišljanja jer je toliku utakmica u ponudi da je teško da sve sve kvalitetno proanalizira i pokrije tako da će nam svima pomoć jednih drugima itekako dobro doći. Evo nekih mojih razmišljanja, kronološki kako se utakmice i igraju. 

Dan otvara sudar Manchester Uniteda i Manchester Cityja. Utakmicu sudi Michael Oliver" rel="">Michael Oliver koji je u najmanju ruku korektan a rekao bi i jedan od boljih engleskih sudaca kada su kartoni u pitanju. Mislim da je City kvalitetniji i očekujem njihovo slavlje međutim idem sa sigurnoj opcijom - pobjeda u barem jednom poluvremenu kod bet365 online kladionica" rel="">bet365 

Za oko mi je zapela i razrada kod unibet" rel="">unibet kladionice gdje daju lijepih 1,70 da će na utakmici biti više do 20 prekršaja. U Premier League vidimo daleko najmanje prekršaja od liga petice međutim ipak se radi i derbiju i za očekivati je nešto veći broj prekršaja. Mislim da se ovdje prvenstveno zbog izuzetno niske granice isplati riskirati. City će imati posjed i biti će perioda bez prekršaja ali isto tako i profesionalnih faulova kao i vjerojatno prekršaja u kaznenom prostoru u skoku obrane ili nad golmanom. 21+ prekršaj na utakmici svarno nije puno. 

FBC9DF36-FE3D-4F66-950A-7070DCB0DFF7.jpeg
5FE70FFD-69ED-4D76-849E-149E742B73D4.jpeg

 

Lagano prošla pobjeda Cityja a prošao i over prekrajaša. Završilo na 22 :)

Osijek trenutno vodi tako da za sad to dobro stoji. 

Spezia - Torino - 15 prekršaja već u prvih 30 minuta igre. Tim tempom over 30,5 prekršaja prolazi lagano. Koeficijent na isto je narastao čak do 2,35, šteta samo da nisam i po tom koeficijentu dodatno odigrao, dvoumio sam se pa na kraju odustao. 

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, Goksim said:

unibet ima odlične promocije za aktivne igrače pa sam tako dobio profit booster gdje koeficijent na listiću dižu za dodatnih 50%

Kako bi isto maksimalno iskoristio, ako prođe, išao sam sa većim brojem parova što inaće ne radim. Uglavnom evo listića

 download.jpg

 

Prenosim listić iz "Listić dana" teme. Nakon sretne pobjede Juventusa mislim da se mogu i nadati da će listić bit aktivan i sutra. 

listic.jpg

Za sada je 6/12 s tim da su utakmica sa najvećim tečajevima pogođene. Spezia - Torino je također pogođeno, neuobičajno da još nisu obračunali...

Ako listić preživi večeras sutra ostaju 3 NFL para - overi na nižim granicama. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use